Queris Sp. z o.o.

Piekary Śląskie

Opinie o Queris Sp. z o.o.

Agata

@Programmer widzę, że byłeś zadowolony z pracy w firmie Queris Sp. z o.o. Powiesz na jakim stanowisku pracowałeś? Jak często są szkolenia w firmie? Czy udało Ci się zdobyć awans w czasie w którym pracowałeś w tej firmie?

Programmer

Większość tych opinii nie dotyczy Queris a innych spółek z grupy Nomax- to nie ma nic do rzeczy!!! Queris to niezależna, dobra firma dla speców IT różnej maści. Dużo się nauczysz w nowych technologiach. Generalnie robią konkretne rzeczy(mes, erp itp). Pracowałem tam dwa lata, nauczyłem się dużo i dobrze zarobiłem. Polecam każdemu kto szuka stabilności, rozwoju i super atmosfery. Firmę i szefostwo oceniam 5/5!

Agata

@:- czemu takie zdanie? Coś więcej możesz powiedzieć na ten temat? Szukają na pokład Analityka algorytmów harmonogramowania produkcji i Manualny Tester Oprogramowania.Jakieś rady dla nowo zatrudniających się?

...

Omijać szerokim łukiem!!!

:-\
@... 20.03.2017 21:37
Omijać szerokim łukiem!!!

Wzajemnie wybijają sobie nóż w plecy , pomawiają itd. Kto nie wygodny nie ma tam czego szukać.

insane

Więc można liczyć na sporo z ich strony @jerzy. Ale wiadomo, że trzeba też coś od siebie dać. Teraz szukają specjalisty ds. marketingu i trzeba posiadać doświadczenie na podobnym stanowisku zdobyte w dziale marketingu oraz bardzo dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

pp

Pracowałem w tej firmie 3 lata i szczerze nie polecam osobą które liczą na awans i duże zarobki ,bo to jest niemożliwe w tej firmie . Wszystko jest tam po znajomości ,jak nie masz znajomości to odradzam tam pracy . Kierownicy w firmie novica nic nie umieją (pracę dostali po znajomości i są po zawodówce),taka prawda !. Panie z biura robią takie błędy wypisując jakikolwiek wniosek ,że ręce opadają ,zdarzyło się nie raz.

...
@pp 05.08.2015 09:47

Bingo !!!

SW

Pracowalem w IZI Projekt firmie ktora byla wydzielona z NOMAXu ale w sumie to ta sama firma. Dobrze wspominam ten czas, zarzad rewelacyjny, ludzi wporzadku, pracowalem pozniej jeszcze w polsce i nastepny pracodawca to byla porazka. Pozdrawiam

ryszard
@SW 07.01.2011 14:27

OK. izi projekt to totalne dno nie polecan nikomu.

ryszard
@SW 07.01.2011 14:27

OK. izi projekt to totalne dno nie polecan nikomu.

Zostaw opinię o Queris Sp. z o.o. - Piekary Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Queris Sp. z o.o.