Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik (KRAZ: 7441)

Opinie o Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik (KRAZ: 7441)

Nie godna polecenia agencja. (usunięte przez administratora) ,miła do chwili podpisania umowy. Szkoda czasu na wyjeżdżanie od niej ... A w dodatku usuwa komentarze, śmiech na sali...????

@Anonim

Dziękuję za pozostawienie opinii jednak , że opinie która nie są zgodne z regulaminem serwisu i polskim prawem ! Nie są dopuszczane przez administratora do publikacji ! Jeżeli chce Pan / Pani wyjaśnić sytuację , do której ma Pan / Pani wątpliwości zapraszam do bezpośredniego kontaktu Tel:514162786

At

Witam czy wie ktoś jakie sa warunki pracy , zakwaterowanie na ogórkach w Austrii i co ile są zjazdy do Polski ?

Agatka

Możesz napisać coś więcej ? Dlaczego nie polecasz? Jakieś konkrety by mi się przydały bo chciałam aplikować. Daj proszę znać

Ciungawka2115

Prosiłabym o zainterweniowanie w sprawie wypłat 10 to 10 a tu 25 i wypłaty dalej nie ma nikt za darmo nie będzie pracowal

@Ciungawka2115

No a co firma na to? Nie piszesz, czy był jakiś kontakt w tej sprawie, proszę o aktualności oczywiście. Wszyscy mają taką sytuację czy pojedynczy pracownicy?

@Ciungawka2115

Pośrednictwo Pracy nie jest podmiotem zatrudniającym nie jesteśmy odpowiedzialni za wypłaty! Nie mamy żadnej informacji, gdzie zaistniałaby taka sytuacja. w celu wyjaśnienia sytuacji prosimy o bezpośredni kontakt z biurem Pośrednictwa Pracy tel: 514162786

@Halina

Próbujemy zweryfikować tą sytuację , ale nikt się do nas nie zgłosił! Jeżeli ma pan / pani posiada dodatkowe pytania to zapraszam do kontaktu telefonicznego ! Tel: 514162786

kris

pracowal em w tej firmie i jestem zadowolony jade na robote do winogrona

Krystyna
@kris

Zdradzisz jakie warunki na tych winogronach? Jaka stawka? Zastanawiam się też jak z zakwaterowaniem? Dobre warunki?

Halina

Było sporo negatywnych wpisów, ale jednak ostatnie są inne, bardziej pozytywne. A można wiedzieć, jakie są warunki zakwaterowania aktualnie? Czysto i w ogóle, działa wszystko? I czy trzeba dopłacać dodatkowo za nocleg?

Rrr
@Halina

Zależy w jakie miejsce trafisz i na jakiego szefa . Są dobre warunki mieszkaniowe i gorsze

@Rrr

A które odradzasz, gdzie nie warto? Przynajmniej będę wiedziała na przyszłość, gdzie jest lepiej a gdzie gorzej. A co jak się nie dogadam z szefem, można zmienić zespół w razie czego?

Malinka

Świetnie

maus

Jesteśmy już trzeci sezon na zbiorach ogórka jesteśmy zadowoleni praca na dużej można dobrze zarobić

Biiku

Zdecydowanie niepolecam współpracy z firmą. Koszmarne warunki zatrudnienia. Cud że jeszcze PIP oraz inny urząd tego nie zamknęły

@Biiku

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za opinię. Jesteśmy zaniepokojeni taką wiadomości ponieważ zależy Nam aby każda osoba była zadowolona ze współpracy. W celu wyjśnienia sprawy prosimy o kontakt pod Naszym adresem : biuro@praca-iwonaprzewoznik.pl

Koniec - swiata
@Biiku

Tym wszystkim którzy wachają się czy pracować u tej Pani mowie nie...ostatnie pieniądze czlowiek wydał zeby wyjechać...nigdy tak ciężko nie pracowałam ale okey ja jestem twardy wojownik jak zależy mi na pracy ...z uśmiechem wykonywałam najlepiej obowiązki i wiem że byłam beste!bez słowa wyrzucono mnie na ulice....Pośrednictwo tylko brednie pisze gdzie było wtedy? Ja nie otrzymałam nic żadnej pomocy iiii wpisywać brednie super ale w obcym kraju zostać na ulicy ? Dodam że nie pije nie pale moja osoba nie jest konfliktową... nie da się opisać wszystkiego zresztą pewnie jak ktos prawdę pisze wiadomość znika...rozmawiałam z przyjaciółmi z pracy szef im przekazał że praca jest tylko ja niechce pracować fałsz...inni Polacy tez tam pracują i doły kopia...jednego nie rozumiem obcy pomoze ale polak za granica cie zkopie i zrobi wszystko żebyś wylecial z pracy ??? Super Polacy pracujący za granica wam ktos pomógł obrosliscie w pióra zapomnieliście a teraz nie może się nikt pojawić to mógłby być lepszy od was.....Gratuluję!!!! Pośrednictwo głupa zgrywa ani raz nie zadzwoniło cisza w telefonie a pisze w celu wyjasnien prosimy o kontakt hahahhahaha nie wiem czy się śmiać czy płakać naprawdę Pozdrawiam Wszystkich!!!!!

@Koniec - swiata

Dzień dobry, dziękuję bardzo za opinie. Niestety nie dotarła do nas żadna informacja odnośnie wyrzucenia naszego pracownika z mieszkania. Owszem była sytuacja, że pracownicy zostali przeniesieni do innego lokum z uwagi na naganne zachowanie ale nie jest ona związana z opisanym przez Pana zdarzeniem. Zależy nam na polubownym wyjaśnieniu spawy ale mając tak niewielką ilość informacji nie jesteśmy w stanie udzielić Panu pomocy. W opinii pisze Pan, że nie dzwonimy ale niestety nie zostawił Pan numeru kontaktowego. W celu wyjaśnienia sprawy proszę o kontakt telefoniczny mailowy na adres biuro@praca-iwonaprzewoznik.pl pozdrawiam

Dlatego że sama trafiłam z tej
@Biiku

Dlatego że sama trafiłam z tej firmy do pracy przy zbiorze ogórków są fatalne warunki szefostwo bardzo chamskie nie polecam nikomu naprawdę i jeszcze karę trzeba zapłacić jak ktoś chcę zrezygnować

@Dlatego że sama trafiłam z tej

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za opinię. Jesteśmy zaniepokojeni taką wiadomością, ponieważ zależy Nam aby każda osoba była zadowolona ze współpracy. W celu wyjaśnienia sprawy prosimy o kontakt pod Naszym numerem tel : 513408430 Pozdrawiamy, Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik.

Ciekawa.

Dzień dobry. Mam takie pytanie do Państwa, czy zatrudniacie również osoby które posiadają orzeczenie? (np. jak ktoś ma wadę słuchu w sensie że jest niedosłyszący/słabosłyszący ale mówi), czy jest problem z zatrudnianiem z takimi osobami u Państwa? Jak to wygląda? Pomimo że ta dana osoba chce pracować i zależy na tym. I oczywiście żeby komuś nie przeszkadzał że ta dana osoba słabo słyszy.

@Ciekawa.

Dzień dobry, dziękujemy za zadane pytanie. Zatrudniamy osoby, które mają orzeczenie. Osoby ze wskazanymi przez Panią wadami również mogą ubiegać się o pracę. W celu uzyskania większej ilości informacji na ten temat zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numer 513 408 430. Pozdrawiamy, Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik.

...

Dzień dobry. Chciałabym Państwa zapytać jak wygląda umowa, na ile i jak na długo się pracuje? Czy tylko na sezon w określonym czasie? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

Sydney
@...

Zatrudnienie na warunkach Austriackich Przez cały rok mają oferty pracy, można też pracować sezonowo

Robert

Ktoś ostatnio jechał za granicę? Jak wygląda kwestia zakwaterowania, ile pobierają za nocleg?

Tosiek
@Robert

miesiąc temu wyjechałem do pracy na ogórek w szklarni pracy , godzin jest na tyle... za nocleg płacę 80 EU miesięcznie , jest tanio, dwie osoby w pokoju , kuchnia , łazienka ubikacja mieszkam z kolegą którego tam poznałem, dostajemy zaliczki co tydzień , co miesiąc jest wypłata spoko!

Zofia
@Tosiek

Fajnie, że wszystko oki i wypłaty. Dostajecie jakieś diety?

malinka 24

Witam-chciałam się podzielić moimi uwagami oczywiście pozytywnymi na temat pracy u pani Iwony (tutaj pozdrawiam panią Iwonę i pośrednictwo pracy) ostatnio pracowałam w Austrii w firmie .. Jest tobardzo dobra firma nie tylko z tego względu że można dobrze zarobić ale też panuje miła atmosfera. Praca lekka na siedząco lub stojąco jak kto woli (nie popędzają)są śniadania obiady kolacje dobra kawa i herbata a nawet czasem coś słodkiego mieszka się w pensjonatach warunki prawie domowe do pracy dowożą nas busy i też wszystko jest ok.jest nas tam 60 Polaków są to ludzie młodzi i trochę starsi ale atmosfera jest fajna ludzie się dogadują i wszystko jest dobrze. Chcę jeszcze zaznaczyć że szefostwo też jest bardzo w porządku. Wyrozumiali i zawsze chętni do pomocy. Jedynie czego nie tolerują to alkohol -no ale to nic dziwnego bo przecież alkoholu w pracy to nigdzie nie toleruję się. Takiej firmie mogłabym pracować przez cały rok szkoda że tak krótko. Po nowym roku znów będę chciała wyjechać od tego pośrednictwa pracy-bardzo polecam i pozdrawiam

@malinka 24

malinka 24 dziękujemy za skorzystanie z usług naszej Agencji i podzielenie się swoimi wrażeniami ze współpracy. Pozdrawiamy, Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik.

Dana
@malinka 24

Proszę o kontakt telefoniczny do malinka24 . Mój tel.787542206

Dana

Chciałabym kontakt telefoniczny do malinka 24. Mój tel.787542206

Praca w Hotelu w Austrii

Opis stanowiska:

Praca na stanowiskach: pokojówka/ pomoc kuchenna.

-pomoc przy przygotowaniu posiłków
-sprzątanie pokoi
-pranie prasowanie

Pracodawca zapewnia:
Atrakcyjne wynagrodzenie w walucie Euro
Zakwaterowanie na terenie Hotelu (własny pokój)
Wyżywienie ; Śniadanie , obiad i kolacja.
-pomoc w zorganizowaniu wyjazdu
-miłą atmosferę pracy
-ubezpieczenie
-umowa o pracę
-dojazd do pracy

Wymagania:

-pozytywne nastawienie do pracy

– dyspozycyjność , punktualność.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Aktualne Oferty pracy w Austrii

– Robotnik  / konfekcjoner
(praca w szklarni – na stojąco )

-sadzenie sadzonek ogórka , pomidora , papryki
-pielęgnacja sadzonek
-wiązanie sadzonek
-klipsowanie sadzonek
-obrywanie dzikich trybów
-zbiór ogórka , pomidora , papryki do skrzynek
-prace porządkowe (porządkowanie starej kultury ogórka, pomidora, papryki)
-konfekcjonowanie
-pakowanie i etykietowanie warzyw: ogórka , pomidora , papryki.

Zatrudnienie na warunkach austryjackich :
   • pomoc w zorganizowaniu wyjazdu
   • pomoc w zorganizowaniu dokumentów
   • wynagrodzenie w walucie Euro
   • miłą atmosferę pracy
   • dojazd do pracy
   • możliwość przyuczenia

Stanowisko:
Pracownik – Robotnik / konfekcjoner warzyw
(praca na hali )
-mycie warzyw (marchewki)
-układanie do skrzynek
-pakowanie i etykietowanie
-przygotowanie do sprzedaży- prace porządkowe (na zewnątrz)

Oferujemy: Zatrudnienie na warunkach austryjackich :

• pomoc w zorganizowaniu wyjazdu w zorganizowaniu dokumentów
   • wynagrodzenie w walucie Euro
   • miłą atmosferę pracy
   • dojazd do pracy
   • możliwość przyuczenia
@K@65

hej! pracuję już od lat w Hotelu w końcu otwarli ... Jadę już nie mogę się doczekać Letni sezon ****

$1992
@@K@65

jedziesz w czerwcu

Faustyna
@@K@65

Jak wygląda praca w hotelu i jak z wynagrodzeniem i ogólnie?

OGRODNICTWO

Budowa ogrodów:
Stanowisko: Pracownik pomocnik (niewykwalifikowany)

Zatrudnienie na warunkach austryjackich:

Stawka godzinowa: 12,12 EU Brutto- 9,28 EU Netto.
Dodatkowo: dieta dzienna 9,50 EU/ 15,20 EU - w zależności od czasu i miejsca- jeśli pracujesz na budowach, jeżeli istnieją zewnętrzne place budowy, na których pracownicy nie wracają codziennie do firmy i muszą spać poza domem, wypłacana jest dieta dzienna w wysokości 26,40 EU.

Dieta nie dotyczy pracy w firmie.

Zakwaterowanie organizuje pracodawca (koszt ponosi pracodawca)
Dojazd do pracy organizuje pracodawca-samochód do dyspozycji (koszt ponosi pracodawca)

Prawo jazdy : B
Znajomość języka niemieckiego: DK dobra podstawowa lub komunikatywna .

OFERUJEMY:

- pomoc w zorganizowaniu wyjazdu
- pomoc w zorganizowaniu dokumentów
- wynagrodzenie w walucie Euro
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zaliczki
- możliwość pracy w nadgodzinach
- możliwość pracy w sobotę
- ubezpieczenie
- umowa o pracę
- zakwaterowanie w dobrym standardzie
- miłą atmosferę pracy
- dojazd do pracy
- możliwość przyuczenia

Przedsiębiorstwo / Firma zajmująca się planowaniem i projektowaniem ogrodów:

Ogrodnictwo i architektura krajobrazu:

Do budowy naszych ogrodów potrzebujemy 2 pracowników.
Mogą to być rzemieślnicy, budowlani, rolnicy, brukarze...

Sadzenie wszelkiego rodzaju: dzrzewek, krzewów, kwiatów, roślin.
Układanie murawy (gotowy trawnik)- siew trawnika- prace związane
Ogrody na dachu- Ogrody tarasowe
Biotopy- stawy kąpielowe, oczka wodne
Drewniane tarasy- pergole- ogrodzenia– ogrodzenia- układanie kostki brukowej, płyt tarasowych budowa placów zabaw dla dzieci
Umeblowanie- technika oświetleniowa- nawadnianie
Roboty ziemne- budowa podłoża pod kostkę brukową, pod trawnik
Przygotowanie gleby i podłoża- oczyszczanie humusu.
Kruk

Jeżeli chodzi o mnie to właśnie dzięki opinii znajomych wyjechałem do pracy sezonowej z tej firmy , z pracy sezonowej wyszó 5 miesięcy , gdyż przedłużyłem Umowe****** W lutym wyjeżdżam ponownie Polecam

AKTUALNE OFERTY PRACY W AUSTRII

(Styczeń, Luty, Marzec)

Pracownik– Robotnik/ konfekcjoner

(praca w szklarni– na stojąco)

Zakres obowiązków:

-sadzenie sadzonek (ogórka, pomidora, papryki)
-pielęgnacja sadzonek
-wiązanie sadzonek
-klipsowanie sadzonek
-obrywanie dzikich trybów
-zbiór  ogórka , pomidora , papryki do skrzynek
-prace porządkowe (porządkowanie starej kultury ogórka, pomidora, papryki)
-konfekcjonowanie
-pakowanie i etykietowanie warzyw: ogórka, pomidora, papryki.

Zatrudnienie na warunkach austriackich :

pomoc w zorganizowaniu wyjazdu
pomoc w zorganizowaniu dokumentów
wynagrodzenie w walucie Euro
miłą atmosferę pracy
dojazd do pracy
możliwość przyuczenia

Stanowisko:

Pracownik– Robotnik/ konfekcjoner warzyw
(praca na hali )

-mycie warzyw (marchewki)
-układanie do skrzynek
-pakowanie i etykietowanie
-przygotowanie do sprzedaży
-prace porządkowe (na zewnątrz)

Zatrudnienie na warunkach austriackich :

pomoc w zorganizowaniu wyjazdu
pomoc w zorganizowaniu dokumentów
wynagrodzenie w walucie Euro
miłą atmosferę pracy
dojazd do pracy
możliwość przyuczenia
Minky5

Na początku chciałam polecić agencje Pani Iwony i bardzo podziękować za to że mam dobrą pracę.Jezdze z agencji już 4 lata z pracy jak i z zarobków jestem bardzo zadowolona.Pracuje w firmie gdzie jest bardzo miła atmosfera,wszyscy chętni do pomocy.Ludzie którzy tutaj przyjeżdżają są młodzi a także troszkę starsi. Wszyscy są chętni i gotowi do pracy.Szefostwo jest na medal służą pomocą w każdej sytuacji,starają się rozwiązywać problemy jeśli takie się pojawiają.Wiadomo,że jeśli ktoś przychodzi po alkoholu lub zaczyna bójki to nie mogą sobie na to pozwolić jak każdej pracy.Zakwaterowanie mamy w pensjonatach, gdzie również panuje miła atmosfera.W pokojach jest po 3 osoby.W firmie także mamy zapewnione posiłki śniadanie, obiad i kolację czasem zdarza się jakas słodka przekąska.Jeszcze raz z całego serca polecam pracę u Pani Iwony.

@Minky5

Zostaw merytoryczną opinię o Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik (KRAZ: 7441) - Brzostek

• Jak się pracuje w Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik (KRAZ: 7441)?

Zobacz opinie na temat firmy Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik (KRAZ: 7441) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik (KRAZ: 7441)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 24 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik (KRAZ: 7441)?

Kandydaci do pracy w Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik (KRAZ: 7441) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik (KRAZ: 7441)