Opinie o Konig Metall Polska Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Konig Metall Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Konig Metall Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Konig Metall Polska Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

mentalista

ta firma to kpina żałują pieniędzy na wszystko ,krzyczą po tobie jak w podstawówce zastraszanie pracowników i poniżanie ich przy innych ludziach a zarobki to kpina i śmiech na sali

kartofel

Głodowe pensje wiec nikt nie chce tam pracować. Nie ma żadnej pomocy, brak podwyżek i zła atmosfera. Niedługo nikogo tam nie będzie. Dla specjalistów nie ma tam miejsca. Z daleka omijajcie ludzie!!!!

Wariat

Najlepsza firma w Kędzierzynie-Koźlu

kartofel

David K.
@kartofel

Dlatego idź do Eko Okna, lub do Biedronki, (usunięte przez administratora) :-))))

Specjalista Nowy wpis
@kartofel

Pracuje tam i nie narzeka kasa jest dobra???? a jaki z ciebie specjalista haha przyjdź i pokaż co umiesz to coś pożyteczne zrobisz a nie pisać bzdury

Helena Nowy wpis
@Specjalista

Jaka ta dobra kasa - możesz zarzucić tu konkretną kwotą jaką się otrzyma na początek? Potem są jakieś podwyżki z czasem?

Spawacz Nowy wpis
@Helena

Spawacze 4 kafle brutto i jak nadgodzin nie zrobisz to nie licz na więcej. Inni jeszcze mniej.

Specjalista Nowy wpis
@Helena

Jak jest tam źle to zapraszam do Bergera,magna itp. to zobaczysz małe kasę a wymagają kosmosu proszę nie pisać bzdury

ikonka

Sprawdź 1 opinia klientów firmy Konig Metall Polska Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle.

Sprawdź
Wariat

Najlepsza firma w Kędzierzynie-Koźlu

Zatrudniony
@Wariat

Zgadzam sie!

Specjalista
@Wariat

Firma daje zarobić tylko trzeba robić a siać fermenty to każdy może nie robisz to nie zarobisz to więc szukaj gdzie indziej jak ci się nie powiodło polecam z czystym sercem ????

Z czystym sumieniem polecam firmę

Bastian szwajnsztajger

Nie polecam firmy. Każą w niej pracować już od 6 rano i w dodatku 8 godzin, co jest jawną przesadą. Tylko 35minut przerwy, no totalna porażka. Czas pracy liczą też od 6 rano a nie jak ci dzwoni budzik czyli od 5 rano. Pod prysznic musisz iść po 8godzinach a nikogo nie obchodzi to że kąpiesz się godzinę a więc powinieneś iść do szatni już o 13. Jeśli palisz papierosy to też masz tam (usunięte przez administratora) bo nic palaczą nie dodają a wiadomo że palacze powinni mieć co najmniej 3 godziny, jak nie 4 godziny. Dramat.

Dawid Grzyb
@Bastian szwajnsztajger

Bastian popieram Cię i też nie polecam tej firmy. Mnie zwolnili. Robią wielkie halo że nie przychodzisz do pracy, bo niby jakieś tam terminy mają. A co nas to obchodzi :powinni wiedzieć, że pracownicy mają swoje życie i nie zawsze mogą przyjść tak jak to pracodawcy pasuje. Nie podoba się to wypad. Jak w tym kraju ma być dobrze. Eh :(

Lucian
@Bastian szwajnsztajger

Proszę złożyć wypowiedzenie już dziś, by móc dłużej spać.

Lucian
@Dawid Grzyb

Tak, zgadzam się z tobą. To głupie, że w ogóle trzeba iść do pracy. Nie rozumiem dlaczego w Biedronce nie można dostać wszystkiego za darmo. Idiot!

Rozmowa kwalifikacyjna
Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Konig Metall Polska Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko OPERATOR PRASY KRAWĘDZIOWEJ - ŚLUSARZ .
logo firmy Nauczyciel języka włoskiego z orzeczeniem o niepełnosprawności
BPO NETWORK Sp. z o.o.
(293 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Operator maszyn produkcyjnych branża automotive, darm. zakw.
Agencja Pracy Koncepcja
(382 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Transport chemii płynnej, przewozy krajowe oraz międzynarodowe, kat. C+E
Kędzierzyn-Koźle
Przedsiębiorstwo Transportowo-Spedycyjne Wak Trans Sp. z o.o.
(115 opinii)
logo firmy KIEROWCA ZAWODOWY C+E Transport Międzynarodowy
Kędzierzyn-Koźle
Citronex Trans Energy Sp. z o.o.
(11 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Włodarz

Co zauważyłem pracuje od niedawna , ale muszę zaznaczyć takie sekretarki jakie tam są, to aż miło na chali się obrócić jak któraś znich przechodzi, nieweim który to ten szef ,myślałem że ten pań Krzysztof bo wszystko tam robi człowiek ale ktoś mówił że nie !

Kandydat

(usunięte przez administratora) Normy, normy i jeszcze raz normy, a pracownik w nich to juz tylko dodatek. Na dodatek normy które są wymagane od pracowników są w 90% nie do wykonania ( szczególnie na działach spawanie oraz szlif). (usunięte przez administratora)

Radek
@Pracownik

Szkoda, że najwyraźniej nigdy u nas nie pracowałeś, inaczej wiedziałbyś, że w ostatnich latach nikt od nas nie odszedł. Dlatego jeśli jesteś niezadowolony ze swojego życia, idź do pracy lub wróć do szkoły.

Łodi
@Radek

Ta nie odszedł chyba o innej firmie mówisz ;) a z działu szlif. Pewnie szef Ci za takie gatki dodatkowe minuty na siku da . . .

Adam
@Łodi

Skoro jest tak źle, to dlaczego jeszcze tam pracujesz?

Rafał
@Pracownik

W firmie zarabiam bardzo dobrze. A ja pracuję w dziedzinach, o których wspominasz. Skąd bierzesz te bzdury, że w König Metall nic się nie zarabia? Jeśli nie pracujesz i nie zarabiasz. To jest tak proste….

Specjalista
@Adam

Szczera prawda

mentalista

Zofia
@mentalista

A na co tak żałują pieniędzy? Chodzi o podwyżki dla was czy jakiś sprzęt i wyposażenie firmy? A skoro tak niefajnie się zachowują wobec pracownika to czemu jeszcze tego gdzieś nie zgłosiliście?

heniek
@mentalista

Komentarz nieprawdziwy i krzywdzący dla firmy. Inwestycje są i widać to na każdym kroku. Nie wiem jak było dawniej, ale teraz sprzęt to klasa. Jak komuś czegoś brakuje to też nie trzeba długo na to czekac. A jak się zasłuży to oczywiście ze będą krzyczeć… można normalnie rozmawiać, a nie oczerniać firmę w internecie anonimowo

@heniek

mam podobne zdanie :-)

Maniek Pracnik
@heniek

Zgadzam się z Tobą. Co potrzebujemy do pracy to mamy. A i zaplecze socjalne pierwsza klasa. Szkoda że nie wszyscy to doceniają

Iwona
@Maniek Pracnik

A co wchodzi skład tego całego zaplecza, że tak chwalisz?

Maestro
@mentalista

Czy ty w ogóle pracowałeś u Koeniga?! (usunięte przez administratora).

Czy urlop w Konig Metall Polska Sp. z o.o. jest płatny 100%?

@Pytanie

Tak - wszystko płatne tak jak powinno być.

Firma godna polecenia , traktujemy się jak byśmy byli jedną wielką rodziną .

Firma bardzo godna polecenia . Szefostwo oraz kierownictwo bezkonfliktowe . Majster dużo pomaga nam wszystkim .

Firma godna polecenia . O co poprosisz to masz , firma nie stwarza problemu w zakupie nowych narzędzi . Zaplecze socjalne jest bardzo bogate . Szefostwo oraz kierownictwo bardzo miłe , idzie się z wszystkimi bez problemu dogadać .

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Konig Metall Polska Sp. z o.o.?

@Pytanie

Osoby przyjmowane są do pracy na podstawie umowy o pracę na okres próbny, który trwa 3 miesiące. Po tym czasie, podpisywana jest umowa na czas określony, która trwa maksymalnie 33 miesiące. Ostatecznie po tej pracownik otrzymuje umowę na czas nieokreślony.

Po

Tam pracownicy to konfitury. Pozdro pan z ap 10. Jak jest szef to od razu donysi. Kontroler cham. A niby mają tam umaczyc.

Zatrudniony
@Po

Dobrze, że już nie pracujesz, bo bzdury wypisujesz

Teraz prowadzona jest rekrutacja. Czy był ktoś na którymś ze stanowisk i chciałby się na ich temat wypowiedzieć?

Firma godna polecenia

Janusz
@Pracownik

Fajnie, że polecasz, ale napisz coś więcej. Jakbym chciał aplikować to ile dostane na początek na rękę? Wiesz jak płaca nowym?

Alwaro

Na początek 2500 jak wyrobisz normę,jak nie to licz na 2200

@Alwaro

Lipa z tego co widzę. Do trójki po jakim czasie się tu dobije?

ufoludek

2300-2500 zł mniej więcej,

Tadeo
@Piotr

Oj troche poczekasz

Król Romów

Jak dlamnie spoko się robi w tej firmie, na luzie, jeśli chodzi o kierownictwo to jeżeli jesteś normalny dla ich to oni również są normalni dla ciebie, prezes równiez spoko gość, oczywiście że wymogi są ale to jak w każdej firmie, wynagrodzenie średnie oczywiście ale jak ktoś jest ogarnięty to zarobi swoje, normy wykonalne powtarzam jeżeli ktoś jest ogarnięty, jeden minus niesprawiedliwe jest naliczany czas przygotowania zgrzewaczy a czas przygotowania innych operatorów, na zgrzewarka można usnąć z nudów i do tego usnąć znodow ale ok, minus największe to parę osób które obrabiają (usunięte przez administratora) I sprzedają za plecami a na codzień koledzy, najbardziej fałszywa osoba i do tego mój brat romski oczywiście z Nysy pochodzi może dlatego nienauczony do życia wśród ludzi normalnych największy minus tej firmy

@Król Romów

Super że podzieliłeś się taką obszerną opinią na temat Konig Metallu. Powiesz mi jeszcze jakie są widełki płacowe w tej firmie? Jakieś premie są, dodatki?

Król Romów NYSA
Klient
@Król Romów

Nie przypominam sobie byśmy wysyłali z Nysy do K-Kozla naszego romskiego kolegi.

@Król Romów NYSA

Bo to taki Rom jak nie Rom, Matula cyganka, a ojciec żur z pod pieczary, ale podobny do nas Romów z kk ale tych uboszych, to czuć...

@Piotr

Bracie my nawet za darmo pracujemy, tu coś sypnie się tam za.... I tak nam życie leci ważne że mamy gdzie ubranka od rodzinki wyprac.

Janusz
@Król Romów

Co ty ciągle z tymi Romami? Serio pracuje tam większość osób pochodzenia romskiego, czy to żart? Możesz coś napisać o kasie? Dają pracownikom za wyrobienie normy premie? Ile dzięki temu można dorobić?

ufoludek

Z premią 2500 zł. Więcej będzie ciężko

Co wchodzi w socjal Konig Metall Polska Sp. z o.o.?

@Pytanie

Dzień Dobry na ten moment w skład socjalu wchodzą: • Ubezpieczenie grupowe • Mały pakiet ubezpieczenia medycznego Pozdrawiam

Monika
@Pracodawca

Witam :) Jak wygląda ten mały pakiet ubezpieczenia medycznego w Konig Metallu? Co wchodzi w jego skład? Czy istnieje może opcja by podłączyć do niego również swojego partnera?

@Monika

Dzień Dobry W skład małego pakietu ubezpieczenia medycznego wchodzą wizyty u specjalistów (osobiście lub w formie teleporady) oraz podstawowe zabiegi medyczne. Pakiet ten opłacany jest pracownikowi przez Pracodawcę. Istnieje możliwość dołączenia członka rodziny(mąż/żona i dziecko). Wtedy jednak koszty osoby dołączonej pokrywa pracownik.

@Monika

Moniko pochwal się czy zaczolas pracę km i na jakim stanowisku, bo na slifie chyba niema cie

Renata
@Król Romów

Nieciężko się domyśleć że nie pytała o pracę dla siebie tylko dla chłopa. Naprawdę słabe te wstawki o Romach, daruj sobie to w końcu. Lepiej napisz, ile ma u Was miesięcznie brutto spawacz?

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Spawacz - Ślusarz w Konig Metall Polska Sp. z o.o.?

@Pytanie

Na rozmowie kwalifikacyjnej sprawdza sie poziom umiejetnosci.Nie jest brane pod uwage doswiadczenie np. 1 rok czy 10 lat. Zaleyz po prostu od tego co kto potrafi.

@Pracownik

Pracujesz w Konig Metall, tak? Jak oceniasz poziom wynagrodzeń w tej firmie? Czy można tu dobrze zarobić już od początku? Są jakieś premie i dodatki? Jeśli tak, to co trzeba zrobić żeby je zdobyć?

Pracuję w Königu kod dłuższego czasu i nie mogę narzekać. Tak jak wszędzie trzeba pracować, ale jeżeli się pracuje to się zarabia. Jeżeli się jest więcej na L4 niż w pracy to na pewno kokosów się nie zarobi, ale jak się pracuje to się ma. Z kamerkami to bym nie przesadzał, bo jak wszędzie jest monitoring i tyle.

@Pracownik

Zakończyłem karierę, teraz nowy pracodowca na lepszych warunkach, i nawet dużo większą wypłata i brak braci Romów z Nysy,

Konig Metal to porażka . Dają niskie wynagrodzenie a oczekują cudów. Pracownicy w ciągłym stresie przez (usunięte przez administratora),ponieważ obserwuję ich na każdym kroku nawet do Wc nie mogą za często chodzić. Normy nie do wykonania nawet przez fachowców. Nie dość że wszędzie monitoring to jeszcze stawiają kamerki na wprost pracownika i obserwują jego pracę. (usunięte przez administratora)

Monika
@Pracownik

Jak to normy są nie do wykonania nawet przez fachowców? To jak wyglądają te normy w Konig Metallu? Mógłbyś przybliżyć?

@Monika

Jak wyglądają? Nijak, są po prostu nie do zrobienia, kierownictwo ma to głęboko w poważaniu A jeśli normę zrobisz i prezes zobaczy że za dobrze Ci idzie, nie martw się-szybciutko normę powiększy :)

Zostaw merytoryczną opinię o Konig Metall Polska Sp. z o.o. - Kędzierzyn-Koźle

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Konig Metall Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Konig Metall Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konig Metall Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Konig Metall Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Konig Metall Polska Sp. z o.o., to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Konig Metall Polska Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Portowa 1
    47-205 Kędzierzyn-Koźle
  • NIP: 7491974079 REGON: 160016400 KRS: 0000232134

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Konig Metall Polska Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii