Opinie o Fhu Artex Krzysztof Wasylewicz w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Fhu Artex Krzysztof Wasylewicz. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fhu Artex Krzysztof Wasylewicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fhu Artex Krzysztof Wasylewicz w Gdańsk

Xxx

Nie polecam tego pracodawcy oferuje śmieszne pieniądze , zero jakiegokolwiek przygotowania do pracy ceny z kosmosu i oczekuje zeby znaleźć frajerów którzy to kupią . Nie płaci tyle na ile się umówił umowa na pół etatu i oczywiście tyle dostaniesz na koniec za cały miesiąc pracy .

Robert
@Xxx

Nigdy nie narzekałem na pracę w firmie artex, kierownik w porządku, warunki pracy dobre, kasa ok, wszystko kwestia dogadania ????

Antośka Nowy wpis

A czy tutaj kobiety też mogą aplikować jako kierowca? Ja akurat mam duże doświadczenie. Ja rozumiem, że trzeba znać miasto, ale mało kto zna dosłownie każdą uliczkę. A jednak firma wymaga topografii miasta. Czy można wspomagać się nawigacją?

Mlodyenzo Nowy wpis

Generalnie omijać szerokim łukiem. (usunięte przez administratora) Praca jako dostawca raczej lekka ale oczywiście pojawia się tematy których nie było w umowie czyli jeżdżenie po hurtowniach kupowanie paliwa do kosiarki itd. Po rzuceniu wypowiedzenia nie zostałem dopuszczony do karty godzinowej i w dzień wypłaty przelew pomniejszony o ponad 1000zl. Krzysiu nie odbiera telefonów nie odpisuje na sms. Na szczęście zrobiłem szybciej zdjęcie owej karty. Sprawa została zgłoszona do inspekcji pracy i będą podobno szybko działać bo będzie to któraś kontrola w tym roku. PODSUMOWUJĄC NIE POLECAM TEJ FIRMY KRZAK

Kim Nowy wpis
@Mlodyenzo

A ja myślałem że ta firma to firma z tradycjami ????

Xxx

Robert Nowy wpis
@Xxx

Zadowolona

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą Artex. Firma oferuje najniższe ceny na rynku, a do tego asortyment dużo bogatszy aniżeli u konkurencji, nawet tej dużej. Pan Krzysio zawsze uśmiechnięty, pomocny i słowny. Każdemu życzę tylko takiego dostawcy. Pozdrawiam

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Fhu Artex Krzysztof Wasylewicz po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku zatrudnię kierowcę kat b. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Leszno
Zadowolony klient

Z całego serca polecam firmę Artex. Świetna jakość produktów oraz najniższe na rynku ceny. Jeśli tanio, to tylko w Artex :_)

Zadowolony

Polecam z całego serca pracę w firmie Artex, zwłaszcza na stanowisku kierowca-magazynier. Świetne wynagrodzenie, miła atmosfera pracy.

Agnieszka

Polecam firmę Artex, jako dostawcę środków czystości. Bogaty wybór produktów znanym marek a przede wszystkim bardzo dobre ceny. Dużo niższe niż u konkurencji, szybka, miła i fachowa obsługa.

Czy w mieście Leźno da się zarobić więcej niż 4800 pracując jako Kierowca?

zawiedzony

Pan Krzysiu jest wobec swoich klientów bardzo w porządku - jak zamawiają. Jak występuję jakieś reklamacje u klientów mało zamawiających wtedy zaczyna kombinować i ich zlewać. Nie ma co się dziwić, że jego brat wyszedł ze współpracy z nim.

Beata

Jednoosobowa działalność gospodarcza. Firmę prowadzi jedna osoba, będąca jednocześnie szefem, kierowcą dostawcą, magazynierem i handlowcem. Trochę to komiczne bo byłam u niego na rozmowie w sprawie pracy. Warunki jakie oferuje są wręcz żenujące, na początek umowa zlecenie, potem może umowa na pół etatu a za....jakiś czas umowa "może" na stałe. Pensja? Minimalna na początek....ha ha mamy rok 2018, 1500zł na początek? to w McDonalds dorabiając w weekendy będziesz miał więcej. Siedziba firmy w piwnicy na ulicy Migowskiej a magazyn w szklarni!!!, tak tak to nie pomyłka. Papier toaletowy trzymają w szklarni !!! Firma z branży środków czystości a towar w szklarni, pomiędzy pomidorami. Szok.

Bzik

Nie do wiary ...

Była klientka
@Beata

Niestety co się dziwić , w schemacie jednoosobowej firemki gdzie szef chodzi i płacze do klientów ze ciężko , ze ma dzieci i ledwo ledwo co wiąże koniec z końcem a potem wychodzi ze jest zupełnie inaczej , żenada ....

Polewka z ludzi leniwych
@Była klientka

A co żal (usunięte przez administratora)tobie ściska ? Zamiast wylewać swój jad to weź się do roboty ???? zaglądaj do swojego portfela a nie czyjegoś . Pozdrawiam ozięble

Więcej jadu wylewaj
@Była klientka

A tak ba marginesie , kto to mówi ? Ten co miał swoją firmę i nawet nie potrafił jej utrzymać ? Zmienia prace jak rękawiczki ? O czym to świadczy ? Chyba jesteś kiepskim pracownikiem i gdybys miał jaka to napisał byś swoje imię a nie przedstawiaj się jako klientka (usunięte przez administratora)

Izabela
@Beata

Witam, może ktoś się odnieść do tego postu i napisać jak sytuacja wygląda obecnie? Czy poszukiwany jest nowy pracownik i jaka aktualnie oferowana jest stawka? Na przestrzeni lat wiele mogło się w tym temacie zmienić więc byłabym wdzięczna za świeże informacje :)

Beata
@Beata

Czytając komentarze można stwierdzić że jest Tu jedna wielka pomyja . Szef jakiś nerwowy , co to wogole jest

Wielka ciekawostka
@Beata

Za to Pani Beatka bardzo ciekawa co słuchać u konkurencji. Dlatego żeby uspokoić Panią Beatkę z konkurencji odpowiadamy, mamy się bardzo dobrze i radzimy pilnować własnego biznesu . Pozdrawiamy bardzo serdecznie ????????

wiedzący

Nie polecam tego pracodawcy.

Czekamy na nowe sprawozdania jeśli chodzi o firmę Fhu Artex Krzysztof Wasylewicz w mieście Gdańsk. Najlepiej niech piszą osoby aktualnie pracujące.

Firma ARTEX

Ja tam pracuje i jakoś nie ma takich rzeczy . Weź kobieta a raczej wiadomo kto nie wypisuje takich głupot. Nikt taki o takim imieniu w tej firmie nie pracował . Konkurencje chyba żal (usunięte przez administratora) ściska. Proponuje kupić maść na ból (usunięte przez administratora) i przestanie wypisywać śmiesznych histori. Pozdrawiam Ciebie Beato ha ha pracowniku widmo

Bzik
@Firma ARTEX

Historii dwa i na końcu ????

Gregor

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje teraz nowych pracowników?

Fred

1 lub najpóźniej 2 dnia należy podpisać umowę o pracę ( która jest na najniższą krajową ) żeby nie zostać z ręką w nocniku przy zakończeniu współpracy. Czyli to co napisała Beata ma częściowe potwierdzenie. Siedziba firmy jest już nowa i składowanie towaru się poprawiło.Zakres prac jest zdecydowanie większy niż wynika ze stanowiska pracy, informacji w ogłoszeniach o pracę i rozmowy z właścicielem firmy przed podjęciem pracy.

@Fred

A witamy Pana który rozwalił doszczętnie nowe auto , proponuje zapisać się na dodatkowe jazdy kategorii B ????????????

zinedi

Jeśli firma ma dobre opinie to niestety zaraz kręcą się hejterzy lub konkurencja i inspirują do złośliwych wpisów.

Czesław

@Beata, aplikowałaś na jakieś ogłoszenie o pracę do firmy Fhu Artex Krzysztof Wasylewicz, czy może w inny sposób znalazłaś się na rozmowie kwalifikacyjnej do pracy w tej firmie? W komentarzu napisałaś, że nikt poza szefem do tej pory tam nie pracował, więc zastanawia mnie, jakie stanowisko miałaś zajmować? @Firma ARTEX, możesz szczegółowo przedstawić, jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie Fhu Artex Krzysztof Wasylewicz? Przedstaw, proszę poziom wynagrodzenia, które oferuje firma nowo zatrudnionym pracownikom.

Robert

Witam. Czy ktoś może powiedzieć coś więcej na temat tej firmy? Jej zasobów? Możliwości podjęcia pracy? Atmosfery w firmie itp?

Zostaw merytoryczną opinię o Fhu Artex Krzysztof Wasylewicz - Gdańsk

• Jak się pracuje w Fhu Artex Krzysztof Wasylewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Fhu Artex Krzysztof Wasylewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fhu Artex Krzysztof Wasylewicz?

Fhu Artex Krzysztof Wasylewicz
  • Migowska 61 lok. 1