opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Żabka Polska (dawniej Freshmarket)

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 1582 ocen
Opinie(2525)
Dodaj opinię
Aktualności(19)
Wywiady(1)

Opinie(2525)

Dodaj opinię
Aktualności(19)
Wywiady(1)
Logo
  • O sieci
  • .
  • Jak aplikować?
  • .
  • Jak zostać franczyzobiorcą?
  • .
  • Kontakt

O sieci

Jak aplikować?

Jak zostać franczyzobiorcą?

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Konin
  • Gniezno
  • Kościan
  • Jarocin
  • Piła
  • Leszno
  • Września
  • Rawicz
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Zagórze
  • Koziegłowy
  • Bogucin
  • Luboń
  • Czerwonak
  • Janikowo
  • Suchy Las
  • Czapury
  • Kicin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Aleksandrów Łódzki - Żabka
Andrespol - Żabka
Andrychów - Żabka
Annopol - Żabka
Banino - Żabka
Barlinek - Żabka
Bełchatów piotrków - Żabka
Bezrzecze - Żabka
Białystok - Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket)
Bielany Wrocławskie - Żabka
Bielsko-Biała - Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket)
Bieruń - Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket)
Biłgoraj - Żabka
Bogatynia - Żabka
Boguchwała - Żabka
Bolesławiec - Żabka
Borkowo Łostowickie - Żabka
Borówiec - Żabka
Brenna - Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket)
Brwinów - Żabka
  • …

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Poznań
  4. /
  5. Opinie o Żabka Polska Sp. z o.o. (dawniej Freshmarket)

Opinie

Opinie o Żabka Polska (dawniej Freshmarket) Poznań

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 31
    • 32
    • 33
    • 34
    • 35

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Żabka Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    anonim

    30.07.2011 22:05

    Inne

    jak coś komuś nie pasuje,to szukać inej roboty.
    ReviewUserIcon
    Greyter

    26.07.2011 19:39

    Inne

    Przeciwstawiam się idiotycznym powyższym wpisom, a mam coś do powiedzenia w tej sprawie. Przepraszam wszystkich, których zwolniłem ponieważ nie było moją intencją zwiększanie norm kosztem płac realnych. Zawsze miałem na względzie zarówno wzrost wydajności w połączeniu z wysokością jakichkolwiek świadczeń. Niestety myślenie najwyższych władz jest na poziomie agresywnego przedszkolaka, który odbiera zabawki wszystkim, którzy z nim się nie zgadzają. Nawet jeśli realne myślenie miało by się przejawiać wyższa wydajnością i skutkowałoby lepszą pozycją firmy na rynku. Jakiekolwiek agresywne wypowiedzi na tym forum nie mają związków ze mną. Jakiekolwiek insynuacje jakkolwiek miałbym w arogancki sposób wypowiadać się o innych także nie mają związku ze mną. Zbyt siebie cenie aby poniżać się do takich metod działania. Pozdrawiam wszystkich zdrowo rozumujących Polaków.
    ReviewUserIcon
    osmond

    22.07.2011 14:04

    Inne

    No tak i widzimy, jak działa cały system kontroli w tym kraju. Jeden zakupiony drugi [usunięte przez moderatora] a trzeci dureń
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.06.2011 21:36

    Inne

    Zrozumienie jest pewnym stadium zrozumienia otaczającej nas rzeczywistości. Wszyscy pływamy w zupie, która jeśli nie jest wylana obraca się i gotuje ciągle na tych samych obrotach. Niektórym wydaje się, że wspięli się na wyższy poziom co tez nie jest prawdą i nikt tak naprawdę idioci kochani nie wie kto jak daleko zaszedł;D
    ReviewUserIcon
    mikser-tornister

    14.06.2011 13:57

    Inne

    (usunięte przez administratora) odradzam... duza rotacja, ludize odchodza po pierwszej wyplacie././ nowi pracownicy nie powinni placic za bledy.. wlasciwie niek nie powinienen......(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.06.2011 16:07

    Inne

    Jeszcze do tego dolozylbym pania [usunięte przez moderatora], ktora dzielnie mu wtóruje i slucha jak wyroczni
    ReviewUserIcon
    WIDMO

    11.06.2011 15:41

    Inne

    robota zajebista ! tylko szefa Ochrony trzeba zmienić bo to jakiś niedorozwinięty człowiek napakował sie i teraz kozaczy
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.05.2011 17:28

    Inne

    nowy - 2011-03-23 04:34:02 Nic nie rozumiem bo pracuje od niedawna. Czy trzeba mieć 30 punktuw żeby więcej zarobic? Nic mi o tym nie muwili na rozmowie wstepnej? hej, nic Tobie nie mówili bo to piszę się przez o z kreską, może nie usłyszałeś??? Może ta rozmowa to była taka przed wstępna??? Pozdro, narka
    ReviewUserIcon
    dawny pracownik

    28.05.2011 21:58

    Inne

    Dobrze sie tam pracowało,ale dobrych ludzi oni zwalniają dlaczego ..
    ReviewUserIcon
    Mikser

    27.05.2011 16:05

    Inne

    Wydaję mi się że odciąganie za błędy pieniędzy jest bezprawne! Bo ja niczego takiego nie podpisywałem ; ] Jedna wielka ściema [usunięte przez moderatora]
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.05.2011 05:04

    Inne

    ktoś - 2011-05-13 21:39:33 Dwie nielubiane przez nikogo kretynki które chcą zaimponować szefowi,ale brakuje im i kultury i nteligencji i dobrego wychowania.Nie wspominając o wyglądzie.Dlatego poprzez kablowanie usiłują zdobyć u kierownika jego poparcie. jak ktos lubi tluste swinki to co ci do tego?
    ReviewUserIcon
    ktoś

    13.05.2011 21:39

    Inne

    Dwie nielubiane przez nikogo kretynki które chcą zaimponować szefowi,ale brakuje im i kultury i nteligencji i dobrego wychowania.Nie wspominając o wyglądzie.Dlatego poprzez kablowanie usiłują zdobyć u kierownika jego poparcie.
    ReviewUserIcon
    xxx

    10.05.2011 22:54

    Inne

    Jak juz to dwie donosicielki.........
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.05.2011 21:15

    Inne

    To powyższe to bardziej dotyczy chyba kierownika BIN/u.Wszystkie cechy pasują do niego.A pozatym mając skończoną tylko szkołe wieczorową cóż innego on może potrafić.Ma swoich donosicieli więc jest panem!!!
    ReviewUserIcon
    Adonce

    21.04.2011 06:39

    Inne

    gdybys nie dawał tej niby rzadzacej ochronie podtekstów do działania to zapewne (usunięte przez administratora) by zrobiła. Prawda czy fałsz?? Ta ochrona żywi się waszą głupotą.

    Kontakt - Żabka Polska Sp. z o.o.

    Stanisława Matyi 8 61-586 Poznań

    NIP:5223071241

    REGON:365388398

    KRS:0000636642

    https://www.zabka.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    xyz

    19.04.2011 19:50

    Inne

    Wielki tydzień koleżanka donosi na koleżanki z pracy tak się tu pracuje.
    ReviewUserIcon
    jakiś

    06.04.2011 21:04

    Inne

    Dwóch i Jedna !!!!!
    ReviewUserIcon
    jakiś

    06.04.2011 13:52

    Inne

    a zwłaszcza takich dwóch, aż żal (usunięte przez administratora) ściska!
    ReviewUserIcon
    kenzo

    05.04.2011 23:50

    Inne

    kierownicy jak kierownicy , a właściciele firm to dopiero brak słów
    ReviewUserIcon
    ???

    05.04.2011 18:48

    Inne

    Jacy Wy wszyscy jesteście po (usunięte przez administratora) tylko umiecie świnie podkładać i obgadywać innych .Co do kierowników to szkoda słów i czasu żeby opisywać
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Żabka Polska (dawniej Freshmarket)?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    niko

    30.03.2011 22:33

    Inne

    ballada o Pani [usunięte przez administratora] ma być odwróceniem uwagi od codziennych spraw dotyczacych miksu i mikserów tam pracujących....
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.03.2011 14:18

    Inne

    a ten czyścioch to jedna z tych sprzataczek?FLEJA!!!!
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.03.2011 12:08

    Inne

    anonim - 2011-03-27 11:38:31 anonim - 2011-03-24 14:17:57 pani basia tez sciemniala .jej corunia nic lepszego,tylko wodzi za chlopami wzrokiem i patrzy jak wyrwac kierownika.jak mu da tylka to bedzie awans.z daleka widac co to za typ dziewczyny Zostawcie ludzi w spokoju chcecie pisać to piszcie,ale nie szargajcie ludzi opini.Jeżeli coś komuś nie odpowiada niech szuka innej pracy.Niektóre osoby już tam nie pracują i po co to wszystko. Czytam to wszystko i śmiać mi sie chce.Mam wspaniałą prace z żabką kojarzą mi sie dobre wspomnienia.Pozdrawiam wszystkich i zostawcie mnie w spokoju i moją córke również.Pozdrowienia dla wszystkich.Basia.
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.03.2011 11:38

    Inne

    anonim - 2011-03-24 14:17:57 pani basia tez sciemniala .jej corunia nic lepszego,tylko wodzi za chlopami wzrokiem i patrzy jak wyrwac kierownika.jak mu da tylka to bedzie awans.z daleka widac co to za typ dziewczyny Zostawcie ludzi w spokoju chcecie pisać to piszcie,ale nie szargajcie ludzi opini.Jeżeli coś komuś nie odpowiada niech szuka innej pracy.Niektóre osoby już tam nie pracują i po co to wszystko.
    ReviewUserIcon
    nowy

    23.03.2011 04:34

    Inne

    Nic nie rozumiem bo pracuje od niedawna. Czy trzeba mieć 30 punktuw żeby więcej zarobic? Nic mi o tym nie muwili na rozmowie wstepnej?
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.03.2011 00:10

    Inne

    TRUE MIXER - 2011-03-04 07:40:11 Spójrzmy prawdzie w oczy. Rozrózniamy dwie grupy w stosunku 65% do 35% .Pierwsza to MIKSER - mikser to stary dobry git chłopak który przychodzi do pracy z jednym zamiarem -zarobić .Robi paletę za paletą uważając żeby nie popełnić błędu .REZULTAT - 10-tego odbiera kase i papa się cieszy.Druga grupa to \ podejrzewam, ze na tym forum wypowiada sie wiekszosc true mikserow z kilkuletnim stazem. Kazdy TU przychodzi zarobic! czy robi 10 czy 20 palet dziennie, jakby nie chcial pseudomikser zarabiac to nie chodzil by do pracy? co nie? Prawda jest taka, ze nie kazdy sie do tej roboty nadaje, ale ja mam w ty wyje.bane.. przychodze swoje zarobic, a jak ktos sobie przychodzi pogadac to jego sprawa, po prostu nie zarobi i bedzie plakal na wyplate.. widac kolega jest przezarty reżimem żabki.. znajdzie sie kilka ludzi jak ten TRU MIKSER ktorzy zlego slowa na temat zabki nie powiedza, bo sie do innej roboty nie nadaja, typowi fizyczni, dla ktorych miks jest zyciem i darem od boga/ niektorzy na kilka etatow pracuja i siedza na stolowce bo sa zmeczeni, a zabke traktuja jako dodatkowe kieszonkowe.. bledy powinny zniknac.. zycze koledze samych starterow i po kilkaset pozycji na freszu.. zobaczymy ile bledow bedziesz mial :) błedy są niehumanitarne.. ciekawe co by powiedział "złodziej" który to wymysli, gdyby zabrali mu pół wypłaty bo popełnił jakiś głupi błąd (np. pomyslił promocje, zostawil karton z zebranymi promocjami) Ludzie niemiecki rynek pracy sie otwiera ;] zabka niech zdycha!
    ReviewUserIcon
    krecik

    07.03.2011 16:01

    Inne

    Ogólnie robota jak każda inna ,najważniejsze że firma funduje dojazy i powroty firmowym busem.Płacą na czas a to najważniejsze.Jak komuś coś nie pasuje wystarczy zmienić pracę .
    ReviewUserIcon
    TRUE MIXER

    04.03.2011 07:40

    Inne

    Spójrzmy prawdzie w oczy. Rozrózniamy dwie grupy w stosunku 65% do 35% .Pierwsza to MIKSER - mikser to stary dobry git chłopak który przychodzi do pracy z jednym zamiarem -zarobić .Robi paletę za paletą uważając żeby nie popełnić błędu .REZULTAT - 10-tego odbiera kase i papa się cieszy.Druga grupa to "PSEUDOMIKSER" -czyli plunder który w pierwszej kolejności jak przyjdzie do pracy idzie na stołówke ,posiedzi 15 minut nastepnie 10 minut palarnia (obgryza pazury i próbuje przeczekac fresze) i dopiero zabiera sie za zbieranie palety ,palete zrobi w ok 50min i znów stołowka /palarnia /pogaduszka z innymi o (usunięte przez administratora) maryni i tak zaczyna kolejną palete z tym ze po głowie juz mu chodzi piątkowa popijawka na którą chwile wczesniej sie umówił ,tym sposobem strzeli 2 błędy ale to jest mało ważne bo po GŁOWIE cały czas chodzi mu piątkowa impreza i picie ! REZULTAT -10-tego odbiera tysiaczka bo szefuńcio odciągnał za błędy i zamiast 2koła w porfeliku jest tysiaczek z groszem :) 11-tego wkur... przychodzi do chaty bo juz 500zł przebalował na imprezce i myśli co tu zrobic i kto jest temu winien ,no i wymyślił -FIRMA jest winna hahahahha i trzeba sie wyżyć na forum ! LOL :) POZDRO DLA PRAWDZIWYCH MIKSERÓW PRECZ Z PSEUDOMIKSERAMI !!! za nich musimy układac schodki za free bo się nie chce łapy do góry wyciągać po towar !!!
    ReviewUserIcon
    kisiel

    03.03.2011 00:14

    Inne

    Zgadzam sie z powyzszym . Forum ogolnie schodzi na psy ,widze ze ci co najwiekszy syf na magazynie robią mają najwiecej tu do powiedzenia.Dziecinada w kiepskim wykonaniu . Normalka aż szkoda komentować i tu zaglądać!!!
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.03.2011 23:46

    Inne

    jak sie komuś robić nie chce to bzdury wypisuje , ja jakoś nigdy nie mialem zleceń przypisanych , pewnie nowy jestes i za duzo na stolowce siedzisz i ztąd ci gupoty do głowy przychodza.Do roboty sie brać to recpeta na nude i głupote

    Zostaw merytoryczną opinię o Żabka Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.