Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik (KRAZ: 7441)

Opinie o Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik (KRAZ: 7441)

bobi

jadę pierwszy raz razem z moimi znajomymi oni już nie jeden raz wyjeżdżali bardzo sobie chwalą myślę że będę zadowolony .

Halina
@bobi

To super, że Twoi znajomi są zadowoleni z pracy w Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik. Tobie też życzę powodzenia, oby było tak samo! A do jakiej pracy jedziecie?

@bobi

życzymy w takim razie powodzenia w pracy. Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik.

Para chcąca wyjechać

Witam. Piszę z zapytaniem, jak długo czekaliscie na wiadomość zwrotną od tej Pani? Czy organizacja transportu leży po naszej czy jej stronie? Możecie napisać jak dokładnie wyglądała wasza rekrutacja?

Amdrzej
@Para chcąca wyjechać

Tu przyjdzie byle kto z ulicy i jedzie ,,szybki kurs języka Niemieckiego tyle kasy bierze tyle co dniówki roboty na budowie w Polsce za parę minut ,co się możesz nauczyć???a w umowie napisze nie odpowiada za umiejentnosci,, nimi i posługiwania językiem niemieckim ale kasę weźmie.Do-kładnie przeczytaj .bo ta umową to nie umową powinna być spisana w dwóch językach ona przesyła pracodawcy kopie umowy ale jakiej ???bąndz. przygotowany na karę aż 500 EUR.jak już będziesz jakiś czas i będzie możliwość .zabrać Ci to musisz uważać .nie puścisz pić wystarczy że chcesz zjechać do domu.pilne sprawy rodzinne to usłyszysz jaka miła jest a po chwili żucia sluchawketel.i tyle transport organizuje i jakie ceny przejazdu .za Grac tyle co byś dojechał do Holandia sam nie pojedziesz bo miał możliwość jak szybko przyjechałeś to szybko byś odjechał a tak jesteś uziemniony!!!myślę że te wskazówki Ci się przydadzą,i sam się przekonasz.ile prawdy

@Para chcąca wyjechać

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi ofertami pracy. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, zapraszamy do kontaktu pod adres: biuro@praca-iwonaprzewoznik.pl lub do kontaktu telefonicznego pod numer: 514-162-786. Pozdrawiamy serdecznie!

@Amdrzej

Przykro nam, że masz negatywne wrażenia ze współpracy z naszą firmą. Przyjmujemy konstruktywną krytykę, jednak w Twoim komentarzu dostrzegamy w kilku kwestiach wyciąganie błędnych wniosków, przy czym łatwo o pomówienia. Chętnie wyjaśnimy wątpliwości dotyczące zawieranych umów, transportu, czy też oferowanego przez nas kursu językowego. W tym celu zapraszamy do kontaktu bezpośredniego pod adres biuro@praca-iwonaprzewoznik.pl lub do kontaktu telefonicznego pod numer: 514-162-786 Pozdrawiamy serdecznie.

@Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik (KRAZ: 7441)

Przykro bo ludzi się nie wysyła ..i wypuszcza w Maliny ..to sa fakty Wystarczy zrobic maly sondaz i Opinie w poblizu jakie maja zdanie mieszkancy i sąsiedzi.nikt z nich nie pojedzie.napewno nigdy wiencej bym nie pojechal ..są jeszcze inni Naganiacze ludzi .na lepszych warunkach .Firma Jest to jednoska Produkcji .a Posrednik.i Agencja to co innnego Pozdrawiam serdecznie.

Syska
@Andrzej

Andrzej a z ta kara to jak jest dokładnie? Czy rzeczywiście trzeba płacić? Jeśli jest ona bez przyczyny

K I G I*

Dostałem ofertę pracy przy zbiorze jabłek .Zbiór , Czyszczenie dyni , i kukurydzy . Rozlewnie soków , etykietowanie butelek . jadę z kolegami Stawka b. dobra i nocleg super.

Mikołaj
@K I G I*

Jak wyglądał Twój proces rekrutacji? Ile czeka się na kontakt od firmy? Rozwiń swój wypowiedź o rekrutacji w Pośrednictwie Pracy Iwona Przewoźnik.

@K I G I*

dziękujemy za zaufanie i współpracę. Pozdrawiamy, Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik.

@Mikołaj

dziękujemy za zainteresowanie naszą Agencją Pośrednictwa Pracy. Chętnie udzielimy szczegółowych informacji na temat prowadzonych procesów rekrutacyjnych, w tym celu prosimy o kontakt pod adres e-mail: biuro@pracaiwonaprzewoznik.pl lub telefoniczny pod numerem 514 162 786 Pozdrawiamy.

Pepi

Zgłosiłem się pod koniec sierpnia a ósmego września już wyjeżdżam do zbioru jabłek inni do zbioru winogrona. Szybko zwinnie i na temat . Słyszałem że jest zapotrzebowanie na Traktorzystów super zarobki !

@Pepi

dziękujemy za skorzystanie z usług naszej Agencji, życzymy powodzenia w pracy. Pozdrawiamy, Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik.

$GiB$

dosadzamy drzewka w lesie i czyścimy z krzaoków my robimy to już trzeci sezon . mój brat jedzie na zbiór ziemniaków moja siostra na zbiór ogórka so jeszcze wolne miejsca !?

@$GiB$

Dziękujemy za zaufanie i wystawioną opinie. Pozdrawiamy, Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik.

mAJK

Dostałem robote w lesie wystarczy że umiesz robić piłą motorową . Przecinanie krzewów , układanie gałęzi , robienie metrów , . Płatne na godziny stawka dla mnie bombowa , nocleg dobry , szef wyrozumiały , daje auto na dojazdy , dojazdy do roboty mnie nic nie kosztujo !

@mAJK

Dziękujemy za opinię dotyczącą pracy pozyskanej za pośrednictwem naszej Agencji. Polecamy się na przyszłość, Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik.

szery

prowadzą rekrutacje na zbiory zakwalifikowałem się i pojechałem . spotkałem w pracy na miejscu ludzi są ok. stary szef ok. robota ok. kasa ok. cza robić ok,.

@szery

Dziękujemy za skorzystanie z oferty naszej Agencji, życzymy powodzenia w pracy, Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik.

5gil6

pierwszy raz jadę na zbiór pomidora papryki ! moi znajomi już pracują mówią że lekko nie jest ale oni so już trzecie miesiąc . mówio że zarobki dobre ! ludzie podają kontakt dalej !

@5gil6

W takim razie życzymy powodzenia w pracy. Cieszy nas, że jesteśmy polecaną Agencją Pośrednictwa Pracy. Pozdrawiamy!

HoP@$

jadę na zbiór jabłek w tym roku , moi rodzice jadą na zbiór winogrona już nie pierwszy raz !!! przypływ gotówki w krótkim czasie !!!

@HoP@$

dziękujemy za pozostawiony komentarz i życzymy powodzenia w pracy. Pozdrawiamy, Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik.

B@22

Jadę na zbiory jabłek

@B@22

Muminek

Znajoma poleciła mi tą agencję/ Korzystne warunki zatrudnienia /Zakwaterowanie zadawalające /Praca dobrze zorganizowana /Osobiście polecam !

@Muminek

Niezmiernie nas cieszy, że nasza Agencja jest polecana do współpracy. Pozdrawiamy i życzymy przyjemnej pracy, Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik.

Toto

Zdecydowałem się skorzystać z OFERT tej firmy jest w porządku @ polecam

@Toto

dziękujemy za zaufanie i skorzystanie z usług naszej Agencji. Życzymy powodzenia i serdecznie pozdrawiamy, Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik.

B@22

Pojechałam pierwszy raz wszystko pasowało .

Ira77

Jeździłam 2 razy na zbiór jabłek, szczerze polecam, bez problemów :)

@Ira77

dziękujemy za polecenie naszych ofert. Pozdrawiamy, Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik.

Jooola

podpisałam umowę jadę pierwszy raz na zbiór winogrona w biurze dowiedziałam się wszystko na temat pracy obowiązków co mam ze sobą zabrać a właściwie wszystko jest w umowie czuję się pewnie mam dobre uczucie . Moj brat też wyjeżdż z tego pośrednictwa jest tak jak on mi to przekazał polecam

@Jooola

dziękujemy za skorzystanie z oferty naszej Agencji. Życzymy przyjemnej pracy w obecnym sezonie i polecamy się na przyszłość. Pozdrawiamy, Pośrednictwo Pracy (usunięte przez administratora)

@Jooola

dziękujemy za skorzystanie z oferty naszej Agencji. Życzymy przyjemnej pracy w obecnym sezonie i polecamy się na przyszłość. Pozdrawiamy, Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik.

$@$L

Jadę na zbiór winogrona byłem też na przerywce i wiązaniu liści było bez problemowo dlatego wraca z powrotem słyszałem że na zbiorach jabłek też jest dobrze , spotkałem kogoś kto jedzie na jabłka . Można zarobić gotówkę w krótkim czasie .

@$@$L

dziękujemy za zaufanie i wybór naszej Agencji. Pozdrawiamy, Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik.

Heti

$$$ ostatnio byłam na przerywce winogrona już trzeci raz z kolei $$$ we wrześniu wracam ta m z powrotem na zbiory winogrona $$$ wracają też tam inni którzy już byli $$$ zakwaterunek pieniądze i ludzie jest OK $$$ są miejsca wezmę ze sobą siostrę $$$ polecę innym mim znajomym ****

@Heti

miło nam, że jesteś zadowolony z ofert naszej Agencji. Dziękujemy za polecenie i serdecznie pozdrawiamy, Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik.

××
@Heti

Czy ktoś jedzie na winobranie w tym roku jade pierwszy raz. ?

Teo

Zapisałem się na zbiory jabłek od września jadę na jeden miesiąc , są też dłuższe terminy : szkoda ze nie mam prawa jazdy na ciągnik bo miał bym jeszcze lepiej , gdyż nie tylko zrywał bym Jabłka . Prowadzą rekrutację dla traktorzystów.

@Teo

życzymy przyjemnej pracy i polecamy się na przyszłość! Pozdrawiamy, Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik.

Lola

Wracam z powrotem na zbiór ogórka jest fajnie dlatego przedłużam umowę . Pracować trzeba . Z szefostwem rozumię się dobrze. Mieszkanie dwu osobowy pokój łazienka , ubikacja , kuchnia . Jest w porządku . Potrzebowałam dwa dni na początku aby załapać robotę . Nie mogę doczekać się powrotu ! pozdrawiam moich nowych znajomych

@Lola

dziękujemy za zaufanie! Pozdrawiamy, Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik.

Tim

Zadzwoniłem zapytać o oferty pracy sezonowej pojadę na zbiory jabłek . Szkoda że nie man prawa jazdy bo języka trochę kumam ! mógłbym podjąć pracę przy klasyfikowaniu warzyw , pakowaniu i dostarczaniu towaru do klientów . Super robota ! i też bardzo dobrze płatna . Mieszkanie bardzo dobrze urządzone . Robota na dłuższy okres ! Po tym sezonie będę robił prawko . A teraz pojade na jabłuszka aby zarobić !!!

@Tim

Zostaw merytoryczną opinię o Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik (KRAZ: 7441) - Brzostek

• Jak się pracuje w Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik (KRAZ: 7441)?

Zobacz opinie na temat firmy Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik (KRAZ: 7441) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik (KRAZ: 7441)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 24 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik (KRAZ: 7441)?

Kandydaci do pracy w Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik (KRAZ: 7441) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik (KRAZ: 7441)