Opinie o Super Store Pl (B2B Mk Sp. Z O.O.) w Kwidzyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy B2B MK Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w B2B MK Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o B2B MK Sp. z o.o. w Kwidzyn

Nie kupujcie z tej ,firmie ,pieniedzy nie zwracaja ,towary nie sa zgodne z opisem Tragedia ,sama czekam na pieniądze Oddaka sprawr dla rzecznika , nie podaruje ...

@klient
@Kasia

Zgadzam się w pełni, zamówiłem dywan z tej "firmy krzak", po jakimś czasie zero kontaktu, zero odpowiedzi na maile oraz oczywiście zero dywanu

Firma to przekręt, ani kasy ani towaru. Szkoda ze nie przeczytałem wcześniejszych opinii. Właściciele powinni grzać dupska w pasiakach za takie (usunięte przez administratora) mam nadzieję że karma do nich powróci. ODRADZAM SUPER 3D, B2B MK SP. Z O. O. czy jak oni się tam nazywają, bo w necie pod tym adresem jest tylko fryzjer i auto laweta

Asia Nowy wpis

cześć. Widziałam, że kiedyś poszukiwano do firmy specjalisty ds. e-commerce. nie wiecie czasem czy to nie będzie jeszcze aktualne? miała to być po prostu praca zdalna co jest dla mnie wygodne a zarobki mogły wynosić do ok 10 tys. do teraz jest więcej?

Tutaj budowlaniec jednak pracy nie dostanie? takie wnioski wyciągam po ostatnich opiniach. O towarach głównie opinie się pojawiają a w PKD dosłownie na drugiej pozycji są te budowy wskazane. To jakiś drugi profil działalności czy może jeszcze z tym nie ruszyli?

POL-EXPRESS Nowy wpis

WITAM WSZYSTKICH....ja takżę zakupiłem u nich dywan. Ani dywanu ani pieniędzy. kwota 109 zł nie podlega jednostkowo pod art.286 kk albowiem szkoda musi wynosić co najmniej 500 zł. Jednakże jeśli udowodnimy wszyscy tzw ciąg przestępczy i zgłosimy wszyscy do Prokuratury ona podejmie śledztwo z urzędu. Dlatego proszę wszystkich (usunięte przez administratora) o kontakt na adres mail (usunięte przez administratora) Zrobimy listę (usunięte przez administratora) oraz jaką ogólnie szkodę wyrządziła ta firma i wyslemy zawiadomienie o przestępstwie.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie B2B MK Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Słuchajcie kiedy były prowadzone ostatnie nabory? ja jakoś niczego nie widziałam na necie a jedna pani z miesiąc temu o prace pytała. Na razie chce się tylko zorientować, bo w marketingu internetowym mam akurat doświadczenie. w dodatku kiedyś ktoś pytał o podwyżkę. Chodziło o te indywidualne. A co z inflacyjnymi?

Mso
@Kasia

Może trzeba zrobić pozew zbiorowy? Ja od miesiąca czekam na kasę już im zapowiedziałam ze skieruje sprawę do sądu

@Mso

To trzeba skierowac sprawe do sadu , Narazie sprawe skierowalam do rzecznika Rzecznik dzisiaj mial im wyslac nakaz wyplaty dla mnie pienedzy Najpierw mozna zglosic o popelbieniu przestepstwa na policję ,bo moze juz toczy sie sprawa Jezeli byłoby nas wiecej , to nie byłoby juz wykroczenie ale ake juz sprawa karana Takze jestem za ,prosze kierowac sprawe.

Hary
@Mso

Ja się piszę na pozew zbiorowy niech zamkną to coś

Sylwia
@Mso

Ja też zostałam (usunięte przez administratora) Jak wszyscy. Jeśli będzie zbiorowy pozew, jestem do dyspozycji. Może jakąś kontrolę na nich nasłać.

KRysia
@Kasia

Pozew zbiorowy przeciw tej firmie. Też dałam się naciągnąć, szukam chetnych i działamy

Mam to samo,czekam ponad 4 miesiące na zwrot kasy. Idę na policję

greg1
@Kasia

Złożyłem do policji doniesienie o możliwości popełnienia przestępstwa. Zadziałało. Kasę zwrócili

Sorrh
@Kasia

Zgadza się (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Brak pieniędzy za zwrócone słuchawki. Również kieruje sprawę do rzecznika

Iwona
@Sorrh

No i to by miało tak sobie od lat po prostu trwać? Czytając te opinie sprzed 2 lat, zastanawiam się, czy jest sens w ogóle iść do tego rzecznika, o którym tutaj wspominasz? Wiadomo, czy pracownicy z tego tytułu mają jakieś problemy skoro o jakichś sądach tu piszą?

@klient

Tosia

Z perspektywy klienta tu się sporo można dowiedzieć. A co z pracą? Czy w ogóle istnieje jeszcze takie stanowisko jak Specjalista ds. Facebook Ads, tak jak 2 lata temu była oferta? Jak tak to nadal minimum 3 lat doświadczenia wymagają, a zarobki adekwatne do tych oczekiwań, jak uważacie? Szukam pracy w okolicy no i nie ma lekko niestety, albo już po naborze albo słaba oferta, może tu się uda.

Wiesław M.

Napiszę krótko. Nie dawajcie się tej firmie oszukać. Sprzedają towar przesz internet i sprawa załatwieona. Kasa się zgadza a klient już niczego nie odzyska. To jest firma, która naciąga klientów.

Co jaki czas w B2B MK Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Klient

Jakoś koszulek to jakaś porażka.Po odesłaniu brak zwrotu pieniędzy.

Klient

(usunięte przez administratora) Nie realizują zamówień, nie zwracają wpłat.

Żałuję, że nie zasięgnąłem opinii na temat tej firmy wcześniej. Produkt reklamowany ciekawy, otrzymany to bubel. Chodzi o koszulkę wojskową. Orzełek rozmazany, materiał za 2 złote, a kroją na stówę. Możliwe, że przejadę się do tej firmy jeśli nie zwrócą za tę tandetę, którą wstyd założyć. Jako, że nie zostawiam spraw samych sobie, a nie mam co do roboty, to zrobię wszystko, by firma-oszust się zwinęła z rynku.

KasiaLi

Dobry wieczór, Ta firma to jakaś masakra. Zamówiłam bluzę dla syna i czekam na dostawę, gdy pytam odpisują że jest u kuriera. Podają jakiś fikcyjny nr listu przewozowego. PORASZKA!!! Ostatnio napisali mi że termin dostawy jest do 55 dni - (usunięte przez administratora) zrobiłam wcześniej rzut ekranu gdzie termin dostawy był maxymalbiw do 35 dni. Robią z ludzi idotów.

@

Nie kupujcie!!!Zamówiona koszulka nie zgadza się z opisem i zdjęciami reklamującymi na stronie. Materiał tandetny,efektu 3d brak.Cena nieadekwatna do jakości! Oszustwo,naciąganie ludzi!!!

Kolo

Uwaga. Ta firma to typowi(usunięte przez administratora) Wysyłają cokolwiek co nie ma nic wspólnego z zamówieniem. Nie zwracają pieniędzy.

Czy w B2B MK Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

piotrMAŁY

Totalny brak szacunku do klienta. Opis kłamie a towar totalny (usunięte przez administratora) , beznadzieja ,plastik,nylon . Zwrot kasy po dwóch miesiącach . Kupiłem za 67 zł oddali 60 , odesłałem na własny koszt .

Iwona
@piotrMAŁY

z tym opisem to masz pewność? a na jakim stanowisku się za nie odpowiada? jak zwróciłeś firmie na to uwagę to czy może zostało to już poprawione? jak szybko reagują?

Sorrh

Firma (usunięte przez administratora)!! Nie zwraca pieniędzy za oddany sprzęt / rozwiązana umowę.

stoszjol

Zdecydowanie proszę nie kupować w tym sklepie. Zamówiłam 3 koszulki. Towar nie dostarczono do mnie w ciągu 3 tygodni więc napisałam maila. Odpisano mi, że dostawa się opóźni. Po czasie dostałam 1 koszulkę, musiałam ją reklamować bo była z wadą. Chciałam otrzymać taką samą bez zwrotu pieniędzy dostałam odp. że nie ma na sklepie. Sprawdziłam, można było dodać do koszyka i zamówić. Nadal nie otrzymywałam 3 koszulki więc znowu wysłałam maila. Otrzymałam koszulkę ale zamiast zamówionego rozmiaru M -otrzymałam rozmiar S z bezczelnie przyciętą metką na której jest widoczny rozmiar. Na szczęście znalazł się chętny który kupił ode mnie i nie musiałam odsyłać. Nadal czekam na zwrot pieniędzy za koszulkę z wadą.. Zdecydowanie nie polecam

Dorota

BARBADOSKA.PL - sklep zarejestrowany na B2B MK SP. zo.o. - Kwidzyn nie dostałam zwrotnego przelewu za anulowane zamówienie, Mija miesiąc odkąd próbuje odzyskać pieniądze. NIE KUPUJCIE TAM!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o B2B MK Sp. z o.o. - Kwidzyn

• Jak się pracuje w B2B MK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy B2B MK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w B2B MK Sp. z o.o.?

B2B MK Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Kopernika 12 lok. 5
    82-500 Kwidzyn