Opinie o Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k w Oleśnica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k w Oleśnica

Czy to praca głównie dla mężczyzn?

Jaka jest kultura pracy w Trans-Cargo sp.j.? Obowiązuje typowy dress code?

Nie ma dress codu, ale nie można śmigać w dresie.

W tc taka poprawa czy dalej osoby z biura wystawiają opinie? Ogłoszenia z pracą dla kierowców na każdym portalu ale w żadnym nie piszą nazwy firmy czyżby jednak ta cudowna firma była świadoma jaką ma opinie wśród kierowców?

Maly

Trans cargo to jedna wielka rodzina grzesiu to jak papa smerf wszystkimi sie opiekuje tylko mu brody brakuje

Rafał
@Maly

Nie wiem, czy Twoją opinię mam interpretować jako pozytywną, czy negatywną. Chyba trzeba cieszyć się z tego, że w firmie panuje rodzinna atmosfera. Może napisałbyś coś o warunkach zatrudnienia, które oferuje firma Trans-Cargo? Będzie wtedy łatwiej ocenić pracodawcę pod tym kątem.

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Tobias

Nie ma co narzekać , nowa auta ,terminowe zjazdy kasa na konto na czas a biadolenie jak to komu qwa zle to sami pozakładajcie firmy i prezesujcie zobaczymy jak wam pójdzie , polecam uczciwie. Firmę i pozdrawiam spedycję

Ala

A jak sie dostaje wynagrodzenie ? Na konto czy tez czesc w gotowce ?

Była

(usunięte przez administratora) Reszta załogi jest Ok. Jeśli jesteś z Oleśnicy, zastanawiasz się co chcesz robić w przyszłości, to możesz skorzystać z tej firmy jako trampoliny do kariery w transporcie - przyjmują każdego a wiec można się zatrudnić i wyszkolić, ale na dłuższa metę po prostu nie da się w tej firmie wytrzymać. W ciągu ostatniego roku w biurze przewinęło się kilkanaście osób, taka rotacja o czymś świadczy, jednak nikt z zarządu nie próbuje rozwiązać tego problemu. Dobre 80% ludzi z biura nie jest zadowolonych i myśli o zmianie pracy, może po przeczytaniu tej recenzji zarząd pomyśli o pracownikach jak o ludziach? Jeśli chodzi o prace na bazie/ warsztacie tam zarządza Pan (usunięte przez administratora), drugi właściciel - porządny facet.

nick
@Była

Tylko na tym warsztacie uważajcie na (usunięte przez administratora)bo wam tak auto przy zdawaniu przetrzepie jak dywan na wiosnę ale jak pobieracie to mu się nawet skrzynek nie chce otwierać ,wszystko jest, wszystko jest" lepiej sprawdzić czy na pewno.

Ryba
@Była

Jak długo pracowałaś skoro taka rotacja ?

Remik
@nick

Pewnie , ja zawsze sprawdzam aż do znudzenia i wiesz co ? Nigdy mi nie zdażyło by coś brakowało -szkoda ze piszesz takie uwagi

Czolo

Jest

Witam, chciałbym aplikować do firmy Trans Cargo na stanowisko Pracownik Biurowy. Interesuje mnie sprawa wynagrodzenia pracowników biurowych w ofercie pracy znajdującej się na stronie firmy Trans Cargo nie ma takich informacji, na forum również nic nie znalazłam. Z góry dziękuję za odpowiedz Pozdrawiam

Tablet
@Kasia

W biurze jesteś w stanie dostać między 2500-6000 w zależności od poziomu wiedzy i umieniejtnosci i oczywiście kwestia odpowiedzialności i zaufania

byly

Za kazda szkode obciaza i kasa nie zawsze sie zgadza to co podaje w ogloszeniu

To nie prawda ze gaduła
@byly

Jak zdemolowales auto to czego sie spodiewasz? Nagrody? A moze zmiennik powinien z swojej kieszeni naprawic albo pracować na uszkodzonym sprzecie? Za zdarzenia losowe nie obciazaja. Jesli Ci sie cos w wyplacie nie zgadzalo z tym co omawialas przed podjeciem pracy to czemu nie wyjasniales sprawy? Kazdy ma prawo do bledu ja nigdy problemow z kasa nie mialem.

Olek

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

Kiero1234567890
@Olek

Tak ma wśród Ukraińców, ????

uK
@Kiero1234567890

Ukrainiec tez człowiek taki sam jak Polacy co za pie r da la ja u Niemca i tego nikt nie neguje

Michal
@Olek

W mojej ocenie to dobra firma. Dojeżdżam 350 km....

O widzę że w biurze Trans Cargo macie mało roboty , bo ciągle siedzicie na necie i sobie słodzicie pisząc do siebie te kłamstwa, jaka firma jest cudowna i wspaniała :))) a kierowcą w tej firmie żyje się cudownie , dostatnie i bezstresowo, a Prezes to Oaza spokoju i wyrozumiałości :) Kłamcie kłamcie dalej może znajdziecie jakiegoś Jelenia :))) pozdrawiam. ;)

Michal
@Michał

Mozesz sie nie podszywac pod innych kierowcow blaznie?

Fdjujd

Oj, ktoś tu się tapla w niegatywnych opiniach nie zadowolonych kierowców, skrzywdzonych przez Pana Trojanowicza, no cóż pewnie Pan Trojanowicz sobie zasłóżył tym jak traktuje swoich kierowców, widać że Pan Trojanowicz nie wyciąga wniosków i dalej bluzga na swych kierowców również tych byłych przekazując nie prawdziwe informacje do nowych pracodawców swojego byłego już kierowcy by ten nie znalazł sobie miejsca w nowej firmie i by go zwolnili jak najprędzej. Bardzo podłe zachowanie można by powiedzieć. Ale prawdziwe.

Wdr
@Fdjujd

Hehehe no popatrz nie dość ze cię wyje. Ba li to nie możesz nowego oracodawcy oszukać z kasy i paliwa ? Hehehe żałosny jesteś , skoro masz taka opinie to widocznie sobie zapracowałes

Fghu
@Wdr

Masz złe informacje cha...mie, ja nikogo nie oszukałem na kasę Ani na paliwie, i to są oszczerstwa które są bez pokrycia w żeczywistości bo nikt mi dyscyplinarnie nie dał . A za takie rzeczy dają. Więc czemu jej nie dostałem ?

Fghu
@Wdr

Za to Trojanowicz mnie oszukał na kasie przy ostatniej wypłacie nie wypłacając mi jej w całości, więc kto tu jest (usunięte przez administratora) ? Samo się nasuwa.

Lugfdf
@Wdr

I jeszcze dla ścisłości nikt mnie z trans cargo nie zwolnił tylko sam odeszłam od ludzi którzy mają nie poukładane w głowie i każdego mają za złodzieja trzeba uciekać. Kto by to wytrzymał Prawda ? Sprawa trafi na wokandę bo nikt mnie nie będzie szykanował i tam się wszystko wyjaśni.

Klecha
@Lugfdf

Ale czlowiek prymitywny pisze, pisz tak dalej a sam trafisz na wokandę za pomówienia ,nie jesteś anonimowy a kiedy z biura się dowiedzą pewnie będziesz musiał przepraszać na forum

On

Beznadziejnie, to by było na tyle. Spedytorzy marnuja cenny czas kierowcy zawracając głowe jjakimiś tam pierdolkami. Szkoda gadać.

byly

W oglszeniu pisze ze jazda po krajach...........takich jak w ogloszeniu tylko to nie prawda bo jezdzi po Francji i to tzw.landowkami do Wloch i Szwajcarii smiga a tego to nie pisze.Polowa to ukraina dojazd busem do samochodow w Niemczech i powrot busem oczywiscie ukraina zjezdza ciezarowkami na baze a polaczki busem jak sardynki i to jest wkurwia......ze polus polusa traktuje gorzej niz ukraincow

patryk
@byly

busem bo pewnie sobie stystem taki wybrales, ja tez jezzdze bysem 12/3 i nie narzekam , kierowca z ukrainy co gada po polsku jest nieraz lepszy niz (usunięte przez administratora) smierdzacy polak co mu szkoda na prysznic poza tym ja chcialbym na Italie i Danie jezdzic a mi jakos nie daja wiec po co narzeasz, zreszta po opisie juz widac ze cie tu nie ma

a jest sobie taki jeden

zawsze jakas k u r w a musi sie znalesc ale coz zycie do lasu tudziez na kawe bez cukru z takimi frajerstwwo po calosci

Trela
@a jest sobie taki jeden

Dozdu drozdu nic nie zrozumiałeś , będziesz przepraszał za swoje wypowiedzi , nie narzekaj na firmę która daje Ci pieniądze a jak nie pasuje pisz pismo do kadr i idź w świat

@Trela

No to zes koleś (usunięte przez administratora) przygadał Heheheh (usunięte przez administratora) jakaś riposta będzie czy Iuz maska ściągnięta inczas się schować ? Ogólnie firma om ale zdążają się wpadki spedytorów ale to tylko z niewiedzy a nie ze złośliwości Polecam ,kasa na czas nowe auta i TERMINoWe zjazdy

tadek

firma ok siano na czas spedytorzy w miare poukladani no moze swa dwa wyjatki laski tepe male cycki probuja sie dowartosciowac utrudniajac zycie kierowcy wymyslajac jakies tam pierdulki reasumujac wiecej plusow niz minusow firma godna polecenia

Kiero 1234567890
@tadek

Tadek czy witek..

Holms
@Kiero 1234567890

Witek,ale ty bałwan jesteś ,reasumując hehehehe k..w a to jak podpis drożdżu

@tadek

Najgorzej to z nim w busie jechać panowie

Tubądzin

Na tym forum biurowcy piszą sami do siebie słodząc . Tylko kre tyn skusi się na robotę na plandeke w zestwie jednoosiowym przecież to się przewraca na każdym większym moście Poza tym firma wygląda jak za PRL- u i biurowiec jak PGR cały ten kram to jakiś żart - wożą ludzi na przeżuty busami które prowadzą młodociani kierowcy mający po 19 lat aż strach z mini jeździć

Driver tc
@Tubądzin

Oj pajacu Biurowiec jest z lat 80 tych ale za to nie wiedziałem PGR 6 piętrowego Busem jeździmy kierowcy lat 35 i 44 wiec nie kłam na forum bo ci palce powygina ;) Zestaw Y 3 osiowe zostawiają premie paliwowa Ok 600 pln w miesiącu wiec kto kasę liczy ;) ;) a przewraca się nieudacznikom to i naczepę wywala

a jest sobie taki jeden

dlaczego tak nie ladnie sie zachowujesz klaunie podszywasz sie pod imiona innych kierowcow jak k u r w a majaca wiele twarzy

Bartek.
@a jest sobie taki jeden

Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie.

Witek

Nic cekawego w tej firmie nie znajdziesz, ludzie też od pługa oderwani, a prezesowi słoma z gumiaków wystaje. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k - Oleśnica

• Jak się pracuje w Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k?

Zobacz opinie na temat firmy Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k?

Kandydaci do pracy w Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trans-Cargo Group Sp.zo.o.sp.k
2.9/5 Na podstawie 139 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042