Opinie o IGLOTECH Sp. z o.o. w Kwidzyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy IGLOTECH Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie IGLOTECH Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IGLOTECH Sp. z o.o. w Kwidzyn

ktoś

Beczycie tylko o tą kasę,jakby to było w życiu najważniejsze! A co z seksem,wódą i tańcami?Sorki,ale ręce opadają od czytania tych pierdół.Nikt tu w kajdany nie zakuwa.Jak się nie podoba,to droga wolna.Jakoś wszyscy nie uciekają.A z odległości 300 km ciężko trzymać palec w d.pie bez przerwy.Szach-mat.Czekam na riposty!

miętki

my w Warszawie na oddziale mamy co roku podwyżki, a reszta oddziałów to nie wiem.

Inżynier

O to rzadkość dzięki, że piszecie też o pozytywach pracy w tej firmie to ja będę do was aplikował :)

NORMALNY
@Inżynier

puknij się w głowę i szukaj normalnej pracy

Ona

A ja tu pracuje lata i jestem zadowolona, bo Iglo to firma pełna fajnych ludzi

Doradca Klienta

Poniżej jakikolwiek norm obiecane złote góry

Wszystkie były na zasadzie poszukiwania cudotworcy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace
Kwidzyn

Carduelis carduelis - zawsze kopał dołki pod tą firmą. Nie ma go i nadal to próbuje, m.in. na tym forum. Pozdrawiam Was i trzymajcie się - zadowolony z kilku lat pracy w Iglo były pracownik i Wasz kolega.

Roman

ja się podpisuję :)

Jack

Kto lub Iglo niech się dopisze !

Oli

W firmie pracuje wielu ludzie lata, ponad 10, 15 teraz są już jubilatki 20 lecia pracy. Jeśli ktoś szuka opinii czy Iglotech to jest ta firma, a jest osobą myślącą logicznie to to jest chyba najlepsza rekomendacja Iglotechu. Cały hejt, którego jest pełno w internecie to smutne niestety takie polskie zjawisko, na szczęście jest też mnóstwo fajnych ludzi, ale rzadko tu zaglądają, bo są szczęśliwi i nie musza sobie humoru poprawiać wyrzygując się na wszystko w koło po to by poczuć się lepiej w swojej beznadziejności. Pozdrawiam wszystkich fajnych ludzi chodźcie do nas Iglo jest zajefajne :)

peesve
@Oli

Polać mu dobrze gada :D

Iglomann

Wszyscy wiedza ze u nas w Iglotechu jest super

Best

Nasz racje Vbbb my w Iglo się cieszymy jak kolejnego cianiasa wciąga konkurencja bo myśli ze jak z iglo tak każdy jest dobry. No właśnie tylko najlepsi zostają a cianiasy odchodzą na pohybel konkurencji

Vbbb

Żal mi tych ludzi co piszą tu dyrdymały o Iglo.

musialem

Kurcze, fajna firma, ktora duzo daje tym co na to zasluguja. Nie moge zlego slowa powiedziec bo mnie wychowala. Jak Ci sie nalezy to dostaniesz, a jak sie op.erdalasz to sorry. Nie jestem JJ, ale szanuje go za to co mi dal i opine w stylu - 'kolejnego jelenia wychaczylem' dla mnie swiadcza o bardzo waskich horyzontach. To nie jest firma dla kazdego. Ale jak na start w HVAC - big up! na rynku nazywana wylegarnia talentow. pozdro dla ekipy.

peesve

a tu widze dalej niekończący się dramat wojna i wylewanie żali :D. ludzie ogarnijcie się, jak ktoś będzie miał ochotę spróbować to niech próbuje - jak mu się nie będzie podobać to zrezygnuje i tyle w temacie. Po co ta cała spina nie rozumiem.

JJ

Przestańcie pisać te głupoty. Doradca spokojnie zarobi w granicach 3 tys. (czyt od 1400 do 1800) W końcu musiałem zabrać głos w tej sprawie. Zapraszamy do Iglotechu wszystkich chętnych. :)

hiko

u nich widziałem teraz taką ofertę pracy - Doradca Techniczno - Handlowy HVAC&R, macie na ten temat jakieś informacje? na pewno można spokojnie zarobić do 3 tys.

Yaro

Nie wiem jak grupa trzymająca władze ja pracuje 6 lat i miałem już 3 podwyżki i nie było z tym problemu

fiakao

nie ma u nich łatwych stanowisk, ale można dorobić fajnie na premiach na przykład pracując jako Specjalista ds. Sprzedaży HVAC&R, bo na kilka miast rekrutuja.

Jak tak czytam te wasze wypociny to wiem dla czego już was w Iglo nie ma. Przychodzicie wydaje wam się że jesteście za...biści apotem czar pryska bo trzeba pracować,oki ex. za nieróbstwo ktoś dał lepiej to gratuluje znalezienia naiwnych (usunięte przez administratora) też w końcu zauważą że g....wno jesteście warci) jak obecnie jesteście w iglo i narzekacie bo niby premii nie bierzecie to znaczy , że cieniasy z was i wam się nie należy, pracuję w iglo długo i jakoś nie było ani jednego kwartału w którym nie dostał bym premii, cele nie są jakieś z kosmosu jak to opisujecie, przyznajcie się przed samym sobą nadajecie się do rozwożenia frytek a nie do technicznego doradztwa, dla tego premii nie widzieliście. Wiem konkurencja różne cuda na nasz temat opowiada czemu? bo się nas boi. Niektórzy z nich wzięli udział w tej wymianie zdań a raczej obrzucanie błotem. Ludzie zastanówcie się każdy może wpisać tu co chce czy, konkurencja nie działa, czy cieniasy zwolnieni nie wypruwają swoich żali ? i tak im teraz jest świetnie, jak już w iglo nie pracują, ludzie zastanówcie się , po co tak aktywnie (usunięte przez administratora) na byłego pracodawcę, jakieś nie spełnione ambicje? jesteście beznadziejni i sami przed sobą nie potraficie przyznać że do tego biznesu się nie nadajecie

Yaro

Dokładnie nic dodać nic ująć :)

Yaro

czasami tak jak przy każdej umowie są negocjacje i co kto ustali tak potem ma

bronek
@Yaro

Dzięki za info, odpowiedz proszę czy w ogóle warto się z nimi wiązać, nie jestem już młody i nie chciałbym wdepnąć w coś i nie prezentować swoją osobą niedociągnięć, które można wywnioskować z komentarzy...

@bronek

Nie wiem co mam ci poradzić każdy oddział jest inny prowadzony przez różnych kierowników niedociągnięcia są jak w każdej firmie tylko na tym forum mocno przerysowane i nie dotyczą one nie których oddziałów

bronek

Witajcie, czy może wiecie, czy Iglotech narzuca umowy o zakazie konkurencji dla swoich pracowników ?

Zostaw merytoryczną opinię o IGLOTECH Sp. z o.o. - Kwidzyn

• Jak się pracuje w IGLOTECH Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IGLOTECH Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IGLOTECH Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IGLOTECH Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w IGLOTECH Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IGLOTECH Sp. z o.o.