Opinie o Wojnarowscy Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Wojnarowscy Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wojnarowscy Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojnarowscy Sp. z o.o. w Toruń

Kinga

Wysłałam kiedyś aplikację na stanowisko asystenta ds. eksportu, nie zadzwonili, oczywiście, to nie jest zarzut, bo mogli nie zadzwonić, ale oni wcale nikogo na to stanowisko nie przyjęli. Wiem na pewno, ponieważ śledziłam, czy na ich stronie pojawi się pracownik na tym stanowisku, minęło już wiele czasu i tak się nie stało, potwierdziła to także moja znajoma osoba, która tam pracuje. Rekrutowali "niby", mieli ogłoszenie, a nikogo nie przyjęli. Jakiś czas później wysłałam CV na inne stanowisko - specjalisty pracującego, byłam na rozmowie, którą prowadziło dwóch panów, jeden z nich był nieco niemiły, najpierw zadawał jakieś pytanie, a jak zdążyłam powiedzieć dwa słowa, to mi przerywał. Nie przeszłam do drugiego etapu, który miał się odbyć parę dni później, pan do mnie nie zadzwonił, ale znowu wiem od znajomej osoby, że prawdopodobnie nikt, w tym dniu, który na rozmowie mi podano jako dzień, w którym odbędzie się drugi etap, nie przyszedł na rozmowy, więc nie wiem, czy ten etap się odbył, czy nie. Teraz znowu znalazłam ogłoszenie na pracownika do biura i powiedziałam znajomej, że chcę znów spróbować i przesłać aplikację, w odpowiedzi usłyszałam, że podobno już kogoś mają na stanowisko, a to ogłoszenie "tylko tak, dla picu".

Roni

Ludziska!!! Czy to tak trudno napisać jakie warunki ta firma proponuje? Przecież wypowiadają się chyba byli pracownicy a może obecni zadowoleni jak również Ci którzy przeszli proces rekrutacji to cholera jasna ktoś coś musi wiedzieć. Więc zadaję bardzo proste pytanie do Was którzy mają wiedzę . zarobki podstawa? system premiowy? narzędzia pracy (auto gps?) kogo obsługuje PH? i co tam jeszcze ciekawostki jakieś...? Kto pierwszy konkretnie odpisze wielki szacun za szybkość reakcji i wielkie dzięki.

ja tez byłem - 2013-06-24 15:20:38 Kolega głębiej w (usunięte przez administratora) nie wleziesz, chyba że po same migdałki. Samo to że rekrutują już od 4 miesięcy samo mówi za siebie. Tyle przeciętnie trwa szukanie jelenia za małe pieniążki w [usunięte przez administratora] pracy bez żadnych praw.Na jakie stanowisko aplikowales?

ja tez byłem

Przedstawiciel Handlowy

Poziom żenujący, brak merytorycznych pytań, cwaniactwo, cwaniactwo i jeszcze raz cwaniactwo.

Wolę nie przytaczać. Najwięcej miała do powiedzenia pani skwarek:) Ilość pytań równa zero

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Syla

Witam! miałam przyjemność uczestniczyć dzisiaj w spotkaniu rekrutacyjnym w Kórniku. Zacznę od tego, ze przeczytałam wszystkie opinie i jechałam bardzo negatywnie nastawiona. Więcej tego błędu nie popełnię. Byłam zestresowana STRASZNIE ponieważ nie wiedziałam czego się spodziewać. Bez sensu!!! Panowie konkretni i znający się na rzeczy, przy czym o firmie opowiadali z pasją i zaangażowaniem. Zadawali konkretne pytania ale o to chyba chodzi na rozmowie kwalifikacyjnej:) to nie spotkanie przy lampce wina! Odpowiadają na wszystkie pytania odnośnie pracy, narzędzi, liczby klientów, konkurencji, zarobków także warto się przygotować wcześniej o co chcecie zapytać. Pozdrawiam

Jonny

A ja mialem normalną, spokojną i merytoryczną rozmowę na obu etapach. Zworo za podróż do katowic też dostałem. Nic złego powiedzieć nie mogę. Siedziba firmy robi profesjonalne wrażenie.

hahaha

tak:) odmówił byś po drugim etapie..:)

hehe

Dobre pytanie!!! Czy bym odmówił??? Pewnie NIE nadal jestem ciekaw tego Właściciela.

hehe

hahaha - 2013-03-18 13:01:55 Witam wszystkich zainteresowanych firmą Wojnarowscy!!! Na wstępie zaznaczę że nie mam żadnej urazy do tej firmy, jetem po pierwszej rozmowie kwalifikacyjnej i cieszę się że nie zostałem zaproszony na dalsze rozmowy (nie ze względu na wyjazd do Katowic - jako przedstawiciel jeżdżę bardzo dużo). Opinie zobaczyłem po spotkaniu i powiem wam że to wszystko prawda. Panowie kierownicy nie mają pojęcia co robią, a to powinna zrobić firma headhunterska, polecam takie usługi, mniej stresu i ośmieszania z waszej strony. Trochę kultury i salonowego survivalu, telefony się wyłącza na spotkaniach choćby dzwonił sam Pan B!!!! Chyba że miało to mnie wyprowadzić z równowagi:-) Zagrywki rodem z wiejskiego marketingu. Intryguje mnie jedynie ten p. Prezes, co to znaczy ekscentryczny (ma maniery ąę i wysokie mniemanie o swojej światowej sławie firmie czy nosi melonik, laseczkę i przykrótkie spodnie)????"cieszę się, ze nie zostałem zaproszony..." - gdybyś został, grzecznie byś odmówił...:)?

hahaha

Shaq

Pofbijam, dostałem zaproszenie na rozmowe i nie wiem czego oczekiwać.

Koncernowiec

Cześć, ile firma Wojnarowscy proponuje podstawy i ile premii dla Przedstawicieli Handlowych. Jakich klientów obsługują Przedstawiciele: detal (sklepy), hurt, inwestycje, jak to wygląda? Jakimi samochodami jeżdżą PH i czy można je użytkować we własnym zakresie w weekendy? Dziękuję za szczere i konkretne odpowiedzi.

sucz

Dziwne, ja miałam rozmowę rekrutacyjną w gdańsku i pojechałam na drugi etap do katowic . Zwrot kosztów za bilety dostałąm.

Akurat w moim przypadku była rozmowa telefoniczna. Stanowisko niezwiązane z pracą fizyczną. Problem w tym, że koleś dzwonił do mnie popołudniem w sobotę a ja w tym czasie podziwiałem piękno gór.Oczywiście nie byłby to żaden problem gdyby facet był kulturalny przez ten telefon a on na dzień dobry traktował mnie jak jakiegoś parobka, który bezwarunkowo ma przyjąć treść rozmowy i z góry zaakceptować termin rozmowy jaki wielmożny Pan poda... Dalszej rozmowy o pracę twarzą w twarz już mi się całkowicie odechciało. Kultura to jak widać towar deficytowy.

druciarz

depeszanka - 2012-04-30 20:21:58 Po przeczytaniu wszystkich opini na rozmowę pojechałam zestresowana...rozmowa bardzo na poziomie i wszyscy pytający stwarzali bardzo pozytywne wrażenie.Konkretnie ,na temat i pełen profesjonalizm.srutu tutu majty z drutu buahaha

depeszanka

gal

czyli byłeś tajemniczym rekrutantem...:)))

joł

joł - 2012-02-18 11:42:23 Widze , ze te Katowice to standar (usunięte przez administratora) pierwszy raz slysze o tego typu o rekrutacji, choc pracuje w powaznej firmie(nie z konkurencji) ,ktora rekrutuje w danym regionie-tam gdzie potrzebuje pracownika i nikt nigdy nie byl narazony na takie koszta.Znajomy ostatnio mi powiedzial o tzw drugim etapie ze moze gdzies pojedzie, to myslalem ze go zle zrozumialem:D. Jesli ta ma wysoka kultura reprezentacyjna firmy to gratuluje samych pejoratywnych opinii na temat firmy.ze niby gzie tam bylo slowo niecenzuralne??????????

joł

buahahahahaha

tak, w drugim etapie jedziesz na swój koszt do Katowic na rozmowę z ekscentrycznym prezesem firmy który metodą parapsychologiczną oceni czy się nadajesz, a potem rzuci monetą i podejmie decyzję, przyjęty lub nieprzyjęty czyli wypad na swój koszt do domu, faktycznie bardzo wysoki poziom kultury firmowej jest w tej organizacji, jest się czym pochwalić na rynku buahahahahha

Zostaw merytoryczną opinię o Wojnarowscy Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Wojnarowscy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wojnarowscy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojnarowscy Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wojnarowscy Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wojnarowscy Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wojnarowscy Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 562 ocen.
  • Gospodarcza 16
    40-432 Toruń