Queris Sp. z o.o.

Piekary Śląskie

Queris Sp. z o.o.

Opinie o Queris Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Queris Sp. z o.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Wiki

Czy dobrze pracuje się, że od dawna nikt nie zagląda na ten watek?

Querisowiec

Oczywiście masz racje "jak komuś nie odpowiada niech zmieni". Pamiętajmy że znaczna część z grupy zawodowej informatyków tak zrobi. Dobrych w tym fachu z doświadczeniem wcale nie jest wielu, mamy ten komfort że możemy przebieraćw ofertach. Wracając do Twojego komentarza pamiętaj że jest to portal do wyrażania opinii, mogą być one również negatywne bo ktoś"naciął się" na danego pracodawce ale pracę już dawno zmienił. Cenne tutaj są pozytywne i negatywne opinie

Agata

@Programmer widzę, że byłeś zadowolony z pracy w firmie Queris Sp. z o.o. Powiesz na jakim stanowisku pracowałeś? Jak często są szkolenia w firmie? Czy udało Ci się zdobyć awans w czasie w którym pracowałeś w tej firmie?

Querisowiec
@Agata 21.09.2017 21:48

Awanse raczej nie są możliwe do zdobycia z racji dość płaskiej struktury. Zarobki masz takie jakie sobie wynegocjujesz. Queris czasami sprawia wrażenie małej korporacji. Klimat typowo korporacyjny. Wbijanie noży w plecy się zdarza, wszystko zależy od tego na kogo trafisz. Ogólnie powodzenia. Da się tam żyć , zdecydowanie bywają lepsze firmy na rynku

Programmer

Większość tych opinii nie dotyczy Queris a innych spółek z grupy Nomax- to nie ma nic do rzeczy!!! Queris to niezależna, dobra firma dla speców IT różnej maści. Dużo się nauczysz w nowych technologiach. Generalnie robią konkretne rzeczy(mes, erp itp). Pracowałem tam dwa lata, nauczyłem się dużo i dobrze zarobiłem. Polecam każdemu kto szuka stabilności, rozwoju i super atmosfery. Firmę i szefostwo oceniam 5/5!

Agata

@:- czemu takie zdanie? Coś więcej możesz powiedzieć na ten temat? Szukają na pokład Analityka algorytmów harmonogramowania produkcji i Manualny Tester Oprogramowania.Jakieś rady dla nowo zatrudniających się?

...

Omijać szerokim łukiem!!!

:-\
@... 20.03.2017 21:37

Wzajemnie wybijają sobie nóż w plecy , pomawiają itd. Kto nie wygodny nie ma tam czego szukać.

insane

Więc można liczyć na sporo z ich strony @jerzy. Ale wiadomo, że trzeba też coś od siebie dać. Teraz szukają specjalisty ds. marketingu i trzeba posiadać doświadczenie na podobnym stanowisku zdobyte w dziale marketingu oraz bardzo dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

pp

Pracowałem w tej firmie 3 lata i szczerze nie polecam osobą które liczą na awans i duże zarobki ,bo to jest niemożliwe w tej firmie . Wszystko jest tam po znajomości ,jak nie masz znajomości to odradzam tam pracy . Kierownicy w firmie novica nic nie umieją (pracę dostali po znajomości i są po zawodówce),taka prawda !. Panie z biura robią takie błędy wypisując jakikolwiek wniosek ,że ręce opadają ,zdarzyło się nie raz.

...
@pp 05.08.2015 09:47

Bingo !!!

SW

Pracowalem w IZI Projekt firmie ktora byla wydzielona z NOMAXu ale w sumie to ta sama firma. Dobrze wspominam ten czas, zarzad rewelacyjny, ludzi wporzadku, pracowalem pozniej jeszcze w polsce i nastepny pracodawca to byla porazka. Pozdrawiam

ryszard
@SW 07.01.2011 14:27

OK. izi projekt to totalne dno nie polecan nikomu.

ryszard
@SW 07.01.2011 14:27

OK. izi projekt to totalne dno nie polecan nikomu.

Zostaw opinię o Queris Sp. z o.o. - Piekary Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Queris Sp. z o.o.