Opinie o IGLOTECH Sp. z o.o. w Kwidzyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy IGLOTECH Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie IGLOTECH Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IGLOTECH Sp. z o.o. w Kwidzyn

bronek

Witajcie, czy może wiecie, czy Iglotech narzuca umowy o zakazie konkurencji dla swoich pracowników ?

Yaro

Nie wiem nigdy tam nie byłem

pomocnik inz

Ciekawy jestem jaka stawke oferowali dzis za kierownika oddzialu w Krakowie podczas rozmowy rekrutacyjnej w Katowicach. Jak ktoś był niech opisze rozmowe :)

Dżon

Tylko my mówimy o Iglotechu z Kwidzyna, a w Krakowie jest jeszcze inna firma pod tą samą nazwą. Ma ktoś opinie na jej temat?

Doradca Klienta

Poniżej jakikolwiek norm obiecane złote góry

Wszystkie były na zasadzie poszukiwania cudotworcy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
logo firmy Travel Assistant
Szczecin
Eryk Sp. z o.o.
peesve

Tak czytam te negatywy i widzę niezłą przesadę nasiąkniętą farsą kpiną i żałością. Owszem może nie ma cudów na początek odnośnie warunków finansowych, ale też nie ma co narzekać. Co do atmosfery - jest naprawdę spoko, nie ma się do czego przyczepić. Premie- nie robisz cyfry nie masz - chyba logiczne w sprzedaży wszędzie tak jest i nikt mi nie wmówi że jest inaczej. Przynajmniej nie upierdzielają Ci za to że nie masz porządku w szafce, albo 6 raz źle ustawiłeś górę z odkurzaczy ( kpina z m.e.). A rozmowa kwalifikacyjna - w porównaniu z innymi na które miałem przyjemność zawitać to sama przyjemność. Co do parcia na Haiera - nie rozumiem pretensji. To gdzie indziej nie ma parcia na konkretne produkty?? Do poprawy też jest parę rzeczy ale nigdy nie jest tak dobrze żeby nie mogłoby być lepiej.

Karbo

Jakie warunki firma iglotech oferuje na stanowisku doradcy techniczno-handlowego w krakowie, dla osob bez doswiadczenia? Czy moze na poczatek jest to okolo 1600 na reke? Dodatkowo czy wyposazaja w auto, laptop i telefon? Bede wdzieczny za szczerą odpowiedz

wojti

@kama, to aplikuj podobno warto. Ja jestem zainteresowany tutaj pracą jako doradca techniczno-handlowy. Wymagane jest oczywiście wykształcenie średnie techniczne (preferowane wyższe HVAC) i praca jest mobilna.

kama

Mnie zainteresowało ogłoszenie na Kierownika Oodziału w Krakowie,posiadam wykształcenie techniczne,akurat takiej osoby poszukują,mam również prawo jazdy,poza tym zawsze mozna sie przyuczyc na szkoleniach bo są.

AS

Tak piszą tylko słabeusze, co myślą nic nie robić i brać nie wiadomo ile kasy. Szczerze plany są zespołowe i takich mamlasów chętnie się pozybywamy z Iglo, a że duma urażona Pana nic nie chce mi się robić ... to potem wypisuje dyrdymały. Jedź chłopie do Londynu tak umyjesz talerze dostaniesz parę funtów i będziesz ciął ważniaka

Dama Pik
@AS

Odeszłam z Iglo, zarabiam lepiej, nie pracuję na zmywaku. Tyle w temacie. Oczywiście, że nie ma idealnych firm i każda praca ma swoje plusy i minusy, ale naprawdę można w Polsce znaleźć lepszą pracę niż w Iglo. Nikogo nie zachęcam, ani nie odradzam podejmowania tam pracy, ale ja się cieszę, że już mnie tam nie ma.

jakotaki
@Dama Pik

Ja teź się cieszę, że mnie tam już nie ma. Kto jeszcze ma podobne zdanie ?

ktoś

rzadko się zdarza, żeby firma miała 7 stron negatywnych wpisów, dziwne to wszystko

logistyk
@ktoś

widać że liczba fanów (czyt. byłych i obecnych pracowników) nie maleje

xxx
@ktoś

hehehe... takie rzeczy tylko w Iglo, przynajmniej w tym są Liderem :)

piti

oj tam, niech sobie świeżaki pofantazjują :)

Yoda

Dla Ciebie praca ta być musi. Klientów nowych dasz radę załatwić. Na godziny pracy czujny bądź. Niech moc będzie z Tobą młody padawanie.

olek

widze, że u nich jest dobra praca jako Doradca Techniczno-Handlowy, bo wydaje mi się, ze tutaj dobrze by było zarobić troche, sa w ofercie napisane premie. Praca jest poza tym w normalnym trybie czyli od poniedziałku do piątku, w godzinach otwarcia biura, wiec nie ma tu mowy o jakiś nadgodzinach za bardzo.

ale jaja

Kolejny??? :) I pewnie jak każdy poprzedni się nie sprawdził i nie nadawał (przynajmniej w mniemaniu właścicieli...oni to jednak mają pecha do ludzi...)

qxyz

Parę lat się przepracowało, czasami brakuje tamtych klimatów, chociaż wiem, że teraz to już zupełnie inna firma :(

ex

widziałeś ofertę do marketingu i co z tego? myślisz ze stosunek do pracowników poszczególnych działów jest inny?

doświadczony

Poliop z tego całego towarzystwa to pracują tylko zakupy, (usunięte przez administratora)

VB

Pracowałem tam dość długo, było kilka fajnych lat, atmosfera (kiedyś), fajni, zaangażowani ludzie (kiedyś). Potem już zaczęła się równia pochyła, świadomość zarządzających firmą na bardzo niskim poziomie. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć tylko tyle, że cieszę się, że już mnie tam nie ma i żałuję, że tak późno się na to zdecydowałem. Teraz odkrywam, że w pracy może być po prostu NORMALNIE i że są przełożeni, którzy szanują i motywują swoich pracowników.

TB

I co panie dżej-dżej dalej wszystkiemu winni niekompetentni handlowcy? A może jednak to król jest nagi w iglotechu? I jeszcze ten żenujący artykuł w wyborczej - wzorowy pracodawca na pomorzu? ile kosztował ten stek bajek? ha ha ha pusty śmiech...

Wielbiciel

Inwestują w swój prywatny rozwój a firma zablokowana za płatności w większości firm w Polsce.Sam fakt przekształcenia ze Spółki Jawnej na Sp Z.O.O. Już o czymś świadczy.Z rynku słychać pogłoski że firma jest na sprzedaż tyle że nie ma chętnych.Dlaczego?

Zostaw merytoryczną opinię o IGLOTECH Sp. z o.o. - Kwidzyn

• Jak się pracuje w IGLOTECH Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IGLOTECH Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IGLOTECH Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IGLOTECH Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w IGLOTECH Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IGLOTECH Sp. z o.o.