Brak odpowiedzi po rozmowie o pracę w siedzibę biura, zwłaszcza żę Pani manager HR z Danii nalegała zeby spotkać się na następny dzień po rozmowie telefonicznej gdyż specjalnie przyleciała do Wrocławia na rozmowę. Musiałem dużo swoich planów po przekładać oraz zacząć pracę dużo wcześniej w obecnej firmie. Firma domyślam się już nie odezwie z odpowiedzią, zwłaszcza że wrzucili ofertę na pracuj.pl to samo stanowisko tylko teraz nie umowa o pracę a B2B. Widać nie znaleźli nikogo na umowę o pracę i szukają B2B. Na B2B ciekawe czy znajdą jelenia 😊 Bardzo duża ilość obowiązków, nie mają wdrożonego KSEF w maju, nie wiem jak teraz jest, więc są zaległości w tym temacie :) Dlatego też szukają kogoś nie na umowę o pracę a B2B bo wiadomo nie ma urlopów, chorobowych oraz można skończyć współpracę z dnia na dzień bez kosztów finansowych. Nie polecam tych Państwa :)
Życze powodzenia.