Opinie o Bkhiyan Arayik Armania-Dent Praktyka Stomatologiczna Arayik Bkhiyan w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Bkhiyan Arayik Armania-Dent Praktyka Stomatologiczna Arayik Bkhiyan. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Bkhiyan Arayik Armania-Dent Praktyka Stomatologiczna Arayik Bkhiyan o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Dentyści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bkhiyan Arayik Armania-Dent Praktyka Stomatologiczna Arayik Bkhiyan w Gliwice

Robert Nowy wpis

Armania Dent to absolutnie fenomenalna klinika stomatologiczna. Ich profesjonalizm, przyjazna atmosfera oraz najnowocześniejsze podejście do leczenia sprawiają, że każda wizyta jest przyjemnością. Gorąco polecam!

Justyna Lewandowska Nowy wpis

Super specjalista w swoim fachu z ludzkim podejsciem do pacjenta. Podczas lockdown mialam problem z zebem, niestety wyladowalam u rzeznikow z zerowa wiedza (mieszkam w UK) i w gabinecie Pana Doktora pojawilam sie z zaawansowana infekcja, ktora spowodowala utrate tkanki kostnej i oczywiscie zab nadawal sie do wyrwania. Po traumatycznych doswiadczeniach balam sie strasznie wizyty. Pan doktor wytlumaczyl mi dokladnie jakie kroki trzeba podjac, ile zabieg bedzie trwal i proces gojenia. Bezbolesnie wyrwal mi zab, oczyscil infekcje I przeprowadzil zabieg odbudowy kosci.. wszystko sie super wygoilo i odzyskalam wiare, ze jeszcze sa specjalisci na tym swieci. Teraz bede chciala robic implant i na 100 procent wybiore gabinet Armenia Dent. Goraco polecam I Dziekuje Panie Doktorze

Zofia Nowy wpis

Czy widzieliście może czy ten pan zatrudnia w swojej firmie jakąś recepcjonistkę? Poszukuję pracy, jestem studentką zaoczną, potrzebuję sobie zarobić. Mam już doświadczenie na recepcji w punkcie medycznym.

Tomasz Nowy wpis

Bardzo rzeczowy lekarz, szczegółowo tłumaczy przebieg zabiegu i wykonuje go bardzo profesjonalnie i bezboleśnie. Jestem b. zadowolony ze zrealizowanego zabiegu wszczepienia implantu.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Bkhiyan Arayik Armania-Dent Praktyka Stomatologiczna Arayik Bkhiyan? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Kuba

Najlepszy dentysta w mieście

Bercik

Perfekcja dobry kontakt z pacjentem bez bólu fachowa robota , wybieram się z następną wizytą na następne prace w uzębieniu polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Bkhiyan Arayik Armania-Dent Praktyka Stomatologiczna Arayik Bkhiyan - Gliwice

Bkhiyan Arayik Armania-Dent Praktyka Stomatologiczna Arayik Bkhiyan
2.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Jasna 5/6
    44-100 Gliwice