TROJA Sp. z o.o.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o TROJA Sp. z o.o.

Kamil

Witam wszystkich chciałbym zapytać się czy firmie Troja są wypłaty na czas?

Jakie są mocne strony pracodawcy Troja Marek Nałęcz?

Abc

Żadne

@Abc

Co tak hejtersko od razu? :( Czyli tych słabszych widzisz znacznie więcej?

Drwal

Zadnych. Z tej firmy inspekcja pracy i prokurator nie powinien wychodzić.....

@Drwal

Piszesz to odnośnie obecnych warunków? Bo jeśli tak to jest szansa na doprecyzowanie w takim razie co tu w zasadzie aktualnie się dzieje?

@Drwal

Warunki pracy a dokładnie pomieszczenia poniżej poziomu. kombinacje ze stawką za godzinę.

Jakub

Napiszesz coś więcej, co takiego niedobrego jest w tych warunkach pracy? Kombinacje to znaczy, że co nie płacą tyle, co umawiane? Nie chcę czegoś źle zrozumieć. A akurat szukam pracy.

Abc
@Ilona

Niema kasy za lipiec a jest już wrześnień to jak to można ocenić? Bo mi tylko jedno ciśnie się na usta że to (usunięte przez administratora)

Pezet

niema do dziś. Wiesiek z dyrektorkien tylko obiecują że kasa będzie i zbywają ludzi.. a oni jeżdżą za nasza kasę na wakacje i się bawią. A ty głupi (usunięte przez administratora) siedź w budzie jak (usunięte przez administratora)i szczekaj jak ci zagrają. rób za 15zl/h. Krzywda ludzka wyjdzie wam bokiem kanciarze.

Kicior

Odwieczny problem firmy to kasa. Dziś jest 26 sierpnia a kasy za lipiec brak. Firma tragedia, ostrzegam wszystkich przed jakąkolwiek praca u tych wyzyskiwaczy.....

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w TROJA Sp. z o.o. na stanowisko MASARZ - ROZBIERACZ? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.

Koniec miesiąca a pieniędzy jak nie było tak niema,jeszcze trochę a Troja nie odbierze swojego sprzętu do puki nie wypłaci pieniędzy tak się z wami zabawimy

Ruda

Minimalna stawka godzinowa na umowie zleceniu wynosi 16,40. Czyli jak wam placą 15zł/h to zastanowiła bym się na zgłoszeniem sprawy do PiP.

@Ruda

W sumie ciężkie do udowodnienia bo skąd PIP będzie wiedział ile ktoś miał godzin w miesiącu? Poza tym płacą na dwa razy tym bardziej gmatwając sprawę.

Jerzy

Jak to na dwa razy? To są dwie wypłaty w miesiącu? Na jakiej podstawi dwa przelewy? Osobno podstawa i premia czy inaczej jest liczone?

Wolf
@Jerzy

Nie dość że wypłata z miesięcznym opóźnieniem. Że np za luty ludzie dostają kasę w kwietniu to jeszcze wypłacają po parę groszy. Masz zarobione 3tys to wcale nie znaczy że tyle dostaniesz. Troja decyduje kiedy i ile masz dostać i tak rzucają ochłapy po 1tys na odczepnego. Kombinują jak mogą żeby wy..mać pracownika.

@Jerzy

Jaka premia? Jak masz np. 200 godzin to zapłacą np za maj około 25 czerwca jakieś 1600 zł a po 2-3 tygodniach(czasami trzeba się upominać ) 1400 zł. Czyli stawka 15zł/h, w tytule drugiego przelewu: "rekompensata".

Jaka to rekompensata jak to część należnej wypłaty. Na jakiej umowie jesteś? Zleceniu czy o prace z wszystkimi składkami do ZUS?

@Paweł

Na szczęście już tam nie pracuję. To była oczywiście umowa zlecenie.

Mania

A miałeś wtedy status ucznia/studenta? Zastanawiam się, czy to zlecenie, o którym tu często mowa tylko dla osób poniżej 26 roku życia? Czy starsze osoby też nie mają co liczyć na uop? Jak tam wspominasz samą pracę? Trzeba się narobić? Jak rotacja?

@Mania

Nie miałem statusu ucznia ani studenta. Jak ktoś się godzi pracować poniżej minimalnej krajowej i czekać tygodniami na przelew to jest dobrym pracownikiem, a jak się upomina to się zaczynają problemy. Poza tym jak się ich wcześniej poinformuje, że się rezygnuje - to momentalnie wycofują pracownika z ZUS-u w którym to mają zaległości.

Domi

A podawali przyczynę dlaczego płacą z takim opóźnieniem, mają jakieś problemy z płynnością finansową? Skoro jest taki problem z hajsem, to nie ma przypadkiem u nich rotacji pracowników?

@Domi

Prawdopodobnie mają ludzi (usunięte przez administratora), inna sprawa, że dziwię się, że jeszcze nie upadli. Rotacja jest, bo okłamują ludzi.

Marcela

Dobrze zrozumiałam, że przyjmują tylko na umowę zlecenie? Nikt z pracowników nie ma umowy o pracę? No słabo strasznie to wygląda, racja. Sama praca w sobie jak wygląda? Trzeba się narobić?

@Marcela

Tak, tylko umowa zlecenie.

Zając

Ja poszłem z tej firmy dawno. Kasa słaba i nie płacili na czas. A z mojim doświatczenirm znajde robote esze dzie

Ferdek

Pomimo tego że stawki poniżej min krajowej to opóźnienia w wypłatach to tutaj standard. Kiedy i czy w ogóle dostaniesz kasę to już loteria. Takie firmy tylko przynoszą wstyd i psują opinie w branży.

@Ferdek

To nie dość że wypłaty małe to jeszcze jest problem z terminowością? Wiadomo czemu są opóźnienia? Szef się jakoś tłumaczy?

Bimber
@Jerzy

Dokładnie tak. Stawki po 15zl/h i wypłaty za luty dostaliśmy w kwietniu. Ciekawe kiedy i czy w ogóle wypłaca za marzec. Może bliżej wakacji. Ich nie obchodzi za co pracownik ma życ.(usunięte przez administratora)

Jaki jest wkład kierownictwa Troja Marek Nałęcz w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Jaka atmosfera? Żadnego wkładu. Dla mnie to jest firma wykorzystująca sytuację ludzi którzy nie maja wysokich kwalifikacji lub chcą sobie dorobić. Płaci stawkę mniejszą niż jest przez państwo zapewnione i na umowie wpisane. Obiecują premię ale tylko na obiecankach się kończy.

Małgorzata

Płaci mniej niż minimalna - ok, pomyślałam że może jakaś część etatu tu wchodzi w grę. Ale mniej niż na umowie? Mega dziwne, ile na minusie jesteście miesięcznie i w ogóle czemu tak się dzieje? Za co te premie mieliście dostawać?

@Małgorzata

Wszystko zależy od tego w jakim mieście. Jeśli jest to małe miasto i nie za wiele pracy to wykorzystuje to pan prezesik. Przeszedłem do innej firmy na umowę zlecenie i jak jest na umowie że 16,50 na rękę to tak jest. Plus premia zależna od ilości godzin.

Mam kontakt z ludźmi którzy nadal pracują w Troi i nic się nie zmieniło odkąd odszedłem. Ja osobiście nie polecam tej firmy, Premia miała być na paliwo za dojazdy do miejsca pracy. Jeśli jest możliwość to proszę znaleźć pracę w innej firmie. Pozdrawiam.

Jestem nowo zatrudnionym pracownikiem. I czytając tę opinie jestem pełny obaw czy warto tutaj pracować i czy dostanę pierwszą wypłatę. A może coś się polepszyło w tej firmie??

@.

Poczekaj, dopiero teraz się martwisz? A wcześniej to co robiłeś? w sensie dostępu do opinii nie miałeś czy jak?

2022
@.

I jak z płatnością ?

Zorro

Chcesz pracować i dostawać wypłatę na czas?! Niestety nie ten adres nie ta firma. Tutaj o kaskę trzeba się upominać a wtedy jesteś traktowany jak wróg.

Nie polecam, chyba że ktoś chce pracować za darmo. Firma nie wywiązuje się ze swoich obowiązków a przede wszystkim terminowego wypłacania wynagrodzeń.

@Andrzej

Za darmo to raczej nikt by nie chciał. A wiadomo czemu się nie wywiązują? Coś w firmie się dzieje?

2019

Przepracowałeś w tej firmie czerwiec.To nie licz na to że w lipcu dostaniesz kasę.Dostaniesz ale we Wrześniu i to pewnie nie całą. Oni za twą wypracowaną kasę jeżdżą na wakacje A za co ty będziesz żyć mają gdzieś.Nie polecam tej firmy omijać szerokim łukiem strata czasu.

Łukasz
@2019

Draństwa koordynator okłamuje że jest przelew trzeba czekać nawet 3 miesięcy trzeba się zebrać razem i dać do prasy i do sądu

Janusz

Ostrzegam wszystkich przed zatrudnieniem się w firmie Troja.Chyba że ktoś chce pracować za darmo .Na umowie jest że wypłata jest DO 25 ..Czyli że jak ktoś zatrudni się 1 lutego to teoretycznie wypłatę powinien dostać najpóźniej 25 marca .Ale tylko teoretycznie bo kasy nie ma..Prezes Nałęcz robi słodkie oczy i tylko obiecuje że kasa będzie lada dzień a tymczasem trzeba czekać 2- 3 tygodnie Ma szerokie plecy i szuka ludzi do roboty za darmo.Jak ktoś chce pracować za darmo 3 miesięce i słuchać kłamstw Nałęcza że nic nie poradzi tylko rozkłada ręce i bredzi że w marcu nie ma jeszcze faktur za styczeń to ta firma jest ok..Skargi do PIP nic nie dają także jeżeli ktoś chce normalną pracę i normalną pracę to na pewno nie TROJA Marka (usunięte przez administratora) Nałęcza.

Piotrek

Witam czy są jakieś pozytywne strony w tej firmie Bo po opiniach widzę że chyba lepiej dać sobie spokuj z pracą w tej firmie Jestem tydz i jestem przerażony tym co przeczytałem.

Kaktus
@Piotrek

Witam.I jak na dzień dzisiejszy wygląda sprawa pracy w firmie Troja? Czy coś się poprawiło?

Kaktus

Witam.Dużo negatywnych opinii na temat pracy w firmie Troja.Jak wygląda sytuacja dziś? Czy coś się zmieniło ?

anons2

Nie płacą. Nie idż do tej firmy. Ostrzegam. Są inne firmy które płacą na czas. Prezes robi przelewy. Jak ktoś odchodzi z firmy to złośliwie nie płacą po pare miesięcy. Warbud płaci do 10ego każdego miesiąca a prezesik robi przelewy za miesiąc. Czyli co robi z pieniędzmi. Odbiera sobie zysk 100tyś. A ludzi ma w (usunięte przez administratora)

@anons2

Opóźnienia w wypłacie to dla pracowników duża niedogodność. Czy możesz też napisać o innych sprawach związanych z zatrudnieniem? Mam na myśli rodzaj umów na jakie może liczyć nowy pracownik. Są to kontrakty na czas określony, czy raczej umowy zlecenie.

Mikołaj
@anons2

A inspekcja pracy poinformowana?

Iwona

Witajcie, w komentarzach z zeszłego roku pojawiło się wiele skarg na temat braku wypłat w terminie. Czy sytuacja zmieniła się od tego czasu? Jeżeli jesteście aktualnie zatrudnieni u Marka Nałęcza, wypowiedzcie się koniecznie na ten temat.

Lewa firma jak większość innych.Wyzysk brak wypłaconych pieniędzy.Co tu gadać omijać szerokim łukiem.

Jerzy

To dość mocne słowa. Piszesz o braku wypłaconych pieniędzy, jak zakończyła się ta sprawa? Czy wszystko zostało ostatecznie uregulowane? Jestem ciekaw czy sprawa skończyła się pozytywnie, daj znać.

Mateusz

@2019 dlaczego nie cała, nie wypłacają całego wynagrodzenia?

Zostaw merytoryczną opinię o TROJA Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w TROJA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TROJA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TROJA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TROJA Sp. z o.o.