Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik (KRAZ: 7441)

Opinie o Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik (KRAZ: 7441)

Stefanko

Pracuję w szklarni przy pomidorach ogórkach i sałacie . radze sobie prosta praca po paru dniach oriętuję sie dobrze ludzie so pomocni pokarzą @$$

@Stefanko

dziękujemy za Twoją opinie. Życzymy miłej pracy i serdecznie pozdrawiamy, Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik.

kmiec

na czosnku byłem w zeszłym roku * nie długi okres* zarobiłem *tym razem jade tez * praca ,szefostwo,zarobki ,ludzie w porzadku spotkaom tych samych na sezonie

@kmiec

Dziękujemy za Twoją opinie i zaufanie. Życzymy miłej pracy i serdecznie pozdrawiamy, Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik.

slon

My jedziem na ten czosnek drugi raz cała nasza paczka bedzie fajnie nastepne t o siekanie moge siedzieć dłóżej

@slon

Zainteresowana

Na jaki okres czasu praca? I jak z zakwaterowaniem?

@Zainteresowana

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi ofertami pracy. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, zapraszamy do kontaktu pod adres: biuro@praca-iwonaprzewoznik.pl lub do kontaktu telefonicznego pod numer: 514-162-786. Pozdrawiamy serdecznie!

kini

Ja byłam na siekaniu też dobrze wychodzi , ale się nie siedzi, robota jak robota ale gotówka jest

sopek
@kini

Jo też jade na buraki moze jedziesz tam gdzie jo byl ,;.

Stefi

teraz zbiór czosnku potem siekanie buraków a potem sortowanie kukurydzy my jedziemy *$+

@Stefi

3XBKA

Zdecydowanie polecam z własnego doświadczenia***

@3XBKA

dziękujemy za polecenie i współpracę. Pozdrawiamy, Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik.

Rej24

Jeśli chodzi o pracę sezonową to mogę polecić < można dobrze zarobić''' w krótkim czasie wyjechać> dużo ofert mają od marca , kwietnia , maja@ nocleg atmosfera praca nie ma nic do zarzucenia +

@Rej24

dziękujemy za skorzystanie z usług naszej Agencji, życzymy powodzenia w pracy. Pozdrawiamy, Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik.

Pracodawca zagraniczny jest zobowiązany do odprowadzania podatku dochodowego, opłacania ubezpieczeń społecznych oraz udzielania świadczeń pracowniczych (urlop, wynagrodzenie chorobowe itp.) zgodnie z obowiązującymi przepisami austriackimi oraz własnym regulaminem zatrudniania. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu pod adres: biuro@praca-iwonaprzewoznik.pl lub do kontaktu telefonicznego pod numer: 514-162-786. Pozdrawiamy serdecznie!

Ama@$

Jade z powrotem na szklarnie w tamtym roku tez bylam zarobilam tyle ze porobilam w domu remonciki fajnie beda inni znajomi szef zapraszal

Max23
@Ama@$

Na ile ? ja na sześć miesięcy.

Ama@$
@Max23

dowiesz sie w swoim czasie!

@$!!

Za oknem ciemno, cichutko puszyste ścielą się płatki. Niech serca się z sercem podzielą jak wigilijnym opłatkiem.

Zainteresowana

Jakie są stawki i tygodniówki czy miesięczne wynagrodzenia? Ile h tam naprawdę się pracuje tygodniowo?

@Zainteresowana

Perli

Hej !!! Stawka godzinowa warunki roboty zadawalające ludzie w porządku godzinek na tyle zarobiłen mogę świętować

Nikita

Zapisałam się na styczniowe oferty pracy Praca przy ogórku, pomidorze , sałacie ,szpinaku ! w szklarni w tunelu Praca w winnicy , obcinanie gałęzi winogrona Praca w sadzie , obcinanie gałęzi drzew - jabłoni Praca przy kwiatach ! w szklarni namiar dostałam od kolegi on tez jeździ !!!

Zbiory

Atmosfera fajna, warunki w prządku ale praca nie dla leni xD

Adela

Będę pracować jako pomoc w kuchni korzystne warunki umowy. Słyszałam że potrzebują jeszcze kucharza , kelnera ! wyżywienie i zakwaterowanie pokój z łazienka ! nie mogę się doczekać !

@Adela

JGFD$$

Pracuje nam się spoko , ale trzeba być zdyscyplinowanym , punktualnym . Zachować się odpowiednio do innych osób pracujących . Na Hotelu przestrzegać regulaminu . Nie awanturować się . Atmosfera super !!!!

@JGFD$$

m@KU.BJ.B

Jesteśmy na sortowaniu kukurydzy jest nam super potem planujemy wyjechać do dalszej pracy ! Świetnie wszystko zorganizowane ; Praca , mieszkanie , płaca – pensja , i wyżywienie . Szefostwo spoko ?

@m@KU.BJ.B

dobra organizacja pracy i zapewnienie dobrych warunków mieszkaniowych są dla nas priorytetem. Miło nam, że udaje się spełnić Państwa oczekiwania. Pozdrawiamy, Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik.

mechanik

Podjąłem pracę za granicą w Austrii . Dzięki temu moja sytuacja finansowa bardzo się poprawiła . Cała rekrutacja przebiegła sprawnie''''''''

Rusek Tadzio

WSZYSTKO jest Dobrze przed wyjazdem obiecywania itp.. Płaci się za śmieszne kursy które nie przekładają się na prace .A Następnie na miejscu w pracy inne są Realia .Nie polecam Wyzysk ludzi

@Rusek Tadzio

Przykro nam, że masz negatywne odczucia ze współpracy z naszą Agencją. Staramy się odpowiednio przygotować osoby decydujące się na pracę za granicą, do czego są dedykowane kursy językowe. Jeśli posiadasz rzetelne uwagi do tej kwestii, prosimy o kontakt bezpośredni z naszym biurem, abyśmy mogli dokładnie je przeanalizować. Przy okazji upominamy o rozwagę w swoich wypowiedziach, ponieważ zarzut wyzysku jest bardzo poważny, a jednocześnie nie jest poparty żadnym rzetelnym argumentem. W wyniku czego jedynie godzi w dobre imię naszej firmy, tym samym narusza jej interes. Pozdrawiamy, Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik.

Zostaw merytoryczną opinię o Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik (KRAZ: 7441) - Brzostek

• Jak się pracuje w Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik (KRAZ: 7441)?

Zobacz opinie na temat firmy Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik (KRAZ: 7441) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik (KRAZ: 7441)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 24 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik (KRAZ: 7441)?

Kandydaci do pracy w Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik (KRAZ: 7441) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik (KRAZ: 7441)