Opinie o Uber Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Uber Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Uber Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uber Poland Sp. z o.o. w Warszawa

yzrej

bzdety piszesz kolego - podczas rejestracji kandydat na kierowcę Ubera musi przedstawić potwierdzenie o niekaralności oraz potwierdzenie policji o braku wykroczeń drogowych; każdy kierowca może ( i powinien) albo rejestrować swoją firmę albo wykazywać zarobione pieniążki w PIT

Yazzik1

Są ok . Place za to co przejechałem .z góry wiem ile .nie na napiwków. Oszukiwania na kilometrach itp . Mogli by mieć lepsze samochody ale za te pieniądze ciężko zarobić na lepszy ...

ABC

Taaa, wolny rynek... rozumiem, że kolega Andrzej jest gwarantem nietykalności? Pewnie, każdy może robić co chce, więc po co się pyta? A podatki pewnie - zapłacą się same...

andrzej n.

Przestancie pieprzyc z tym strachem przed Uberem nie placzcie i lamentujcie. Normalnie inny sposob transportu. Nikt nie zaplaci 10 tys.zl! Niech taksiarze przestaną oszukiwac! Wszyscy klienci Ubera mówią :nigdy wiecej taxi! W Uberze klient tez wie z nazwiska kto go wiezie,zna trase przejazdu i ile zaplaci. A kororacje nie umieją sie przestawić. Konkurencja to normalna rzecz a mafia juz nie jest netykalna. Taksiarze jedzcie tez w Uberze nikt wam nie broni a nie srajcie po gaciach.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
WRR

Witam, A czy posiadasz licencję na przewóz osób? Przecież wiadomo, jakby tego nie nazwać - będzie to przewóz ludzi, więc skąd to pytanie o legalności? Pewnie, każdy jest dorosły i wie co robi... Jak zwykle ktoś znalazł obejście, a co niektórzy czują chęć zysku. Pewnie, że zawsze jest wybór, tak samo jak i z księgową, też jest wybór (czy biuro z licencją czy też pani, która normalnie pracuje na etacie a sobie dorabia bez żadnej odpowiedzialności bo przecież bez umowy i faktury) - wszystko jest dobrze jak jest dobrze, a jak będzie kontrola to wtedy za późno aby pójść po rozum do głowy... A co w momencie jak będzie wypadek? Co w momencie jak ktoś coś zgubi/zostawi w samochodzie? Czy "korzystający" biorą to w ogóle pod uwagę? Ale po co, zawsze będzie przecież młody i piękny...

bartul

Witajcie. Chciałbym zapytać jedna rzecz. Przymierzam się aby od listopada podjąć współpracę z uberem. Prowadzę działalność i odprowadza podatki jednak w mojej branży sezon kończy się jesienią a zaczyna wiosna. W przerwie zimowej chciałbym trochę pojeździć z uberem. Mam zarejestrowana kasę fiskalna wiec mogę spokojnie wydawać paragony za przejazd. Czy to będzie będzie legalne i czy grożą mi mniejsze kary ?

mhm

jak to nie są ceny atrakcyjne? Ostatnio MUSIAŁAM przejechać się taksówką z korpo (gdańsk) i mało zawału nie dostałam w czasie płacenia. Jednak przewóz osób jest najlepszy i najtańszy...

jaxx666

Kto Ci tak mózg zlasował że takie bzdury piszesz, no chyba że jesteś mafia-taryfiarzem!!!! :)

ulv

Najbardziej cierpią ci co mają dopalacze taxometrów.

bujwhucie

Jeśli kierowca jest świadomy,że ponosi odpowiedzialność, a mimo to chce jezdzić w uberze to jego sprawa. Pasażer ma prawo wyboru: jadę z kierowcą "nielicencjonowanym" i płacę mniej lub z "licencjonowanym" i płacę więcej. A swoją drogą ciekawe,że urzędnicy US wsiedli do samochodu ubera, który działa w Polsce nieco ponad rok i złapali kierowcę na gorącym uczynku, a jakoś od lat nie potrafili wsiąść do "taksówki" mafii lotniskowej i dworcowej i zrobić tego samego.W końcu mafiosi lotniskowi też nie mają licencji, a w dodatku udają taksówki, a cenę za przejazd podają po kursie. W uberze cena znana jest z góry.A na samochodach nie mają emblematów,które upodabniają ich samochody do taksówek.

I

Czyli Blablacar też jest nielegalny, godzi w ustrój, pozbawia pracy itd itp?

Nick K.
@I

Bla bla car akurat działa zupełnie inaczej. Choćby dlatego że podaje maksymalną stawkę za przejechanie danej trasy. To jest prawdziwy sharing a nie flota samochodów udająca taksówki.

jaxx666

A co będzie jak cię skontrolują???

andrzej n.F

A ja od 3 tygodni jezdze dla Ubera w Krakowie i mnie sie to bardzo podoba, nie da sie z tego utrzymac, ale zawsze cos kasy wpadnie. Nie czuje sie jako kierowca taxi! Przewoze innych ludzi niz taxi, to jest inna klasa. Mam wszystkich co nie lubia Ubera gdzies.

i co z tego, prawo jazdy, niekaralność i świstek o punktach karnych - wielkie rzeczy.. wsiąść jako kierowca może każdy, taki co jest kierowcą i taki co jest przemieszczaczem miejskim, nie obrażając nikogo. W PL każdy kierowca, który świadczy usługi transportowe zawodowo musi posiadać komplet badań w tym prychotechnikę, a tu? nie bardzo, plus brak licencji - firma w pełni świadomie naraża współpracowników na duże kary finansowe. W PL nie płaci podatków, bo nie jest polską firmą. Prawdą jest również, że odpowiedzialność za kompletnie wszystko obarczony jest kierowca! za grosze co do podatków kto ma je płacić? kierowca, który zarobi 160zł tygodniowo??

ANTY UBER

Uber to symbol gospodarczego trendu, który podmywa wspólne bezpieczeństwo. W zamian za poczucie nowoczesności i iluzję lepszej usługi, osoby korzystające z Ubera nieświadomie sprzyjają rujnowaniu własnego państwa Uber to symbol gospodarczego trendu, który podmywa wspólne bezpieczeństwo. W zamian za poczucie nowoczesności i iluzję lepszej usługi, osoby korzystające z Ubera nieświadomie sprzyjają rujnowaniu własnego państwa. Państwa, które oparte jest na współodpowiedzialności i solidarności społecznej. Filarów jakże wątłych w Polsce. Uber to usługa oferowana od kilku lat w Stanach Zjednoczonych (z USA pochodzi firma, która model wymyśliła i wdrożyła w 2009 r.), w Europie Zachodniej i – od niedawna – także w Polsce. W największym skrócie, jedna z odmian tej usługi (UberPop) polega na tym, że łączy ona kierowców (właścicieli samochodów) z osobami, które chcą przejechać z punktu A do punktu B. Zarówno kierowca jak i potencjalny klient ma zainstalowaną na telefonie odpowiednią aplikację. Korzystanie z Ubera jest bajecznie proste. Jako klienci zainteresowani przejazdem uruchamiamy aplikację. Ona wskazuje nam znajdujących się w pobliżu kierowców, którzy są gotowi nas przewieźć (i też mają odpowiednią wersję oprogramowania). Klikamy, wybieramy kierowcę i czekamy. Po zakończeniu przejazdu nie płacimy gotówką. Aplikacja ściągnie należność z naszej karty kredytowej. Prawie jak w zwyczajnej korporacji taxi. Z kilkoma bardzo, ale to bardzo, istotnymi wyjątkami. Po pierwsze, osoby świadczące usługę przewozu nie płacą podatku, który zgodnie z prawem (obowiązującym prawem!) jest należny. Inaczej niż taksówkarze, kierowcy Ubera nie mają w swoim samochodzie kasy fiskalnej. Po drugie, usługę świadczą przypadkowe osoby. Zazwyczaj nie posiadają zawodowego prawa jazdy (takiego, które w cywilizowanych krajach jest wymagane wobec osób zawodowo przewożących pasażerów). Dalej, nie przechodzą rygorystycz

taxi maxi

Kolego "Nie polecam Ubera" Przede wszystkim państwo ma z tego tytułu ma podatki- widać , że jesteś zorientowany! Po drugie kierowca , który pracuje dla Ubera musi mieć zaświadczenie z sądu o niekaralności i po trzecie musi przedstawić z wydziału drogowego kolejne zaświdczenie o saldzie punktowym i wszystkich wykroczeniach. Po co to rozjątrzanie tematu- no chyba , że jesteś zwykłym taryfiarzem bez znajomości konkurencji.

ciekawe

Nie wiesz o czym piszesz ewidentnie. Podstawą rozpoczęcia współpracy jest zaśw. o niekaralności.

nie polecam ubera

uber to amerykańska firma która tworzy szarą strefę w transporcie drogowym. W kilku krajach rząd zakazał działalności tej firmie chroniąc swoich przedsiębiorców.Nie dość że Polska nie ma żadnych korzyści działalności tej firmy to jeszcze osoby współpracujące z tą firma narażone są na wysokie kary przy pierwszej kontroli. Ceny dla klienta nie są atrakcyjne w porównaniu z obecnymi stawkami jakie proponują korporacje taksówkowe kierowcami mogą być wszyscy którzy nie mogą być taksówkarzami ze względy na wyroki sądowe, nie wspominając o doświadczeniu jako kierowca.Wystarczy odebrać prawko i jutro już można jeździć dla ubera. Jako zorientowany w temacie nie zamówiłbym nikomu z rodziny takiej usługi (no chyba, że teściowej!). Klient nie ma korzyści z ubera a ewentualni kierowcy tylko problemy!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Uber Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Uber Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Uber Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Uber Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 4 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Uber Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Uber Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Uber Poland Sp. z o.o.