Opinie o Grupa Orion Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Grupa Orion Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grupa Orion Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Orion Sp. z o.o. w Katowice

Jakie teraz mogą wychodzić zarobki na samym magazynie? tutaj w zakalce nie widzę akurat oferty dla pracownika magazynowego ale wiem, że kiedyś na innym portalu była wystawiona taka oferta. było w niej napisane, że nawet do 31 pln można było zarabiać. To teraz w tym roku jak z tym jest? tak jak ktoś wspomniał, miała to być praca sezonowa. Teraz też się taka szykuje?

.& Nowy wpis

Witam serdecznie, kto jest aktualnie kierownikiem?

Administrator Nowy wpis

Grupa Orion Sp. z o.o. rekrutowała niedawno na stanowisko Pracownik Biurowy. Ktoś może powiedzieć coś o warunkach zatrudnienia?

Karola Nowy wpis

Jeden z pracowników sezonowych pisał ze dobrze mu się pracowało i fajnie byłoby mu się załapać na stale, a czemu to nie wyszło? Tu głównie praca sezonowa występuje czy po prostu inne stanowiska są stale zajęte? Czy trudno jest się dostać?

Bardzo agresywny przebieg procesu rekrutacji, brak profesjonalizmu, wycieczki personalne, krytyka nie wprost.

Pytania zadawane w sposób atakujący kandydata.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ogrodniczka

Bardzo fajne produkty do ogrodu. Atrakcyjne ceny, bardzo szybka dostawa. Wkrótce planuje większe zakupy do kuchni. Polecam ❤️

Byly pracownik

Praca sama w sobie w porządku, na umówię próbnej 17zł netto, później płaca rośnie proporcjonalnie do osiąganych wyników.Norma spakowanych paczek to 120 na 8h dniówki. Prowadzą system punktowy. Od 2000 do 3000 tysięcy punktów wychodzi 21 netto za godzinę. Oczywiście na uop jest 17 zl netto, a te 4 złote do godziny jest w postaci premii. Powyżej tych 3000 punktów jest większa płaca ale również w postaci premii, więc każdy pracuje na siebie. Za inne czynności niz pakowanie również otrzymuje się punkty, ale nie wiem jak je liczą, ponieważ nie informowali. Dodatkowo jest lista z wykazem za co się dostaje ujemne punkty. Pracuje się pod kamerami ale dla ludzi, którzy przyszli pracować a nie obijać się problemu nie powinno to sprawić. Na samą pracę składa sie głównie pakowanie oraz zbieranie produktów. Dodatkowo są jeszcze dostawy, które trzeba rozmieścić po magazynie, oklejanie produktów, streczowanie, wydanie paczek kurierom itp. zwykła praca magazyniera. Szef Adam, człowiek w porządku, otwarty, można z nim porozmawiać. Szefa Adriana nie miałem okazji poznać, ale pracownicy mają na jego temat wypracowane zdanie, które w moim odczuciu jest negatywne. Przerwa 20 minutowa, która można wykorzystać według siebie. W pracy trzeba sie pojawiać 5 minut przed zaczęta godziną pracy i wychodzi się również 5 minut po zakończonej pracy. Wszystko było by w porządku gdyby nie tragiczna atmosfera na magazynie. (usunięte przez administratora) Kierownik Kamila według mnie jest w porządku, no ale wiadomo jak to w życiu bywa, relacja kierownik-pracownik, raczej nie jest tam zachowana co jest bardzo nieprofesjonalnym zachowaniem. Jest tam dużo fajnych osób ale jednak ta Maja psuje cały urok pracy w tej firmie. Wiem też, że niedawno zwolnili dziewczynę i po paru tygodniach zatrudnili ją znów bo był wybrak ludzi. Miałem okazję, ją poznać jest uprzejma, pomocna oraz bardzo pracowita. Myślę, że rotacja pracowników raczej występuje dość często. A nie tak jak jest napisane poniżej. Ogólnie robota się kończy 30 minut przed zakończeniem zmiany, ogarnia się stanowisko pracy.

Obecny pracownik
@Byly pracownik

Obszerna opinia, dużo faktów ale widać że skierowana do konkretnych ludzi. Ciekawe że wśród wielu szczegółów nie pojawia się nic o pewnej pani z magazynu AB. Ma ona najwięcej do powiedzenia, wulgarna i obgaduje dosłownie wszystkich nawet z tymi co pali albo utrzymuje znajomość (biuro). Szczególnie nie lubi szefa Adriana i jeśli pracownicy maja wyrobione o onim zdanie to chyba przez jej gadanie bo jak można mieć negatywne zdanie o kimś z kim się nie ma kontaktu, w firmie jest rzadko. Jak jest to kontakt ogranicza się do miłego dzień dobry. Myśle ze ta opinia została napisana przez AB.

Agnieszka Bochniak
@Obecny pracownik

Witam, aktualnie jestem pracownikiem z najdłuższym stażem, poznałam wiele pracowników, z którymi miałam możliwość wspólnej pracy. Jak dobrze wiemy praca na magazynie wykazuje sie cierpliwością i zaangażowania osób trzecich które nie zawsze dotrzymują nam kroku , wiec zdarzy sie komuś gorszy czy lepszy dzień. Odnośnie do tego że zawsze mam coś do powiedzenia to akurat 100% prawda nie kryje swojej opinii na żaden temat poprostu jestem zawsze szczera.Co do wulgaryzmów każdej osobie na magazynie zdąży się zdenerwować i powiedzieć parę słów za dużo ten kto pracuje ze mną już kilka lat wie jaka jestem . Na naszej zmianie pracuja 4 osoby z 3 letnim doświadczeniem i kolejne 3 z ponad rocznym jest to dosyć długi czas, znamy swoje wady i zalety więc rotacja w naszej grupie jest bardzo niska , poza osobami sezonowymi Czy określanie mojej osoby jako fałszywej i obgadujacej jest właściwe? Raczej nie, ponieważ jestem w stanie wprost powiedzieć tobie, że mi nie odpowiada twoje zachowanie bądź praca jak ja wykonujesz. Jako były kierownik zmiany na magazynie (z funkcji zrezygnowałam z powodów osobistych) dla tego cieszę się że to przejeła Kamila mam lepsze kontakty z osobami z biura, czy pracownikami (duża rolę odgrywa również moje kilku letnie doświadczenie w tej firmie). Jestem praktycznie całym głosem pracowników, to ja ide do kierownika kiedy wy nie potraficie się wygadać i mówię co zespołowi nie odpowiada, co wymagałoby zmiany, żeby bylo lepiej. I proszę z góry nie określać relacji jakich tworzę z zespołem, szefa Adriana znam już z 30 lat i w firmie jest prawie dziennie jesteś mało doinformowana/y na ten temat , nie ze wszystkim pracownik musi się zgadzać z pracodawcą, ma prawo mieć swoje zdanie,za to moim obowiązkiem jest wykonywanie wyznaczonych mi zadań za które mam zapłacone tyle.Nie powinno cię interesować czy go lubię czy też nie ,Odnośnie Maji nie interesuje mnie jej zachowanie ponieważ nie pracujemy na jednej zmianie sprawy prywatne rozwiązujemy na magazynie a nie na takich stronach ,nie mam potrzeby opisywać ludzi w internecie bo to strasznie płytkie ale widzę że jest tu dużo osób oceniających ,moja propozycja więcej pracy a nie pisania pierdół,pamiętaj że ja zawsze podpisuje się pod swoimi słowami .Jeżeli bierzesz sobie kogoś na język to kultura wymaga żeby się przedstawić .To jest pierwszy i ostatni raz kiedy odpisuje na takie głupoty na mój temat jak i innych pracowników szkoda mojego cennego czasu ;)) Ps proponuje nie myśleć bo ci to nie wychodzi :)) pozdrawiam. Agnieszka Bochniak

@Agnieszka Bochniak

Internet ma to do siebie że każdy może napisać wszystko, o wszystkim i o każdym, ciężko jest zweryfikować prawdę. Cieszę się że Agnieszka się podpisała i napisała szczery i prawdziwy komentarz. Firma nie jest miejscem prania prywatnych brudów a już na pewno miejscem takim nie jest tego typu portal. W pracy przychodzimy pracować i realizować swoje zadania. Dla mnie priorytetem jest abyśmy się jako zespół wzajemnie szanowali, a za prawidłowo wykonaną pracę uczciwie i terminowo wynagradzali. Jak w każdym zespole 5-cio czy 50-cio osobowym zdarzają się zgrzyty i jest to całkowicie naturalne, jednak mimo wszystko uważam że atmosfera w firmie jest bardzo dobra, w większości jest to stały, profesjonalny i zgrany zespół. O relacjach i sprawach prywatnych najlepiej jakbyśmy rozmawiali poza murami firmy, najlepiej w 4 oczy a nie z ukrycia w sieci. Jeśli ktoś myśli że pisząc tutaj wpłynie na jakiekolwiek personalne decyzje to od razu informuję że szkoda na to czasu. Jeśli ktoś ma tak silne obiekcje i żale to zapraszam do siebie, jak ktoś chce się ze mną spotkać i porozmawiać to wie gdzie mnie szukać.

Ktoś

Praca w porzadku, gdyby nieMaja, która jest niby zwykłym szeregowym pracownikiem, lubi wrzeszczeć na ludzi, oczekuje szacunku od innych, choć sama go nie daje. O braku kultury już nie wspomnę, lubi bardzo dogadywać innym pracownikom szczególnie tym nowym. W moim odczuciu uważa się za osobę wyżej niż sami szefowie firmy. Jest arogancka osobą. UWAGA ADMINISTRATOR STRONY USUWA NEGATYWNE KOMENTARZE!

on_tu_był

Pracowałem w listopadzie i grudniu jako pracownik sezonowy czy tam dodatkowy. Wszystko spoko, kasa na czas, dobra atmosfera. Fajnie byłoby się załapać na stałe.

pracowałam tu

pracowałam tu jako pracownik dodatkowy w drugiej połowie roku. Bardzo polecam. Dziwne są opinie o kamerach jeśli komuś one przeszkadzają to najwyraźniej ma coś do ukrycia albo kradnie. To jedno z niewielu miejsc gdzie szefostwo nie wisi na karku. Kierowniczka magazynu wymagająca ale bardzo w porządku.

Beata
@pracowałam tu

Tak z ciekawości zapytam na ile czasu mozna pracować jako pracownik dodatkowy? I w jakim wymiarze godzin? Dorobić można dobrze?

Polecam

Polecam. Jasne zasady.

@Polecam

Czyli w sumie jakie? do jakiego stanowiska się odnosisz, raczej na każdym może być inaczej?

Księżniczka
@Justyna

Dorota pilnuj swejgo wybitnego tylka :P bo nawet dyrektor ci nie pomoże ;)

@Księżniczka

teraz nie mam pewności czy zatwierdzasz to polecenie czy podważasz. ;p odpowiesz proszę? i czy poleciłabyś także, bo myślę czy papierów nie składać a wy tak odpisujecie.. :(

Niñas

Jeśli chcecie być obserwowani przez cała swoją zmianę na kamerach to ta praca jest dla Ciebie! Magazyn w Sosnowcu praca jak każda inna, ale atmosfera tragiczna. Nie wiem czy to brak zaufania do ludzi ale patrzenie ciagle na ręce jest trochę (usunięte przez administratora)w szczególności Pani Kierownik Kamila. Niesamowita kultura osobista! Jedyne co potrafi to przeklinać i wyzywać osoby dużo starsze od siebie totalny brak szacunku. Kierowniczka, która nie potrafi się wysłowić prócz k*** i innych. Chociaż może jest tam kierownikiem jednak jej partnerka Maja tego już nikt nie wie. Ale kłótnia i wyzwiska to normalny dzień w firmie. Zmieni się Kierownik, myśle ze praca byłaby spoko. Firmo Orion otwórzcie oczy i czas na zmiany inaczej skończy się to kiedyś (usunięte przez administratora)!

Pracuś
@Niñas

Tak !! Pracuje tu Maja… bardzo wrzeszcząca osoba. Tyle samo kultury ile jej Hmm Kierowniczka. Ledwo od mleka odeszła, a kobiety starsze od jej matki traktuje jak pomioty. Są siebie warte. Strach do pracy przychodzić, nigdy nie wiesz kto na Ciebie będzie się darł i wylewał pomyje swojego życia czy Kierownik czy ona. Pozdrawiam

prawdziwa
@Pracuś

Ninas i Pracuś to zapewne jedna osoba która została zwolniona kilka dni temu i teraz wylewa swoje frustracje. Skoro do pakowania paczek się nie nadajesz to próbuj zamiatania ulic, może to ci wyjdzie. Widać też jakieś braki emocjonalne bo mocno siedzi ci w głowie Kamila i Maja. Zazdrość hahaha? Na pewno właściciele wezmą sobie do serca pseudo rady kiedy biznes się tak kręci hahahahah

@Niñas

Kamery to standard w dzisiejszych czasach, dzięki nim nasi Klienci mają pewność że nasze paczki są prawidłowo pakowane a sam towar został prawidłowo zabezpieczony na czas transportu. Kamery nie podobają się zazwyczaj pracownikom którym nie chce się pracować, ale takim szybko dziękujemy i tak jak w Twoim przypadku dostają wypowiedzenie. Pisanie o terrorze na magazynie ze strony Kierownika to oczywiście próba oczernienia firma, Zarząd firmy jak pracownicy biura są codziennie na miejscu i doskonale widzą i słyszą co dzieje się na magazynie. Żadna z opisanych sytuacji nie ma miejsca w naszej firmie.

@prawdziwa

Niestety jest Pani w błędzie i już widać po kulturze wypowiedzi kto odpisał na ten wpis. Biznes nie kręci się dzięki Pani Kierownik tylko przez ludzi którzy pakują i zbierają paczki. Proszę szanować ludzi Pani kierownik. Przy zamiataniu ulic ludzie przynajmniej się szanują. I żadna praca nie hańbi! Tego z domu Pani nie wyniosła widać. Proszę pomyśleć, ze może Pani kogoś obrazić.

@Adrian123

Na szczęście najwyraźniej dobrze pracuje. Może jednak lepiej się przyjrzeć albo posłuchać. Zapytać pracowników może coś powiedzą. Miłego dnia Panie Adrianie

xxxxxxxxxxxxxxxxx
@Niñas

Jeśli pracujecie w tej firmie i piszecie takie rzeczy tutaj to mocno macie nie tak z głową. Pobieracie kasę za prace, z tego co widzę po opiniach całkiem niezła, i zamiast załatwić sprawę bezpośrednio z szefem którego uważacie za inteligentnego to robicie antyreklamę firmy. Wstyd. Na miejscu tego szefa bylibyście pierwsi do zwolnienia bo działacie na szkodę firmy. Wstyd!

Sylwia

Hej szukali kogoś na pozycję Pracownika magazynu. Pisali że to praca tymczasowa. A wiecie czy z czasem można dostać potem umowę na stałe?

@Sylwia

Kierowniczka od jednego z pracowników, który pyta o umowę śmieje mu się w twarz mówiąc może dostaniesz może nie, więc ciężko stwierdzić

@Niñas

Zasady dotyczące otrzymania umowy o pracę dla pracowników tymczasowych są jasne od momentu rozmowy kwalifikacyjnej. Można ją otrzymać po skończonym okresie próbnym. Ciebie to nie dotyczy gdyż zostałeś zwolniony gdyż nie wywiązywałeś się ze swoich obowiązków.

@Adrian123

Panie Adrianie, a może jednak nadal pracuje zrobi Pan dochodzenie? Po co. Oczywiście zgadzam się z Panem, że taka informacja jest. Ale jeśli pracownica pyta o umowę to chyba powinna dostać od Pani Kierownik elokwentnej odpowiedzi tak lub nie i kiedy. To nic trudnego prawda? Pan jest bardzo inteligentny i naprawdę na odpowiednim stanowisku ale Pana Kierowniczka to dramat.

@Niñas

W podpisie dajesz "były pracownik" a w ostatnim czasie został zwolniony jeden. Zazwyczaj po zwolnieniu pojawiają się nieprzychylne komentarze. Jeśli Pani faktycznie u nas pracuje to zapraszam do mnie, jestem prawie codziennie, na pewno rzeczowo porozmawiamy a ja przyjrzę się problemowi.

prawdziwa

chcesz zarobić i nic nie robić? - nie staraj się tu o pracę chcesz bardzo dobrze zarobić ale potrafisz pracować - to miejsce idealne dla ciebie W firmie pracuje wiele ludzi z wieloletnim stażem, rotacja niewielka więc to mówi wszystko.

Zosia

toksyczny pan z rekrutacji który myśli ze prowadzi biznes pokroju apple rodem z californi. opowiada jakieś bzdury , robi nadzieje na zatrudnienie ludziom którzy szukają pracy na już a potem nie dzowni , prowadzi chyba selekcje na miarę stanowiska prezesa rady nadzorczej a nie magazyniera , dziwna atmosfera

Irena
@Zosia

Dawno byłaś na rozmowie? Może jeszcze jest szansa, że się odezwą? Ps. i co to za bzdury o których piszesz? :P

@Zosia

Skoro nie zadzwonili to znaczy że nie zostałaś wybrana. Pojawienie się na rozmowie nie oznacza przyjęcia do firmy. Ciekawe i obszerne spostrzeżenia wyniosłaś po kilkuminutowej rozmowie, o ile w ogóle u nas byłaś bo w tym roku żadna Zosia nie była u nas na rozmowie :)

@Adrian123

Zosia może i nie, nikt nie kazał się jej popisać prawdziwym imieniem. Tylko pytanko, czemu nikt feedbacku tu nie daje? Fajne byłoby jednak wiedzieć ostatecznie i na 100%...

@Justyna

Nikt tu nie daje feedbacku z wpisujących negatywne komentarze bo większość to fejkowe opinie.

@Adrian123

większość? Czyli które na Twoje oko i w zasadzie skąd aż taka pewność?

Niedawny pracownik

Nie polecam. Magazyn Sosnowiec. Coś czego możecie nie dowiedzieć się na rozmowie rekrutacyjnej czy nawet kilku dniach pracy to że odbić na czytniku można się dopiero 14.05 czy 22.05 nie ma możliwości dogadania się z kierownictwem jeśli ktoś dojeżdża dalej autobusem który jest parę minut po 22 nie daleko firmy

@Niedawny pracownik

Szanowna Pani. Na rozmowie rekrutacyjnej podawana jest informacja iż należy wejść do firmy 5 minut przed rozpoczęciem pracy i wyjść 5 minut po zakończeniu zgodnie z grafikiem który obowiązuje wszystkich pracowników. Chyba 5 minut na przebranie to nie jest jakiś przesadny czas? Od pierwszego dnia pracownik ma obowiązek korzystania ze skanerów przy wejściu i wyjściu, dziwne ze przyswojenie podstawowych informacji zajęło Pani aż kilka dni. Nie ma to jak przyjść do pracy w godzinach 6-14 oraz 14-22 i być zdziwionym ze trzeba w tych godzinach pracować. Po drugie nie korzystała Pani z komunikacji miejskiej tylko przyjeżdżał po Panią samochód. Pani opinia nie musi być pozytywna ale proszę pisać prawdę :)

Zastałem zatrudniony jako sezonowy pracownik weekendowy do końca grudnia. Stawka 20 zł za godzinę na rękę. Napisze jak trochę tam popracuje.

Beata
@Nowy

Jakie masz obowiązki skoro tylko na sezon Cię zatrudnili? Są jakieś szanse że przedłużą umowę, mówili coś o tym?

realnie

Zarobki w firmie wynoszą od 16 do 22 zł za godzinę na rękę, w pierwszych dwóch miesiącach jest to 16 zł a po tych dwóch miesiąc stawka jest zależna od uzyskanych wyników. Co 2 miesiące jest prowadzona weryfikacja. Rozmawiałem z osobą która jest tam zatrudniona i większość osób osiąga stawkę 20 zł na rękę. Wyglada to naprawdę ciekawie.

Kucharka

Polecam sklep, duży wybór, przystępne ceny, bardzo szybka wysyłka. Często kupuje tam praktyczne prezenty. Polecam!!!!

Dominik Bozanowski

W związku z rekrutacją Wysłałem swoje CV poprzez OLX. Bardzo zależy mi na pracy u Was. Będę wdzięczny za pozytywne rozpatrzenie.

@Dominik Bozanowski

I co, odpowiedzieli?

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Orion Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Grupa Orion Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Orion Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Orion Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 26 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Orion Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Grupa Orion Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Orion Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 63 ocen.
  • Obrońców Westerplatte 73A
    40-335 Katowice