TROJA Sp. z o.o.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o TROJA Sp. z o.o.

Tomato Nowy wpis

Witam mam pytanie też podpisujecie pralnie ? Mi dają do podpisywania rachunki za pralnie że niby oświadczenie a ja nie dostaje złotówki na pralnie Podpisuję to ale zabardzo nie wiem oco i poco Pracuje ostatni miesiąc Nie polecam ciągle czekam na swoje pieniądze +-2 tygodnie się spóźniają W poniedziałek idę sprawdzić na jaką kwotę jestem zarejestrowany bo śmierdzi to z daleka

Kulawy Nowy wpis
@Tomato

Ta pseudo firma to jeden wielki przekręt. Wypłaty dzielone na kilka przelewów i zarobki na papierze zaniżane tak kombinują przed skarbówka. Wypłaty na raty i z każdej brakuje po 100-200zl. Ogólnie tragedia uciekać kto może

Pracownik Nowy wpis

Pracuje w tej firmie pół roku (robię ostatni miesiąc ) Zibi masz 100% racji tutaj nie da się zarobić Mam tego dość czekam na swoje pieniądze miesiąc w miesiąc w 1 miesiącu były tylko na czas a tak normą jest 2 tygodnie po terminie i to w ratach pod stołem bo nie jesteśmy normalnie zarejestrowani w każdym miesiącu dostaje 200-300 zł mniej jak pytam czemu słyszę będzie wyrywanie i nie ma od pół roku mam tego dość

Pracownik (zleceniobiorca) Nowy wpis

Zapomnijcie o pensji na czas. Jutro mija 14 dni odkąd powinny na koncie być pensje za grudzień. Oczywiście pensji brak. W dodatku urywają około 2 złotych od kwoty na umowie. Do tego płacą zus od kwoty z sufitu. Czekam do jutro i wjeżdża PIP o ustalenie stosunku pracy. Zapłacą za mój urlop.

Zibi

Pracuje w tej firmie od września,wypłaty na czas ,stawka jak najbardziej ok.Do takiej roboty idzie się żeby dorobić a nie zarobić...młodzi bez kwalifikacji oczekują niebotycznych zarobków ,trzeba mieć coś ,żeby oczekiwać czegoś.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w TROJA Sp. z o.o. na stanowisko MASARZ - ROZBIERACZ? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.

Jaka jest kultura pracy w TROJA Sp. z o.o.?

Kamil

Nie pchaj się w tą firmę chyba że chcesz po trzy miesiące czekać na wypłatę

Kamil

Ja pracowałem w tej firmie niecałe 4 miesiące i powiedziałem dość. Kto będzie pracował za 16 zł netto prezes chyba znalazł tu (usunięte przez administratora) którzy będą tu pracować

Pracowałem dwa dni tam kilka lat temu i się dziwię że pracują tam ludzie .Ja uciekłem po 48 H bo o tych dużych poślizgach i bankrutujaca. Firma poinformował mnie zmiennik tylko dostawca cateringu .No i (usunięte przez administratora) na czas na kasę czekałem około 3bmiesiecy.

Robocop

I bardzo dobrze zrobiłeś. W centrum handlowym w Białej podlaskiej dyrekcja pogoniła taka ochronę za niepłacenie pracownikom.

a
@Robocop

To jest nie prawda , rozwiązano umowę za brak reakcji pracowników na zdarzenie na terenie obiektu ale wszystkich super pracowników przejeła inna firma

b
@a

Jeśli ochrona nie reagowała na zdarzenie na terenie obiektu czyli nie wywiązywała się ze swoich obowiązków to nie jest taka super jak piszesz.hihihi

Stop oszustom

Radzę nagrywać rozmowy, robić fotki żeby później jak będą problemy z pieniędzmi mieć jakieś dowody na potwierdzenie swojej wersji. Bo można pracować miesiąc dwa albo i trzy miesiące za darmo a jak będzie się upominać to prezes uda (usunięte przez administratora)i powie że nie pracowało się w tym (usunięte przez administratora)

@Stop oszustom

Ale to nie ma się żadnej umowy, która mogłaby potwierdzić to, że pracowało się w tej firmie w te miesiące i pensja nie została wypłacona? Jak to wygląda?

:==)
@Ania

Nie ma żadnej umowy nic. Wszystko jest na gębę.

Zenek

A zgłosić ten wynalazek do skarbówki i ochrona budowy pracownicy bez żadnych badań lekarskich i często pod wpływem alkoholu.

WL

Szukają człowieka na stanowisko operator stacji monitoringu wizyjnego na nocki, weekendy i święta. Kasa jakoby 25 zł na rękę. Prawda to? Ile godzin trwa zmiana? Czy operatorzy też mają problem z dostaniem wypłaty? Bo nie pisaliście jako kto pracujecie, więc nie wiem, czy nie ochrona

Rudy
@WL

Kasa 25 zl,/h to takie bajki możesz opowiadać dzieciom na dobranoc. Dostaniesz max 16.50 i będziesz tyrać ponad 300h miesięcznie bo niema ludzi czyt. frayeruw za takie stawki pracować. I będziesz prosił te (usunięte przez administratora) żeby dostac wypłatę na czas.

LT
@Rudy

No właśnie czytam że z tymi wypłatami to różnie u was jest. Jakoś sukcesywnie wypłacają zaległości dla pracowników? Długo się trzeba prosić żeby dostać kasę?

operator

kasa taką jak piszą 25 każdego miesiąca na koncie

aa

stawka 25 zmiany 12 lub 24 kasa do 25 następnego miesiąca w całość na koncie

Anonimowy alkoholik
@aa

(usunięte przez administratora)Ja pierwsza wypłatę i to w ratach dostałem po przeszło 2 miesiącach..

Były już pracownik

Od 5 miesięcy nie dostałem pieniędzy. Prezes olewa sprawę bo niby nie byłem jego pracownikiem xd. Sprawa zgłoszona do pipu i sądu

RV
@Były już pracownik

Dlaczego twierdzi, że nie byłeś jego pracownikiem? Miałeś jakąś umowę? Czy pracowałeś na czarno i może dlatego nie miał poczucia, że musi wypłacać Tobie wynagrodzenie?

@Pracodawca
@Były już pracownik

Proszę nie pisać nie prawdy , Proszę o kontakt z Prezesem

mongo

czy firma rozdaje paczki na święta?

Norbi

Czemu żartowniś? Większość firm daje paczki i bony na święta. Tu nic takiego nie ma? Nawet imprezy gwiazdkowej dla pracowników?

Klusek
@Norbi

Może i większość firm ale akurat nie ta. Tutaj jak dostaniesz wypłatę na czas to jest wielkie święto . A o jakiś paczkach czy bonach to sobie możesz pomarzyć.

były już pracownik

Nadal czekam za pieniędzmi za wrzesień i listopad.

@były już pracownik

Proszę sie skontaktować z prezesem

były już pracownik

wiszą mi siano za 2miesiące telefony wyłączone dzwonie na centrale to dostaje(usunięte przez administratora) za to że upominam sie o pieniądze. sprawa zgłoszona do pip a teraz szykujemy pozew zbiorowy bo znalazłem 33 osoby które mają to samo

Małgosia
@były już pracownik

To ile konkretnie za te 2 miesiące powinni Ci wypłacić? Czy wcześniej zdarzało się, że były opóźnienia? Myślisz, że wypłacą Ci odsetki za czekanie?

a

piszesz głupoty wypłacają wszystko

Luk

Firma Troja to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) pracowałem w tej firmie i nie polecam nikomu tej firmy chyba że chcecie za darmo pracowoc leżę mi pinidziadze za listopad i nadal nie dostałem

@Luk

zgodnie z umową do 25 następnego miesiąca , wynagrodzenie będzie wypłacone

Kinia

Operator stacji monitoringu wizyjnego poza stawką podstawową ma jakieś dodatki do pensji? W ogłoszeniu takim z listopada podali tylko tę stawkę godzinową, a ja ciekawa jestem, czy to wszystko. Ile tak ogólnie wychodzi wam na koniec miesiąca wypłaty? Jak to nie jest żadna zawodowa tajemnica.

Sprawę zgłosiłem do pipu oraz sądu pracy. Gdzie moje pieniądze?

Kandydat do pracy w firmie

Witam czy coś się zmieniło w kwestii wypłacalności w firmie?Miałem podjąć pracę,ale opinie byłych pracowników są bardzo niepokojące.Aktualnie poszukują na osiedle mieszkaniowe. Ale iść do pracy za pół darmo to raczej nie ma sensu.Bardzo proszę o aktualne informacje o tej firmię

Petarda
@Kandydat do pracy w firmie

Tak zmieniło się ale na gorsze. Ludzie nie mają jeszcze kasy za lipiec i piszą skargi do PiP.

@Kandydat do pracy w firmie

Szczerze nie polecam. Okres rozliczeniowy to 25-tego każdego miesiąca. Czyli ja zaczniesz pracę 1 września to pierwsza wypłatę weźmiesz 25-go października. Ale to tylko teoretycznie bo i tak nie zapłacą na czas i nie cała sumę. Np masz zarobione 3.5 tys to dostaniesz może 1tys a resztę nie wiadomo kiedy.

Tadek
@666

Ej to niepokojąco to brzmi. Jakie są tłumaczenia pracodawcy, skąd wychodzą takie opóźnienia w wypłatach? Generalnie podałeś, że jak ktoś ma zarobione 3.5 tys. Mogę wiedzieć na jakim stanowisku taka stawka? To przy okazji może dowiem się dokładnych sum, jakie tu można zarobić :D

Budrys
@Tadek

Wiesiek tylko obiecuje i mydli oczy że kasa będzie. A na kasę czekam już 3mirsiace. Mam niewypłacone kasie za lipiec sierpień wrzesien. Kuwa fa chyba wyciągam tego Wieśka za siwy baniak no juzi nerw puszcza

Kornelia
@Budrys

A w umowie, do którego dnia miesiąca powinno wpływać wynagrodzenie? Zdarzyło się już kiedyś, że tak długo czekałeś na pensję? Czy firma wypłaci odsetki za zwłokę?

Arab
@Kornelia

O jakich odsetkach mowisz hahaha..... Trzeba się cieszyć jak się odzyska swoje. Pracowałem tam trochę czasu i nigdy ale to nigdy nie było kasy na czas i zawsze trzeba było upominać. A durektorek tylko zbywał i udawal gupiego że nic nie wie o sprawie i że kasa powina być na.koncie.

HB
@Arab

A w ogóle jest szansa że się odzyska polubownie? W ogóle tam ktoś jeszcze jest zatrudniony jak tak sytuacja z finansami? Dużo osób przez to odeszło?

@HB

Szansa raczej jest ale 100% pewności nie ma i na pewno nie szybko. Ja odzyskałem kasiorkę po 2 miesiącach . Zatrudniają się ludzie którzy nie zasięgają opinii na temat tej firmy. Z tego co ja wiem to sporo ale z różnych obiektów.

Kamil

Witam wszystkich chciałbym zapytać się czy firmie Troja są wypłaty na czas?

Jakie są mocne strony pracodawcy Troja Marek Nałęcz?

Abc

Żadne

Ilona
@Abc

Co tak hejtersko od razu? :( Czyli tych słabszych widzisz znacznie więcej?

Drwal

Zadnych. Z tej firmy inspekcja pracy i prokurator nie powinien wychodzić.....

Ilona
@Drwal

Piszesz to odnośnie obecnych warunków? Bo jeśli tak to jest szansa na doprecyzowanie w takim razie co tu w zasadzie aktualnie się dzieje?

@Drwal

Warunki pracy a dokładnie pomieszczenia poniżej poziomu. kombinacje ze stawką za godzinę.

Jakub

Napiszesz coś więcej, co takiego niedobrego jest w tych warunkach pracy? Kombinacje to znaczy, że co nie płacą tyle, co umawiane? Nie chcę czegoś źle zrozumieć. A akurat szukam pracy.

Abc
@Ilona

Niema kasy za lipiec a jest już wrześnień to jak to można ocenić? Bo mi tylko jedno ciśnie się na usta że to (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o TROJA Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w TROJA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TROJA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TROJA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 2 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TROJA Sp. z o.o.