Opinie o Sevitel Sp. z o.o. w Katowice

SEVITEL prowadzi działalność w zakresie projektowania, produkcji, prefabrykacji, instalacji i serwisu innowacyjnych rozwiązań technologicznych, pozwalających na podniesienie bezpieczeństwa w zakładach przemysłowych i obiektach użyteczności publicznej.

Branże: Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sevitel Sp. z o.o. w Katowice

@majk

Socjal na wysokim poziomie? Chyba ne masz kompletnie pojecia o socjalach w innych firmach... 600 czy 800 zl wczasow pod grusza to jedyny socjal. W innych firmach płacą kilka razy tyle. Zadnej opieki medycznej brak multisporta... To nazywasz bogatym pakietem socjalnym?... Proszę Cię... Za chwile ktos z firmt napisze "prowadzi działalność w zakresie projektowania, produkcji, prefabrykacji, instalacji i serwisu innowacyjnych rozwiązań technologicznych, pozwalających na podniesienie bezpieczeństwa w zakładach przemysłowych i obiektach użyteczności publicznej" To jest paranoja na tym forum... Dajcie spokój i nie piszcie lepiej nic na ten temat bo tylko człowieka potraficie wk....ć...

zyzio

Mocno negatywne opinie nt. tej firmy są tutaj na gowork.pl kasowane.

ps

Osoba która podaje się we wcześniejszych postach jako kandydat do pracy ma chyba innych za idiotów i myśli że koloryzowanie firmy na tle innych postów pomoże. Od razu widać że to ktoś z wnętrza firmy. Firma jest już tak rozpuszczona przez przełożonych że zaczyna brnąć bez odwrotnie w przepaść. Osoby na wyższych stanowiskach nie maja kompletnie żadnego pojecia o pracy. Firma złożona z licznych klanów rodzinnych. Jeśli na czele klanu stoi np. dyrektor to oczywiście wszyscy do dyspozycji otrzymują samochody firmowe do wykorzystania prywatnie. Kto pracuje w firmie wie jak wyglądają układy rodzinne i wygląda to komicznie. Osobiście radzę naprawdę szerokim łukiem omijać firmę i szukać czegoś innego... Tutaj nie zarobicie ani nic nie osiągniecie...

jo

Nie patrz na branżę, tylko raczej zaufaj obecnym i byłym pracownikom tej firmy, którzy dobrze wiedzą, że firma boryka się z wieloma patologiami wewnętrznymi. Chociażby chorobliwy brak wszelkiej organizacji i koordynacji pracy. Pojedynczy pracownik bierze na swoje barki cały projekt (problem gdy trzeba iść na urlop) i sam najlepiej jakby się dowiedział co ma zrobić i jakie są założenia, na kiedy go zrobić (zawsze na wczoraj, bo firma najpierw zgłasza się do przetargów a dopiero potem realizuje projekt) i jak go wdrożyć. Od kierownictwa można co najwyżej usłyszeć "weź zrób" albo "załatw to". O innych patologiach typu powszechny i niekryty nepotyzm już nawet nie wspomnę. Pracują całe klany rodzinne kierowników. Szkoda że ludzie zatrudniani wg kwalifikacji muszą potem na nich pracować, żeby utrzymać firmę.

Firma Sevitel Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Serwisant. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
luk

Firma zaczyna upadać i to dzieki panu D.K. Odkąd pojawił się w firmie wszystko leży na łopatkach. Szkoda że bardzo dobrze mydli oczy prezesowi...

hyzio

Wstawiałem w swoim czasie na tą stronę łącznie z 3-5 opinii nt. tejże firmy. Dzisiaj nie widzę ani jednej z nich.

gem

Omijaj ja szerokim lukiem , dobrze Ci radzę. Firma porazka.

rabicz

Uwaga, komentarze tutaj SĄ USUWANE - TO FAKT. Pamiętam wyraźnie, że pisałem tutaj komentarz, jeden na pewno, ale wydaje mi się, że było ich więcej, być może nawet łącznie 3 obszerne komentarzy zostawiłem tutaj w tym miejscu. Dzisiaj widzę, że nie ma ani jednego! Ręce opadają. Nie wiem co o tym myśleć. Ten pewnie też zniknie chwilę po tym jak obejrzy go moderator.

olo

zależy od ,, wiedzy " jak z rodzinki to szansa na 3 z przodu a jak nie to łataj budżet za 1600 do łapki pozdro....

olo

firma dobra ma perspektywy,zostanie sama na rynku ............... a co zrobi jak Górnictwa braknie te 4 które padają od nich urządzenia mają Pozdrawiam...........

genario

Szkoda gadać, 3/4 opinii zostało usuniętych z tego forum. Brak wielu trafnych i zgodnych z prawdą informacji do do funkcjonowania tej firmy. Nie ma sensu pisać. Bo firma tylko zostawia te które jej pasują plus kilka negatywnych dla kontrastu.

Romeo

To i ja sie wtrace, wiekszosc negatywnych tutaj opinii to wypociny ludzi zwolnionych albo nie zatrudnionych. Kolega ktory napisal najobszerniejsza wypowiedz zwolniono za ciagle stanie i gadanie z manusia przez telefon, zeby bylo malo, koleś pogaduszki uprawiał perfidnie pod kamera, innych powodów wymieniał nie bede

vivien
@Romeo

Romeo która to wypowiedź tego gościa który napisal najobszerniejsza wypowiedz i którego zwolniono za ciągle stanie i gadanie z mamusią przez telefon

słuchacz

Kwita-dobre pytanie! Z tego co mi wiadomo to firmę tworzą pracownicy, którzy muszą mieć narzędzia do tej pracy, którzy aby mieć coś do roboty dostają zlecenia od szefostwa i dlatego co miesiąc mają z czego żyć. A skoro mówicie, że nie ma sprzętu, jest beznadziejna atmosfera, zarząd jest do bani, prezes otwiera jakieś dziwne mniejsze firmy to jakim cudem odnoszą ciągle sukcesy i dostają nagrody i wyróżnienia? ps. a co do emerytów to może warto się zastanowić, że mają duże doświadczenie w tej branży i dlatego są na tym a nie innym stanowisku, bo co z tego że masz dyplom jak nigdy w życiu nie byłeś na dole i nie masz pojęcia nawet jak chodnik powstaje? A jak wszyscy dobrze wiedzą bez znajomości na dzień dzisiejszy jest się straconym, dlatego nie bardzo docierają do mnie te "argumenty". Warto czasami postawić się na miejscu innej osoby i dopiero wtedy wypowiadać. Bo gdyby któryś z was był tam po znajomości to na pewno by wam nic nie przeszkadzało :) Ale to tylko moje skromne zdanie.

Anty ZSRE

Jak to jak?! Wszystko opiera się na wyzysku tych, których głosu nikt nie usłyszy, bo są najmniej "mogącym" ogniwem w firmie. I jak w każdej firmie bez tego ogniwa firma upada w jeden dzień, gdyż to właśnie ogniwo stanowi całą siłę sprawczą.

a

Pare lat temu rozmawialismy o kwocie max. 3k net na stanowisku inz. Slyszalem mniejsze kwoty na rozmowach w innych firmach :P

abacus

Otóż to! Panowie, mówcie jaka kwota... Dla mnie dla inżyniera elektrotechnika śmieszna kwota to 2500zł na rękę, dla innego to 3500zł. A więc konkrety...konkrety.

dla mnie firma konkretna, zarobki ok, a Ci "emeryci" o których ktoś pisał często są mądrzejsi od niejednego mgr, osobiście wiele się od nich roboty nauczyłem. Premie, ja dostaję nie wiem jak inni, nadgodziny płacą, wypłata ma czas, dobry pakiet socjalny, ludzie różni - robota jak robota z innymi dobrze się układa z innymi nie, normalna rzecz, ale nie muszę się martwić że wypłata będzie później albo w ratach bo nigdy się to nie zdarzyło...

anny - 2012-06-28 23:09:24 Ciekawe kim jestes skoro twierdzisz ze mozna tam awansowac... Wszyscy kierownicy to emeryci z kopaln ktorzy sa bez wyksztalcenia i zbytnio na niczym sie nie znaja... Chyba kolega wyzej pomylil firmy...Firma zmieniła siedzibę i chyba się podzieliła (nowy wpis KRS Sevitel EM). Wiecie coś w temacie?

gotti

Tak podzieliła się na dwie firmy na sevitel i telvis. Wiem to ponieważ mój tata pracuje w telvisie

Czesiek

Odniosłem to samo wrażenie i dlatego tam nie pracuję - nie będę zapierdzielał na starszych pracowników. Test jak test - wszystkiego nie da się zweryfikować. Jak na śląskie klimaty wydaje mi się, że nie jest tam tak strasznie. Wolicie sosnowieckiego Bitrona? ;)

anonymouse

nie zgadzam się z większością \"przedmówców\", firma bardzo konkretna, płaci przyzwoicie, nie trzeba być [usunięte przez moderatora] by awansować, atmosfera super, starsi pracownicy bardzo chetni do pomocy!

Łukasz

Też byłem u nich na rozmowie. Zadania o których mówisz do bani. Nigdy nie zweryfikujesz wiedzy kilkoma zadaniami. I tak wszystko wyjdzie w praktyce... Po drugie zadania typowe dla studentów a nie "praktykantów" - podobnie jak w szkole...

Zostaw merytoryczną opinię o Sevitel Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Sevitel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sevitel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sevitel Sp. z o.o.?

Sevitel Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 72 ocen.

Sevitel Sp. z o.o.