Opinie o Marcin Jaksina Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jaksina w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Marcin Jaksina Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jaksina. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Marcin Jaksina Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jaksina o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych
Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marcin Jaksina Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jaksina w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Marcin Jaksina Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jaksina? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

assam

osoby (usunięte przez administratora)przez Marcin Jaksina proszę o kontakt mailowy assam2@tlen.pl

Weronika
@assam

Może dookreślij w jakim celu?

@Weronika

(usunięte przez administratora) Moja sprawa jest zgłoszona do odpowiednich służb, będzie też sprawa sądowa. Chciałabym wiedzieć czy osób w podobnej sytuacji jest więcej (z wpisów widzę że tak) ponieważ nie jest to bez znaczenia w mojej sprawie. Jeśli ktoś byłby chętny można też działać wspólnie. Wszystko jest do ustalenia miedzy zainteresowanymi.

Barbara
@assam

A widzę pół roku temu pisałaś o tych nieskończonych pracach! A powiedz mi to dalej stoi czy już inna firma ogarnęła do końca temat?

assam Nowy wpis
@Barbara

tak, od końca sierpnia prosiłam, czekałam ale ile można. Niezrealizowane prace zleciłam innym i mam już skończone tematy lub w końcówce realizacji. To co on zrobił jest do poprawy (stopnie schodów pękają, odchodzą nawet na centymetr od podstopnic, łazienkę musieliśmy całą zrywać tj. podłoga, kabina prysznicowa, brodzik kamienny- remont od początku bo źle założyli uszczelkę w odpływie i przez pół roku woda lała się pod winylami). Książkę można napisać. Może i lepiej że wszystkiego nie zrobił bo przynajmniej mniej(usunięte przez administratora)

Aleksandra Nowy wpis
@assam

udało ci sie odzyskac pieniadze za niedokonczone prace lub by poprawiono to co było do poprawy ?

@assam Nowy wpis
@Aleksandra

Sprawa jest w sądzie

Iwona

Iwona ponownie zgłaszam swoją złą opinię. Dzięki jego fachowości właśnie wydaję pieniądze na poprawki. Na e-maile nie odpowiada. Wezwanie do naprawy zgodnie z 3 letnią gwarancją którą dawał, też zignorował. Po podsumowaniu wydatków na naprawy prawdopodobnie sprawa skończy się w sądzie.

Barbara
@Iwona

Ty też masz problemy serio? A jaka była data dokończenia tych prac? Tutaj jedna osoba na forum też szuka innych ludzi, żeby w sądzie się zebrać. Jesteś zainteresowana tym?

Xxx

Szukam osób poszkodowanych przez Marcina Jaksine.

Firma
@Xxx

Myślę, że jest takich dużo. Był naszym klientem, cztery nieopłacone faktury. Sprawa w windykacji.

@Xxx

Weszli do mnie w połowie lipca i do tej pory nie dokończyli prac. Zaliczki oczywiście zainkasowali. Brak kontaktu. Telefon wyłączony, na SMS i inne typu (usunięte przez administratora) nie odpowiada. Nie wykluczam drogi sądowej.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Marcin Jaksina Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jaksina? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Iwona

Remont przeciągnął się o 2 miesiące i jeszcze się złościł, że po miesiącu się sprowadziłam do tego bałaganu, aby go nadzorować. Ten facet to kpina. Sam położył instalacje elektryczną i potem przewiercił wieszając szafkę. Totalny chaos. Korzystał z moich narzędzi bo nawet miarki zapominał. To ......... a nie fachowiec. NIE POLECAM NIKOMU

Karol232

Zleciłem im blachy temat do realizacji. Oczywiście firma nie wywiązała się z zamówienia. Negatyw za fatalną jakość obsługi klienta. Nawet telefonu nie odbierają już ode mnie.

MiszaMasza564

W firmie panuje ogólny choas. Mało kto wie za co odpowiada. Wszystko wykonana po najmniejszej linii oporu. Firma słynie z tego że jej usługi są przeciętnej jakości a uczciwość właściciela hmmmm jakby to powiedzieć nikogo nie obrażając. Może tak nie powierzyłbym nic. Po prostu człowiek bez zasad. Liczy się tylko kasa i to aby pracownik turał jak wół. Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Uważajcie na te miejsce pracy. To nie jest dobra droga.

Niezdowolony

Ten gość to jakaś kpina. Czas realizacji wydłużony praktycznie o miesiąc przez co pozostałe prace stoją. Niesłowny, partacz, brak komunikacji z klientem. Najgorszy wybór podczas całego remontu. Szczerze nie polecam

Klient
@Niezdowolony

Potwierdzam w 100%. Pan Marcin jest niesłowny, nie dotrzymuje terminu. Kontakt utrudniony, prace stoją. NIE POLECAM!

Wiki

@klientka Nie rozumiem jak ma się ten wpis do opinii o pracy w firmie? Po to powstał ten portal

klientka

Koszmar, niesłowny, niepunktualny, partacz, roztrzepany, brak umiejętności remontowych. Powoduje koszta bo psuje to co niby naprawia.

Robert

NIe polecam !!! Nie polecam !!!

Jak wygląda ścieżka awansu w Marcin Jaksina Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jaksina?

Natalia

Zatrudniani są Ukraińcy za 12 złotych za godzinę pracy.

@Natalia

Przy pracach remontowo- budowlanych pracują kobiety z Ukrainy.

Bogdan

Firma Marcin Jaksina Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe pojęła się wykonania remontu budynku lecz nie wywiązała się ze swojej pracy 1. Termin realizacji prac nie został wykonany w uzgodnionym terminie 2. Remont został wykonany niezgodnie z umową 3. Remont nie został przeprowadzony zgodnie ze sztuką budowlaną A. Nie wykonano szlichty posadzki oraz izolacji cieplnej podłogi B. ścianki działowe zostały postawione na piasku poziom zerowy bez wykonania ławy nośnej - fundamentu) 4. Remont instalacji elektrycznej nie został przeprowadzony zgodnie ze sztuką budowlaną (w ścianach wykonano bruzdy na instalację elektryczną na ukos bez zachowania pionu i poziomu. Jednym słowem remont spartaczono.

@Bogdan

I w dodatku naraził na koszta bo wszystko trzeba robić od początku łącznie z naprawą tego co zepsuł.

MArek

Pan (usunięte przez administratora)niestety nie należy do słownych ludzi. (usunięte przez administratora).

@MArek

Potwierdzam

Prezes

Partacz i (usunięte przez administratora)

Kriss
@Prezes

Prawda

Zostaw merytoryczną opinię o Marcin Jaksina Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jaksina - Warszawa

• Jak się pracuje w Marcin Jaksina Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jaksina?

Zobacz opinie na temat firmy Marcin Jaksina Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jaksina tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marcin Jaksina Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jaksina?

Marcin Jaksina Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jaksina
  • Madalińskiego 3/5 lok. 20