counter
Paweł Nowy wpis

Praca w Mdk-Serwis Katarzyna Kawczyńska to praca, którą polecilibyście osobom młodym bez doświadczenia zawodowego? Nie ukrywam, że kwestia ta mocno mnie ciekawi i zupełnie nie wiem, gdzie na ich temat miałbym szukać informacji. Przejrzałem sporo stron w internecie i niestety nic nie znalazłem. Może tu tego właśnie się dowiem? Dobrze by było.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 588 dni.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Mdk-Serwis Katarzyna Kawczyńska?

Halina Nowy wpis

Witam serdecznie wszystkich. Ostrzegam wszystkich przed tą firmą. Firma wcześniej była na D.S Dan Serwis teraz jest Mdk serwis prowadzona przez K.K. Ta firma to (usunięte przez administratora) i oszukały wiele ludzi na wypłatach. Mnie również.

Anonim Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Nie wypłacalna firma. Pani K.K i D.S nie wypłacili ludziom bardzo dużo pieniędzy. Nie polecam współpracy z tymi paniami.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

anonymous

To są kłamczuchy i są mi winne jeszcze 1280 zl za prace . oszukały dużo dziewczyn

Żanet
@anonymous

Mi są winne 1000 złotych. Mojej znajomej 1300 złotych.

anka

Oszuści,oszuści,oszuści!!!!

Bożena

Firma jeszcze nie dawno nazywała się Ar-Cif,potem Dan-Serwis. Stanowczo odradzam współpracę z tymi paniami. Firma jest nie wypłacalna. Panie oszukały wiele ludzi na pieniądze.

Jak tam z zatrudnieniem w firmie Mdk-Serwis Katarzyna Kawczyńska w mieście Warszawa? Niestety wieści aktualnych brak.

Zostaw merytoryczną opinię o Mdk-Serwis Katarzyna Kawczyńska - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad