Opinie o Competia Kancelaria Prawna w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Competia Kancelaria Prawna. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Competia Kancelaria Prawna o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Competia Kancelaria Prawna w Katowice

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Competia Kancelaria Prawna?

ilo90

ja jestem bardzo zadowolony z formy kontaktu, konkretnie, rzetelnie, mozna polegac na ich zdaniu i decyzjach

Krist

Nie zamienił bym tej pracy na żadną inną, a kierownictwo bez problemowe, zwykle szukamy rozwiązania problemu razem, nigdy nie szukają winy, tylko rozwiązania. Partnerskie podejście do pracowników. Wynagrodzenia nie są niczym ograniczone w umowie...ile zrobisz, tyle masz. Jak nigdzie

Keny
@Krist

Dokładnie, nie ma takiego czegoś że problemy są zwalane na innych. Praca zespołowa się tutaj bardzo liczy ale to dobrze. W ogóle sam fakt, że taka atmosfera w zespole panuje uczciwa to jest super

Hammer

Zależy co dokładnie chciałbyś wiedzieć. Ale ogólnie kontakt w porządku, nikt się nie wywyższa, zawsze z szacunkiem i kulturalnie

exter
@ilo90

A o co dokładnie chodzi? Ogólnie kierownictwo jest bardzo w porządku, nie ma wywyższania się, można przyjsć z każdym problemem i zawsze są chetni do pomocy i rozwiązania go

Wiedzior

Wszystko w jak najlepszym porządku. Praca w dobrej atmosferze i na dobrych warunkach. Uczciwa umowa

lokata
@Wiedzior

W 100% sie zgadzam. Wprawdzie podejsc do zatrudnienia mialem 3, ale w koncu sie udalo - warto bylo :)

rikitiki
@lokata

nie jestes jedyny :) wiele osob upiera sie i kilka razy podchodzi do rekrutacji, bo warto :) jednak nalezy pamietac tez, ze dzieje sie to z jakiegos powodu :)

ilo90
@rikitiki

Mi sie udalo za 2 razem :D ale przyznaje, naprawde pierwszy raz w zyciu tak sie przygotowywalam!

wujaszek

polecam, naprawde praca w dobrej atmosferze, na nowym sprzecie, bez zadnych spin. gonia terminy czasami wiadomo, ale warto sie wykazywac ;)

komik

Do procesu rekrutacji podchodziłem 3 razy ale było warto. Wymagają sporo ale też dają od siebie dużo

dareo
@komik

Chyba to akurat jest spoko, ze duzo wymagaja - znaczy, ze faktycznie trzeba cos wniesc w firme i sie postarac o stanowisko, a nie przyjmuja byle kogo.

aleo
@dareo

dokladnie tak, zreszta widac to na spejsie, ze nie pracuja ludzie, ktorzy nie maja zielonego pojecia. cos jednak trzeba umiec ;)

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Competia Kancelaria Prawna kandydat na stanowisko Adwokat/Radca Prawny/Prawnik - kredyty frankowe ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
pipi

Moim zdaniem firma warta posiadania jej w CV. zwłaszcza ze warunki pracy świetnie w porównaniu do innych firm na rynku

ignex
@pipi

co racja to racja, i możliwości rozwoju ogromne

igo
@ignex

wlasnie to jest naprawde super, ze w rozwoj pracownika firma inwestuje duzo, a do tego naprawde uczciwie placi

Diamonka
@igo

to prawda :) tez bylam ostatnio na szkoleniu, fajnie, ze mozna sie rozwijac i dodatkowo spelniac zawodowo :)

Koryk
@Diamonka

Możliwości rozwoju sa spore i to jest ogromny plus. Mało, która firma stawia tak na rozwój pracownika i wspiera w ścieżce kariery

dorobiony

jak czytam niektore opinie to mam wrazenie, ze kontaktu z kancelaria nie mieli. wiadomo, jak to w kancelarii na poczatku szczegolnie trzeba sie wykazac, ale nie jest to ciezkie, troche checi i zaangazowania i efekty widac :)

omiko
@dorobiony

mam podobne odczucia, zdecydowanie praca jest warta tego

Czarny76
@dorobiony

dokładnie, w ogóle to w każdej pracy na początku trzeba się wykazać no i pokazać, że człowiekowi w ogóle się chce coś robić ;)

kortes
@Czarny76

no wiadomo, ale widac niektorzy to juz sie tak nastawili na rynek pracownika, ze masakra... ja o pracodawcy zlego slowa nie moge powiedziec. jest czasami ciezej, ale oplacalnosc tego widoczna jest w wyplacie.

minionka
@kortes

prawda, ja jak dostalam 3cia wyplate ( wiadomo, pierwsze dwie to jeszcze bylo wchodzenie w dzialanie firmy itp) to bylam naprawde pod wrazeniem :) troche staran i wyniki sa

ultramaryna
@minionka

Czyli nie tylko ja bylam mile zaskoczona :) mi tez bardzo podoba sie fakt, ze firma inwestuje w pracownika :)

Lekky45

Polecam, firma pozwala na ogromny rozwój, ma się dostęp do różnych szkoleń, możliwość współpracy ze świetnymi specjalistami. Naprawdę możliwości są ogromne. Warto próbować się dostać mimo, że proces rekrutacji nie należy do najłatwiejszych

Gerald

Polecam serdecznie, najlepszy pracodawca jakiego do tej pory miałem. Uczciwe warunku współpracy, rozsądne stawki, duże możliwości rozwoju

latte
@Gerald

zgadzam sie, odkad sie zatrudnilam naprawde doceniam fakt, ze w szkolenia pracownika i jego rozwoj duzo sie inwestuje

xenox
@latte

Dokładnie, takie szkolenia naprawdę dużo dają. Można je też dodatkowo do CV wpisać, także super sprawa

Anka

nareszcie cos dla mnie, miejsce,w ktorym moge sie rozwijac, nabierac doswiadczenia, to dla mnie niezwykle wazne!!

Bartosz
@Anka

Dobrze, że w ten sposób myślisz o firmie. Grunt to pozytywne nastawienie. Pisząc o rozwoju masz na myśli prócz nauki zawodu, także kursy i szkolenia, które oferuje pracodawca? Napisz więcej na ten temat, bo jest interesujący dla ambitnych osób, które chcą związać swoją karierę z firmą. Mnie także to zainteresowało.

Kajetan
@Bartosz

To praca, która daje szanse rozwoju bo nie jest monotonna, a dodatkowo pracuje się z ludźmi, którzy mają ogromne doświadczenie i zawsze służą radą

dolip
@Kajetan

zgadzam sie, zespol jest naprawde swietny, mozna sie wele od siebie nauczyc

Weronika
@dolip

Powtarzacie, że są w Competia duże szanse na rozwój. Czyli pracodawca ten oferuje w swoich profitach jakieś ciekawe szkolenia dla każdego pracownika, bez wyjątku?

winiona
@Weronika

nie slyszalam jeszcze, zeby komus odmowili szkolenia, albo zeby kogos pominieto :)

Keks

Wszystko zależy od stanowiska, na każdej rozmowie o pracę dostaje się dokładne informacje co do wynagrodzenia

Przemysław
@Keks

Skoro wspominasz o rozmowie kwalifikacyjnej mógłbyś napisać, czy jest kilkuetapowa i trudna do przejścia? Podpowiedz jak się do niej przygotować.

Melania

ja dopiero zaczynam swoja przygode w tej firmie, ale widze, ze to bedzie swietne doswiadczenie, fajna atmosfera, super podejscie , megaa!

@Melania

Na pewno nie pożałujesz, ja na początku bardzo się stresowałam nową pracą ale współpraca układa się świetnie i już parę lat za mną i na pewno nie zamierzam się rozstawać z firmą

kurtkopolka
@Alexa

wiadomo na poczatku trzeba sie wysilic i jest co robic, ale da sie ogarnac a tak jak mowisz naprawde warto bo jest dobrze :)

@kurtkopolka

Ja z każdym miesiącem jestem chyba zadowolona bardziej. Na ten moment ani myslę zmieniać firmę. Mam nadzieje że jak najdłużej będę pracować właśnie tu

Przemysław
@Alexa

Fajnie, że jesteś zadowolona z zatrudnienia. Napisz proszę, czy są przyjmowani aplikanci na staże. Jeżeli się sprawdzą mogą liczyć na dłuższą współpracę z kancelarią już na stabilnej umowie o pracę?

@Przemysław

Najlepiej napisać i kontaktować się bezpośrednio z firmą :) nie odpowiadam za ten dział ale nie zaszkodzi wysłać cv i zapytanie

Kuzik

Ja jestem zadowolony, ciezko bylo sie dostac, ale praca jest zdecydowanie tego warta. dobra placa przy odrobinie zaangazowania

Anti
@Kuzik

ja szczerze mówiąc miałem 3 podejścia do rekrutacji, ale warto było

@Anti

Będziesz w dalszym ciągu próbował dostać się do pracy w Competia Kancelaria Prawna? Napisałeś, że warto było brać trzykrotnie udział w procesie rekrutacyjnym. Możesz uzupełnić dlaczego?

Anti
@Janusz

Firma oferuje bardzo dobre warunki a do tego można świetne doświadczenie zdobyć więc dlatego warto. Ja już się dostałem, własnie za 3 podejściem

Weronika
@Anti

Cieszę się, że udało Ci się dostać pracę w firmie Competia Kancelaria Prawna. Może powiesz coś więcej na temat warunków zatrudnienia? Jakie benefity oferuje pracodawca?

ja tez jestem zadowolony ze wspolpracy i z czystym sercem polecam!

Denis
@Tomek

firma jest po prostu uczciwa i można dobrze zarobić jak równie uczciwie się pracuje

wikowa
@Denis

no pewnie, ze tak. Ale szczerze powiedziawszy nie znam firmy, gdzie dawali by za darmo a tu i atmosfera spoko i placa okay

@wikowa

Pracodawca dba o atmosferę, która panuje pomiędzy zatrudnionymi osobami, czy może to pracownicy starają się dbać o ten aspekt? Często zdarza się tak, że pracodawca organizuje wspólne wyjścia bądź innego rodzaju zabawy integracyjne. Zastanawia mnie, jak wygląda to w przypadku pracy w Competia Kancelaria Prawna. Mógłbyś przedstawić?

Wikowa
@Janusz

Mysle, ze to jest troche zalezne jedno od drugiego. sam pracodawca nigdy nie wypracuje dobrej atmosfery w zespole, ale zespol bez pracodawcy tez sobie z tym nie poradzi. Wszyscy trzymamy sie razem, mozna na sobie polegac, zespol jest naprawde zgrany, ale tak jak mowisz, pewnie jest to tez zasluga tego, ze czesto wychodzimy gdzies razem, a nawet mamy jakies wspolne imprezy

Ene
@Wikowa

Dokładnie, dużo prawdy w tych słowach. Jak wszyscy ze sobą współpracują to jest najlepiej. Ale to też zasługa dobrego prowadzenia firmy i selekcji ludzi - nikt nie bierze się tu z przypadku

Maja

Wiele osób bardzo pozytywnie wypowiada się na temat pracy w firmie, która obecnie prowadzi rekrutację. Aplikacje możecie składać bezpośrednio przez serwis GoWork w zakładce „Oferty pracy”. Może powiecie nam coś więcej o pracy w firmie Compentia Kancelaria Prawna? Informacje o atmosferze panującej miedzy pracownikami a kadrą zarządzającą są bardzo ważnym aspektem w podjęciu decyzji o zatrudnieniu. Czy firma oferuje benefity pozapłacowe bądź premie uznaniową? Czekamy na wasze informacje zarówno o pracy jak również kandydatów o przebiegu rozmowy.

kiler
@Maja

atmosfera jest bardzo w porządku, tym nie należy się martwić bo ludzie pracujący w firmie są naprawdę super

Kuzik
@kiler

W pelni sie z kilerem zgodze, super zespol! mozna na sobie polegac

@Kuzik

Dobrze wiedzieć, że atmosfera w Competia Kancelaria Prawna jest dobra. Na pewno pomaga to zespołowi pracowniczemu osiągać lepsze wyniki. Wiecie może, czy kancelaria daje możliwość odbycia stażu osobom, które chciałyby rozwijać się zawodowo w kierunku prawa?

jestem bardzo zadowolona z mozliwosci jakie daje ta firma, mozna zdobyc doswiadczenie, nabyc nowe umiejetnosci, rozwijac sie :) fajnie, ze do Was trafilam

Cocoa
@Marta

a długo już pracujesz? ja dopiero parę miesięcy ale jak na razie wspólpraca układa się bardzo dobrze i planuje zostać na dłużej

Michalina

swietne miejsce dla ambitnych ludzi! ciesze sie, ze w koncu udało mi sie znalezc to, czego tak dlugo szukalam

Lidia
@Michalina

Super! Bardzo przyjemnie czyta się właśnie takie opinie. Byłabym Ci jednak wdzięczna za nieco więcej szczegółów na temat i specyfiki, i warunków pracy w Competia Kancelarii Prawnej. Stwierdziłaś, iż jest to odpowiednie miejsce pracy dla ambitnych ludzi. A czy pracodawca ten daje jakieś konkretne możliwości rozwoju? Czy umożliwia Wam ścieżki kariery? Wydaję mi się, iż to ciekawa kwestia i dlatego z niecierpliwością będę czekać na Twoją odpowiedź.

Ninka

atmosfera jak najbardziej super, mili ludzie, warto :)

roger

ciekawi mnie dlaczego tylko wpisy pracuję od roku lub kilka miesiecy i jestem zadowolony/a popracuj 6 lat zobaczysz prawdziwe oblicze competii katastrofa

Jarosław
@roger

Pracujesz już 6 lat w kancelarii Competia? Może Ty będziesz w stanie odpowiedzieć na moje pytanie, które zawarłem w poprzednim wpisie? Chcę dowiedzieć się, czy jest możliwość odbycia praktyk bądź stażu. Pomożesz?

teddy
@roger

to jak jest tak źle to dlaczego nie zmienisz pracy ? w ogóle jakby w firmie było źle to nie siedziałbym tam 6 lat. sam pracuje dośc długo (może nie aż 6 lat) i te "prawdziwe oblicze" moim zdaniem jest ok

ergo

uczciwe warunki współpracy, dobra firma, atmosfera również bez zarzutu.

Tamara

Kancelaria z wymogami ale tez najlepsza w okolicy wiec nie ma sie co dziwic. Dostalam sie dopiero przy 3 podejsciu i jestem szczesliwa ze sie udalo. Swietna atmosfera, przyjazni ludzi i dobre wynagrodzenie.

Adeo
@Tamara

dokładnie, zawsze można spróbować jeszcze raz za jakis czas, dostać się za drugim czy trzecim podejściem to nic złego

Zostaw merytoryczną opinię o Competia Kancelaria Prawna - Katowice

• Jak się pracuje w Competia Kancelaria Prawna?

Zobacz opinie na temat firmy Competia Kancelaria Prawna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Competia Kancelaria Prawna?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 22 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Competia Kancelaria Prawna