Opinie o Tekla Kotły (Pph Tekla Krzysztof Tekla) w Strumień

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PPH Tekla Krzysztof Tekla. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w PPH Tekla Krzysztof Tekla na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPH Tekla Krzysztof Tekla w Strumień

XDXD

Każdy kto myśli o pracy w tym zakładzie niech lepiej zmieni tok myślenia. Szkoda nerwów, czasu i pracy włożonej w zakład, w którym szefostwo nie szanuje swoich pracowników. Najniższa krajowa+ premia za wyniki (produkcja) tyle co kot napłakał. Właściciel nie ma poszanowania do swoich pracowników, co widać po jego zachowaniu niejednokrotnie. Pracownicy dłuższy stażem się wycofują, ale szef nie widzi problemu w sobie i tak wysokiej rotacji pracowników. Obiecuję podwyżki, a jedyne podwyżki to najniższa krajowa, która siłą wyższą się należy. To nie jest miejsce pracy żeby zarobić, a ewentualnie dorobić. Jest wiele innych zakładów wartych uwagi, ale na pewno nie jest to firma Tekla.

Karo
@XDXD

Warto dodać, że szukają nowych pracowników a ich ogłoszenia zapisane są tak jakby oferowali kokosy. 5-6k dla montera a 6-10k dla spawacza. Tam nigdy nikt z kumpli takiej kasy nie widział po wypłacie. Nawet nie napisali czy brutto czy netto. + dopisali jakieś szkolenia, kasa za wyniki, dodatki… a prawda taka, że to 5-6 brutto już z zrobionymi wynikami za pracę. Mogliby chociaż dopisać w ogłoszeniu czy brutto czy netto, bo jak ktoś jest dobrze nastawiony to może się zawieść… Na rękę najwięcej wyciągnąłem jakieś 4.4 za cały przerobiony miesiąc. Premia półroczna owszem, ale to jakieś 200 zł na miesiąc wychodzi.

As Nowy wpis
@XDXD

A jaka jest atmosfera w pracy mieszkam nie daleko tego zakładu i to byłby duży plus

Expert Nowy wpis
@Karo

Dzięki kolego za szczerą opinię, też sądziłem że to raczej brutto, szkoda, bo byłem ostro nastawiony na pracę u nich, a dzięki tobie, skorzystam z innej oferty pracy.

Jurek Nowy wpis
@Karo

No właśnie mnie interesuje praca na produkcji jako monter i nastawiałem się na dobre zarobki. Czemu premia półroczna taka niska skoro to za wyniki z sześciu miesięcy? Zastanawiam się czy można dorobić pracując w nadgodzinach jeśli są ekstra płatne.

X Nowy wpis
@Jurek

Premia półroczna wynosiła 1200 zł, więc proste liczenie to taka za „brak L4”, a wyniki jak robisz to masz co miesiąc w wypłacie. Tak, jak poprzednik najwięcej 4.3k na rękę. Za cały przerobiony miesiąc już z wynikami. Są lepsze zakłady z lepszą kasa i lepszym zarządem.. chłopaki w pracy ok, ale pracuje się głównie żeby się utrzymać a nie tylko dla dobrego towarzystwa. Osobiście nie polecam pracy w tym zakładzie. Ja już nie pracuje jak wielu moich kumpli, ale z tego co słyszę od innych, to dalej lipa. Dorobić sobie można do emerytury, ale poza tym to bym się tej firmy nie trzymał jako główne źródło dochodu.

Produkcja została teraz oceniona bardziej jako praca na dorobienie? A co byłoby z serwisantem? Kiedyś miałem zajawke w przeglądarce na takie stanowisko od Pracodawcy, oferta chyba była dawna, więc nie mam pewności czy serwisanci są jeszcze zatrudniani? Ciekaw jestem oceny

Jakoś ze trzy lata temu doświadczony spawacz miał oferowane 2,750 na rękę? To teraz ile stawka wynosi i czy od nowego roku jeszcze się zwiększy? Macie przy tym zapowiedziane podwyżki? I czy działalność jest czynnie prowadzona? Przeglądam właśnie Strumień i okolicę za pracą ale właśnie bieżących ofert nie widać. Spawacie coś teraz?

Pan Spawacz

Byłem na rozmowie jakies 3 miesiace temu. Jestem doświadczonym spawaczem/monterem, a szef mi zaoferował na 1 miesiac 2750zł netto! HAHAHAH!!! Po 3 miesiach 3200netto (AHHAHAHAH). Ludzie z daleka od takich firm co żeruja na (usunięte przez administratora) ludziach co daja sie tak (usunięte przez administratora) na kase. W tym zawodzie dla doswiadczonego na start minimum 4000 netto powinno byc i jezeli pracownik sie sprawdza to z automatu 6000netto powinno być na umowie!!!!!! AAA TFUU dla takich pracodawców!!!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie PPH Tekla Krzysztof Tekla? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Dajcie spokój z tą firmą. Warunki i zasady jak 30 lat temu - nic się nie zmieniło. Kasa do koperty, jakieś dziwne układy, brak planu, sensu, ładu i składu. Jedynie biura mają "wyglądać", jakby to była poważna firma.

Bardzo przykra sytuacja. Zamówione zostały drzwiczki które po czasie się wypaliły. W paczkę zostały zapakowane ułamane drzwiczki. Po rozpakowaniu oczom ukazał się uszkodzony element. W Paczce nie było ułamanego elementu a zarówno folia zewnętrzna jak i oryginalna taśma do Pakowania nie były uszkodzone. Po wykonaniu telefonu i poinformowaniu że towar jest wybrakowany producent wypiął się tej sytuacji że to nie możliwe albo ktoś przepakował towar. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o PPH Tekla Krzysztof Tekla - Strumień

• Jak się pracuje w PPH Tekla Krzysztof Tekla?

Zobacz opinie na temat firmy PPH Tekla Krzysztof Tekla tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

PPH Tekla Krzysztof Tekla
  • Poddane 3