counter
1 3 10 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 417 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w The Service Catering Rafał Golda?

D.K Nowy wpis

Szukałam Tej firmy żeby wystawić opinię na Facebooku lecz strona chyba została skasowana jak można tak postępować nieuczciwie chwalił się Pan i obiecywał jaka to będzie świetna komunia co na niej będzie a faktycznie nie bylo nic zrobil Pan tylko dziecia przykrość i nam jako rodzica.Zapamietamy ja długo.Nigdy nie życzyłam nikomu źle ale kij ma dwa końce kiedyś do Pana wróci ta nieuczciwosc .

@ miśka. Miśka Nowy wpis

Witam nie dawno byłam jako gość na komuni i muszę powiedzieć że organizator dał ciała totalnie????jak można zrobić takie beznadziejne przyjęcie. Jedzenie paskudnie stoły wyglądały jak w jakieś spelunie. Krótko mówiąc totalna klapa .NIE POLECAM!!!!

,,,-,,,-,K.S Nowy wpis

Nie polecsm również jestem rozczarowana. niekompetencja i haos i wstyd przed rodziną.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

M.N

Zgadzam się w 100 % z postami poprzedniczek

M.N
@M.N

Dodam jeszcze że jest problem z rozliczeniem miałam pieniążki do zwrotu ale okazało się że nie i bezczelnie bez mojej wiedzy z innego mojego cateringu podzielił ziemniaki na inne stoły A policzył sobie za swoje wstyd jak można nieuczciwie prowadzić catering .

Mati

Zgadzam się z poprzedniczkami jedna wielka pomyłka dziecko komunijne nie mielo wyznaczonego swojego miejsca na biało , stoły nie przystrojone, rolady to nie rolady tylko ala rolady zimne i nie dopieczone, ziemniaki ochydne , kawa zimna , owoce miniaturowe, cukierki to landrynki a zimna plyta podana na kafelkach z najtańszego dyskontu.Mimo obietnic szefa nie było parasolek na zewnątrz.Wstyd przed gośćmi jedną wielka pomyłka ????????????

O.R

To co nas spotkało to jedna wielka pomyłka jak można tak postępować danie mięsne zimne rolada to ala rolada zimna płyta chyba jak ktoś lubi salceson bo wędlin było tylko na kilka osób sala obskorna nie przystrojona kawa w dzbankach szklanych trzeba było się prosić o ciepłą brak organizacji brak kuchni na przygotowanie posiłków wszystko było podane niechlujnie pasztet tzn.kilka tylko kawelczkow podane na kafelce.

Z..M

To nie jest catering tylko koszmar jaki przeżyłam brak organizacji sala masakryczna dania podane niechlujnie

TakNie

Co słychać w firmie The Service Catering Rafał Golda w miejscowości Bytom? Czekamy na nowe sprawozdania. Może znajdzie się pracownik, w firmie The Service Catering Rafał Golda, który ma jakieś sprawozdania?

Zostaw merytoryczną opinię o The Service Catering Rafał Golda - Bytom

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

1/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad