KONIG METALL Polska Sp. z o.o.

Kędzierzyn

Opinie o KONIG METALL Polska Sp. z o.o.

dgf

nie polecam w szczególności szlifierzom jednym słowem prze..........e!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tadek

Spawaczom, szlifierzom w szczególności odradzam. Praca ciężka według norm nie do wykonania za minimalne wynagrodzenie. Dzieją się cuda i pomyłki oczywiście nie na korzyść pracownika .

Pracowałeś już w firmie KONIG METALL Polska Sp. z o.o.? W takim razie dodaj komentarz na naszym forum i pomóż innym podjąć najlepszą decyzję.

Zostaw opinię o KONIG METALL Polska Sp. z o.o. - Kędzierzyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KONIG METALL Polska Sp. z o.o.