Opinie o Gabinet Stomatologiczny DR N.Med. Ewa Błąkała-Zawronek w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Gabinet Stomatologiczny DR N.Med. Ewa Błąkała-Zawronek. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gabinet Stomatologiczny DR N.Med. Ewa Błąkała-Zawronek o rekrutacji.

Branże: Dentyści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gabinet Stomatologiczny DR N.Med. Ewa Błąkała-Zawronek w Ruda Śląska

Jacek Nowy wpis

Byłem u trzech stomatologów. Każda wizyta zaczynała się od słów „ Ale u Pana są pewne problemy”. I to była pierwsza i ostatnia moja wizyta. Umówiłem wizytę u Pani dr n. med. Ewy Błąkała-Zawronek z siedzibą w Rudzie Śląskiej. Nie usłyszałem o żadnych problemach. Pani doktor przedstawiła mi wszystkie możliwe warianty leczenia. Dostałem czas do podjęcia decyzji. O wielkim profesjonalizmie i umiejętnościach niech świadczy fakt, że moja znajoma po skończonym leczeniu skomentowała „Jak to możliwe, że w tym wieku wyrosły mi trzecie zęby”. I tak się czuję. Muszę wspomnieć o wspaniałej atmosferze, którą tworzą wszystkie Panie w gabinecie.

Tom Nowy wpis

Nie ma takich słów które mogłyby wyrazić profesjonalizm i zaangażowanie Pani Doktor, ogólnie najlepszy dentysta na świecie, w gabinecie Pani Doktor pacjent jest traktowany jak gość a nie ktoś kto przychodzi tam za karę . Pani Ewa zdjęła ze mnie klątwę dentofobi, polecam wszystkim którzy mega boją się dentysty.pozdrawiam serdecznie

Angelika Nowy wpis

Witam chodzę z córką już od roku do Pani doktor. Super obsługa, nagrody , szybka i sprawna praca obecnie leczymy mleczaki także możliwość kolorowych bląb i całkiem okej z kosztami do tego dosyć szybkie terminy . Serdecznie polecam

Koko

Pani dr rewelacyjna. Bardzo przyjemna wizyta mimo konieczności wyrwania zęba. Pani dr to profesjonalistka 15 sek i było po wszystkim a do tego bez bólu i w milej atmosferze.

Agnieszka Nowy wpis
@Koko

No to najważniejsze, że udało się wyleczyć i że Pani była uprzejma. A ogólnie jak ceny za wyrwanie? Też planuję iść.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Gabinet Stomatologiczny DR N.Med. Ewa Błąkała-Zawronek? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Magdalena

No opinie pacjentów dobrej reklamy tej pani nie robią... Zagląda tu może ktoś kto u tej pani pracował lub pracuje? Ciekawi mnie czy warto się starać o pracę u niej - jest profesjonalistką wbrew temu co mówią opinie? Wiadomo że zawsze się ktoś niezadowolony znajdzie, więc na te opinie jestem w stanie przymknąć oko ale czy można liczyć na dobrą pracę i fajne warunki?

@Magdalena

Nie szukamy Pracowników, wiec proszę na nic nie „przymykać oka” i poszukać gdzieś indziej. Nie ogłaszaliśmy się na GoWork

Olga
@Zawronek

Ale po co ten agresywny ton? Przecież Pani wyżej nie napisała nic złego, a swoje zdanie opierała na poprzednich mało pozytywnych opiniach... może warto spojrzeć krytycznym okiem na te wszystkie słowa i cokolwiek zmienić, bo na pewno ten niekoniecznie miły ton nie pomoże firmie w rozwoju.

Jola

Nie polecam podczas borowania dwójki już na sam koniec wizyty wbiło mnie dwukrotnie w fotel, jak się później okazało wiertłem lekarka uszkodziła jedynkę . Wróciłam z reklamacja bo w domu zauważyłam, że mam ubytek w jedynce czego wcześniej nie miałam. Pani doktor stwierdziła, że wypadło wypełnienie . Poszłam prywatne na wizytę i lekarz stwierdził, że to uszkodzenie poprzez wiertło ☹️☹️Do dziś ten ząb czuje, że coś jest nie tak pomimo zrobionego wypełnienia. Odradzam.

Czesław
@Jola

Będziesz próbowała kwestię tę wyjaśnić? To niepokojące, że zostało Ci coś uszkodzone w związku z usługą wykonaną w Gabinet Stomatologiczny DR N.Med. Ewa Błąkała-Zawronek. Nie wiem nawet, jak to mogło Ci się przytrafić. Myślisz, że stomatolog przyzna się do takiej pomyłki?

@Jola

Pani już odpisywalam na te zarzuty; Informowałam o konieczności leczenia dwóch sąsiadujących zębów przed leczeniem!! wybrała Pani dwójkę; a kolejnego dnia chciala Pani żebym bezpłatnie zrobiła jedynkę. Proszę przynieść zaświadczenie od tego lekarza który stwierdził, ze to ja uszkodziłam Pani wiertłem jedynkę.

Ann

Unikajcie leczenia tam zębów!!! Pani doktor leczyła mi kanałowo 7-kę i 8-kę na dole. Po około roku okazało się, że w obu zębach doszło do zapalenia tkanek okołowierzchołkowych. O mało ich nie straciłam. Dwóch innych stomatologów zalecało usunięcie ze względu na drogie i długie leczenie, przy czym są małe szanse na ich uratowanie. Dramat. W końcu znalazłam dentystę który podjął się ratowania, leczenie trwało 8 miesięcy, koszty.... kolejny dramat. Na szczęście udało się. Dodam, że ta sama pani doktor nie zdiagnozowała u siostry paradontozy, a koleżance w zębie leczonym kanałowo zostawiła złamane wiertło, chyba nie muszę mówić, że kolejne leczenie było kosztowne. Jednym słowem, leczenie na pałe, za szybko, niedokładnie.

@Ann

Skoro leczyła Pani u nas zęby trzeba było przyjść i wyjaśnić sprawę w gabinecie a nie wypisywać opinie nie poparte żadną diagnozą (chociażby rtg); Nigdy tez nie zostawiłam złamanego narzędzia w kanale - jeżeli ma Pani na to dowód to poproszę - bo przekazywanie plotek bez poparcia jest bardzo niegrzeczne. Zapraszam do gabinetu i wtedy wszystkie opisane przypadki przedyskutujemy twarzą w twarz a nie pod pseudonimem.

Tara

Niektórzy piszą tu okropne głupoty Jak lekarka ma wyleczyć zebal dziecku które sie wyrywa i płacze Jest pandemia więc pani doktor nie może przyjąć wszystkich chętnych Trzeba wietrzyć dezynfekować i dbac o bezpieczeństwo innych a jak ktoś ma takie żeby że jeden ząb zaplombuje a drugi który. też jest do plombowania się ukruszu to to nie jest wina lekarza Pani doktor jest. skromna i uczciwa Jak widzi że zab jest do kitu to nie wyciąga kasa tak jak się dzieje w innych miejscach Ktoś tu tej pani zazdrości sukcesów i nieszczelnie porządną osobę oczernia

Justa

Pani doktor nie przyjęła mojego dziecka z bólem zęba i opuchniętą buzia ponieważ najbliższy wolny termin ma za tydzień . Czy na tym polega profesjonalizm u lekarza????? Także uprzedzam, trzeba zaplanować ból zęba i umówić się już tydzień wcześniej

Jola
@Justa

To ja bym się cieszyła w Pani przypadku bo jeden ząb lekarka mi naprawiła a drugi zepsuła czego się oczywiście wyparła. Podczas borowania dwójki wiertlem uszkodziła jedynke masakra NIE POLECAM

Martyna

Ile trwa okres próbny jako asystent? O ile jest takowy?

Katerina

Pani Dr pracując w Bytomiu w innym gabinecie wykonała mi tak leczenie kanałowe zębów , ze trafiłam już tylko na ekstrakcję! Wszystko było źle zrobione !! Nie polecam !!

Tata6latka

Zdecydowanie nie polecam tego miejsca!Nie profesjonalne podejście do dzieci, poganianie dziecka placzacego na fotelu. Co najgorsze zrzucenie winy na matkę dziecka za brak zapanowania nad dzieckiem gdzie Pani doktor tylko czekała aż syn opuści fotel bo kolejni pacjenci czekaja! Dzieki Pani Doktor i jej pomocy dentystycznej dziecko zrazilo się do wizyt dentystycznych! Bardzo dziękuję Pani Doktor!

Zostaw merytoryczną opinię o Gabinet Stomatologiczny DR N.Med. Ewa Błąkała-Zawronek - Ruda Śląska

Gabinet Stomatologiczny DR N.Med. Ewa Błąkała-Zawronek
  • Jana Gierałtowskiego 29