Opinie o Koloryt Plus w Łomianki

@Czarna

brutto czy netto?

Ewa Nowy wpis
@Czarna

Rozumiem, że taka stawka nie jest dla Ciebie satysfakcjonująca, może pracodawca wspominał o kolejnych podwyżkach? Czasem na wynagrodzenie składają się również premie czy innego rodzaju dodatki, powiesz nam, jak jest w Koloryt Plus? Widzę, że firma świadczy usługi porządkowe w różnego rodzaju obiektach - może zatrudnione osoby mogą wybrać miejsce, w którym pracują, i które jest na przykład w pobliżu ich miejsca zamieszkania? Jak to wygląda w praktyce?

Witaminka Nowy wpis

Tak naprawdę to chyba trzeba zmienić pracę, robi się za trzech, ale jak się wsoomni, że może by coś dorzucili za dodatkowy rejon... W odpowiedzi usłyszałam... To może dorzucić jeszcze coś do sprzątania... 12 list święto, przyjdźcie do pracy będzie zapłacone dodatkowo... Przyszliśmy, ale pieniędzy do tej pory nie ma... Chore czysty wyzysk nic więcej... Dla nich człowiek to sztuka, jak zachoruje to wymyślił sobie chorobę, umowy sieciowe nadal, brak mi słów poprostu... Ciekawa jestem czy wszędzie kierownictwo jest tak obłudne...

pozdrawiam

mariusz kierownik z gdanska ten od opla nie nadaje sie na kierownika . mysli ze jest kims a jest zwklm ...

Czyścioch2
@pozdrawiam

A obrażanie ludzi pomiatanie nimi należy do obowiązków pani kierownik wydzierano ryja na nich przy wszystkich też należy do ich obowiązków? O kulturze osobistej inteligencji nie wspomnę to kogo wy zatrudniacie (usunięte przez administratora)

Czyścioch2

Moje sugestie dla Koloryt Plus: Powiem tyle DNO Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić panie kierownik by trza było by nastał ład porzadek

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Gogol

Uważam, że ocena pracy kierownika nie leży w zakresie obowiązków szeregowych pracowników!

TakNie2

Iza

@Bielszczanin, być może Twoja opinia, jako osoby z zewnątrz dostrzegającej niepoprawność relacji między pracownikami różnych szczebli w firmie Koloryt Plus, sprowokuje do wypowiedzi samych zatrudnionych w tej firmie. Właśnie po to powstało takie forum, aby w bezpieczny, bo anonimowy sposób pozostawiać komentarze na temat pracodawców, aby tym sposobem wzmacniać pożądane zachowania na rynku pracy, a tam gdzie ich brakuje wpływać na pojawienie się oczekiwanych zmian.

Bielszczanin

Pracuje w Bielsku na sferze gdzie sprząta firma koloryt,prowadzę stoisko handlowe.Zbulwersowało mnie zachowanie pani koordynatorki sprzątaczek.Kobieta zachowuje się jak w prywatnym folwarku.Awanturuje się z osobami oddającymi śmieci,wyzywa i poniża pracowników z własnej firmy i nie tylko,zamyka drzwi do wc na klucz przed nosem klijentów galerii handlowej.Placimy za wynajem i oczekujemy pewnego standartu.Ja nie zatrudnił bym takiego pracownika.Radził bym wymienić tę osobę bo tylko psuje opinie firmie.

Iza

@niepolecam, naturalnie, każda Twoja opinia, choćby najkrócej wyrażona jest ważna, ale z punktu widzenia osoby, która chce się zatrudnić w Koloryt Plus, tak minimalistyczny komentarz nie do końca spełnia oczekiwania, bo jak wiemy doskonale, w miejscu pracy liczą się nie tylko zarabiane pieniądze, ale również relacje międzyludzkie i szeroko rozumiane warunki pracy. Gdybyś zechciał rozwinąć trochę swoją opinię, to tym samym wpłyniesz na jakość i atrakcyjność tego forum z punktu widzenia osób poszukujących zatrudnienia.

Ulka

Może w sytuacji braku fachowców na rynku firma zacznie podnosić wynagrodzenia?

niepolecam

Strasznie marne pensje..

Ochotnik

Czy firma prowadzi jakieś rekrutacje?

TakNie

Jak przedstawia się sytuacja Koloryt Plus na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z warunkami zatrudnienia mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Łomianki i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

Czarna

Drogie Panie odradzam wam sprzątanie w Saturnie który mieści się w Arkadii w Warszawie z tego względu że będzie robić też jako hydraulic przesłuchać toalety i będziecie geniane do zmywania brudnych talerzy po pracownikach Saturna co do was nie należy a geniane będziecie przez kierownicze Saturna więc odradzam i nie polecam.

Tak1Nie

Co teraz dzieje się w tym momencie w Koloryt Plus? Ostatni post zamieszczony został 30 temu. Na pewno od tego momentu wydarzyło się wiele ważnych rzeczy, które dotyczą organizacji pracy i pracowników. Może ktoś jednak śledzi to forum i mógłby coś napisać o tym szefie?

splendidus

firma krzak umoqy kombinowane czyli śmieciowa plus na zlecenie,zarobki dobre jak na azie lecz nie na Polskie realia,powolna wegetacia starzy opier,,, są brygadzistami tyrasz na takich.

Iza

@samawspominasz o oszustwach na umowach. To poważny zarzut. Co masz na myśli? Ktoś z Was również miał podobne doświadczenia? Piszesz również o mobbingu. Kodeks pracy definiuje go jako "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników." Czy właśnie takie sytuacje miały miejsce w firmie?

sama
@Iza

Iza , tak właśnie jest ,dokładnie tak !! ! i wiele innych , nieprawidłowych działań a wszystko w gestii brygadzistki , która ma poparcie kierowniczki i o wszystkim doskonale wie .... zatrudnione są m.in. osoby które nie mają umów bo pobierają inne świadczenia, albo umowy o dzieło są zawierane na kilka dni a pracuje się normalnie jak na pełnym etacie , sama mam takie umowy ) itp... Niestety nic z tym zrobić się nie da ! szkoda nerwów i zachodu ! ..... kto chce pracować siedzi cicho, bo jak nie to wylatuje albo nie wytrzymuje i sam odchodzi . . Sama brygadzistka pracuje na nie bardzo jasnych zasadach . Ma podobno przejść już z wcześniejszej na stałą emeryturę więc może wiele się zmieni , oby z korzyścią dla pracowników . Wszystko o czym mówię nie jest oparte na pomówieniach , mam wiele dowodów.

sama

Praca jak praca , nigdzie nie ma lekko , dobre srodki czystości , ale stosunki w pracy gdzie zezwala się na mobbing , oburzają . Niestety kierownictwo nie tylko toleruje takie praktyki lecz jeszcze ich wspiera ! Oszustwo na umowach, kombinatorstwo, itp... to przede wszystkim ma miejsce w tej firmie . Czy to jest za wiedzą Prezesa ? trudno powiedzieć, mam nadzieję że nie , bo wydaje sie kulturalnym i konkretnym człowiekiem ale chyba nie wie kogo zatrudnia . Ludzie to nie śmiecie !!!

Tak10Nie

Szczera

Tak te 3,500 tysiąca to być może zarabia się za lizanie kierownikowi ja...... i za strzelanie z ucha. Znam takich ludzi , mam na nich z górki za parę groszy by własną matkę sprzedali. Osobiście jestem na nie.:(

nnnnnnina

Ozukują.Mowią ,że podpiszą umowę po czym okazuje się ,że człowiek pracuje na umowie o dzieło gdzie nie ma nawet ubezpieczenia.

N

Jestem mega ciekawy jak jest naprawdę z Koloryt Plus, czy wszystko tutaj jest w porządku czy może nie jest, bo to ciekawa sprawa moim zdaniem, jak jest?

Grzdyl

Badziew i wyzysk za 7,50.Świątek piątek trzeba pracować za marne pieniądze.Wymagania i czepianie się brygadzistki.Absurdy dnia codziennego.Człowiek robotę zrobi dobrze,a i tak nie jest doceniany.Niby jest to Zakład Pracy Chronionej,a harować trzeba jak na galerach.Szkoda pisać,bo to jest w całej Polsce ten proceder,co śmieszne mają za to dotację im lepsza grupa,tym większe pieniądze.Cwaniactwo pełną gębą,zresztą jak w każdym jednym pseudo serwisie sprzątającym.

micha

Wierzcie mi,pracowałam w różnych firmach i póki co KOLORYT płaci najlepiej. Atmosfera w pracy nie zależy od firmy,tylko od ludzi,tworzących zespół. Opinie o współpracy możecie schować między bajki.Powtarzam raz jeszcze-jak stworzycie odpowiednią "brygadę"-to będzie super:)

Tak6Nie

onnienormalisaludzie

hejka wam wszystkim stawka w kolorycie to 6.82 do 8 zł netto a zdarzają się fuchy na których są stawki 10 zł netto tak wiec jestem w szoku opinii ludzi którzy twierdza ze jest 6-7brutto masakra inny tema jest z wolnym bo to fakt ze są miesiące gdzie ma się od 2 do 6 dni wolnego i ze jest ciężko ale ludzie to nie wina firmy tylko klientów bo takie wymagania maja i ludzie są i ich nie ma bo nikomu się robić nie chce a z umowami jest tak ze maksymalnie możecie być do 9 miesięcy na umowie o dzieło i to dla nie których jest dobre bo komornik nie namierzy najpóźniej po trzech miesiącach nalegają na przejcie na umowę zlecenie ale ludzie nie chcą a nie ze firma nie chce dać i po dwóch latach pracy można się starać o umowę o pracy na pół etatu lu 3/4 gdzie stawka jeszcze przeważnie wzrasta a nie spada a co do składek to od dwóch lat mam odprowadzane i nie mam problemu z pójściem do lekarza czy z innym problemem i jeśli się w miarę uczciwie pracuje to nie ma możliwości żeby kogoś zwolnili za Błachy powód

Misiek

Pracowałem też u nich. ogólnie wyzysk. atmosfera straszna. za zadne pieniadze tam bym nie wrócił. Zdecydowanie nikomu nie polecam.

rekin marian

świenie Romeo, zadałeś znakomite pytanie i szkoda że pozostało bez odpowiedzi. ale ponawiam je z racji jego tematyki i aktualności w kontekście tematyki tego forum. konkretyzując dyskusję o finansowych aspektach zatrudnienie w Koloryt Plus, możecie ile zarabia pracownik na rękę netto w tej firmie miesięcznie?

Dramat w tej firmie

WYZYSK - to najlepsze określenie dla tej firmy. Pensja to jakieś 5-6 złotych na rękę za godzinę. Ni ma mowy o umowie innej niż śmieciowa. Praca ciężka i byle jak płatna. Świat zwariował, że doszło do czegoś takiego. Za taką pensje nie ma szans na utrzymanie się.

on***

psssss widze ze nie ja jeden mam to samo zdanie jak Zafira... sory ale zgadzam się z nia w 100% - Łukasz Sz. powinien nabrać pokory ... zneca się psychicznie nad ludzmi a Ci boja się o tym mowic... !!!! czy ktoś kiedyś z nim zrobi porządek ? inspekcja pracy i media chętnie zajelyby się tematem:-)

Zafira

Zgadzam sie Ostrów Wlkp nie nie nie Łukasz Sz to nie człowiem zero sumienia kapuje na swoich kolegów i znęca się psychcznie na pracownikach .

Artur

witam chciałem sie dowiedziec jak tam praca w nowym dworze maz jak z umowami czy som wypłacalni.

Artur

Witam jak tam praca w benku na spszotaniu jak z umowami i czy som wypłacalni.

Zostaw opinię o Koloryt Plus - Łomianki

Chcę opublikować: