Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik (KRAZ: 7441)

Opinie o Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik (KRAZ: 7441)

Anonimek

Dla mnie jak najbardziej w porządku. Wszystko zawsze można załatwić a wypłatę mam tez na czas. Praca dobrą mi załatwili :) Nie narzekam ogólnie

Praca jest ok , warunki dobre , szefostwo super, atmosfera w pracy bezproblemowa ! Organizacja bardzo dobra , problemu nie mamy. Jedziemy i zarabiamy pieniądze . Dobre pieniądze ! my wyjeżdżamy w parach . wyjeżdża z nami wiele ludzi . I nikt nie narzeka . Lecz praca to nie zabawa ? Trzeba pracować. Polecamy tą firmę

Hanna
@Ania

A jak wygląda kwestia zakwaterowania? Czy Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik Wam je zapewnia, czy musicie organizować je z własnej strony? Wyjaśnienie tej kwestii ułatwi użytkownikom podjęcie decyzji o skorzystaniu z pośrednictwa firmy. Zachęcam do aktywnego uczestnictwa w dyskusji.

Tom

Oferty pracy w tej firmie są dobre, wyjeżdża bardzo dużo ludzi, Zarabiają dobrze , znam ich dużo . są zadowoleni.

Pati
@Tom

Co Ty wypisujesz! !! spytac wystarczy w okolicy zapewno nikt nie pojedzie od niej, ,, to rzecz normalna,ilu (usunięte przez administratora)po sądach się procesuje,to nawet nie wierz jak mozna za pare minut brac niby za kurs tyle kasy 120 zl zlapie pare osób razy dziesiec.to 1200zlza godzinę ciekawe jaki certyfikat zdobyla jak to szkol zadnych niema? ??? Tu są wymagane studia aby kursy prowadzic .mila do umowy podpisania i tyle jak cos się dzieje sa problemy to telefonem żuca,,,łapie prace a nie sprawdza gdzie i kto to jest za pracodawca gdzie (usunięte przez administratora)na miejscu ,,tak jak na przykład w Pispolu z Jasla a nie ludzie bez jezyka jedna osoba moze znajdzie się słaby Niemieckim i tyle ludzie jada i jak jusz tyle stracili a jeszcze kara 500eur..to jakie wyjscie maja nikt za nimi sie nie wstawi dziwie się ze Polskie prawo pozwala na prowadzenie takich firm zwykla(usunięte przez administratora) 21 wieku ludzie pracuja za grosze gdzie pieniandze za przepracowany miesiac urlopo jak pracują po 3 miesiace to gdzie kasa za 3 dni jak pracuje kilkanascie osób jak na kukurydzy lub sadzankach winogron lub na zbiorach jabłek? Gdzie umowy w jezyku Polskim i Niemieckim daje w tylko w Polskim Austryjacy placa od osoby jej 60 eur za miesiąc. ..jak ma tyle osób kase zarabia wielkie pieniądze na co na tel służbowe lub na biuro które prowadzi w domu dostaje kase z Panstwa i Uni Powinien nad tym trzymac łapę Wojewódzki Urząd Pracy lub inspekcji pracy a tu sie zamyka na etapie Polskiej GRANICY PANSTWA bo dalej ta umowa to (usunięte przez administratora) obeczec...tam sa inne procedury prawne dziwie się ludziom jak jest zle lub warunki mieszkalne kiepskie maja tel zdjecie i przeslac...lub jakis pracidawca wyzywa itp powiadomic rodzinę a nie to zamyka się milczeniem wiele jest spraw ktore ludzie milczą bo bieda na Podkarpaciu a takie babki po 50 roku zycia gdzie znajda prace ciekawe że wciaga ludzi i zrobi sobie takich jak niby (usunięte przez administratora)a oni zawsze znajda naiwnych.tam normalny raz pojedzie i tyle ja osobiscie wolala bym isc pod kościół zebrac niż o tej kobiety jechac mam takie odczucie dawniej Polaków wywozono na roboty do Niemiec i Austri a Dzisaj sami jada za (usunięte przez administratora)a taka Wielka (usunięte przez administratora)serek zjada z łapki na myszy umie tak zjadac aby na łapkę się nie złapala alw mówią Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy ?? o czym Ty piszesz nik (usunięte przez administratora)

@Pati

Kris

praca w porządku atmosfera dobra , Zarobki Świetne , Praca jak praca ; zbiory warzyw i owoców ; Zbiór ogórka na stojąco, zbiór pomidora , zbiór sałaty , marchewki dyni i inne. Sortowanie kukurydzy , pakowanie warzyw , pomoc w kuchni , kucharz , kelner. Mechanik , kierowca samochodu ciężarowego murarz, budowlanka. Można sobie wybrać zależy od tego kto posiada jakie kwalifikacje . Każdy kto chce może pracować i zarobić pieniądze . I być kimś w życiu . Osiągnąć cel w życiu . Do czegoś dojść alle trzeba pracować . pozdrawiam panią Iwonę.

Stacha
@Kris

Tak sobie mozna napisac (usunięte przez administratora)..kazdy wie jak ludzi zezbisz.to aie kiedys skonczy i te pieniandze ktore na ludzkiej krwamicy zabralas los Ci sie odzwienczy za kilka lat

Tom

Pracujemy przy kwiatach, dobra robota , super urządzone i wyposażone mieszkanie , Szef i Szefowa na 5. Zarobki b.dobre , atmosfera w pracy przyjazna . Grupa ludzi którzy pracują na 5. Wymagana punktualność , solidność , Chęć do pracy . cena przejazdu w porządku tak jak i gdzieś indziej żadnej różnicy . możesz zapłacić przelewem lub kierowcy . niemiecki przypominamy i uczymy sobie chętnie - przydaje się też w pracy . Polecamy tą firmę i pozdrawiamy panią Iwonę .

Piking

Ja osobiście z moim mężem jesteśmy zadowoleni z pracy . Praca w Fels cud miód i malina jechać i pracować a co do ludzi którym się nie podoba to po prostu jedźcie sobie do innej formy może będzie lepiej . Wiadomo ile ludzi tyle opinii.

Stoklosa
@Piking

Taki cud miod,,,smiechu warte!!!to pracuj dalej (usunięte przez administratora)takich parobkow,mile wysle....w nagrode za kurs jezyka ,,,gratis za taki wpis .....???zalosny

Sisi

To właśnie tego wieczoru, gdy wiatr zimnym śniegiem dmucha - w serca złamane i smutne, cicha wstępuje otucha. To właśnie tego wieczoru, od bardzo wielu już wieków, pod dachem tkliwej kolędy, Bóg się rodzi w człowieku. Radosnych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku...

@Piking

Piękna jest radość w Święta, Ciepłe są myśli o bliskich, Niech pokój, miłość i szczęście Otoczy dzisiaj nas wszystkich Świąt prawdziwie świątecznych, ciepłych w sercu, zimowych na zewnątrz, jaśniejących pierwszą gwiazdką, co daje nadzieję na następny rok Przy wigilijnym stole, łamiąc opłatek święty, Pomnijcie, że dzień ten radosny, W miłości jest poczęty. Że jak mówi wam wszystkim, Dawne, odwieczne orędzie. Z pierwszą na niebie gwiazdką, Bóg w Waszym domu zasiądzie. A Nowy Rok obdaruje pomyślnością i szczęściem.

Tomek,

Czytajac!-forum dlaczego odpowiedzialne,sluzby nie zainteresuja sie dzialalnoscia.Agencji zamyka sie wszystko na granicy ryzyka i robienia kasy...na ludzkiej biedzie.kto jedzie. Ludzie bez znajomosci swoich praw i jezyka .prosimy poszkodowanych o wypowiedz na forum www.gowork.pl

kicia
@Tomek,

godzina 04.21 obudziłeś się ? czy dopiero wróciłeś? i nie wiesz co piszesz ? bo jesteś zalany . i zżera cię zazdrość, zawiść złość ! na to nie ma lekarstwa .

kicia

My wyjeżdżamy tez z tego pośrednictwa , jesteśmy zadowoleni , Praca przy zbiorach warzyw . Można zarobić dobre PIENIĄDZE . jeżeli się pracuje, można poznać fajnych ludzi . ALE nie wszyscy jadą aby pracować . Niektórzy jadą aby się zabawić! Myślą że to Urlop !!! Nie idą do pracy regularnie lub przychodzą pod wpływem Alkoholu i oczywiście wylatują. Kłócą się z innymi ludźmi , z tymi którzy przyjechali pracować. My polecamy tą firmę pozdrawiamy panią Iwonę.

Zosia

Ta firma to sciema.(usunięte przez administratora) za kurs jezyka Niemieckiego 10 min.120zl,to tylko kamoflaz zdarcia kasy,umowa tylko polsko jezyczna,przewoznik pobiera,kwote wysza jak innni przeoznicy, kara jak ktos sam by chcial zjechac do domu,,500€ nie interesowanie sie ludzmi wyslanymi do Austri.pobieranie kasy od pracodawcy 60 € niby na prowadzenie biura i tel.dziwi sie ze zadna inspekcja pracy sie jeszcze nie zajela jej dzialanoscia,(usunięte przez administratora)ludzi nie jedna osoba sprawe skierowala do sandu.przeszczegam przed ta posredniczka i zastanowcie sie przed wyjazdem ja osobisciie zostalam (usunięte przez administratora)

Stas
@Zosia

Nie polecam tej posredniczki szkoda ,tych biednych ludzi czasami nie wiedza gdzie jada,, (usunięte przez administratora),,prowadzi kur s jezyk Niemieckiego kto jej wydal taka mozliwosc,,aby za pare chwil bierze tyle kasy to ile godzina kosztuje kursu jezyka Niemieckiego (usunięte przez administratora)ma racje,niech ktos zajmnie sie jej dzialanoscia.

Andrzej.
@Stas

Czytajac te wypowiedzi tych ludzi, ktos zarabiac jak w (usunięte przez administratora)Posrednik a nie firma umowy dziwne i tylko obstawiona dzwnie skonstrolowna umowa.tylko na przejazda Austryjacy maja swoje prawa ubespieczeni naniszym kosztem grupowe warunki socjalne fatalne i ponizej najniszej krajowej danego kraju firma Bispol z Jasla umowy przejzyste ,kordynator na miejscu i wszystko jak ma byc a nie z ulicy kto sie nawinie to jak odkuzacz lyka ,jak podpadna lub bendamieli dosc ,pracy to kara 500 €,za friko plus przejazd 3 tygodnie gratis a ta pani rence zaciera 500€ wplynie na jej konto.niech ludzi sie nie boja w koncu ktos sie zainteresuje (usunięte przez administratora)

Ela.K
@Andrzej.

W koncu jest konsul w Wiedniu i odpowiedni sluzby,aby sprawdzic warunki i pracodawcow...

Becirggngwsse⌚⛲
@Ela.K

Prosimy .ludzi ktorych, Pani (usunięte przez administratora)o kontakt z Konsulem .w Wiedniu..+43 1)87015-0,87015100..Heitzinger Haupstrabe...42c.1130 Wien.

@Stas

Śnieg okrył ziemię puszystą bielą, wokół się wszyscy ludzie weselą. Spłynęła z niebios dla nas nowina - Najświętsza Panna powiła Syna. I my Dzieciątku dziś hołd oddajmy polską kolędę Mu zaśpiewajmy. Niech śpiew przy żłóbku i w dzień i w nocy mocą, radością serca jednoczy. ***

@Andrzej.

@Ela.K

@Stas

Niech Gwiazda Betlejemska rozświetli Ci życia mrok, A Boża Dziecina sprawi, Że wspaniały będzie Nowy Rok!  *** Wiary, co góry przenosi, miłości w każdej ilości, nadziei, która nie gaśnie od Bożej Dzieciny

Tomek,
@Stas

Jakis (usunięte przez administratora)/,,pod plaszczykiem tej pani co prowadzi Agencje???pisze ....takie wiersze to jest forum a swateczne wierszyki,, pisz rodzinie ,,wypisujesz rzeczy co mylisz ze nikt niewie,co dotyczy ,,Pracy ,i wielu spraw ,,ta kobieta z Was zyje .i coraz lepiej.a tu nie miejsce na twoje wierszyki,,,a co do Wloch sam osobiscie wiem Mortegiano,,,,,,,,????!!!!!

Hanna
@Tomek,

Może zechcesz udzielić merytorycznej wypowiedzi dotyczącej firmy Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik? Zachęcam. Czy jesteś jej pracownikiem, a może korzystałeś jedynie z jej usług? Określ proszę swoje doświadczenia z nią związane i podziel się swoimi spostrzeżeniami na jej temat z innymi użytkownikami tego forum.

peter

jeżeli chcesz zarobić KASĘ to właśnie możesz ! Ale trzeba pracować ! musisz nadążyć za innymi ludźmi. Po prostu nie zostawać daleko z tyłu . Pracują kobiety i mężczyźni , pracują osoby , które nie wykonywały jeszcze tej pracy wcześniej i tak dają radę. pracują osoby młode i starsze. Każdy kto chce może pracować i zarabiać Pieniądze . Spotkasz fajnych ludzi i jaki ty do nich jesteś tacy będą i ludzie do ciebie. Szef wytłumaczy, Ludzie pomogą , ale i Ty musisz coś z siebie dać. Po prostu CHCIEĆ. Polecam to pośrednictwo , pani Iwona jest spoko.

peter

wyjeżdża grupa sześćdziesiąt osób i wszyscy są zadowoleni , każdy chce jechać ponownie . mieszkanie w pensjonatach, wyżywienie w pracy , zarobki bardzo dobre , szefostwo spoko. Atmosfera super . wyjeżdżają całe rodziny i biorą znajomych. Wszystko zorganizowane , jedziesz z pod domu aż do pracodawcy . Praca dla ludzi którzy chcą pracować i zarabiać pieniądze .Polecam tą firmę , i pozdrawiam panią Iwonę.

Sisi

Jak obyczaj stary każe pragnę złożyć Wam życzenia w dniu Bożego Narodzenia , Niech ta gwiazdka betlejemska która świeci nam o zmroku poprowadzi was do szczęścia w nadchodzącym nowym Roku 2019. Świąt Bożego Narodzenia: Nadziei – by nie opuszczała, radości – by rozweselała, miłości – by obrodziła, dobroci – by zawsze była.

Sisi

pracuję przy winogronie ; Super mieszkanie , świetne jedzenie , szef spoko ,jeżdze od lat ja i moji znajomi Zarobki bardzo dobre . jeżeli jest ktoś chory to do lekarza lub do szpitala szef go zawozi . 500Euro Kary Umownej płaci ten kto rezygnuje z umowy ;bo np; alkomat wykazał mu Alkohol, przerobił trzy tygodnie i to mu wystarczy a UMOWA trwa dużej

Sisi

My też pracujemy z tego Pośrednictwa i jesteśmy zadowoleni , We Włoszech pracuję już od lat . i nie mam problemu z szefem ani z tym z częstochowy . Jest nas razem sześciu . Warunki mieszkaniwe dobre szef jest super hłop , jedzenie dobre , rozumimy się dobrze , z szefem rozmawiam w języku niemieckim . Wiary co góry przenosi, nadziei, która nie gaśnie, miłości w każdej ilości - od Bożej Dzieciny życzy dla Stas

Sisi

Nim gwiazdka zabłyśnie, nim święta przeminą, niech Ci błogosławi Panienka z Dzieciną. Niech się Twoje życie w szczęśliwości splata - dziś, jutro, w Nowy Rok i po wszystkie lata Świąt Bożego Narodzenia: Nadziei – by nie opuszczała, radości – by rozweselała, miłości – by obrodziła, dobroci – by zawsze była. Życzenia dla Zosi

Sisi

W Betlejem na sianku Zbawiciel się rodzi, niech Wam jak najlepiej w życiu się powodzi, zaś w Nowym Roku o każdej godzinie, niechaj nic co dobre Was w życiu nie minie. Cały świat się w radość stroi w dzień narodzin Chrystusowych. Ślę więc życzenia serdeczne, zawsze świeże choć odwieczne: zdrowia, szczęścia i wesela niechaj Dziecina Wam udziela Życzenia dla Stas

Sisi

Lapie prace najgorsze,coRumuni za te grosze nie chca robic,,,tylko aby umowe dziwna podpisac zaplacic za niby kurs jezyka Niemieckiego i ma ludzi w garsci.i zazprzejazd da do podpisu blankiet,zaplaty za przejaz ale kopi nikt nie dostnie,,zaplaty zaprzejazd kierowca kasuje,agdze pokwitowanie za pobrany przejazd kasa fiskalna ?nie istnieje...

Wiesiek
@Piotr

Jaki dom wykonczony,a jak zaczynala to skromne dzisaj w domu sprzataczka,,dobrze miec (usunięte przez administratora)

@Piotr

Wiary co góry przenosi, nadziei, która nie gaśnie, miłości w każdej ilości - od Bożej Dzieciny życzy...

????tala

Tak jak nas wyslala do zbioru jablek do Wloch miejscowosci Mortegliano ale kase wziela niby za kur s jezyka Niemieckiego,,,(usunięte przez administratora)koszmar nie do opisania tam pobyt,jaka atmosfera i ludzie jeden z Czenstochowy kawal (usunięte przez administratora),?nigdy wiencej od tej (usunięte przez administratora)wyjazd.dobrze ze ludzie pisza????

Becirggngwsse⌚⛲
@????tala

Kto daje przyzwolenie na prace sezonowe.posrednikowi do Itayl pobierajac kase za kur jezyka .Niemieckiego,,jedzie z ludzmi nazywca,,

@????tala

Niech na co dzień, nie od święta, buzia będzie uśmiechnięta. Niech też zdrowie tęgie będzie i kasiory niech przybędzie. Niechaj łaski płyną z nieba, tyle ile będzie trzeba. Do Siego Roku! W tym dniu radosnym, oczekiwanym, gdzie gasną spory, goją się rany życzę wam zdrowia, życzę miłości, niech mały Jezus w sercach zagości, szczerości duszy, zapachu ciasta, przyjaźni, która jak miłość wzrasta, kochanej twarzy, co rano budzi, i wokół pełno życzliwych ludzi.

@????tala

Wraz z nadchodzącymi Świętami Narodzenia Pańskiego składam Ci najserdeczniejsze życzenia pokoju, Bożej Radości i Miłości w tym szczególnym czasie. Wierzę, że Nowonarodzone Dzieciątko pobłogosławi Tobie i Twojej Rodzinie w Nowym Roku. Niech w każdym dniu dane Ci będzie odnaleźć Boga, a wraz z nią szczęście.

@Becirggngwsse⌚⛲

Zrodzony na sianie, w półmroku stajenki, śpi w ramionach Marii Jezus malusieńki. Świętą noc złocista gwiazda opromienia. Gromadzą się wokół przyjazne stworzenia. Lulajże Jezuniu snem cichym, szczęśliwym. Obdarz nas radością i szczęściem prawdziwym.

maja

Wyjeżdżamy często z tego Pośrednictwa Pracy Jesteśmy zadowoleni . Wesołych Świąt .....

maja

Super Firma Super praca, Fajni ludzie , bardzo dobre zarobki, Świetna atmosfera w pracy . Pozdrawiamy panią Iwonę .. Zdrowych pogodnych Świąt i Szczęśliwego nowego Roku życzą pracownicy . Pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik (KRAZ: 7441) - Brzostek

• Jak się pracuje w Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik (KRAZ: 7441)?

Zobacz opinie na temat firmy Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik (KRAZ: 7441) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik (KRAZ: 7441)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 24 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik (KRAZ: 7441)?

Kandydaci do pracy w Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik (KRAZ: 7441) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pośrednictwo Pracy Iwona Przewoźnik (KRAZ: 7441)