Opinie o Impuls Patryk Jóźwiuk w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Impuls Patryk Jóźwiuk. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Impuls Patryk Jóźwiuk o rekrutacji.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impuls Patryk Jóźwiuk w Gdańsk

Najemca Nowy wpis

Patryk (usunięte przez administratora) i kłamca!! (usunięte przez administratora) na pieniadze nie oddaje kaucji! Co chwile wymysla coraz glupsze wymowki. Sprawa z jest skierowana do sadu

PaWi

Najgorsze doswiedczenie wynajmu nieruchomośći. Po zgloszeniu usterek nigdy nic nie bylo naprawione. Odebralismy mieszkanie w zlym stanie, zerocilismy w lepszym. Brak zwrotu kaucji. Nie polecam wspolprace z ta firma.

Patryk Jóźwiuk Nowy wpis
@PaWi

Z tej strony Patryk Jóźwiuk. Widząc niepochlebne komentarze postanowiłem osobiście zabrać głos. Muszę jasno i dobitnie powiedzieć, że nie jestem bez winy i część z nich, która mówi o słabym kontakcie, braku napraw na czas, czy braku zwrotu kaucji miała miejsce. Zgadza się, czasami tak było. Jednak nie było to bez powodu. Każdy Najemca czy Lokator jest inny. Nie będę na forum roztrząsał każdej sytuacji. Proszę sobie wyobrazić, że współpracuję z dużą ilością Właścicieli mieszkań i obsługuję słuszną liczbę Najemców/Lokatorów. W ciągu swojej 7 letniej kariery jako zarządca nieruchomości miałem kontakt z ponad 600 lokatorami. Nieskromnie mogę powiedzieć, że ok 60% - 70% z nich była zadowolona. Gdzie są opinie tych zadowolonych? Nie ma. Ze swojej strony mogę jedynie przeprosić tych, którzy czują się zawiedzeni moją obsługą. Jeżeli uważają, że mają podstawy do swoich roszczeń to serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 726 297 149. Wszystkie sprawy ponownie rozpatrzę i postaram się zadośćuczynić. Jednak jeżeli Twoja opinia na tym i innym portalu czy forum ma na celu zaniżenie mojej wartości lub oczernianie mnie ponieważ, zatrzymałem Twoją kaucję, musiałeś/aś natychmiast opuścić lokal, bądź nie płaciłeś za najem i inne opłaty a teraz próbujesz się odegrać to proszę zanim coś napiszesz - zastanów się. Dla każdego Klienta lub Właściciela nieruchomości, którego miałem przyjemność obsługiwać przy najmie, kupnie czy sprzedaży nieruchomości chciałem podziękować za zaufanie i cierpliwość ;-) Od tej pory będę prosił o opinię każdego Klienta, któremu pomogłem po to aby obiektywnie każdy mógł dostrzec zakres i jakość świadczonych przeze mnie usług. Z wyrazami szacunku, Patryk Jóźwiuk PS. Proszę aby każda osoba, która chce wypowiedzieć się na mój temat podpisała się z imienia i nazwiska. Niech każdy ma odwagę wziąć odpowiedzialność za swoje słowa w internecie.

Fatalny kontakt z tym Panem. Byłem zainteresowany zakupem mieszkania i pomimo wielokrotnego kontaktu nie udało się umówić na prezentację. Pan Patryk zapewniał, że oddzwoni z propozycją terminu - nigdy tego nie zrobił. Fatalne podejście do klienta i zupełny brak profesjonalizmu. Szkoda czasu na takie ''biura nieruchomości''.

Aneta Nowy wpis
@Zainteresowany

Faktycznie dziwna sytuacja, w końcu w obecnych czasach walczy się o każdego klienta. Skoro zapomniał oddzwonić z propozycją terminu, nie próbowałeś się jeszcze przypomnieć? Gdyby mi zależało na kupnie, dzwoniłabym do skutku :) Chyba, że jednak padły jakieś propozycje spotkania, ale termin Ci nie odpowiadał?

Antoni Nowy wpis
@Aneta

Też miałem kontakt z Panem Patrykiem. Fakt ciężko się do niego dodzwonić, najwidoczniej musi być mocno zajęty, ale z powierzonych zobowiązań wywiązał się w całości. Ogólnie jestem zadowolony ze współpracy.

Grzesiek

Czy firma zatrudnia w ogóle pracowników a jeśli tak to na jakich warunkach?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Impuls Patryk Jóźwiuk się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Jak wygląda oferta u pracodawcy jakim jest Impuls Patryk Jóźwiuk w miejscowości Gdańsk? Oczekujemy na nowe wieści.

Stefa

W wynajmowanym mieszkaniu nie naprawia sie nic.

Jakub

Miałem i mam kontakt w Panem Patrykiem przy obsłudze moich dwóch mieszkań. Na początku zaskoczył mnie pełną obsługą administrowania mieszkaniem oraz wzięciem na siebie całego ryzyka za wynajem i usterki występujące podczas trwania najmu. Nigdy z czymś takim się nie spotkałem ale wydał mi się sympatyczny i spróbowałem. Po bezproblemowej dwuletniej współpracy zaproponowałem żeby zajął się moim drugim mieszkaniem i muszę przyznać, że pomimo czasami utrudnionego kontaktu jestem zadowolony ze współpracy z tym panem. Na pewno lepiej śpię bo nie ważne czy mieszkanie wynajęte czy nie pieniądze są na koncie. Także raczej pozytywna opinia. Moje sugestie dla Impuls Patryk Jóźwiuk: Jednym słowem, dobra obsługa mieszkań pod wynajem i pomoc w zakupie nowych. Lubię atmosferę w Impuls Patryk Jóźwiuk za: Profesjonalne podejście, celowość działań od samego początku, sympatyczna atmosfera i wyniki finansowe...

Jjj
@Jakub

(usunięte przez administratora)Ludzie ktorzy wynajmuja mieszkania za jego posrednictwem sa (usunięte przez administratora) na kaucje, brak kontaktu. Mieszkania zrujnowane a ten pan kazdy zglaszany probblem wydaje sie miec w (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Impuls Patryk Jóźwiuk - Gdańsk

Impuls Patryk Jóźwiuk
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Al. Gen. Józefa Hallera 239
    80-503 Gdańsk