Opinie o Uber Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Uber Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Uber Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uber Poland Sp. z o.o. w Warszawa

taksówkarz

strasznie jesteś niedoinformowany.Taksometru nie da się wyzerować a obrót na kasie fiskalnej nie ma znaczenia bo będąc taksówkarzem możesz wybrać rozliczenie w formie karty podatkowej.Jeśli nie wiesz co to takiego to troszkę czasem poczytaj biznesmenie

roman
@taksówkarz

a jak to jest z odprowadzeniem VAT-u gdy się nie wystawi paragonu? Wiem, do pewnej sumy w roku nie trzeba. Ale tym sposobem tej sumy nigdy nie przekroczymy

Arra

Moglbys cos wiecej powiedziec o firmie 4w drive ktora ma siedzibe przy ul 4w drive?

Dobrze powiedziane,sfrustrowane złotówy! Ale trzeba przyznać ze taksiarze w Krakowie,choc widzą i domyślają ze moje auto to Uber nigdy nic nie powiedzą, nie zareagują negatywnie. Wczoraj w nocy po towarzystwo wieloosobowe podjechaly 3 auta z 3ch firm: I-car,Barbakan i Uber, i co i nic. Kazdy niech zarobi,jest miejsce dla wszystkich. Można powiedziec że lobby taxi odnioslo pewne zwyciestwo,trzeba bedzie miec wkrotce dzialalnosc gosp. Ja mam firme,ale obecnie zawieszona. Trzeba bedzie odwiesic, wtedy juz nikt nie powie że oszukujemy budżet panstwa. A taksowkarze nie oszukują? ?? Ha,ha,ha

Qwerty
@Andrzej

Głupoty opowiadasz ! Kasa jest podpięta pod taksometr . To co wybija jest na kasie.

Uberek
@Andrzej

Dokładnie tak ! Płacę podatek za każdy kurs, jadę najkrótszą trasą która klient widzi w smartfonie, nie biorę napiwków. Kasa fiskalna nie jest potrzebna bo nie jest to obrót gotówkowy. Wszystkie płatności trafiają na konto firmowe. NIC DO UKRYCIA !! Nie mam licencji ? A jak wiozę teściową lub babcię to jestem zagrożeniem bo nie ma egzazminu psycho ???? Czasu nie zatrzymamy trzeba iść do przodu. Tym bardziej jeśli klienci tego chcą !!!

uber driver

Ja czasem jeżdżę dla Ubera i bardzo sobie chwalę. Dodam jeszcze, że nie jestem kryminalistą, płacę ZUS bo prowadzę działalność, odprowadzam podatki od moich dochodów, auto moje jest roczne i w pełni ubezpieczone. Płacąc podatki, płacę je od dochodu za każdy kurs (nie da się uniknąć ewidencji). Taryfiarze płacą tylko wtedy, kiedy zafiskalizują transakcję. Dzieje się to tylko wtedy, kiedy na koniec kursu wręczą Wam paragon. W innym przypadku, taksometr jest zerowany, kasa do kieszeni, a kasa fiskalna odpoczywa. Mało który chętnie wręczy Wam paragon na koniec kursu. Więc o czym my mówimy... Pozdrawiam wszystkie sfrustrowane Złotówy :-)

bidusbaduś
@uber driver

Odpowiem Ci tylko tyle,że nie ma lewych kursów jak to nazwałeś niezafiskalizowanych.Po prostu czy chcę czy nie muszę wydrukować paragon oryginał jak i kopię.Inaczej się nie da,bo taksometr nie wróci do opcji wolny.Jak rozłączysz kasę z taksometrem w czasie jazdy bądz drukowania to masz wizytę w serwisie kas fiskalnych.

frteas
@uber driver

jakie badania chłopie skąd się wziąłeś?

Nick K.
@uber driver

Chłopie, najpierw się dowiedz jak działa taksometr i kasa fiskalna. Nie ma możliwości anulowania kursu powyżej 20 minut od jego rozpoczęcia lub po przejechaniu 500 metrów. Nie pisz głupot bo udowadniasz tym że nie masz pojęcia o czym piszesz i cała twoja wypowiedź traci sens. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
nick

Muszę przyznać, że troszkę mnie bawi podejście taksówkarzy do kierowców UBERa. Za parę lat (niedługo) UBER będzie wykorzystywał autonomiczne samochody. Wtedy taksówkarze z kierowcami UBERa spotkają się w pracy przy ich sprzątaniu.

migas

250-300 za weekend czy za noc bo nie zrozumialem , a srednia w ciagu zwyklego dnia tygodnia to ile tak okolo?jest to oplacalne masz doswiadczenie wieksze niz pol roku mozesz sie podzielic Kolego bede wdzieczny Pzdr

gość

do kingkong a wiesz,że jeśli upublicznisz zdjęcie kierowcy to można ci zrobić sprawę cywilną w sądzie o publikację wizerunku bez zgody osoby której wizerunek publikujesz? wtedy ty bekniesz za swoja głupotę.

Wolne robisz kiedy chcesz ale wtedy nie zarabiasz. Dniowka zależy od natężenia zleceń, w piątki i soboty obsługując imprezowiczów można dobić do 250-300 ale to jest "strzał" a nie reguła.

mklo12

mam do was pytanko ile mozna zarobić dniówki? i czy sa jakies dni wolne od pracy w tej firmie ?

Jeździłem w Krakowie wszystkimi korporacjami i odkąd odkryłem Uber to nie jeżdżę już niczym innym. Auta nowe, ludzie młodzi i bardzo mili, ceny konkurencyjne, droga najkrótsza(bez oszukiwania), brak problemów z płatnością jak to w taxi(nie mam wydać bo chce napiwek) ani nikt bezczelnie nie powie, że mu się nie opłaca jechać tu czy tam. Jak ktoś chce się przekonać to podaje kod "cch9wue" z którym można się przejechać pierwszy raz Uberem za darmo.

kingkong

to już jest koniec ubera w polsce. W ciągu najbliższych 4tygodni opublikuję zdjęcia kierowców, numery rejestracyjne oraz marki samochodów. Jest ich okolo 350! publikacje będą na bieżąco wysyłane do urzędów i policji a do każdej z nich będzie zawiadomienie o popełnieniu wykroczenia bądź przestępstwa. Na razie kraków i wawa a na dniach również inne miasta...

Der
@kingkong

To ja ci podam swoje (usunięte przez administratora) konfidencie. W Warszawie konfidentow się glanuje.

Warsaw

Ludzie wogole sie tam nie oplaca jezdzic!!!zapierniczasz tam 12h masz z 6 kursow to zenada!!to wychodzi jakies 60zl na 12h!! szkoda czasu!!po prostu jest za malo zlecendla kierowcy!!a iszkoda swojego auta!!!wiecej wydasz na naprawy niz zarobisz!!Powodzenia

bety

a czy jak wieziesz rodzinę też trzeba mieć kurs na przewóz osób?

makej z Uber

Ty to piszesz poważnie? Jeżeli tak, opisz szczegóły kontroli i następstw. Coś mi się wydaje że to opowieść "drzewa sandałowego" :)

makej z Uber

Steven69

Sama aplikacja bardzo fajna, jest jedno ale. UBER potrąca 25% z każdego kursu ... TROCHĘ ZA DUŻO !

pabloCat

pracowałem dla ubera i zostalem skontrolowany przez urzad. niestety konsekwencje sa bardzo powazne gdyz wgre wchodzi wyrok i dwie kary. niech nikt sie nie liczy z tym,ze uber pomoze zalagodzic sprawe. wrecz wystawi kierowce na pozarcie urzedasom aby siebie trochę chociaż oczyscic z zarzutów. Znam przypadek wypadku w krakowie gdzie klient doznał obrazen ciala i uber nawet nie odpisuje mu na maile. kierowcy zostaja na lodzie w kazdej sytuacji. na poczatku bylo inaczej ale teraz to tylko mieso armatnie

uber69
@pabloCat

O jakich konsekwencjach karno- skarbowych mówisz, co kontrolowali ...

Pablo
@pabloCat

Nie ściemniaj taryfiarzu.

Pasażer

Wiadomo nie od dziś że taksówkarze posiadają dopalacze. Czarodziejski guzik w radio (np. zmiana stacji) i już licznik bije 3 czy 4 razy szybciej. Niejednokrotnie przyjezdni z zagranicy po kilka razy Wisłę różnymi mostami przejeżdżają bo taksiarze tłumaczą że remonty dróg w Warszawie są. Osobiście znam przypadek przejazdu z Okęcia na Okopową (11 km praktycznie jedną ulicą przez 20 min ) po lewej stronie Wisły przez most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, Most Śląsko Dąbrowski co dało przejazd ponad 30 km i 1,5h

pożądek

jesteście nienormalni to nie miało być forum syskusyjne tylko opinia o pracodawcy. dziwie się że gowork na to pozwala.

hmm

no nie zgodzę się jestem klientem Ubera i nie widzę różnicy w dotarciu z punktu a do b między taksówkarzem z licencją a uberem. pozatym uber przyjeżdza w 5 minut taksówka w minimum 15. kolejna sprawa kieroca ubera jest miły taksówkarze w większości to złodzieje przekety i nie mili goście. tylko klikają guziki żeby naliczać dodatkowe opłaty

Zostaw merytoryczną opinię o Uber Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Uber Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Uber Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Uber Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 4 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Uber Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Uber Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Uber Poland Sp. z o.o.