citistom Rodzinne Centrum Stomatologii

Katowice

Opinie o citistom Rodzinne Centrum Stomatologii

Aga

Właśnie przed chwilą wróciłam z Citystom. Była to moja pierwsza wizyta w tym Centrum.Usuwanie pozostałości korzenia wraz z szyciem. .Znieczulenie takie,że nie czułam naprawdę nic,oprócz delikatnego ukłucia, a korzenie moje nie należą do wątłych. Gorąco polecam to Centrum, a na pewno Pana dr M.K.( może Jego asystentka nie miała najlepszego humoru,ale to najmniejszy problem)Nie narzekajmy , bo ceny wcale nie są z ,,księżyca", a obsługa bardzo miła. Pewnie dopiero cięższa noc przede mną, ale dam radę:) Pozdrawiam osoby, które się wahają przed odwiedzeniem tego Centrum, ale ja ze swojej strony gorąco polecam.

Alex

Nie polecam. Lekarze nie sa profesjonalni. Przycrobieniu wyciskow czułem jakby wyrywali mi zęby orwz ceny z kosmosu. Za wizyte zaplacilem ponad 300zł, obawiałem zakładanie aparatu, ortodonta nic mi nie powiedział, tylko to ze mam miec od razu założona gore i dol aparatu i od razu przeszedl do pieniedzy i kosztow, z czego jak juz sie zdecyduje to na koniec musze miec jeszcze ponad 1000zł. Dzisiaj bylem gdzie indziej, okazalo sie ze nie moge miec od razu dwoch łuków, mam mlecznego zęba do wyrwania i rzekomym aparat retencyjny na koniec bedzoe za ok 300 zl a nie tysiąc. Nie polecam

Monika

Byłam w Citistom na usunięciu ósemki na nfz, wszystko przebiegło szybko i sprawnie (spędziłam w gabinecie może 15 minut), pani w recepcji, lekarz oraz asystentka byli bardzo mili i profesjonalni, prawdę mówiąc w niewielu miejscach zostałam tak dobrze potraktowana, mogę z czystym sumieniem polecić to miejsce :)

hrqel

@ Onaaaa - ile tam lekarzy pracuje? Na pewno nie jeden, może po prostu bardzo słabo trafiłaś, albo cos nie tak było z tym lekiem znieczulającym ????

Onaaaa

Tragedia... byłam na wyrwaniu ósemki... doktor po dwóch dawkach znieczulenia rwal zęba jak krzyczalam że nadal boli to stwierdził że do wytrzymania ból...dopiero potem dał trzecia dawkę.. . Masakra

Kruszon
@Onaaaa 25.08.2016 08:47

Potwierdzam! Lekarz wyrywa zęby na żywca nie interesując się czy znieczulenie zaczelo działać. Jak probujesz protestować to 2 piguly trzymają cie za ręce, a rzeznik rwie!!! Trauma na dlugo! Jak za komuny tylko musisz płacić! Po wszystkim bagatelizuja sprawę zamiast przyznać się do błędu. Do braku wystarczających umiejętności żeby wyrywać 8mki. Jednak takie rzeczy szybko się rozchodzą...

Gosia

Całkowity brak podejścia od dzieci. Mój syn zamiast z wyleczonym ząbkiem wyszedł z fobią. Odniosłam wrażenie, że lekarce zależało tylko na tym, zęby druga wizyta w ramach NFZ również nie przyniosła efektu. Twierdząc że "ona nie leczy dzieci na siłę" po chwili użyła jej aby zabezpieczyć opatrunkiem niedokończony ząb. W końcu za trzecią wizytę musimy zapłacić... ale na pewno nie tam.

Gosia

Baja

Super obsługa.Pani Joanna zajęła się moją babcią i babcią jest zachwycona,!Polecam i dziękuje

eva

Witam, Co do opinii poprzedników nie zgodzę się: obsługa w recepcji profesjonalna, miła, normalna. Stomatolog do którego chodzę Dr. Wąs, oraz jego asystentka profesjonalna rozładowują napięcie nerwów fobii co niektórych do stomatologa. Ceny jak wszędzie Niestety z nami Klientami jest coraz większy problem na dzień dobry jesteśmy niezadowoleni ze wszystkiego tzn. źle niedobrze, drogo .Może Drodzy zastanówmy się jakby to było po drugiej stronie czy my tez jesteśmy tacy doskonali czy wymagamy tylko od innych tego :)

Niezadowolona!!!

Całkowity brak profesjonalizmu! Byłam dzisiaj na tomografii szczęki. To co należy wykonać miałam zapisane na skierowaniu od mojego lekarza prowadzącego. W CITISTOM nie potrafią czytać i wykonali .....zupełnie inne zdjęcie!!!! Na początku obsługiwała mnie jakaś młoda siksa która w ogóle nie potrafiła obsłużyć tej maszyny, a w finale wykonała mi zdjęcie panoramiczne szczęki. Potem przyszedł kierownik który "nie rozumiał dlaczego koleżanka zrobiła takie zdjęcie" i dopiero wykonał je poprawnie. Nawet słowa przepraszam. Na pewno nigdy tam nie wrócę, bo ceny są takie same jak wszędzie, za to jakość obsługi pozostawia wiele do życzenia.

mon_ad

Witam, a ja mogę w 100% wystawić pozytywną opinię dla tej przychodni :-) Świętna i miła obsługa na wejściu, sms przypominający o zbliżającej się wizycie, dogodne dla pacjenta terminy i godziny, ceny ok - w sumie jak wszędzie, choć w innych placówka jest o niebo drożej - a przede wszystkim świetny pan doktor, który zna się na robocie :-) :-) :-) Pozdrawiam mon_ad

smutna ja

1.źle wykonana usługa-dwukrotnie poprawiana, trzeci raz zrobię u kogo innego 2. z powodu ciąży i upału mieszczę się tylko w dresowe, luźne ubrania dziś pani stażystka zlustrowała mnie z góry na dół z obrzydzeniem(nie wiedziała, że sytuację obserwuje mój mąż) i obgadywała gdy wyszłam z gabinetu (ubrana jestem czysto, firmowo, no ale tshirt i spodenki do kolan w citistomie nie przystoją-dawno nie poczułam się tak źle potraktowana)

podpisuję się

Koleżanka z góry ma rację jak by tego było mało płacimy dwa razy z portfela i nfz-u

porazka

tak jak w nicku zero profesjonalizmu i partactwo,obie panie sluchaja hitow lat 80 a w miedzyczasie pani dr nie potrafi poinformowac pacjenta w odpowiedni sposob o cenie plomby, o ile wiem doplaca sie w ramach nfztu a pod koniec slysze 200 zl za rekonstrukcje korony , co nie zostało nazwane po imieniu, pani dr (usunięte przez administratora)(?) dzwoniacy telefon rozrywal kieszen a wiertlo w rece latalo oby jak najszybciej skonczyc, zenada, pan w rejestracji uprzejmie bajeruje nie zna cen wykonania zabiegow dopytuje lekarza, kwitujac "i tak nie mamy tak drogo jak gdzie indziej"skonczyla pani 18 lat wiec kanalowka z nfzu odpada! ciekawe!450 zl zastrzelilo mnie totalnie, odradzam,plyn do plukania jamy ustnej w toalecie jest ale cala reszta dziadostwo w ładnej oprawie

Zostaw opinię o citistom Rodzinne Centrum Stomatologii - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie citistom Rodzinne Centrum Stomatologii