An-Mar Sp. z o.o. Sp. k.

Zebrzydowice

Opinie o An-Mar Sp. z o.o. Sp. k.

KTOS

Pracowałem tam, małe pieniądze podstawa, do tego umowa druga - zlecenie z jakiejś firmy Wymagania, ciągle nie zadowolenie,pretensje o wszystko.Byli tam fachowcy, jak się nie docenia to się nie ma.

Zenek

Beznadzieja , .......zresztą tam mogą pracowac i sa akceptowane tylko mierne osoby wykonujące polecenia !! osoby bez polotu - bo jak cos umiesz wiecej to.....wypad !!!! potem prosza , abys znów dla nich pracował ......MASAKRA !!!!!!

Jak się pracuje w firmie An-Mar Sp. z o.o. Sp. k. ? Można liczyć na szybki awans i jasno określoną ścieżkę kariery? Napisz opinię, pomóż innym znaleźć pracę!

Zostaw opinię o An-Mar Sp. z o.o. Sp. k. - Zebrzydowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie An-Mar Sp. z o.o. Sp. k.