Opinie o Fabryka Automatów Tokarskich We Wrocławiu S.A. w Wrocław

Gość Nowy wpis

Pracowałem tam jakiś czas to co tam się wyprawia to jakiś dramat.... Warunki socjalne dramat na stołówce brak mikrofali stoi stary czajnik którego nikt nie używa łazienki są w opłakanym stanie strach wchodzić śmierdzi jak w szalach miejskich 20 lat temu. Na ubrania czeka się po 3 tygodnie... Wszędzie leje się z dachu jest deszcz na zewnątrz to w środku tez. Wypłaty jedne z najniższych we Wrocławiu a wymagania ogromne nowi przychodzą pracują do 3 miesięcy i odchodzą.

Weronika Nowy wpis
@Gość

Hej, wspomniałeś, że pracowałeś tam jakiś czas. Nie dodałeś niestety kiedy to było a jestem ciekawa czy Twoje informacje są w miarę aktualne czy jednak mogło się od tego czasu wiele pozmieniać w firmie. Wiesz może jak obecnie wyglądają warunki pracy w Fabryce? Wypłata uległa podwyższeniu? Może ktoś z obecnych pracowników się wypowie?

Honorata Nowy wpis

Znalazłam ofertę: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/zatrudnie-slusarza-montera-obrabiatrk,lento.pl0cd480a008d782ab7bf1df326c93d911,wroclaw W ogłoszeniu nie ma nic o warunkach pracy - jaką umowę oferuje pracodawca? Czy trzeba mieć tytuł technika czy można być po kursie na ślusarza?

Kuba Nowy wpis

Jak się pracuje aktualnie? Bardzo zmieniła się praca po wprowadzeniu ograniczeń sanitarnych?

Nie macie żadnych info o tym co teraz się dzieje w firmie Fabryka Automatów Tokarskich We Wrocławiu S.A. w mieście Wrocław?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Automatów Tokarskich We Wrocławiu S.A. - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Fabryka Automatów Tokarskich We Wrocławiu S.A.
1.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Grabiszyńska 281
    53-234 Wrocław
  • NIP: 8960000138 KRS: 0000166577
Fabryka Automatów Tokarskich We Wrocławiu S.A.