Opinie o IGLOTECH Sp. z o.o. w Kwidzyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy IGLOTECH Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie IGLOTECH Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IGLOTECH Sp. z o.o. w Kwidzyn

iglotech

Ta firma to żart. W ogłoszeniach kreują się na Bóg wie jakie przedsiębiorstwo, a tak naprawdę są 100 lat za murzynami. Ludzie z magazynu traktowani są jak typowe woły. Aby zrobili wszystko co trzeba, nieważne że jest ich dwa albo trzy razy za mało. Gdy zdąży się pomyłka to wielkie oburzenie prezesa JAK CZEMU DLACZEGO KTO ZA TO ZAPLACI. Oczywiście o wychodzeniu z pracy o godzinie, o której się kończy zmianę nie ma mowy w centrali Kwidzyn, bo najczęściej wtedy trzeba jeszcze zrobić zaladunek(żeby tylko 1 ciężarówki..). Oczywiście podczas sezonu magazyn to obraz nędzy i rozpaczy. Kilka razy w tygodniu przyjeżdżają kontenery z kilmatyzatorami, które to po umieszczeniu na paletach lądowały pomiędzy regalami a nie na nich. Także żeby wjechać wózkiem i ściągnąć paletę trzeba było przestawić 2, 3 palety a czasem nawet z 10. Oczywiście takie coś zabiera cenny czas. Zabawa dopiero zaczyna się na magazynie elementów wentylacji. Wszystko wrzucane luzem. Dziesiątki kartonów. Żeby coś znaleźć czasami i godzina to mało. Czasami to nawet nie ma przejścia przez środek. Zamówienia z oddziałów takich jak Warszawa czy Katowice to jest nieporozumienie. Zamawiają całego tira towaru, który musi przygotować jeden człowiek. Chore. Przed sezonem odeszło wiele osób, ale co się dziwić. Nowi też nie przychodzą, bo trzeba mieć dobry humor żeby pracować za takie śmieszne pieniądze. Rotacja kierowników magazynu trwa. Niedawno przyszedł nowy. Wiadomo że obiecuje złote góry, ale rękami magazynierow. Oczywistym jest fakt, że dużo się zmieni na lepsze gdy będzie mniej pracy poza sezonem i będzie czas na sprzątanie magazynu. Zatrudni więcej ludzi? No powodzenia życzę. Kto przyjdzie za 2300 brutto. Najwyżej młodzi chłopcy. Słowem podsumowania nie polecam pracowania jako magazynier w centrali iglotechu w Kwidzynie. Dobrze że mam to już za sobą.

@iglotech

Szczerzę piszesz

Pozdrawiam Tatko

Pracownik z biura
@Anonim

Tatko to jest gość

@Pracownik z biura

Szanuj inteligentnych ludzi

Cześć. Jak obecnie wygląda sytuacja na magazynie w Kwidzynie? Poprawiło się coś czy dalej taki bajzel?

@Andrzej

Dopuki nie wchodzisz w interes a w walucie to ty Spoko gośc

najdroższy

Witam, chciałbym serdecznie podziękować całemu zespołowi za zaangażowanie i trud włożony w moje przygotowanie na stanowisku doradcy technicznego. Kiedy i moje ambicje pozwoliły zarobić mi pierwsze 20 tys. / miesiąc od tej pory było już tylko lepiej. Dyrektor nie szczędził pochwał a i tylko winszował i wspierał na każdym kroku. Wielkie podziękowania dla Panów Prezesów za zainteresowanie choćby najmniejszymi problemami czy to w logistyce czy zakupach, które mogłyby ograniczać sprzedaż. Jeszcze raz bardzo dziękuję i do boju droga kadro ! W razie pytań zapraszam na forum, pytajcie, a wasza ścieżka życiowa stanie się bardziej przejrzysta i prosta. Cześć !

Doradca Klienta

Poniżej jakikolwiek norm obiecane złote góry

Wszystkie były na zasadzie poszukiwania cudotworcy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
Krakoski

Byłem na magazynie w Katowicach. Jak oni to ogarniają? Wydaje się całkiem niezła ekipa. Moje sugestie dla IGLOTECH Sp. z o.o.: Chyba będzie dobra praca

Matek

No na początku to małe to były pieniądze, ale teraz, jakoś po roku jest coraz lepiej. Praca jak każda inna. Dobrze robisz to i zarobisz. Nie narzekam. Dobrze mi się tu pracuje. Lubię atmosferę w IGLOTECH Sp. z o.o. za: Imprezy integracyjne dla wszystkich pracowników- spływy kajakowe, ogniska. Zniżki na salkę gym i Luxmed.

Iglo
@Matek

Jasne, jasne, wpis sponsorowany.

Dth

Iglotech kiedy wyjawicie Wasz wielce skomplikowany wzór do wyliczania premii? Dlaczego pracownicy nie mają zielonego pojęcia jak to liczycie?

Gg

Poniższe odpowiedzi wciąż aktualne ????

@Gg

Zależy jakie stanowisko, ale z grubsza kwoty w wątku są aktualne. Namawiam na podwyższenie oczekiwań, nie ma ludzi do pracy, jeśli nie jesteś leniem, chciej więcej.

Kowalski

O kim mówisz kolego o new kiero?

J&k

Ten nowy jakiś mocno przestraszony, jak on się odzywa? I zachowuje? Jaka firma taki nadzór:(

Janusz

Jaką macie atmosferę w pracy? Czy są szanse na podwyżki? Mam zamiar starać się o pracę w firmie.

Iglo
@Janusz

Daj sobie spokój, serio! Świat poszedł do przodu a Iglotech wciąż taki sam. Nie licz na karierę i pieniądze. Atmosfera to zależy jaki oddział.

Kowalski

A ten kumpel z Jabila to na jakie stanowisko? Brygadzistów mamy.

Rudy

Dzięki za info; słyszałem od znajomego że jego kumpel z Jabila który był Brygadzistą na magazynie przychodzi do Was szefować na magazynie. Ciągle się zastanawiam; jaką macie atmosferę na magazynie; kierownik w porządku?

Rudy

Zastanawiam się nad zlozeniem papierów do Iglo na magazyniera Brygadzistę. Jak zarobki? Czy uważacie ze to dobry pomysł? Obecnie pracuję w Lacroix na st Brygadzisty.

@Rudy

Nie warto. Zarobisz na początku 2300 + 10 % premii brutto o ile nie będziesz miał absencji i pomyłek w kompletacji. Później trochę wyższa podstawa. Z nadgodzinami dostaniesz może z 2000 na rękę. Firma nie szanuje ludzi na magazynie. Masz zapierd...aż pot po (usunięte przez administratora) leci reszta ich nie interesuje. Tam jest wieczna rekrutacja. Przychodzą nowi i po miesiącu się zwalniają. Ogólnie harówa i nie kończący się bałagan a wszystko dzięki JP. Chcesz to próbuj

byłem widziałem
@Rudy

magazynierzy z Iglotechu odchodzili do Lacroixu. Brygadziści odchodzili również ale do celulozy albo do kawy

Jacek

Rekrutacja jest powszechna i z pewnością narazie tak będzie!

Dth

Iglotech Wrocław, znów szukają DTH, tam trwa wieczna rekrutacja. Co jest nie tak z tym oddziałem?

@Dth

Szukają także Handlowca ????

Kuba

Idealnych firm nie ma tak jak nie ma idealnych pracowników.

Spełniony
@Kuba

Są firmy idealne dla zaangażowanych pracowników. Trzeba długo szukać. Ja znalazłem.

Owca

Premia jest tylko teoretycznie. Zasady jej ustalania są bardzo niejasne. "Góra" ma nowy sport: " jakie nowe zasady wymyślić, żeby jednak nie dać Ci za wiele, albo najlepiej nic" Premia więc jest, ale nie działa motywacyjnie.

Maniek

Witam, obecnie jest ogłoszenie na na stanowisko DTH, zastanawiam się czy warto aplikować. Na jakie wynagrodzenie podstawowe może liczyć PH? Jaka premia? Jakie narzędzia pracy? Jakiej klasy samochód i czy jest GPS? Ilu klientów dziennie? Jaka atmosfera w firmie?

byłemtam8lat
@Maniek

Nie warto

Owca
@byłemtam8lat

Julita

@jeszcze troszkę, forum GoWork.pl służy wymianie opinii o pracodawcy. W tym przypadku firmie IGLOTECH. Nie jest to miejsce na składanie zaproszeń wobec innych użytkowników. Twoje wypowiedzi są bardzo ogólnikowe i tak na prawdę nic nie wnoszą do tematu tej firmy. Potencjalnym kandydatom zależy na konkretnych informacjach. Czy możesz opisać jak oceniasz warunki pracy w tej firmie? @Były pracownik napisał, że niektórzy pracownicy doceniają w tej firmie stabilizację. Czy zgadzasz się z tą opinią?

Zostaw merytoryczną opinię o IGLOTECH Sp. z o.o. - Kwidzyn

• Jak się pracuje w IGLOTECH Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IGLOTECH Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IGLOTECH Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IGLOTECH Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w IGLOTECH Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IGLOTECH Sp. z o.o.