KONIG METALL Polska Sp. z o.o.

Opinie o KONIG METALL Polska Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Dariusz
 Opinia

@Anonim, dlaczego uważasz, że przed firmą nie ma przyszłości? Czy w ostatnim czasie wydarzyło się coś, co mogłoby sugerować problemy? Piszesz, że na wysokość wynagrodzenia wpływają normy, ale czy jest od nich zależna podstawowa stawka, czy premie? Czy pracodawca zapewnia szkolenia zatrudnionym osobom?

Anonim
 Opinia

FIRMA BEZ PRZYSZLOSCI TAM TYLKO SIE LICZY ZEBY ROBIC MASOWA PRODUKCJE NA WYNAGRODZENIE WPLYWAJA NORMY KTORE BARDZO CIEZKO WYKONAC PONIEWAZ SA STARE MASZYNY KTORE NIE SA SERVISOWANE MOBILIZACJI PRACOWNIIKA NIE MA WSZYSTKO WYMUSZAJA ZASTRASZANIEM WYMAGANIA SA DUZE A WYNAGRODZENIE JAK W SKLEPIE NA.KASIE

Dariusz
 Opinia

@not4you, napisz proszę, jak objawia się brak szacunku do pracowników. Czy wszyscy z kadry zarządzającej tak postępują, a może raczej był to pojedynczy przypadek? Co więcej powiesz o warunkach pracy? Możesz powiedzieć, jakie stanowisko zajmujesz? Czy poza podstawowym wynagrodzeniem zatrudnione osoby mogą liczyć na premie uznaniowe?

not4you
 Opinia

Co tu mówić.. Nie szanują pracowników, warunki pracy i wynagrodzenie to KPINA. Odradzam i nie polecam!

Opinia

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 29-dniowej przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat aktualnej atmosfery w firmie KONIG METALL Polska Sp. z o.o.?

dgf
 Opinia

nie polecam w szczególności szlifierzom jednym słowem prze..........e!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tadek
 Opinia

Spawaczom, szlifierzom w szczególności odradzam. Praca ciężka według norm nie do wykonania za minimalne wynagrodzenie. Dzieją się cuda i pomyłki oczywiście nie na korzyść pracownika .

Opinia

Pracowałeś już w firmie KONIG METALL Polska Sp. z o.o.? W takim razie dodaj komentarz na naszym forum i pomóż innym podjąć najlepszą decyzję.

Zostaw opinię o KONIG METALL Polska Sp. z o.o. - Kędzierzyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KONIG METALL Polska Sp. z o.o.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.