Opinie o Biuro Rachunkowe Ewa Petruk w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Biuro Rachunkowe Ewa Petruk. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Biuro Rachunkowe Ewa Petruk o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Rachunkowe Ewa Petruk w Gdańsk

Były klient Nowy wpis

Szczerze odradzam korzystania z usług tej firmy. Podejscie do klienta z góry, apodyktyczne i rozczeniowe. Po kilku miesiącach współpracy kilkanaście pism z US o różnego rodzaju sprostowania itp.(wstyd i osobiste tłumaczenia w US). Prowadzenia spółek kapitałowych chyba się dopiero uczą. Można odnieść wrażenie, że nie mają pojecia o pewnych zasadach jak działaja spółki kapitałowe. Karygodne błędy odnośnie rozliczania faktur (data wystawienia faktury i data zakończenia usługi) Nowe biuro musiało rozliczać praktycznie cały rok od nowa i do tego niewspółmierne wynagrodzenie za te "pseudousługi". Odradzam

Kamila Nowy wpis

Tak sobie czytam te komentarze, bo chce do tej firmy aplikować i zaintrygowało mnie określenie że zarobki mogłyby być wyższe... Czyli jakie obecnie są, czego się spodziewać na początek? Czy potem z czasem dostaje się jakieś podwyżki?

Jarek

Mega stawki,brak profesjonalizmu,broblemy z bieżącymi deklaracjami,minimalna wiedza księgowa,wysokie oczekiwania finansowe. ODRADZAM!!!!

J.j Nowy wpis
@Jarek

Zgadzam się z panem. Z tym biurem współpraca to porażka. Odradzam.

Justyna Nowy wpis

@Jarek Jeśli ktoś potrafi sam księgować po co szuka firmy? Konkurencja zaczęła inspirować do takich wpisów?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Biuro Rachunkowe Ewa Petruk, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
W.

Atmosfera w pracy dobra, wynagrodzenie mogłoby być wyższe ale zawsze wypłacane na czas, godziny pracy elastyczne

Barbara
@W.

Cieszę się, że napisałeś/aś coś więcej, niż większość osób komentujących tutaj w sprawie pracy w biurze E. Petruk. Jak to jest z tym wynagrodzeniem? Jest zbliżone do średniej krajowej?

W.

atmosfera spoko :-)

Aneta

Jak dla mnie ok.

Fajnie , że klienci są zadowoleni a może ktoś podpowie jak się pracuje i czy warto starać się o prace w firmie?

Tom

Mogę polecić biuro p. Ewy.

Jarek P.

Długo współpracuję z tym biurem i żadnych problemów nie miałem. Polecam.

Anna P

Ja po współpracy z biurem Pani Ewy dostaje palpitacji serce. Nikomu nie życzę takich problemów. Ogólnie nie polecam, krzyki i kłótnie na każdym kroku, a ceny nie adekwatne do jakości usług (bardzo wysokie)

Magda T.

Bardzo fajne biuro, panie miłe i zawsze pomocne. Polecam :-)

Jarosław
@Magda T.

Piszesz z punktu widzenia klienta biura, a ja szukam opinii osób pracujących w firmie. Czy są poszukiwani pracownicy na stanowisko księgowy? Jakie wynagrodzenia i dodatki oferuje pracodawca? Czy w ich skład wchodzą premie lub świadczenia socjalne? Pracownicy mogą liczyć na kursy dokształcające w zakresie księgowości i finansów? To ważne, żeby pracodawca pomagał pracownikowi w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych.

Majewska K

Niestety nie mogę polecić tego biura. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Jedna z Pań bardzo dominującą nic nikomu nie daje powiedzieć,czy wyrazić swoje zdanie. Druga bardzo wycofana i zastraszona jakaś.

Darek

kolego z nią współpracowac się nie da tu nie jest narzekanie tylko fakty

Tomasz

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Tylko ten się nie myli kto nic nie robi!!

Były klient
@Tomasz

Może i się nie myli ten kto nic nie robi ,ale kłopoty z urzędami po wyliczeniach tego biura to istny koszmar. Do tego brak skruchy że strony biura o ten konflikt za konfliktem. Prowadząc firmę trzeba mieć w sobie odrobinę empatii,a tego brak tej pani i choć odrobinę znać się na tym co się robi,a nie nastawić się tylko na zysk.

klient
@Tomasz

kazdemu zdarza się pomyłka ale to biuro i ta pani to koszmar istny liczy się kasa tylko nie jakosc konfliktowa osoba bardzo

Klienci

Również nikomu nie radzę nawiązywać współpracy z tym biurem. Konflikty,za konfliktami,źle robione wyliczenia, dokumenty nie na czas, bardzo wysoki koszt usług.

Zuza

Podpowiedzcie czy biuro potrzebuje księgowej?

Gruba

Też nie polecam tego biura. Zero profesjonalizmu ceny wygórowane,źle robione wyliczenia.

D

Ostrzegam, przed zawieraniem współpracy z Biurem, brak profesjonalizmu, często występują błędy: rozliczenia roczne, księgowania bieżące. Ceny za usługi wygórowane. Nie jestem już klientem na moje szczęście.

UCZCIWY

Beznadziejne biuro pod każdym względem, radzę omijać.

karol
@UCZCIWY

potwierdzam

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Rachunkowe Ewa Petruk - Gdańsk

Biuro Rachunkowe Ewa Petruk
4.8/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Platynowa 15 lok. 19
    80-041 Gdańsk