Opinie o Globalway Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Globalway Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Globalway Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Globalway Sp. z o.o. w Gdańsk

Wiecie może skąd ktoś wziął kwotę 6 200 zł jako zarobki dla magazyniera jeszcze jakiś czas temu? ja gdy spoglądam w ofertę nie widzę konkretów, jedynie informację, że wyplata składa się z podstawy i premii. jakie są jej zasady?

Zbyszek K Nowy wpis

Marta Ratajczyk kobieta z biura umowila mnie na rozmowe kwalifikacyjna na 3.04 przyjechalem stalem jak (usunięte przez administratora) niktnie raczyl do mnie podejsc mimo tel do Pani (usunięte przez administratora)i zapewnien ze ktos podejdzie nikogo nie bylo.Nie bylem sam byli tez inni.(usunięte przez administratora)

Czy po tym minionym roku mogły zajść jakieś szczególne zmiany w zakładzie? Po prostu widzę, że operator na magazyn jest teraz potrzebny. piszą też wprost, że zarobki sięgają 6 200 zł. na ile taka właśnie kwotę uważacie za adekwatna?

Globalway Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Asystentka. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Podzielcie się swoimi wrażeniami.

Kleszcz

Nie wysyłaj dobrze Ci radzę zobacz moje opinie

Aleksandra

Widzę, że jedynie jeden wątek pominąłeś i tam komentarza nie wrzuciłeś, nadrobisz? ;p Czyli mówiąc krótko uważasz, że niskie wynagrodzenie i męcząca praca na magazynie? A opowiesz szczegóły odnośnie niej? :(

Młody

jak czytam Twoje opinie to zastanawiam się po co je tu umieszczasz i wątpię że tam pracowałeś, brak logiki i żadna wartość z tego bełkotu

Worker Nowy wpis

Może czas najwyższy podpisywać się swoim nazwiskiem panie (usunięte przez administratora), hm? I zająć się swoją praca. Natomiast na pomówienia, podszywanie się pod kogoś i używanie w taki sposób czyjegoś nazwiska są odpowiednie paragrafy.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Globalway Sp. z o.o. na stanowisko Magazynier (I zmiana)? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Edyta

Jak aktualnie wygląda tu praca na magazynie? Ile można zarobić? Wcześniejsze komentarze wskazywały na opóźnienia z wypłata... Dalej tak jest, a moze coś się zmieniło?

Magda
@Edyta

Tak dalej tak jest wypłata to 3tys i nic więcej żadnych benifitow. Dramat i ta ekipa pracująca same (usunięte przez administratora)

Mobb-ing panuje w całej firmie. Uporczywe nękanie ludzi na magazynie przez jednego z kierowników. Skargi nie pomagają. W biurach partyzantka i amatrorszczyzna. Ludzie nie wytrzymują psychiczne. Pracodawca spóźnia się z wynagrodzeniami ciągle pomyłki w rozliczeniach. Kadry nigdy nic nie wiedzą wszystko zwalaja na księgowa. Dramat!

Globalway sp. z o. o.

Podejmujemy działania w każdym przypadku zgłoszenia nam zachowań, które naruszałyby zasady współżycia społecznego. Niestety, nie każda informacja do nas trafia i nie jesteśmy w stanie rozwiązać problemów o których nie wiemy, dlatego zachęcamy do kontaktu i rozmowy - jesteśmy tu dla Was. Obecny w firmie HR stanowi między innymi łącznik z księgowością, będącą podmiotem zewnętrznym świadczącym dla nas usługi z zakresu kadr i płac. W ostatnim czasie problemy związane z współpracą z biurem rachunkowym, które do tej pory świadczyło dla nas ww. usługi nasiliły się co poskutkowało niedogodnościami za które w imieniu firmy szczerze przepraszam. Zależy nam, by zapewnić naszym pracownikom jak najlepsze warunki pracy, dlatego podjęliśmy decyzję o zmianie księgowości. Zmiana weszła w życie z początkiem bieżącego roku, a problemy z którymi dane było nam się zmierzyć, należą już do przeszłości. Jesteśmy otwarci na sugestie i nowe pomysły, dlatego jeszcze raz zachęcam do rozmowy. Tworzymy to miejsce wspólnie i każdy głos jest dla nas ważny :)

Kleszczu

Oni to wszyscy są pomyłkami

Pracownicy to jakiś dramat wszystkiego się boją i nie potrafią pracować aby tylko ściemniać kawa fajka (usunięte przez administratora) i o (usunięte przez administratora)i wieczne chodzenie na zwolnieni i zasłanianie nie się dzieckiem dramat sami nic nie robią a oczekują cudów

Pomyłki to wy robicie dzień w dzień a oczekujecie cudów aby tylko ściemniać i nic nie robić wy wszyscy powinniście zostac (usunięte przez administratora)z pracy albo dalek zac3 tyś pracować beka co jeden to leprze leser

Teraz szukają asystenta biura i asystenta ds. aktualizacji bazy produktów. Widziałem że w tej drugiej ofercie tylko zlecenie. Tak jest przez cały okres zatrudnienia? Czy po np. roku można się starać o normalną umowę? Ktoś był na rekrutacji i powie?

Niedawno pojawiła się oferta pracy firmy Globalway Sp. z o.o.. Wiecie może, czy firma wznowi rekrutację na stanowisko Magazynier?

Wznowi bo kolejni ludzie chcą odejść

Jak najbardziej. Firma się rozwija i potrzeba co raz więcej pracowników.

Globalway sp. z o. o.

W chwili obecnej rekrutacja na stanowisko magazyniera jest otwarta i z pewnością będziemy ją wznawiać w miarę rozwoju firmy :)

Kleszczu

To czemu się nie zwolnisz poczytaj moje opinie

Dawid

Witam. Piszecie ze będą szukać nowych ludzi, a gdzie oni to będą ogłaszać ? Bo jakoś nie widzę ich strony int. Czy może co jakiś czas do nich dzwonić z zapytaniem czy kogoś potrzeba ?

@Dawid

Ofertę pracy można znaleźć naprzykład w ofertach pracy na GoWork.pl

Siema. Szukam aktualnych pracowników których można zapytać w odniesieniu do specyfiki współpracy. Czy pracodawca oferuje premie? Dziękuje szczerze za wskazówki.

Polak

Właśnie szykuję się na rozmowę.dam znać

Ta firma to dramat

Zostaw merytoryczną opinię o Globalway Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Globalway Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Globalway Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Globalway Sp. z o.o.?

Globalway Sp. z o.o.
  • Jana Heweliusza 11 lok. 819