Opinie o Job Center-Usedom Jolanta Bruszkowska w Świnoujście

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Job Center-Usedom Jolanta Bruszkowska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Job Center-Usedom Jolanta Bruszkowska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Job Center-Usedom Jolanta Bruszkowska w Świnoujście

Lidia

Nie polecam tej firmy , nie ma odpowiedzi na proste pytania jak umowa ,nie ma szans na uczciwość tej firmy .Szkoda kazdego kto przyjmie ofertę z tej agecji .

Grazia
@dolaresr

Ktoś tylko tak słownie wam powiedział ze taka cena za miesiąc? A gdzie jakiś papier potwierdzający? W ogóle mieliście tak może do dziś czy cos się zmieniło w tej kwestii? Jak poproszę o udokumentowanie wszystkiego to normalnie taka prośba już przejdzie?

Anka

Job Center-Usedom NIE ISTNIEJE. Opinie są tak samo adekwatne jak wasza znajomość nazwy firmy do której idziecie. Od dłuższego czasu wszyscy nauczyli się ( przede wszystkim przez pandemię) że najlepiej nie pracować , pojechać spalić paczkę papierosów, poplotkować, ponarzekać , wrócić i dostać kosmiczną wypłatę . O pracy nie ma mowy bo oczywiście to WYZYSK. Ludzie , ja już nie pracuję w tej firmie ponieważ musiałam wyjechać ale pracowałam od lat. Jak ktoś nie chce pracować to w całej Polsce i Nimeczech zawsze będzie źle.Akord to najnormalniejszy sposób wynagradzania. Ile zrobisz -tyle zarobisz, Nie jest to system dla nierobów i obiboków.Wypłaty się zgadzają , są cenniki i tyle jest płacone. No jeśli ktoś nie potrafoi sobie dodać 2 do dwóch no to mu sie nie zgadza. Jeśli nawet są pomyłki to są wyrównywane.Nie żądajcie szacunku do Was jeśli nie szanujecie właścicielki. To co opowiadacie powinno być karalne. Można wyrażać swoją opinię ale wy się nakręcacie trochę za mocno. Zwalniani są tylko ludzie którzy non stop nie przychodzą ale ciekawe jak wam by się pracowało w zespole że zawsze musicie wykonywać dodatkową pracę za nieroba który zawala i nie przychodzi do pracy. To nie właścicielka jest winna tylko Wy sami.Nie przychodziśz kilka dni do parcy i masz pretensje że właścicielka jest zła. załóż swoją firmę i bądź sobie panem kiedy przyjdziesz a kiedy nei. Ciekawe ile czasu przetrwasz. W czasie pandemii nikogo nie zwolniła celowo. Wszystkim staraął sie zapewnić pieniądze chociaż przez ponad pół roku siedzieli wszyscy w domach. Zyliście jak pączki w maśle. Ale oczywiście właścicielka jest zła. Pamietajcie że FIRMA to LUDZIE. czyli sami tworzycie tą firmę . To pzrze was ta firma ma taką opinię . A ciekawe że pracownicy odchodzą z firmy a potem do niej wracają . Skoro tak źle to po co ?

@Syla

Co takiego w tej umowie jest napisane, że zasłużyła na miano cyrku? Możesz powiedzieć co dokładnie w niej jest co później nie ma miejsca w rzeczywistości? Na co szczególnie zwrócić uwagę przed jej podpisaniem?

Rafałek

Praca po 10godzin 6 dni w tygodniu to norma . Z łaska 1 dzień wolnego . H damy to księżniczki nie szanujące człowieka . Jeśli ktoś musi i nie ma innej perspektywy pracy to współczuje . Nie polecam OSTRZEGAM szkoda nerwów .

Jan
@Rafałek

Czyli wychodzi 240 godzin w miesiącu. Nie za dużo? Rozdzielają to na stawkę za normalne godziny i nadgodziny czy płacone jest tak samo hurtem?

Natalia Nowy wpis
@Jan

Oczywiście, że pojęcie nadgodzin nie istnieje.

Anka

Wiktoria
@Anka

Z tym nieistnieniem to o pomyłkę w nazwie Ci chodzi czy jak, bo już się pogubiłam teraz. To opinie tutaj w ogóle dotyczą tej firmy co Ty opisujesz?

@Anka

Uważasz, że 200 e na miesiąc w czasie pandemii to życie pączka w maśle?! Płaciła komu chciała i ile chciała. Ile zrobisz tyle zarobisz? Tak, rób 4h (usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora) dwupoziomowy apartament i dostań za niego 7 e, uczciwa praca w (usunięte przez administratora) weź się kobieto chlapnij w czółko albo napisz, że jesteś (usunięte przez administratora)to wszystko będzie jasne.

Syla Nowy wpis
@Anka

Proszę nie bronić tej Pani w (usunięte przez administratora) ma od lat prawnika oby sie w kabzie zgadzało najgorsza firma jaka moze byc Ci co (usunięte przez administratora)i obibokami nie sa tez (usunięte przez administratora) zarobią bo za wszystko jest zabierane , umowa to sie nadaje do związków w Niemczech zgłosić jedno wielkie kłamstwo i cyrk

@Syla

Czy w Job Center-Usedom Jolanta Bruszkowska pracuje się na open space?

Lidia

Wiktoria
@Lidia

z ta umową to w jakich okolicznościach miałaś, że tak piszesz? to na rozmowie pewnie, więc jak to wyglądało i o co w zasadzie chodziło? miejsce jeszcze nie było do końca pewne? jaka oferta?

dolaresr
@Wiktoria

A na rozmowie to można kłamać że UBB za 29 e miesięcznie??? Chyba rozmowa to obowiązuje jak pisemna forma.

Grazia
@dolaresr

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Job Center-Usedom Jolanta Bruszkowska? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Wiesia

Ta firma to porażka, zwłaszcza oszustwa finansowe i wypłacanie części pieniędzy w kopertach. Oszustwo i wyzysk, nie polecam

Ktoś

Ta śmieszna właścicielka ona jak to ona. Te jej hausdamy to dramat. Ciche pozwolenie na szmaceni pracowników. Wprowadzanie (usunięte przez administratora) Zastraszanie pracowników. Nie zgadzanie się wypłat. Dramat

Iwona
@Ktoś

Hej, jesteś kolejną osobą która tak negatywnie ocenia tą firmę, więc rozumiem, że źle się tam dzieje. Jak Cię zastraszali - grozili zwolnieniem czy może kary finansowe? Co to znaczy, że wypłaty się nie zgadzały, w końcu dostałaś to co Ci się należało?

Brak kultury osobistej ze strony kadry kierowniczej

Ta firma to kpina powinna zostać zlikwidowana

Naprawdę z całego serca odradzam tą firmę, (usunięte przez administratora) ludzi na ich własne Ciężko zarobione pieniądze, nie szanują ludzi, w swinoujscie jest wiele firm tego typu i polecam każdą inną tylko nie Max Jolanta Bruszkowska :)

Gmafia

Nie szanują pracowników, dają ci ochlapy A sama kasę zbiera(prywaciarze) A po drugie człowiek jest na zwolnieniu lekarskim, nie dość że nie płaci, musi upominac sie o swoje a w dodatku nie wyplaci kwoty jaka ci sie nalezy. Ogolem atmosfera w firmie i ludzie itp jest spoko, niestety pracodawca jest nie słowna, kłamie i (usunięte przez administratora) ludzi. Prosze uważać na pracodawcę oraz upominać się o swoje bo inaczej nie zobaczysz nic. Pozdrawiam.

onie

@Kom i co nie ma opcji całkowitej wypłaty na konto? :/

Kom

Serdecznie nie polecam (usunięte przez administratora) i nic więcej. Pałac niby jest na czas ale nie sprawiedliwe wypłacaja. I do tego nie szanują swoich pracowników Część wysyłają na konto A resztę dają do koperty. Ta firma to jedno wielki wszystko i wykorzystywanie pracowników

Ktoś

Nie polecam, pracowałem długi czas. Jest to praca na akord, jednym słowem wykańczarnia ludzi, robisz od rana do 17/19 zależy od dnia, robisz za wolno to krzyczą Ze szybciej robić

Kwiatek

Nie polecam zero organizacji pracy Niemka lata wściekła krzyczy szajsen za dwa okruchy na wykładzinie pominięte przy odkurzaniu i dwie kropki przy pokalach.Praca reżim zero przerw płaca (usunięte przez administratora)

Ko

Nie polecam Oboz pracy, zero przerw. Wielkie Haus Damy od szmaty

Zostaw merytoryczną opinię o Job Center-Usedom Jolanta Bruszkowska - Świnoujście

• Jak się pracuje w Job Center-Usedom Jolanta Bruszkowska?

Zobacz opinie na temat firmy Job Center-Usedom Jolanta Bruszkowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Job Center-Usedom Jolanta Bruszkowska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Job Center-Usedom Jolanta Bruszkowska
  • Fredry 8