Euro-Terminal Co Ltd.

Świnoujście

Opinie o Euro-Terminal Co Ltd.

Koko

Firma dość dziwna. Kierownik z wąsem to mega nawiedzony koleś miliony pomysłów ,koncepcji, a na koniec wielki chaos i improwizacja. Raz jest doborze raz źle. Trzeba mieć dystans do tej fantazyjnej firmy i panującej tu atmosfery. Praca tu jest dość specyficzna często po 12 godzin, nocki,praca w weekendy, święta, byles był miotle dostaniesz i będziesz stał :-) i jazda na wózkach w tą i z powrotem byle się działo, żeby kurz się unosił na magazynach. Jeśli chcesz to przyjdź zobaczysz sam ocenisz, ja nikomu nie polecam Ani nie odradzam pracy tu, to kwestia dostosowania się. A co do LEWEGO I CZACHY HEEEEEEEE :-) zresztą asow tu nie brakuje

tryk

Lewandowski juz znalazl robote w Bayernie, wiec nie wroci. Czacha siedzi pod cela. Nie, nie potrzebujecie ich.

Ptaszek

Kierownictwo chce żeby Lichocki i Lewandowski wrucili do pracy ale teraz niewiadomo czy oni będę chcieli. Już od wtorku słychać na firmie że chcą ich szybkiego powrotu do pracy Czacha lewy jak to czytacie to zgłoscie się do firmy bo was potrzebujemy.

Praca jak praca ,jak w Polsce ale brakuje nam teraz czachy i Lewego Wracajcie do pracy bo stypa ,gaduły brakuje a ty lewy wiesz czego od ciebie Czacha składaj dupę i dawaj do smigiel

ojej

Patrząc na tych ludzi to są twardziele zasuwaja za słabe pieniądze a ten brygadzista główny po nich jedzie jak po psach, żal ich.

SZOFER

Brygady przeładunkowe w magazynach chłodniczych w 80% powinni być zwolnione dyscyplinarnie z powodu opieszałości w pracy.Kierownik tych brygad wydaje się być imbecylem,o ile ma dzieci to strach pomyśleć jakie są tępe.

szefo

zgadzam się z opinią wyspiarz, zarobki po podwyżce nieco atrakcyjniejsze, ale szału nie ma

WYSPIARZ

Prezes to niemiec właściciel to norweg .Kierownictwo porąbane .Bardzo słabe zarobki .Nie przeszczegają BHP .Pracodawca nie przejmuje się pracownikiem-mają zapierdzielac i nie narzekac.

Zostaw opinię o Euro-Terminal Co Ltd. - Świnoujście

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro-Terminal Co Ltd.