iAlbatros S.A.

Białystok

Opinie o iAlbatros S.A.

Natalia

@korba czy zdecydowałeś/zdecydowałaś się na aplikację do firmy? Jeśli tak, to co możesz powiedzieć o procesie rekrutacji? Czego można się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy trzeba przygotować się na testy sprawdzające znajomość języków obcych? Takie informacje będą bardzo pomocne.

korba

rozważam podjęcie wkrótce u państwa zatrudnienia jako Customer Service - Travel Specialist - interesuje mnie jednak w jaki sposób weryfikujecie państwo dokładnie znajomość języka francuskiego? proszę o odp

Zostaw opinię o iAlbatros S.A. - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie iAlbatros S.A.