opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Żabka Polska (dawniej Freshmarket)

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 1582 ocen
Opinie(2525)
Dodaj opinię
Aktualności(19)
Wywiady(1)

Opinie(2525)

Dodaj opinię
Aktualności(19)
Wywiady(1)
Logo
  • O sieci
  • .
  • Jak aplikować?
  • .
  • Jak zostać franczyzobiorcą?
  • .
  • Kontakt

O sieci

Jak aplikować?

Jak zostać franczyzobiorcą?

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Konin
  • Gniezno
  • Kościan
  • Jarocin
  • Piła
  • Leszno
  • Września
  • Rawicz
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Zagórze
  • Koziegłowy
  • Bogucin
  • Luboń
  • Czerwonak
  • Janikowo
  • Suchy Las
  • Czapury
  • Kicin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Aleksandrów Łódzki - Żabka
Andrespol - Żabka
Andrychów - Żabka
Annopol - Żabka
Banino - Żabka
Barlinek - Żabka
Bełchatów piotrków - Żabka
Bezrzecze - Żabka
Białystok - Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket)
Bielany Wrocławskie - Żabka
Bielsko-Biała - Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket)
Bieruń - Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket)
Biłgoraj - Żabka
Bogatynia - Żabka
Boguchwała - Żabka
Bolesławiec - Żabka
Borkowo Łostowickie - Żabka
Borówiec - Żabka
Brenna - Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket)
Brwinów - Żabka
  • …

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Poznań
  4. /
  5. Opinie o Żabka Polska Sp. z o.o. (dawniej Freshmarket)

Opinie

Opinie o Żabka Polska (dawniej Freshmarket) Poznań

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 31
    • 32
    • 33
    • 34
    • 35

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Żabka Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    pracownik

    18.01.2013 15:44

    Inne

    Gdzie jest ta premia?
    ReviewUserIcon
    bliska szybko wygodnie

    31.12.2012 18:36

    Inne

    wszystkiego najlepszego,by ten Nowy 2013 Rok byl dla nas lepszy niz ten konczacy sie wlasnie...byleby tylko nie byl gorszy
    ReviewUserIcon
    f,n

    28.12.2012 12:08

    Inne

    ta firma to najwieksze [usunięte przez moderatora] pod sloncem. Wstyd i jeszcze raz wstyd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    ADAM

    21.12.2012 20:53

    Inne

    Witam! Jak tam wygląda u was praca Kontrolerów Jakości ? Pytam się gdyż pracuje w Jeronimo na jednym z CL jako kontroler i tak chciałem się dowiedzieć gdyż otrzymałem telefon z propozycją przejścia do żabki. Pozdro ze Śląska :)
    ReviewUserIcon
    mikser

    13.12.2012 18:18

    Inne

    Jakie podwyżki prędzej koniec świata nastąpi niż podwyżke dostaniesz.Jak chcecie podwyżki to dam wam jedną rade. ZMIEŃCIE PRACE a nie w tym syfie siedzicie.
    ReviewUserIcon
    Dyrekcjo

    04.12.2012 14:51

    Inne

    Na kiedy sa przewidziane kolejne podwyzki? Ktory bedzie to rok,2017?
    ReviewUserIcon
    kiLLdelfons

    02.12.2012 14:11

    Inne

    brak słów , premie tez poszły pod młotek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ŻAL
    ReviewUserIcon
    byly pracownik

    02.12.2012 12:18

    Inne

    I bardzo dobrze. Za ty krzywdy ktore wielu dobrym pracownikom wyrzadzili niech ich dopadnie wieloletnie bezrobocie. [usunięte przez moderatora] Zreszta sprawiedlowosc jednak istnieje i powoli dobija sie do waszych drzwi.
    ReviewUserIcon
    koleżanka

    26.11.2012 20:03

    Inne

    Pozdrowienia dla wszystkich ludzi pracujacych w tej firmie, osobne dla MARII !!!!!!!!! Niech cie Bóg ma w swojej opiece bo czekaja cie ciężkie czasy.
    ReviewUserIcon
    ktoś

    26.11.2012 19:55

    Inne

    Kto tu wali takimi paragrafami??????do kogo to jest dedykowane ?????Tyle ludzi skrzywdzili i nic im nie zrobili!!!!!Ale powtarzam sprawiedliwośc jednak jest na tym świecie i pomału ich dopada........cierpliwości.Pozdrowiena...............
    ReviewUserIcon
    dzony

    05.11.2012 08:15

    Inne

    panowie co pracują pod żabką - dostaniecie bony na święta?
    ReviewUserIcon
    rogal

    03.11.2012 17:59

    Inne

    zbierzcie sie idziemy do panstwowej inspekcji pracy.[usunięte przez moderatora] ,gdzie sa pioeniadze za zus?w kieszeniach osob na dzialalnosciach.jak zarzad zabki moze na to pozwolic?najgorszy jest skotarek.po co go trzymacie?narobicie sobie problemow.
    ReviewUserIcon
    Ziom

    12.10.2012 14:52

    Inne

    Każdy tu (usunięte przez administratora) i na forum jak to nie jest źle w żabce itp. A nikt nic z tym nie robi, zbierzmy się w końcu ludzie i pokażmy że nie wolno pomiatać pracownikiem, bo co mikser jakiś śmieć dzięki nam ta firma prosperuję. Pora przejść do działania i zgłosić tu i ówdzie co tam się dzieje
    ReviewUserIcon
    gość

    24.09.2012 12:57

    Inne

    A co powiecie o tych co pracują na zwrotach? Bo mi się wydaje, że lecą w (usunięte przez administratora) ** a zarabiają więcej od innych! I pewnie mają dużo wolnego czasu ;/
    ReviewUserIcon
    widłowy amator;)

    24.09.2012 01:58

    Inne

    żeby mieć 2000zł trzeba zrobić 100ton. średnio 1 paleta waży 550kg. jak mówią że ktoś robi 15 palet dzinnie to albo [usunięte przez admina] albo ściemnia. praca tam to 1 wielka lipa. (usunięte przez administratora) maja dobre zlecenia, duzo piwa malo duperel. praca na 3miesiace gora.[usunięte przez admina]
    ReviewUserIcon
    kropek

    21.09.2012 13:40

    Inne

    dziś wielka super integracja jednocząca ...
    ReviewUserIcon
    lol

    17.09.2012 11:47

    Inne

    Co wy tak narzekacie wystarczy wziąść się do pracy a kasa bedzie i jaki problem ? ale jak nygusą się nie chce pracowac to trudno !!
    ReviewUserIcon
    anonim1

    10.09.2012 08:32

    Inne

    Czy ta firma prowadzi obecnie rekrutację?
    ReviewUserIcon
    walenrod

    02.09.2012 11:36

    Inne

    tej ,a myslisz ze u Rogala jest lepiej ? wszedzie ta sama lipa w [usunięte przez admina]brak słuw . Wszedzie dobrze gdzie nas nie ma.
    ReviewUserIcon
    jozin

    30.07.2012 13:21

    Inne

    ale wy jesteście panowie w Poznaniu przybici nie dziwi mnie to ,że tyle negatywnych opinii na temat waszego magazynu, też nie chciał bym pracować z takim [usunięte przez admina] jakie panuje u was a sądząc po wpisach na tej stronie normalnych ludzi tam raczej niema dziękuję za odpowiedź. Pozdrowienia z Tychów
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Żabka Polska (dawniej Freshmarket)?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Żabka Polska Sp. z o.o.

    Stanisława Matyi 8 61-586 Poznań

    NIP:5223071241

    REGON:365388398

    KRS:0000636642

    https://www.zabka.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Controler

    29.07.2012 18:06

    Inne

    [usunięte przez admina]z Tychów, sprecyzuj co to znaczy ze za wszystko macie błędy bo pomysle ze ze to ze idziedz do WC tez przyjmujesz błąd na klate !!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! błędy masz za braki,zamiany i nadwyzki towarów które wykazuje dział kontroli oraz monitoring ,ewentulanie jeszcze za złe ułożenie palety jak ktoś ułoży jakąs lipę która nie przypomina palety a stos śmieci .
    ReviewUserIcon
    jozin

    29.07.2012 08:27

    Inne

    Witam , pracuję w Tychach mam pytanie do kolegów z Poznania, jak naliczają wam błędy za co macie błędy i ogólnie wszystko na temat błędów u was, bo u nas to sobie chyba kpiny robią za byle co naliczają 40 zł dlatego chciałem się dowiedzieć jak u was sytuacja wygląda
    ReviewUserIcon
    Rogal

    30.06.2012 22:48

    Inne

    [usunięte przez admina]zabke mam ta firme w (usunięte przez administratora) ie najgorszy okres w mojej karieze zawodowej pracy w tej firmie nikomu nie polecam
    ReviewUserIcon
    kotek

    21.06.2012 16:57

    Inne

    uwaga mozna zarobic w zabce nowy zaklad czy sito wykonczy pania wozkowa szkoda ze pan madry tego nie widzi jak sie zneca na pracownikach czas zeby ktos go zastapil poz
    ReviewUserIcon
    tomik

    20.06.2012 23:33

    Inne

    To mówisz kolego że jakie zarobki są dla wózkowych ? Rozumiem że praca 3 zmianowa ? Wysoki skład 4/5 metrów czyli maks 2 przęsła ? pozdr
    ReviewUserIcon
    kot

    23.05.2012 19:38

    Inne

    zabka hmmm dobra firma ale jej kierownicy to [usunięte przez moderatora] i nie widza jak ich pracownicy spozniaja sie do pracy notorycznie np kontrola jakos nie widza a ktos kto dobrze pracuje ma [usunięte przez moderatora] ... wiec lepiej byc cwaniakiem i olewac prace a zarobki hmmm szkoda gadac za duzo kierownikow a oni nie wiele robia i ta ochrona lenie sa kamery trzeba poszukac oszczednosci milej pracy
    ReviewUserIcon
    Zabol

    23.05.2012 06:14

    Inne

    pracuje 3 lata 2300 brutto przychodzi nowy tez ma 2300 brutto jedyna taka firma w Polsce....gdzie te podwyzki? kiedy one w koncu beda? czekamy juz tyle latttttt
    ReviewUserIcon
    fetor

    18.05.2012 21:25

    Inne

    jak to nie kończymy miksów. My mamy więcej zleceń od tych nierobów z Poznania co tylko stękaj na pensje
    ReviewUserIcon
    fetor

    01.05.2012 09:14

    Inne

    rob - 2012-04-30 12:38:07 my w Tychach pierzemy ciuchy w jeziorze, jeździmy po magazynie na rolkach żeby szybciej zbierać, towar bezpośrednio nosimy do furmanki żeby nie niszczyć paletno to super ,szkoda tylko gałgany , ze nie potraficie skończyć miksu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    rob

    30.04.2012 12:38

    Inne

    my w Tychach pierzemy ciuchy w jeziorze, jeździmy po magazynie na rolkach żeby szybciej zbierać, towar bezpośrednio nosimy do furmanki żeby nie niszczyć palet
    ReviewUserIcon
    rob

    15.04.2012 23:36

    Inne

    jak wygląda zestawienie tonażu które podobno dostajecie mailem, czy są tam wyodrębnione produkty i palety w godzinach czy tylko tonaż?
    ReviewUserIcon
    poznaniak

    14.04.2012 21:07

    Inne

    [usunięte przez moderatora] Poznań robi 2 razy tyle co wy więc w ogóle się tu nie wypowiadajcie bo pojęcia za grosz nie macie w tym temacie a pape otwieracie na kazdy temat . Tak to jest jak sie nie ma w głowie -tylko w papie :-)
    ReviewUserIcon
    obiektywny

    14.04.2012 20:21

    Inne

    dobrze to wyliczyłeś, niewiem jak w Poznaniu ale na dzień dzisiejszy wyrobienie 200 ton w Tychach jest nierealna. A jak pracuś miksuś jest taki mądrala nie powie jaki ma numer na plecach i zobaczymy jak speedi gonzalez palety robi hehe.
    ReviewUserIcon
    roki

    14.04.2012 18:58

    Inne

    to się zgadza, były osoby co we dwóch na jednym skanerze pracowali, także możliwe że mixuś pracuś sam na dwóch skanerach leciał no no no imponuje mi mało że haruje jak wół po 14 godzin to jeszcze ma czas żeby chodzić po necie i wychwalać w niebiosa żabke i 4 klocki które zarobił
    ReviewUserIcon
    rob

    14.04.2012 10:47

    Inne

    w Tychach 120t było najwięcej na osobę i 20zł za tone ale brutto nie wiem o co płaczesz ale nikt Ci Twoich 4tys nie chce zabrac
    ReviewUserIcon
    mixer

    12.04.2012 16:04

    Inne

    pracowałem miesiąc bez 3 dni, dziś dostałem za to prawie 1100zł, nie obijałem się, dziennie po 12-14 palet , w sumie 90ton na ten miesiąc, 200 h w pracy. Czy warto było?
    ReviewUserIcon
    palermix

    12.04.2012 09:58

    Inne

    dziasiaj znów 12h miks trwał ale zrobilem 20 palet a sa tacy co zrobili 7-8 a pozniej pisza ze zarobili 1500zl HAHAHAHAAHAHAHAHA to sa błazny a nie mikserzy ŻAL ŻAL ŻAL ŻALŻAL ŻAL ŻAL ŻAL ŻAL ŻAL
    ReviewUserIcon
    wódz

    07.04.2012 01:23

    Inne

    ZDROWYCH WESOŁYCH SWIĄT !!! Mikserzy - dobra robota w czwartek ,padł rekord ton ! BRAWO !!!!! NIE MA LEPSZYCH !
    ReviewUserIcon
    reee

    19.03.2012 11:43

    Inne

    tak to prawda ten zakad to [usunięte przez admina] tylko robic i onic nie pytac
    ReviewUserIcon
    Prac

    07.03.2012 15:24

    Inne

    Widzę że komentarze piszą same obiboki którym się robić nie chce sam pracuję na jednym z magazynów i mi się tam podoba i jestem zwykłym operatorem wózka

    Zostaw merytoryczną opinię o Żabka Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.