Proper Guard Sp. z o.o.

Sosnowiec

Opinie o Proper Guard Sp. z o.o.

nie ma ideałów

Na całe Szczęście ten zakompleksiony, wyzywający i drący się po wszystkich został definitywnie z firmy wyrzucony... Spokój, rodzinna atmosfera, praca w godnych warunkach, przyzwoite wynagradzanie... Aż chce sie iść do pracy i rano wstawać. Ja nie narzekam.

sari

wyzysk, wyzysk,, jeszcze raz wyzysk, prezes zakompleksiony

nie ma idełów

Nie ma firm idealnych, ale ludzie pracują tu latami i nie narzekają. Szef dla Ciebie jest taki jaką jakość pracy sobą oferujesz

Fryderyk 60

Dramat!!!!totalne [usunięte przez moderatora], wyzysk, skapstwo i wszechobecny szef [usunięte przez moderatora] który [usunięte przez moderatora] rzuca częściej niż słowami proszę, przepraszam. Zakompleksiony M!! Omijać szeeeeeeeerokim łukiem !!!!

Zostaw opinię o Proper Guard Sp. z o.o. - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Proper Guard Sp. z o.o.