Queris Sp. z o.o.

Piekary Śląskie

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 5 ocen.

Queris Sp. z o.o.
3 5 6 1

Opinie o Queris Sp. z o.o.

Administrator

Jak wygląda praca w Queris Sp. z o.o.? Napiszcie, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy osoby w niej zatrudnione mogą liczyć również na pozapłacowe benefity?

toamai

no i teraz mozna się do nich zatrudnić na stanowisko jako Specjalista - Konsultant ds. Wdrożeń do Piekarów Śląskich.

pracownik

atmosfera w zespole jest ok, programiści stosują dobre praktyki i najnowsze narzędzia, można się czegoś nauczyć ale i utknąć w monotonnej pracy i technologiach. zarząd nie oszczędza na narzędziach. można(i trzeba) robić nadgodziny, żeby zdążyć na czas.zarobki słabe, poniżej średniej rynkowej, brak elastycznych godzin pracy.

Kolejny Gość

Potwierdzam ... Zarząd pełni rolę statystów i cała odpowiedzialność spada na szeregowych pracowników. Nie polecam.

GOŚĆ

Chyba nie o tej firmie piszesz. Jak dla mnie robisz tylko reklamę na zlecenie.

Zostaw opinię o Queris Sp. z o.o. - Piekary Śląskie

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Queris Sp. z o.o.