Opinie o Sabre Polska Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Sabre Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sabre Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sabre Polska Sp. z o.o. w Kraków

slabo

podwyzki= slaby punkt firmy.

former employee

Blokada przejścia do firm z którymi współpracuje Sabre to według mnie najpoważniejsza wada pomimo, że w Krakowie w naszej branży to nie jest bardzo dokuczliwe. Oficjalnie pracownik niczego nie podpisuje i nie jest tego świadomy do czasu jak zadzwoni rekruter z w/w firm i grzecznie przeprosi dowiedziawszy się gdzie obecnie pracujemy. Zresztą wystarczy prześledzić portale społecznościowe i zobaczyć gdzie odchodzą ludzie z tej firmy. Oprócz tego pracę w tej firmie wspominam bardzo dobrze i gdyby były podwyżki oraz awanse to na pewno bym został dłużej - konkurencja zaoferowała blisko +50%.

Saruman

Potwierdzam opinię powyżej

Sauron

Duża rotacja z uwagi na mizerne podwyżki. Bardzo niska jakość oprogramowania, praca polega głównie na poprawianiu badziewia napisanego w USA lub Indiach. Wyższe stanowiska zarezerwowane dla Amerykanów. W Krakowie jeden dyrektor przypada na ponad 100 osób. Olbrzymi opór przed jakimikolwiek zmianami, bo Amerykanie panicznie boją się uczenia nowych rzeczy.

Programista Java

Rozmowa profesjonalna

Jak działa HashMapa (szczegóły), Generics, Java concurrent API (Atomics, synchronized keyword, CountDownLatch, InterruptedException), String pool

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
NieQA

Bądź po prostu dobrym testerów, to cię przyjmą na bank i dadzą 7,5 a nie 5 ;)

bolek

Jak w takim razie w tej firmie wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Na co zwrócić uwagę, itp?

Re

Odpowiedź masz kilka postów wstecz. Rozmowa niewiele wnosi jak firma skąpi. To nie są wygórowane oczekiwania.

trebuts

A mozecie cos powiedziec o stanowiskach dla testerow. Ja powiem wprost oczekiwalem 5k brutto na poczatku ale niestety sie nie dostalem. Mialem wtedy tylko pol roku doswiadczenia. W waszej ocenie powiedzialem za duzo ? rozmowa w moim odczuciu byla bardzo udana

Maciek

Nie wiem czy akurat ten portal jest najlepszy do wyrazania tego rodzaju opinii. Niemniej jednak czuje sie w obowiazku, jako osoba która pracowała z Robertem przed jego przejsciem do firmy z rzeczonego blogu, absolutnie nie zgodzic sie z ta opinia. Jest on kompetentą i solidna osobą, ktora szanuje ludzi i ich wysilek. Co do Sabre, jako firma jest ok. Warunki pracy, procesy biznesowe, praktyki w 90% zależą od tego do jakiego zespołu sie trafi. Zespół można zmienić jeżeli coś się nie podoba. System podwyżek dziala jak w kazdej korporacji. Wypłata przychodzi co miesiąc na konto.

SSS - 2013-02-05 21:57:31 Studentem Sabre Stoieno fajnie jest :) Koledze przeszkadza mlody wiek czy sczeniackie zagrywki?

SSS

Studentem Sabre Stoi

Space Invader

Czy możesz mi podpowiedzieć jak nazywa się ta firma? Też chce zarabiać o 30% więcej :)

zwinny deweloperek

sabrysta - 2013-01-21 09:42:33 To w takim razie jaka to jest pensja?No z pensją jest tak, że spokojnie starcza do pierwszego :)

sabrysta

To w takim razie jaka to jest pensja?

forget_about_sabre

Czasy gdy Sabre oferowalo konkurencyjne pensje minely i te czasy minely juz dawno na moje oko 3, 4 lata temu. Na palcach obydwu dloni mozna policzyc firmy ktore w Krk placa wiecej. Po co tracic swoj czas na rozmowe z nimi? Nie wiem - ja dzień stracilem. Dwa miesiace temu postanowilem zmienic prace i podczas rozmowy z [usunięte przez moderatora] pan z HR'u bardzo sie zdumial moimi, jak to okreslil "wysokimi oczekiwaniami". Zadnemu ze znajomych ktorzy konczyli ze mna studia i pracuja w S. nie udalo sie jeszcze dogonic mojej pensji a wielu ktorzy nie pracuja w S. zarabia wiecej (kilku rowniez wiecej odemnie). Wiec jakos reakcja HR'owca - dobrze ukrywana ale do wychwycenia - nie zdziwila mnie. Oferte pracy spelniajaca moje "wysokie oczekiwania" dostalem dwa tygodnie pozniej z firmy w ktorej obecnie pracuje. Wszystkim ktorzy chca mi napisac ze jestem nieudacznikiem/nieukiem i chce za duzo zarabiac bo jak bym mial kompetencje to S. by mnie przyjelo odpowiadam krotko: jesli definicja nieudacznika brzmi "czlowiek ktory zarabia 30% wiecej niz jego koledzy w S." to jestem szczesliwym nieudacznikiem :)

anonim2

Witam wszystkich, Czy możecie ujawnić jaki jest w tej chwili poziom zarobków w Sabre? Czy kwota 10000 brutto jest osiągalna na stanowisku nie managerskim tzn Senior java developer lub Senior database administrator.

Nigdy nie pracowalem w tego typu firmach. Dla mnie to takie zbiorowisko jak ul lub mrowisko. Ktos pisze, ze mozna zmienic projekt ale to trwa... To nie mozna powiedziec, ze mam was w [usunięte przez moderatora] ide sobie do innego projektu? Co stoi na przeszkodzie, ze nie mozna zmienic projektu? Te grupy projektowe sa jak firmy w firmie czy jak w koncu?

car

Widze ze lyknales jak pelikan blog [usunięte przez moderatora]. Umieralem ze smie (usunięte przez administratora) czytajac bajki tego najmarniejszego managera jakiego Ziemia nosila. Co do Roberta to pracowalem jakis czas i jest naprawde spoko gosciem. Samo Sabre jest spoko. Duza korporacja wiec zdazaja sie projekty dobre i fatalne. Jak trafisz. Przeniesc sie mozna zawsze, ale to trwa.

Martin

czy zeczywiscie jest tak, ze jest to tylko klasyczny \"low cost\" development centre gdzie tylko sie \"klepie\" na istniejacych rozwiazaniach za male pieniadze? tyle sie czyta o Sabre i ich podejsciu do innowacji, nic z tego nie ma w Krakowie?

programista

Jako że gdzie indziej panuje cenzura wobec obiektywnych opini, to dodaję tutaj: Plusy: niezłe benefity (górny poziom średniej krakowskiej), dobry pakiet w LuxMedzie systemowa możliwość pracy z domu (choć niektórzy managerowie tego nie lubią) istnieją w Sabre osoby, od których można się sporo nauczyć (choć bardzo dużo dobrych ludzi odchodzi) testy, CI, code review jest normą (TDD już nie zawsze) bezstresowa atmosfera możliwość wewnętrznej rekrutacji, różne zespoły potrafią się od siebie bardzo różnić Minusy: bardzo niskie podwyżki (zwykle 2-5%), płace coraz bardziej odstające od realiów rynkowych nadmierna biurokracja, zbędna papierkologia przy wdrożeniach pozorny rozwój, awans zależy od visibility, nie od efektów pracy duży % osób z manager w nazwie stanowiska, którzy nie tylko nie przynoszą wartości dodanej, ale wręcz utrudniają prawdziwą pracę poziom współpracowników w US i Indiach, spowodowany głównie poziomem wynagrodzeń tamże biuro przypominające głośną halę produkcyjną (często bez okien), jakość wykonania wszystkiego oszczędności na sprzęcie, nie ma szans nawet na kabel do podpięcia monitora do laptopa złączem cyfrowym zauważalny poziom odejść najlepszych ludzi nie ma co liczyć na innowacje (choć jako hasło występuje na ustach wszystkich VIP-ów), głównie transforomowanie xmli do innych xmli firma sprzedażowa, gdzie kluczowe obszary techniczne są niedoinwestowane, bo nie mają bezpośredniego/natychmiastowego wpływu na ROI często obligatoryjny flex space metodyka prowadzenia projektów w firmie to agile na miarę, który często z agile nie ma dużo wspólnego kultura organizowania wielu meetingów i calli, z których nic nie wynika Wskazówki dla pracodawcy: - zrozumienie, że przesadne oszczędności psują niegdyś fantastycznej firmie opinię - wymiana sprzętu zależna od jego parametrów, a nie od przepracowania 3 lat - podwyżki i próba zatrzymania najlepszych ludzi, niekoniecznie w roli managerów - próba pożegnania z EDS/HP, utrzymanie systemu produkcyjnego to przecież core pracy programisty - więcej intymności i ciszy, ograniczenie zbyt dużych otwartych powierzchni - ograniczenie bezproduktywnych meetingów oraz korporacyjnego bełkotu, przynajmniej w stosunku do osób bezpośrednio związanych z technologią, a nie z biznesem - rzeczy kluczowe i wspólne dla wszystkich projektów powinny być rozwijane przez najlepszych ludzi, z naciskiem na wyjątkową jakość produktu

Zostaw merytoryczną opinię o Sabre Polska Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Sabre Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sabre Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sabre Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 5 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sabre Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sabre Polska Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sabre Polska Sp. z o.o.