Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik (KRAZ: 7441)

Opinie o Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik (KRAZ: 7441)

Krecik

Można rekrutować?

Arnold
@Krecik

Rekrutują ja wyjeżdżam w po pietnastym maja ~~~~~~~@

Pamela

To widzę że tylko nieliczni obrywaja reszta wszystko super Agencja robi sobie jaja z pracowników i jaka to cudowna każdy kto wyjeżdża niech ma się na baczności że w każdej chwili zostanie zrobiony na szaro i szukaj wiatru w polu jak telefonu nikt z biura nie odbiera

@Pamela

Bardzo zasmucił nas Twój komentarz, ponieważ ma pejoratywny wydźwięk i nie jest zgodny z wartościami wyznawanymi przez nas. W swojej działalności kierujemy się zasadą transparentności i szacunku do drugiego człowieka. Niestety Twoja opinia jest zbyt ogólna, byśmy mogli się do niej odnieść. Zapraszamy zatem do bezpośredniego kontaktu pod adresem e-mail: biuro@praca-iwonaprzewoznik.pl. Tylko wtedy będziemy mogli dokładnie zbadać sprawę, by móc wrócić z oficjalną odpowiedzią.

Biedronka

No proszę jedna moja uwaga a pozytywne opinie się mnożą jak grzyby po deszczu .A był czas ,że nie było ani jednej . Nagle wielkie Bum "Sztuczny tłum" jednak istnieje. Nie wiem czy śmiać się czy płakać z odpowiedzi Pośrednictwa. Z perspektywy czasu i posiadania nowej pracy się śmieje ale wcale nie było mi do smiechu szczegolnie po tym jak zostalam potraktowana a Biuro temu przyklaskalo w najlepsze.Pozdrawiam Wszystkich nie mam zamiaru brać udziału dłużej w tych słownych przepychankach.

@Biedronka

Sami ubolewamy, że nie ma w naszym kraju kultury pozytywnej odpowiedzi zwrotnej. Niewiele osób śpieszy z pisaniem pochwał, kiedy są zadowolone z pracy w danej firmie, a kiedy pozytywna opinia pojawia się na forum, to od razu traktowana jest jako "laurka" wystawiona przez pracodawcę. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę, jednak nie możemy biernie przyglądać się publikowaniu nieprawdziwych informacji na temat naszej działalności. Zawsze traktujemy pracownika z należytym szacunkiem i staramy się zapewnić komfortowe warunki zatrudnienia. Zaniepokoił nas Twój wpis, bowiem dotąd nie otrzymaliśmy informacji na temat złego traktowania pracowników. Chcemy zweryfikować i wyjaśnić sprawę, dlatego zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem: biuro@praca-iwonaprzewoznik.pl

Kitek45

Mam dobre wspomnienia z tej współpracy nie miałem żadnych nieprzyjemności

Cytrynka

Praca w ogrodzie lubię to robić często wyjeżdżam do winnicy i na plewienie );( byłam też na truskawkach i zarobiłm spoko pieniadz )-(

kim24
@Cytrynka

Q Ja już wyjechałam jest nam dobrze pogoda dopisuje : godziny , lokum , szef.. , robota , gostki "

hiphop

Moje doświadczenia z agencją są pozytywne zostałem oddelegowany do dobrej pracy

Zeus16

Chciałem wyjechać za granice - zarobić pieniądze -i to zrobiłem $$$ pracuję i jest mi dobrze * poznałem nowe towarzystwo * myślałem że praca będzie ciężka , tak jak mnie poinformowano w biurze Posrednictwa P* w sumie to mały pikuś dla mnie*

@Zeus16

dziękujemy za skorzystanie z usług naszej Agencji i podzielenie się swoimi wrażeniami ze współpracy. Pozdrawiamy, Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik.

Biedronka

Jakoś w biurze Pośrednictwa nic Pani nie miała do wyjaśniania, telefonicznie ani tyle, to co teraz wyjaśniać????? Pani odpowiedź co do mojego wpisu jest bynajmniej niepowazna . Jezeli tak by bylo dobrze nie bylo by tez tyle negatywnych opini , widziałam je przed wyjazdem myśląc ludzie (usunięte przez administratora) pisza...wyjechałam, pracowałam , przekonałam się i jakoś nie zauważyłam Pani bycia za dobrem pracownika wręcz przeciwnie ważna jest Pani relacja i układy z zagranicznymi pracodawcami A ludzi można traktować jak przedmioty . Przykre to bardzo i to za mało napisane.

@Biedronka

z uwagi na anonimowy i ogólny charakter Twoich wypowiedzi trudno nam się do nich odnieść w sposób konstruktywny. Nie mniej jednak negatywna ocena jest dla nas niepokojąca, stąd propozycja kontaktu bezpośredniego. Jesteśmy otwarci na merytoryczne uwagi, ale zarzut przedmiotowego traktowania pracowników i nie zważania na ich dobro, jest dla nas krzywdzący. Dbamy zarówno o relacje z zagranicznymi pracodawcami, jak i pracownikami, których rekrutujemy. Taka jest właściwa rola Agencji Pośrednictwa Pracy. Przykro nam, że masz negatywne wrażenia, ze współpracy. Jak wspomnieliśmy pozostajemy otwarci na dialog bezpośredni, celem wyjaśnienia kwestii spornych. Życzymy powodzenia i pozdrawiamy, Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik.

Szarlotka

Kasa spoko- nie ma co na dzisiaj narzekać, kwatera tez.

@Szarlotka

dziękujemy za skorzystanie z usług naszej Agencji. Pozdrawiamy, Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik.

Meneli

Nie pierwszy raz wyjeżdżam z tego Pśrednictwa .Spotykam różnych ludzi .Każdy może dobrze zarobić.Często spotykam te same osoby . Zapewniony zakwaterunek ubezpieczenie dojazd do pracy wypłata moge tylko plecić

@Meneli

Dżon

Wyjazd z siekania buraków dobrze wspominam :) da sie dobrze zarobić:

@Dżon

Czy obecnie posiada Pani jakieś oferty pracy?

Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z naszym birem, który udzieli wszystkich informacji na temat obecnej rekrutacji. Dane kontaktowe do biura to: biuro@praca-iwonaprzewoznik.pl oraz numer: 514-162-786. Pozdrawiamy, Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik.

Biedronka

Witam Wszystkich Państwa, przeglądając opinie i mając na uwadze swoje doświadczenie taka dopadła mnie refleksja - czy aby na pewno pozytywne opinie nie wystawia sobie Pośrednictwo samo? Aby ocieplić swój wizerunek? i aby zwabić kolejnych klientów szukających pracy? Nie mogę czytać opinii tego typu ''za siedzenie nigdzie nie płacą ''. Jak ktoś pracuje za granicą to wie, że o siedzeniu niema mowy... Siedzi tylko Pani w biurze Pośrednictwa. Kurs języka...? Kary? Dziwne układy z pracodawcami zagranicznymi... i wiele innych. Nie wyobrażam sobie wyjeżdżać bez znajomości języka. Pozdrawiam Wszystkich Czytających.

@Biedronka

dziękujemy za zabranie głosu. rozumiemy Twoje wątpliwości, co do prawdziwości pozytywnych opinii, bo zdajemy sobie sprawę, że w naszym kraju, brakuje kultury pozytywnej odpowiedzi zwrotnej - prawie nikt nie śpieszy z pisaniem pochwał, kiedy jest zadowolony z pracy. Natomiast, kiedy pozytywna opinia pojawia się na wątku, to większość czytelników odbiera ją jako laurkę wystawioną przez pracodawcę. Ubolewamy nad tym, bo nie mamy potrzeby "sztucznego" nabijania opinii. Dbamy o relację z pracownikami i rzetelnie wywiązujemy się z oferowanych warunków zatrudnienia, co spotyka się z uznaniem. Pozostałe wątpliwości, chętnie wyjaśnimy bezpośrednio, w tym celu zapraszamy do kontaktu na maila: biuro@praca-iwonaprzewoznik.pl Pozdrawiamy, Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik.

Alina

Mam zdystansowany stosunek do agencji ale na tej na prawde mozna polegac. Dobra praca na sezon, na dorobek. Po roku mozna odnowic kontakt dogadac sie na kolejng wyjazd.

@Alina

Tulipan$

Jesteśmy na Miejscu , pracujemy so godziny i reszta tez pasuje . pogoda Ładno moge polecić

@Tulipan$

Dziękujemy i życzymy owocnej pracy, Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik.

Zadowolona!

Godna polecenia agencja!

@Zadowolona!

Dziękujemy za polecenie, Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik.

R@M$

jedziemy na sadzonki i plewienie w zeszym roku też byłem jadem na cały sezon

@R@M$

kamiś

pracowałam w winnicy fajna robota pojadę dalej >zakwaterunek, pieniądze, ubezpieczenie >spoko zorganizowane >

@kamiś

Dziękujemy za Twoją opinie i zaufanie. Pozdrawiamy, Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik.

Natka

Można teraz normalnie rekrutować?

@Natka

Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z naszym birem, który udzieli wszystkich informacji na temat obecnej organizacji. Dane kontaktowe do biura to: biuro@praca-iwonaprzewoznik.pl oraz numer: 514-162-786. Pozdrawiamy, Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik.

polite2

Byłem pracowałem : zarobiłem : dalej jade ! za siedzenie nie dają nic

@polite2

dziękujemy za Twoją opinie. Życzymy miłej pracy i serdecznie pozdrawiamy, Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik.

Zostaw merytoryczną opinię o Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik (KRAZ: 7441) - Brzostek

• Jak się pracuje w Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik (KRAZ: 7441)?

Zobacz opinie na temat firmy Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik (KRAZ: 7441) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik (KRAZ: 7441)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 24 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik (KRAZ: 7441)?

Kandydaci do pracy w Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik (KRAZ: 7441) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik (KRAZ: 7441)