Opinie o MPK Kraków w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MPK Kraków. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w MPK Kraków o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MPK Kraków w Kraków

Dariusz

Widzicie że ktoś idzie, ale nie, nie poczekają. Śmiecie z was. Nie tylko mi się to przytrafia, ale ile razy widziałem gdy ignorujecie spieszące się osoby starsze, jesteście porażką w tym co robicie.

@Dariusz

Kiedy kierowca ma czas , zawsze poczeka. Niestety na trasie gdzie ma 30 przystanków , czekając na tych którzy biegną bo zobaczą autobus , a nie czekają na przystanku plus korki i opóźnienia . Na końcu okazuje się że na pętlę przyjeżdża po czasie odjazdu i w drugą stronę rusza od razu opóźniony . Jedno kółko można tak zrobić , ale wybaczcie w końcu trzeba się ruszyć z fotela i wyprostować nogi, skorzystać z WC . Czekając na tych biegnących widzących autobus kierowca nie ma szans na przerwę. A z reguły biegają ludzie 60+ . Moje pytanie brzmi gdzie i po co biegną . Z reguły jadą jeden max 3 przystanki , a autobusy są co około 6 minut. Gdzie się tak im spieszy ? Dzieci dawno na swoim z obowiązków to tylko coś do jedzenia zrobić plus pranie. Czy to wymaga sprintu do każdego zobaczonego pojazdu ?

emeryt

No i nareszcie się stało. Ktoś poszedł po rozum do głowy i wywalili tego co kładł mpk kraków. Sytuacja w firmie tragiczna.Brakuje 70 -80 kierowców.no ale jak kara za brak krawata albo żle zapięty guzik koszuli ? tak rządził noszący akumlatory Grzesio (usunięte przez administratora) Ty tzw kierman wiesz o co chodzi. Teraz się schowałeś pierwotniaku ? Wychwalaj dalej tą zamordystyczną ,okłamującą całe społeczeństwo Krakowa firme. Poczytaj palancie komentarze i pomyśl (usunięte przez administratora) je...y.

Ok

Zgłaszam że 142 stoi na rogu zamiast podjechać się spóźnia i nie odjeżdża niestety tak nie może być

krak
@Ok

a zgłaszaj kogo to interesuje przyjedzie jak będzie mógł.

Guci

Zarząd powinien zamontować kamery w Kabinie i podgląd na policję, w MPK i mobilisie to by połowę łajz pozwalniali a i połowa z tego by skończyła w więzieniu

Lidia
@Guci

Mocne słowa. A czemu sądzisz ze to takie potrzebne? Co tam się dzieje w tych mpk-ach?

bogdan
@Guci

Niech pozwalniają wszystkie łajzy ciekawe kto będzie jeździł autobusami MPK, może kierownicy i prezesi ?

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Bartek

Witam. Byłem na rozmowie do pracy w dziale technicznym i stwierdzam jedno. Dopóki będzie tam dowodzić (usunięte przez administratora) to nic się nie zmieni na lepsze. Totalna niewiedza, brak profesjonalizmu i strach o własny tylek bo jak inaczej w przypadku gdy człowiek się tam dostał 30 lat temu i nic nie nauczył. (usunięte przez administratora) boi się zmian na lepsze i zawsze tak będzie. Czas na wymianę dziadków na kogoś, komu się chce czegoś innego niż czekanie do emerytury. Pozdrawiam

domani
@Bartek

Nie tylko tam jest taki (usunięte przez administratora) w większości takich spółek jak też PP

Warsztatowy

Brak szacunku dla pracowników warsztatu i kierowców. Polecam omijać firmę szerokim łukiem.

emeryt

Mpk Kraków to firma zamordystyczna. Nie ma marchewki tylko kij. 17 lat na Woli jako kierowca w ciągłym strachu i stresie. Kary za najdrobniejsze przewinienie, nagonka nadzoru, po premii za przekroczenie prędkości o 3\trzy\ km/h. jazda w polarze,bez krawata.itp. Pomijam durne skargi rozpatrywane zawsze na niekorzyść kierowcy. A zarobki? Po 17 latach 3500 na rękę oczywiście jak kierownik nic nie zabierze.

@emeryt

Napiszę wprost. Co ty stary dziadü (usunięte przez administratora) Pracuję w tej firmie ponad 20 lat. Miałem cztery kary ( z mojej winy, przyznaje się). Ale nigdy nie miałem kary za przekroczenie prędkości o 4km/h czy jazdę w polarze. Skarg miałem ok 40.Ani razu nie była rozpatrzona na moją niekorzyść. I nigdy nie miałem w ostatnich latach poniżej 3900 ( nawet jak na /4 byłem cały miesiąc to było 3650. (usunięte przez administratora)

emeryt 2
@Kierman

Też wprost. Ty durny dziadu. Porozmawiaj z kolegami jeśli ktoś chce z tobą gadać bo chyba jesteś w grupie tzw. szlifierzy co to szlifują klamki na piętrze i wchodzą bez wazeliny. Ilu miało kłopoty za koszulę ze starym logo albo żółty napis na bezrękawniku,Ja sm miałem zabrane 5 godz. za przekroczenie o 4 km/h na Warszawskiej. Ty chyba pracujesz tam 20 dni a nie lat,albo jesteś chroniony za wchodzenie na piętro na kolanach. Polecam tanie nakolanniki w Obi.

@emeryt 2

Dziada to sobie szukaj w rodzinie łamago. Widzę że dziádyga ma doświadczenie w szlifowaniu klamek i wchodzeniu bez wazeliny. Jakoś nigdy nie miałem za Warszawską zabranej premii a dość często tamtędy jeżdżę. A tobie leniwy emerycie polecam styropian zamiast nakolanników. A wogóle to spadaj starcu na emeryturę a nie będziesz tutaj siał popielinę.

Kierman

Wpisy przed lat tworzyły takie zapyžiałe dziadygi jak ty. I w przeciwieństwie do ciebie szmalcowniku ja pracuję przez tyle lat t a nie się ślizgam. Z tego co wiadomo twój ojciec był zapyziałym esbekiem. Marz dalej dewocie o ciepłych krajach. Z twoją emeryturą co najwyżej stać cię na godzinę w solarium. A pierwotniakami to są twoje bachory. I nie bój żaby pasożycie. Ja jeszcze ciebie przeżyje. A teraz cytując zapewne twojego ulubieńca... Spiépszaj dziadü- do klechy na modły parobku

emeryt2
@Kierman

No widzisz pierwotniaku. Dowiedziałeś się że powinieneś zrobić badania w kierunku odchylenia psycho i dewiacji .Popieram.!!! Coś mi się wydaje że jesteś jeszcze obrzezany?.To po tych twoich przemyśleniach " politycznych". A na solarium to za kilka lat będzie ciebie ,z twoją emeryturą stać ,dziadu. Wrócę za 2 tygodnie to ci odpiszę na twoją pewno kolejną śmieszno-durną odpowiedż. A ty szybciutko do psychiatry. HE ,he ,he.

@emeryt

3500 za ile godzin i w jakim układzie ?

Tom
@emeryt

3500 na rękę po 17 latach nie jest źle. Każdy by chciał zarabiać 8000 na rękę ale trzeba studia techniczne z bardzo dobrą znajomością matematyki

@emeryt2

I jak dziadygo. Zdechles już pijaczyna za 2 złote. Ciebie trzeba obrzezać pajacu bo przez całe życie tylko waliles Niemca w Chełm a nigdy nie zamoczyles i stąd w tobie tyle żółci. A teraz spadaj znowu całować stopy twojego góru Kaczyńskiego. Wstrętny oślizgły zaszczany meneldziad

Emeryt
@Kierman

A -i jesteś obrzezany bracie Biedronia. Super było w ciepłych krajach. A niedługo następny wyjazd .A ty sieroto obrzezana na linię, bo chyba wziąłeś wazelinę na badania u kierownika i Dawidka. I nie szukaj (usunięte przez administratora) opinii sprzed lat tylko poczytaj obecne. Ale cóż wymagać od półgłówka zza kierownicy który nie widzi różnicy między Chełm/miasto/ a hełm na takim poniemieckim pustym łbie jak twój. A"propos - Kaczyński mało mnie obchodzi ,ale teraz stać mnie na dużo więcej ,a ty proputinowska (usunięte przez administratora) zdechniesz za tym kółkiem z okrzykiem Viva MPK. Albo zostaniesz jak to pięknie ująłeś "meneldziadem". A dorzucę ci wtedy na nalewkę przed zajezdnią. Tylko do czapki z logo mpk. No to wal się i na linię bo czekam na"czternastkę"./emeryturę/ He he he,,,,,

Franciszek
@Kierman

Kolego rozrzuty stawki godzinowej w MPK są tak duże że wypłata na tym samym stanowisku pracy może miesięcznie sięgać 1000-1500 zł na rękę.Bez znajomości przeważnie otrzymujesz najniższą stawkę godzinową z kategorii zaszeregowania. Niskie stawki godzinowe rekompensuje się premiami stażowymi, pracą w weekendy, święta i noce. Tylko to jest harówka za beznadziejnie niskie pieniądze.

zygmunt
@emeryt

Przecież każdy wie że bez znajomości w MPK zarobki są bardzo niskie grubo poniżej 3000 zł na rękę. Nie będąc kierownikiem mistrzem lub wysoko wykwalifikowanym pracownikiem + znajomości nie ma szans w miarę sensownie zarabiać nawet będąc inż. ze studiami nie gwarantuje ci dobrych zarobków.

Tadeusz z przedziałkiem 6
@Franciszek

Teraz są takie braki że biorą wszystkich jak leci , a każdy może sobie wynegocjować najwyższą stawkę jak posiada odpowiednie prawo jazdy .

@Tom

No to ci powiem że mam skończone studia na PK/inżynieria san-wod/ Matematyka też była potrzebna. I nie muszę mieć 8000 na rękę ,ale przy obecnych cenach i takiej pracy jak w MPK gdzie prokurator siedzi nad Tobę od momentu wejścia za kierownicę to 1000 euro na rękę nie jest chyba jakąś wyimaginowaną kwotą.

Guci

Niekture opinie o firmie i jej motorniczych czy cwaniaków z MPK są nieakceptowane przed administratora utrata życia i zdrowia niszczenie mienia kradzieże korupcja i tyle GoWork bierze w łapę

Volvo

Niestety nie polecam pracy w MPK. Kraków odpowiedzialność na każdym kroku karalność brak szacunku Mobing niskie pensje na obecne czasy motorniczy czy kierowca powinien zarabiać 6500zl. Netto przy 160godzinach pracy

Guci

No idzis tr 125 lub 50 lub 24 tak czy owak każdy w większości, kamerki wyłączone psychol wchodzi z nożem i tnie mi plecak nad plecami chamulec awaryjny i nuż mam w bebechach oczywiście kierowca kamerki wyłączone bo haker (usunięte przez administratora) na sieci. Czy zakup broni coś pomoże w obronie przed przestępcami w MPK bo kamery nie chronią, mobilis MPK i ich znajomi są mi winni od groma kasy za zniszczone mienie kradzież ale raj dla frajerów teraz jest bo kazdy z nich ma me dane o używa apki stworzonej dla takich jełopów plus plecki korupcyjne i hakerskie banda małpiszonów zoo

Nie polecam za duży stres za małe pieniądze, i ten system pracy święta i okres trzy miesięczno rozliczeniowy. Pracowałem tam 5 lat temu na PP i jak sobie przypomnę ile nerwów straciłem to ..... szkoda czasu dla ludzi co chcą czegoś więcej od życia a nie tylko chodzenie w święta i niedzielę do roboty. To jest normalne ????

ewa
@Paweł

Pracowałem w hotelu ten sam system brak nadgodzin okres trzy miesięczny lub 6 miesięczny rozliczeniowy. Weekendy, noce, święta za darmo czyli oddawanie godzin przez pracodawce. Zarobki niskie min. krajowa . Pandemia obniżenie zarobków do 60% i zwolnienia większości załogi. Praca na zlecenie po 2 h na tydzień. po 2 latach brak perspektyw w hotelarstwie.

Lidia
@ewa

No widać, że pandemia mocno wpłynęła na branżę. Teraz wszystko ożywa, to może będzie lepiej, jak sądzisz?

Ciecie

Dziś wasz analfabeta czyści chodnik na Kijowskiej seriio czy po za gnebieniem frajerzy nic nie umieją czy tylko czyścić muj odcinek pob balkonem to pewnie synuś tych jełopów co w nocy byli, od małpoludów z Suezu

Guci

Linia 194 ok 12.50 6.05.2022 z mazowieckiej i znów kretyn wsiadł na kongresowym pewnie i rzucił mi na łeb swe pająki z pod pachy oczywiście sam nie był a chołota społeczna mu towarzyszyła i kamerki chyba lipne na tyłach autobusu z prawej strony

Guci

No nawet nie trzeba umieć jeździć byle tylko umieć się znęcać nad kimś i nad pasażerami trza ich tylko obserwować kiedy się trzyma poręczy a kiedy nie i odpowiednio chamować i szybciej ruszać by się przewrócił i stracił życie, a przy okazji jak straci słuch bo sobie głośniki na max włączyłem to nic ci tam BHP kamery mam wyłączone bo kolega haker tego pilnuje, a i to moje polecenie by się nad nim znęcać a powód by to ukryć to się znajdzie (awaryjne chamowanie przed przejściem na siłę ale tylko wtedy gdy on jedzie i się nie trzyma-jestem taki sprytny)bo to ja rządzę no i dane mam jego kradzione ale co tam więc muszę to robić taki łysawy 3.5.2022 ok 16.50 dr515 biprostal przy tuszy od piwka i kiełbasek z Krowodrzy na ruczaj tylko go naśladować to za autobusami będą karawany jeździły

nicko

Dzid trans (usunięte przez administratora) Ad,minist,arotr (usunięte przez administratora) kasuje komenty, ktore mowia prawde o bandytach rządzących MPK. pociotki plecaki kolesie ot cale mpk. Jak ktos szuka pracy jako kierowca to odrazu niech sobie wytatuluje na czole (usunięte przez administratora)

Vice
@nicko

Do 13 maja można zgłaszać się w konkursie na członków zarządu. Może za twojego panowania będzie lepiej? A tak na poważnie, to jest cień szansy, że coś się zmieni na lepsze, ale musialyby przyjść osoby z nowym spojrzeniem.

Do nicko
@nicko

Potwierdzam. Go work kasuje rzeczowe i prawdziwe komentarze. Syf i tyle.

Guci

Hz263 tr 52 z czyżyńskiego ok 16.50 chory psychicznie człowiek zamyka drzwi podczas wsiadania do pojazdu i trzyma blokadę przed otwarciem tusza broda czarne włosy dysponuje je kradzionymi danymi osobowymi i medycznymi

Anna Krysiak Placisz by Pomoc

nie słuchaj go, to agent Syjonu, musisz dopaść tę szajkę sendor, teraz planują grubą akcję z czarnymi vanami na warszawskich numerach, także uważaj

Anna Krysiak Placisz by Pomoc

MPK krakowskie jak i wricleaskie w dużym stopniu lama prawa osób nieplenosprwnych

adam

Nie wiem czy wiecie ale kierowcy działają i jeżdżą według regulaminu i nie mogą być czasami uprzejmi dla pasażerów gdyż zostaną za to ukarani a prywatnie zupełnie inaczej by postąpili.

Guci

Monitoring MPK pętla pracownicy to przestępcy i (usunięte przez administratora) danych osobowych podlegają hakerowi kupujesz bilet a cieć z kamer dzwoni do hakera i ten anuluje ci transakcje na widzimisię jakiegoś ciecia z ochrony, administrator strony Facebook blokuje każdy wpis negatywny o jego firemce i poczynaniach kwota biletu miesięcznego z 3 w cenie została wprowadzona tak w skrócie na widzimisię hakera, przestępcy. Tramwaj na Ruczaju z nazwą misza tak samo na widzimisię przestępcy.

pomocna dłoń
@Guci

dodaj mnie na Facebooku: Marlena Szufla-Giereś, to pomogę Ci jakoś obejść tę blokadę, to bardzo prosta sprawa.

Ja najbardziej zapamiętałem panią Bożenę Ulman. trzeba bardzo uważać na tą osobę bo człowiekiem nie można jej nazwać. Bardzo dużo ludzi straciło pracę dzięki niej za jakieś blachostki. Dramat

Zostaw merytoryczną opinię o MPK Kraków - Kraków

• Jak się pracuje w MPK Kraków?

Zobacz opinie na temat firmy MPK Kraków tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MPK Kraków?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 7 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MPK Kraków?

Kandydaci do pracy w MPK Kraków napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MPK Kraków
3.2/5 Na podstawie 324 ocen.
  • św.wawrzyńca 13
    31-060 Kraków