gbpbp projprzem

Gliwice

Opinie o gbpbp projprzem

szynka

tak dla formalności tylko podam, gdyby ktoś miał jakiś problem tutaj z rozszyfrowaniem tej nazwy firmy tutaj... Gliwickie Biuro Projektów Budownictwa Przemysłowego PROJPRZEM S.A. tak się powinaa firma nazywać i tak powinien być rozwinięty ten magiczny skrót

korab

Bajka skończyła sie jak sie nam robota skończyła. Teraz to już inny gatunek - horror.

Przez jakiś czas pracuje sie fajnie, potem dostrzega się świństwa, układy, matactwa i zauważa sie ze jest sie tylko i wyłącznie murzynem do roboty za głodową stawkę. Ale fajnie mają ściany pomalowane. Resza do (usunięte przez administratora) Nie polecam!

Zostaw opinię o gbpbp projprzem - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie gbpbp projprzem