Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Gamar" Sp. z o.o.

Jastrzębie-Zdrój

Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Gamar" Sp. z o.o.

zigi

Pracujesz 6 dni w tygodniu ,nowoczesny system niewolnictwa, jak nie przyjdziesz w sobotę to krzywo patrzą ,ciekawe czy dalej pracuje ta sama ekipa i szukają osła pociągowego?

Jak duże szanse w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Gamar" Sp. z o.o. ma pracownik na awans? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Gamar" Sp. z o.o. - Jastrzębie-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Gamar" Sp. z o.o.