Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik (KRAZ: 7441)

Opinie o Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik (KRAZ: 7441)

Szanowni Państwo, jako agencja rekrutacyjna zawsze dokładamy wszelkich starań, aby wesprzeć zrekrutowane osoby w podjęciu pracy. Gwarantujemy wsparcie w dopełnieniu formalności oraz pomagamy zorganizować wyjazdy. Wszystkich zainteresowanych pozyskaniem szczegółowych informacji na temat zakresu naszych działań, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem e-mail: biuro@praca-iwonaprzewoznik.pl oraz numerami telefonów: 514-162-786 i 513-408-430. Pozdrawiamy!

Majki5

Wróciłam i jestem zadowolona wyszło lepiej niż myślałam$$$ wkrótce jadę dalej ! mają sortowanie kukurydzy, zbiory jabłek, winogrona , pomidory , ogórki .

Meneli

Nie pierwszy raz wyjeżdżam z tego Pśrednictwa .Spotykam różnych ludzi .Każdy może dobrze zarobić.Często spotykam te same osoby . Zapewniony zakwaterunek ubezpieczenie dojazd do pracy wypłata moge tylko plecić

@Meneli

Dziękujemy za Twoją opinie i zaufanie. Pozdrawiamy, Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik

Zadowolona!

Godna polecenia agencja!

@Zadowolona!

Dziękujemy za polecenie, Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik.

Grzegorz Nowy wpis

Wyjeżdżam już kilka razy z biura Pani Iwony i jestem bardzo zadowolony.Po przyjechaniu do miejsca pracy jest tak jak powiedziano mi w biurze i w razie problemów służy ono pomocą .Polecam

@sniezynka 24 Nowy wpis

@Pracodawca Witam -juz parę razy wyjeżdżałam z tej Agencji Pracy i zawsze jestem zadowolona Pracować trzeba jak wszędzie (nie położą) ale wypłata jest dobra i na czas -wszystko się zgadza czasem nawet premie dadzą Mieszkanie dobre-mozna gotować prać kąpać się jest ciepła woda lodówka, zamrażarka,do sklepów blisko (szef daje auto)Warunki dobre polecam jeśli ktoś szuka pracy i chce zarobić to spokojnie może jechać nawet na cały rok Pozdrawiam i życzę Wesołych świąt,

@@sniezynka 24

Kiedy zwykle wypłata wpada na konto, zdarza się nawet przed ustalonym terminem? Tą premię to za co można zgarnąć i ile z reguły dają? Czy każdy wyjazd trwa tyle samo czasu i trzeba robić sobie pomiędzy nimi jakieś minimalne przerwy?

@sniezynka 24 Nowy wpis

@Pracodawca Witam -juz parę razy wyjeżdżałam z tej Agencji Pracy i zawsze jestem zadowolona Pracować trzeba jak wszędzie (nie położą)ale wypłata jest dobra i zawsze wszystko się zgadza (nie raz nawet premie dadzą) Mieszkanie dobre-mozna gotować ,prac,kąpać się jest ciepła woda lodówka zamrażarka do sklepów blisko szef daje auto Warunki dobre-polecam jeśli ktoś szuka pracy i chce zarobić to spokojnie może jechać nawet na cały rok, Pozdrawiam i życzę Wesołych świąt!

@grzybek12

@Pracodawca. grzybek 12. Polecam to Pośrednictwo Pracy byłem już 6 razy i zawsze jest oki Pracować trzeba Mieszkanie i wypłata dobrze -idzie zarobić Polecam

pszczółka

W tym roku byłam już 7 raz z tej firmy jak zawsze mówię jestem zadowolona. Ale jak wszędzie trzeba pracować. polecam

Ktoś z Was pracował w winnicy za pośrednictwem tej firmy? Widziałam na stronie taką ofertę i jeszcze się zastanawiam. Czy wymagana jest znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym? Jaki jest koszt zakwaterowania i dojazdu?

Jak długo trwa proces awansu w Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik (KRAZ: 7441)?

Cccc

Nie polecam kara 500 euro za wcześniejszy zjazd z pracy

@Cccc

Dziękuję za wpis ! Pracodawca ponosi koszty z tytułu zatrudnienia pracownika! , Każdy pracownik przed rozpoczęciem pracy , podpisuje umowę , w której jest poinformowany o warunkach zatrudnienia. Umowa również zawiera informacje o karze umownej, w związku z opuszczeniem miejsca pracy przed określonym terminem- bez podania poważnych powodów! Nie mamy informacji aby ktoś wcześniej zjeżdżał ! W razie pytań tel; 514162786

M&K

Jesteśmy właśnie na wyjeździe * już drugi raz * jestesmy bardzo zadowoleni polecamy

wilkołak

Jestem na wyjeździe od pani Iwony , to już nie pierwszy raz polecam

Nana

UWAGA!!! WYJAZD NA JABŁKO Kompletnie odradzam jakichkolwiek wyjazdów z biura tej Pani, a w szczególności na jabłko i soki. Po pierwsze Pani Iwona pobiera jednorazowo od każdego opłatę za naukę j.niemieckiego ktorego kompletnie nie ma. Po drugie atmosfera w pracy była nie do zniesienia, ponieważ szefostwo wykazywało się nerwowością, a wręcz agresywnością. Jakiekolwiek nieporozumienia czy problemy były rozwiązywane krzykiem. Zachowanie szefów sprawiało, że praca była stresujaca. Pani Iwona oczywiście zatarła fakt o ich zachowaniach, nawet nie wspomniała o żadnych napadach złości czy agresji. Nie rozumiem jak można wysłać kogokolwiek do pracy z takimi osobami. Po trzecie pomimo rozmowy z Panią Iwoną i wyjaśnieniu jak wyglada sytuacja w pracy nie otrzymaliśmy zrozumienia. Co więcej ta Pani wręcz stanęła po stronie pracodawców. Po czwarte do czasu podpisania umowy Pani Iwona jest bardzo miła, ale to zmienia się radykalnie gdy pojawiaja sie pierwsze problemy i ta kobieta umywa ręce od odpowiedzialności. USUWAJĄ KOMENTARZE, więc nie dajcie się nabrać

@Nana

Dziękuję za opinie ! Za korepetycje (pozaszkolne nauczanie) została pobrana opłata i korepetycje zostały udzielone. Podpisał pan (Umowę o Udzielenie korepetycji ) ! Jak najbardziej zostałam poinformowana o zaistniałej sytuacji przy zbiorach , i starałam się wyjaśnić sytuację z pracodawcą i z panem, żeby poznać obie wersje wydarzeń, ale niestety nie chciał pan ze mną kontynuować rozmowy! Jeżeli pan zmienił zdanie i chce pan wyjaśnić sytuację , proszę o bezpośredni kontakt Tel: 513 408 430 Tak jak metoryczne opinie nie są usuwane , zależy nam na tym aby prowadzić otwarta komunikację na forum, ale jeżeli użytkownicy łamią regulamin bądź Polskie Prawo , to administrator nie dopuszcza takich opinii do publikacji!

wladko

na krótki robocie do sie zarobić dobro gotowke robota jak robota nie posadzo , to moge polecom

@wladko

Dobrze to słyszeć. Napiszesz jakie pieniądze miesięcznie zarabiałeś i ile czasu trwała umowa? No i co było do zrobienia w pracy?

@…

pieć tygodni byłem przywiozłem dziewieć tysiaków na siekaniu dyni zgrana grupa

@wladko

Dziękujemy za skorzystanie z usług naszej Agencji i podzielenie się swoimi wrażeniami ze współpracy. Pozdrawiamy, Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik.

Kandydatka
@@wladko

To kwota netto już ? Co jaki czas można wyjeżdżać do pracy, jest jakiś minimalny okres przerwy?

Kinga

Byłam i serdecznie polecam wyjazd od Pani Iwony

Czy pracodawca Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik (KRAZ: 7441) motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

goti5

Właśnie oglądam opinie i widzę też negatywne. Według mnie narzekać nie mogę gdyż zarabiam dobre pieniądze , przy pracy ogrodowej, których bym w Polsce nie zarobił. Na nocleg też nie narzekam jest wszystko co potrzebuję do normalnego życia.

Becia
@goti5

Pisali tu o opłatach za wyjazd. Ile one wynoszą? Za co tak na prawdę się płaci? Za tą usługę pośrednictwa? Można się umówić tak żeby to sobie firma ściągnęła z pierwszej wypłaty?

goti5
@Becia

Nie pobierają opłat za usługę pośrednictwa pracodawca wypłaca pracownikom pieniądze wyjazd kosztuje podobnie jak w innych firmach przewozowych

@goti5

Bond 007

W zeszłym roku miałem okazje pracować z tego pośrednictwa przy zbiorach ; nocleg dobry , szef dał nam auto, sama praca była na początku dość ciężka ale po to tam się jedzie żeby pracować.

@Bond 007

Dziękujemy za skorzystanie z usług naszej Agencji, życzymy powodzenia w pracy. Pozdrawiamy, Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik

cytrynka 5

Koleżanka poleciła mi siekanie , mówiła będzie czasem ciężej ale zarobisz. Teraz jestem na kolbach kukurydzy , a potem jadę na sortowanie kukurydzy. Ja wiem po co jadę $$$ zarobić pieniądze . Nie jechałabym trzeci raz jakby mi było źle . polecam

@cytrynka 5

Dziękujemy za Twoją opinie. Życzymy miłej pracy i serdecznie pozdrawiamy, Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik.

Na zakręcie

Agencja Pośrednictwa Pracy niema podstaw prawnych aby obciążać karą finansową za wcześniejszy zjazd,2 .pobieranie kasy za korepetycje których niema po prostu trzeba Panią zgłosić odpowiednim służbą ale i tak ręka rękę myje dlatego trzeba zgłosìc to wyżej żeruje Pani na osobach przede wszystkim z okolic 6,5 euro w tych czasach śmiech na sali

@Na zakręcie

Dziękuję bardzo za opinię , ale nie jest ona związana z moją firmą dlatego że: Firma istnieje od 2011 r. Nasza działalność związana jest z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników. (kod PKD 78.10.Z8). Dodatkowo nasza firma zajmuje się nauczaniem języka niemieckiego (podklasa 85.59.B - pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane). Pracodawcy płacą Wynagrodzenie : Średnia Krajowa w Austrii : 9,80 EU brutto – 10,55 brutto Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów ! Podejmowanie pracy za granicą u pracodawców zagranicznych odbywa się w trybie i na zasadach obowiązujących w państwie zatrudnienia oraz określonych w umowach międzynarodowych. Nie ma możliwości aby pracownicy tam zatrudnieni otrzymywali 6,50 Eu na godzinę!

Jar

Wyjazd to loteria często złe warunki i nie mili pracodawcy (zwłaszcza rolnicy) do tego wielkie opłaty za wyjazd gdzie praktycznie nigdzie się z tym nie spotyka, nie pojedziesz również własnym środkiem transportu. Bardzo długo by można było opowiadać na pewno są lepsze opcje wyjazdu.

@Jar

Wyjazdy są organizowane zewnętrznymi firmami przewozowymi. Każdy pracownik przed wyjazdem , jest informowany o kosztach które się z tym wiążą. Dodatkowo na miejscu pracodawca bezpłatnie oferuje auto do dyspozycji. Oczywiście mogą pracownicy samodzielnie dojechać do miejsca pracy , ale zawsze informujemy ich o formalnościach (przepisach) które są z tym związane. Ponieważ pobyt autem w Austrii przez okres dłuższy niż miesiąc , wiąże się z koniecznością zarejestrowania auta w tym kraju -Austria. (Przepisy; NOVA). Jeżeli spotkała pana / panią przykra sytuacja z pracodawcą prosimy o bezpośredni kontakt w celu jej wyjaśnienia Tel: 514 162 786

@Anyy

Pracowałem w Austrii przez Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik i jestem zadowolony. Dobre warunki, których w Polsce nie znajdziesz.

Zuźka
@@Anyy

Możesz napisać coś więcej? Chciałabym wiedzieć jak warunki na miejscu? Zakwaterowanie w jakim standardzie? Możesz polecić? Dużo osób jest? Pytam, bo brat zamierza aplikować właśnie do pracy w Austrii

Zostaw merytoryczną opinię o Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik (KRAZ: 7441) - Brzostek

• Jak się pracuje w Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik (KRAZ: 7441)?

Zobacz opinie na temat firmy Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik (KRAZ: 7441) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik (KRAZ: 7441)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 24 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik (KRAZ: 7441)?

Kandydaci do pracy w Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik (KRAZ: 7441) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik (KRAZ: 7441)