EUROCONGRESS-CENTRUM Sp. z o. o.

Opinie o EUROCONGRESS-CENTRUM Sp. z o. o.

Anonim

A jaki jest teraz kontakt do nich bo telefonów nikt nie odbiera a na ul. Rybnickiej jakoś dziwnie spokojnie jest.

M M

Jako były pracownik tej firmy nie pozostaje mi nic innego jak wystawić tylko jedną ocenę MIERNY ! ! !(usunięte przez administratora) Jeżeli ktoś lubi wolontariat to proszę bardzo, ale może mimo wszystko lepiej pomagać ludziom niż tym (usunięte przez administratora) Nikomu nie polecam tej fimry ! ! !

Zostaw opinię o EUROCONGRESS-CENTRUM Sp. z o. o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EUROCONGRESS-CENTRUM Sp. z o. o.