Opinie o DRS Poland Alicja Bednarek w Pyskowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy DRS Poland Alicja Bednarek. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w DRS Poland Alicja Bednarek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DRS Poland Alicja Bednarek w Pyskowice

Kasia Nowy wpis

To duża firma ? Ilu ma pracowników ?

Staszek Nowy wpis

Wiecie coś o pracy firmie czy potrzebują w dalszym ciągu?

Praca od zaraz Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Zapraszamy do solidnej firmy. Praca z umową!!!

Neon Nowy wpis

Witam. Miałem przyjemność pracy w tej firmie... Aż przez nie całe 3 dni poczym lider powiedział mi że nie wyrabiam i mam sobie spadać. NIK Ci nic nie wytłumaczyć itp. Żenada nie polecam.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DRS Poland Alicja Bednarek. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Neon

Witam. Przyjołem się do tej firmy na wózek. Przepracowałem nie całe 3 dni. Podobno nie ogarniałem tematu. Lider niczego nie tłumaczył co mam robić w jaki sposób pod stawiać pojemniki pod stoły naprawcze. Pytając Pana Michała dlaczego mnie tak traktuje z odpowiedział: nie pasujesz Mi!!! Nie polecam tej firmy Jest daremna i bez przyszłości. Stawka 15zł na umowę zlecenie.

Kobieta

Witam Wydaje mi się że kobiety na wózek widłowy przyjmną Jak potrafię przyjąć kogoś kto jeździ z nogą w gipsie to na pewno kobietę również. Tak ludzie mówią....Pozdrawiam

Operatorka

Dzień dobry. Chciałaby m się zapytać czy firma DRS przyjmuje kobiety na wózek widłowy. Licze na odpowiedz Pozdrawiam

Minek

Wynagrodzenie lipa (usunięte przez administratora) Karpiowe pożal się Boże!! Ludzie ciorają cały czas... Karpiowe 100zł. Lider obraża ludzi !!!

Oszukana

Hello :) Z tego co wiadomo to firma zmieniła nazwę na Engineering service z świadomych przyczyn. Żeby nie płacić podatku albo że ma złą opinie na rynku. Nie dajcie się nabrać złodzieją. Firma oszukuje, liderzy piszą mniej godzin. Zalegają ludzką po 450 zł. Masakra. Umowa śmieciowa, została podpisana do czerwca. Na dodatek jest bardzo dużo zwrotów od odbiorców strata czasu. Pozdrawiam.

Olek

Witam . Czytając te komentarze zastanawiam się czemu nikt tego nie zgłosi odpowiednim ludzią np: w firmie Proma. Tak naprawde to Proma kontroluje DRS czy dobrze jest wykonywana praca.

Były

Hej. Z tego co wiem to odsunięto Panią Prezes od stanowiska. Siostra Pana Michała J. . Firma DRS zmieniła podobno nazwę, jak się łatwo domyślić z wiadomych przyczyn ( złej opini). Firma DRS wykonywała zlecenia firmy Proma. Sprawdzają części przed wysyłką. Sam pracowałem i wiem jaka tam jest atmosfera. Michał J. Jest osobą nie odpowiednią do tego stanowiska. Wieśniak od pługa oderwany.

Witam. Lider z firmy DRS to burak jakich mało, dostał posade dzięki siostrze która jest prezesem. Nigdy nie współpracował z ludzmi. Nie umi dowodzić grupą, a gdy coś mu nie pójdzie po jego myśli to robi spychologie na innych ludzi. Do czasu Panie Michale wywiozą Cię kiedyś

Gladiator

(usunięte przez administratora) Nie polecam. (usunięte przez administratora) od dzwona do dzwona. Pracownicy dostają ochrzan za liderów. Praca przeznaczona dla tych którzy muszą szybko dorobić. Nie polecam

Praca

Zgadzam się z osobą poniżej. Lider firmy DRS totalne dno. Nie ogarnięty , wyzyskiwacz, oszust. Obiecuje gruszki na wierzbie a podczas rozmowy kwalifikacyjne o mało by Ci lachy nie zrobił. Jak chcesz zarobić 2700- 2800 zł to bez nadgodzin ani rusz. Nie polecam tej firmy są lepsze prace.

Obserwator

Dzień dobry. Jeśli chodzi o magazyn Pantonimni to jest tam przewał ludzi jak ich mało. Operator musi podstawiać części z magazynu pod stoły naprawcze. Jeśli szukasz pracy sezonowej na dwa trzy tygodnie to jak najbardziej. Operator ma niby 15 zł Całą pracę psuje lider PAn Michał Ł. Który nigdy nie kierował żadnym zespołem (jest debilem) i dodatkowo proponuje dziewczyną nie moralne propozycje. ( Dlatego też taki przemiał ludzi) Pozdrawiam

nowy pracownik

Hej. Dostałem propozycje pracy w firmie DRS. Docelowo mam pracować jako operator wózka na magazynach Pantonini Gliwice Czy może jest ktoś kto tam pracuje?

Zostaw merytoryczną opinię o DRS Poland Alicja Bednarek - Pyskowice

DRS Poland Alicja Bednarek