opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Żabka Polska (dawniej Freshmarket)

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 1582 ocen
Opinie(2525)
Dodaj opinię
Aktualności(19)
Wywiady(1)

Opinie(2525)

Dodaj opinię
Aktualności(19)
Wywiady(1)
Logo
  • O sieci
  • .
  • Jak aplikować?
  • .
  • Jak zostać franczyzobiorcą?
  • .
  • Kontakt

O sieci

Jak aplikować?

Jak zostać franczyzobiorcą?

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Konin
  • Gniezno
  • Piła
  • Kościan
  • Jarocin
  • Leszno
  • Września
  • Rawicz
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Zagórze
  • Koziegłowy
  • Bogucin
  • Luboń
  • Czerwonak
  • Janikowo
  • Suchy Las
  • Czapury
  • Kicin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Aleksandrów Łódzki - Żabka
Andrespol - Żabka
Andrychów - Żabka
Annopol - Żabka
Banino - Żabka
Barlinek - Żabka
Bełchatów piotrków - Żabka
Bezrzecze - Żabka
Białystok - Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket)
Bielany Wrocławskie - Żabka
Bielsko-Biała - Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket)
Bieruń - Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket)
Biłgoraj - Żabka
Bogatynia - Żabka
Boguchwała - Żabka
Bolesławiec - Żabka
Borkowo Łostowickie - Żabka
Borówiec - Żabka
Brenna - Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket)
Brwinów - Żabka
  • …

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Poznań
  4. /
  5. Opinie o Żabka Polska Sp. z o.o. (dawniej Freshmarket)

Opinie

Opinie o Żabka Polska (dawniej Freshmarket) Poznań

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 31
    • 32
    • 33
    • 34
    • 35

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Żabka Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    anonimowy gość

    23.02.2012 16:36

    Inne

    A jak z foliowaniem ? Coś godnego da się zarobic?
    ReviewUserIcon
    anonim 3

    23.02.2012 13:48

    Inne

    praca w zabie jwst fajna i ludzie oczywiscie tez tylko kierownicy [usunięte przez admina]np Madry wybrana osoba tylko moze wrocic pozdrawiam wszystkich
    ReviewUserIcon
    mix and roll

    20.02.2012 09:24

    Inne

    salomontychy - 2012-02-20 09:14:23 Panowie coś więcej proszę. Nie da się zarobić? Kantują czy jak? No i podstawa czy uwas też wymagają działalności?Da się zarobić ,jak sie trochę postarasz to nawet całkiem sporo ,a działalnośc jest wymagana. pozdro
    ReviewUserIcon
    salomontychy

    20.02.2012 09:14

    Inne

    Panowie coś więcej proszę. Nie da się zarobić? Kantują czy jak? No i podstawa czy uwas też wymagają działalności?
    ReviewUserIcon
    koksu

    17.02.2012 21:56

    Inne

    jeronimo martins - 2012-02-17 21:52:04 niewarto. lepiej szukaj pracy w biedronce.Tak jak ambitny kolega powiedział ,szukaj pracy w biedronce ,najlepiej na kasie hahahahha ŻENUA !!!
    ReviewUserIcon
    jeronimo martins

    17.02.2012 21:52

    Inne

    niewarto. lepiej szukaj pracy w biedronce.
    ReviewUserIcon
    salomontychy

    15.02.2012 23:02

    Inne

    Witajcie. Odpowiedzcie mi na pytanie czy u was mixerzy są zatrudnieni pod żabkę czy maja swoja działalność? Bo tu w Tychach chcą tylko z własną działalnością i zastanawiam się czy to się wogóle opłaca dajcie cynk czy warto się wogóle w to bawić? I jaką kasę wam płacą? dzięki Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    ksionże

    14.02.2012 12:49

    Inne

    pracowałem w żapce jako mikser woziłem palety wuskiem paletowym i chodzilem ze skanerem takim z laserem, fajnie to swiecilo taka czerwona kreska hihi... robilem po sto ton i mialem 16zl za tone a muj szef 32.50zl czyli za to, ze byl moim szefem zarabnial tyle co ja.. jak ras mialem 5 błeduf to nie dostałem wypłaty... bardzo lubłem swojom prace duzo ludzi ciekawych bbylo, były smiechy. Chodzilem na papierosa czasami kierownik byl, moj szef zawsze byl ale za duzo nie mowil do mnie. bardzo bym chcial pracowac w zapce ale jakby nie bylo bledof i nie okradali by mnie z pieniadzow. pzdrawiam ksionze
    ReviewUserIcon
    kopect

    10.02.2012 23:04

    Inne

    Miłej i szybkiej drogi na szczyt kariery .
    ReviewUserIcon
    pracownik

    05.02.2012 17:18

    Inne

    500 premii hehe dobre, chyba przez 3 miesiace
    ReviewUserIcon
    wózek

    05.02.2012 14:41

    Inne

    jak wygląda praca na chłodni?
    ReviewUserIcon
    pyku sryku na patyku

    05.02.2012 09:06

    Inne

    pracownik - 2012-02-05 00:43:56 Premii dostaniecie maks 300 zl. Na wiecej nie liczcie, niezaleznie ile bedziecie mieli wpisane na umowe. Do tego kazde chorobowe czy urlop = utrata premii. Takie procedury i nie ominiecie tego. Mozecie jeszcze liczyc na najnowoczesniejsze kamery na kazdym kroku, powszechne sledzenie i szukanie dziury w calym zeby tylko zalatwic pracownika.nie prawda ,ja premii mam 300/400 a nawet czasami 500zł ,a to czy jestes na chorobowym lub urlopie nie ma znaczenia . Ludzie wypisuja tu pierdoły ze złości i nienawiści do samych siebie (że szkoły żadnej nie skończyli ) ale najłatwiej jest wyżyć się na forum :-)
    ReviewUserIcon
    CLPL

    04.02.2012 17:54

    Inne

    u nas tez 2300+ premia uznaniowa.... dla [usunięte przez moderatora]wlazow wiecej dla pracujacych niewychylajacych mniej...ile tej premii wam obiecuja?
    ReviewUserIcon
    wózek

    04.02.2012 11:16

    Inne

    2300 brutto + premie na dzień dobry, a jak jest u was? czytam te opinie z nie dowierzaniem co się u was dzieje.. mam nadzieje że nie będzie tak w Tychach
    ReviewUserIcon
    CLPL

    04.02.2012 10:31

    Inne

    a ile to zarabia operator wozka w Tychach?
    ReviewUserIcon
    tychy

    02.02.2012 13:20

    Inne

    witam jak wygląda praca na wózku widłowym u was? ponieważ w Tychach zostałem przyjęty na te stanowisko, pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    czeno11

    01.02.2012 20:41

    Inne

    Co za pytanie skąd oni biorą pracowników? Nikt normalny nie przyjdzie tam pracować z własnej woli więc kierownikowi nie pozostaje nic innego jak wziąć siatkę wyjść na miasto i złapać sobie jakiegoś nieboraczka. A jaki poziom może reprezentować osoba, która pozwoliła się złapać w siatkę na własnym terenie.
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    01.02.2012 17:29

    Inne

    ortograf - 2012-02-01 15:45:13 byly pracownik - 2012-01-31 15:51:11 Normalnie czytam Wasze wpisy z żalem :-( Ciesze się , że już tam nie pracuję banda idiotów i [usunięte przez moderatora]włazów walczących o swoją karierę nie licząca się z kolegami - zero lojalności i honoru wobec ich !!! ps. o kierownikach już nie wspomnę Ci już nic nie mają oprócz kasy na kącie !!! kase można mieć odłożoną w kącie a nie na kącie ! chyba że buraku -chodziło ci o konto bankowe ... słownik do łapy weź zanim cokolwiek napiszesz bo az żal [usunięte przez moderatora]sciska jak czyta się takiego pustaka !Ortograf chyba Ty jesteś burakiem sam sobie zaprzeczyłeś przeczytaj sobie coś TY napisał Inteligentny to Ty nie jesteś !!!!
    ReviewUserIcon
    byly pracownik

    31.01.2012 15:51

    Inne

    Normalnie czytam Wasze wpisy z żalem :-( Ciesze się , że już tam nie pracuję banda[usunięte przez moderatora]walczących o swoją karierę nie licząca się z kolegami - zero lojalności i honoru wobec ich !!! ps. o kierownikach już nie wspomnę Ci już nic nie mają oprócz kasy na kącie !!!
    ReviewUserIcon
    Excel

    26.01.2012 11:59

    Inne

    Cóż można więcej dodać do komentarzy jakie tu się pojawiają , Prawdą jest to ,że firma do najleprzysz w gronie pracodawców nie należy ,że jak w każdej firmie znajdą się ludzie którzy zmnieniją prace jak rękawice na zimę taw.(progresywni),ale jest coś goszego od tego kapusie ,a jest ich wielu zastanawiam się tylko nad tym coś Ci ludzie z tego mają .... przemawia przeznich synizm. Pracowałem w tej firmie od 6lat miałem możliwość przygądania się różnych centrum magazynowym żabki ,oraz cent. handl.w kilku mistach ,teraz jak wiecie powstaje nowe centrum mg. w tychach zobaczymy jak długo będzie tam normalnie jak szybko pochłonie je czarna dziura niezawiści..jak to ma miejsce w pozostałej cześci cent. Już na koniec mowiąc końcową opinie pozostawiam wam sami zopiniujcie czy firma wyraża wasze wartośći do tego aby zostać jej pracownikiem. Pozdrawiam.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Żabka Polska (dawniej Freshmarket)?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Żabka Polska Sp. z o.o.

    Stanisława Matyi 8 61-586 Poznań

    NIP:5223071241

    REGON:365388398

    KRS:0000636642

    https://www.zabka.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    sprzatacz

    15.01.2012 15:23

    Inne

    Same [usunięte przez moderatora] tu sie wypowiadają. Pisać nie potrafią, ortografia się kłania. Skąd tacy ludzie się biorą, skąd szefowie grup mikserow takich pracowników biorą, gdzie ich znajdują????? Chamy i prostaki nic nie potrafią nawet do takiej roboty sie nie nadają. Słownictwo i zachowanie gorzej niż bydło. Masakra......
    ReviewUserIcon
    zbijacz

    15.01.2012 10:17

    Inne

    kropka - 2012-01-13 17:30:41 Witam chciałam zapytać o jakieś konkretne info na temat pracy w centrum logistycznym .. Ile takich palet można wyrobić żeby w miarę sensownie zarobić ? Od czego zależy ilość zleceń ?no musisz wyrobić czyli pozbijać z desków około 40/50palet ,gwożdzie i młotek masz do dyspozycji ewentulanie Wikolu [usunięte przez moderatora] na krawendzie,polecam
    ReviewUserIcon
    kropka

    13.01.2012 17:30

    Inne

    Witam chciałam zapytać o jakieś konkretne info na temat pracy w centrum logistycznym .. Ile takich palet można wyrobić żeby w miarę sensownie zarobić ? Od czego zależy ilość zleceń ?
    ReviewUserIcon
    wrangler

    20.11.2011 16:38

    Inne

    dokladnie jeden sie buduje drugi kupil dzialke i tez sie buduje trzeci nowe mieszkanie a czwarty zmienil z golfa III na V !!! A to juz drugi na tym parkingu ,moznaby tu wymieniac i wymieniac !!! Pozniej sie chlopaki dziwią zeby dostac premie od kierasa trzeba dać w [usunięte przez moderatora]. Ja sie pytam czemu na parkingu dla kierasow stoją 2 golfy V ? To z pensji kierownika ? Czyzby .Rączka rączke myje a my musimy [usunięte przez moderatora].... za grosze i jeszcze dzielic sie premią aby ją dostać!!!!!!!!!! brak słów !!!
    ReviewUserIcon
    tremor

    19.11.2011 19:20

    Inne

    perl harbor maximator - 2011-11-15 16:09:52 tylko nieroby tu narzekają , pewnie nigdzie indziej nigdy nie pracowali i nie dostali porządnego wycisku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! praca jest ok ,płacą na czas ,składki , zusy itp również . pozdro i polecam Pionka łatwo krytykować ale jeszcze nikt nikt nie zajął sią tym cwaniakiem od mikserów, kierowniczek jak się patrzy tylko ciekawe za co sie buduje?? złowieczek z jeżyc, a każdy policjant wie kto to. Z kim się spotyka na siłowniach iz kim je pasztety?? N o cóz [usunięte przez moderatora] mamy facia!!
    ReviewUserIcon
    perl harbor maximator

    15.11.2011 16:09

    Inne

    tylko nieroby tu narzekają , pewnie nigdzie indziej nigdy nie pracowali i nie dostali porządnego wycisku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! praca jest ok ,płacą na czas ,składki , zusy itp również . pozdro i polecam
    ReviewUserIcon
    jA

    15.11.2011 12:43

    Inne

    zgadzam się w pełni z Tobą mój przyjacielu , ja też jestem zadowolony . Kocham tą pracę i ludzi z którymi się spotykam , a całą resztę mam głęboko w [usunięte przez moderatora]
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.11.2011 23:00

    Inne

    co ty idioto mieszasz do tego chrystusa!!!
    ReviewUserIcon
    Myślący

    06.11.2011 13:21

    Inne

    Każdy człowiek ma swój tyłek i jest z natury egoistą, co jest zupełnie normalne. Dopiero Jezus Chrystus zaczął przekształcać człowieka w bardziej wrażliwego społecznie, ale robił to uczciwie i nie żerował na fałszywej biedzie, co niestety wielu z nas polskich współczesnych obywateli mocno nadużywa. Myślenie, a raczej jego brak, w stylu to ''ci'' i ''oni'' są winni za np. to że ludzie nie mogą znaleźć pracy to totalna głupota. Podobnej pracy w Poznaniu jest pełno tylko trzeba trochę się zaangażować w jej poszukiwanie. Podkreślam - nie gadać, ale uczciwie i cierpliwie postarać się o nią. Kennedy rozpoczął swoją Prezydenturę od słów: ''- Nie pytaj co kraj może zrobić dla Ciebie ale zapytaj co Ty możesz zrobić dla kraju''.
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.10.2011 20:54

    Inne

    Ten myślący broni chyba swojego tyłka.A niech pomyśli troche nad innymi ludzmi których niewinnie zwolnili z pracy.To przez nich niektórzy nie mają dziś pracy , a też mieli swoje problemy.I z kim tu usiąśc i pogadać jak każdy pilnuje swojego stołka.Z ludzi sobie nic nie robią,ale przyjdzie i kolej na nich.Pozdrawiam wszystkich na magazynie oprócz kierowników.
    ReviewUserIcon
    kryska

    13.10.2011 23:00

    Inne

    a kto jest teraz tym chamskim kierownikiem ochrony cały czas ten co na na wołczynskiej [usunięte przez moderatora]???
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.10.2011 02:07

    Inne

    impreza byla najedli my sie piwym zymy sie pololi podwychy mialy byc a tu nic [usunięte przez moderatora] mi sie rozchorowol i musiolym mu kupic skarpetki
    ReviewUserIcon
    ppp

    04.10.2011 19:29

    Inne

    Ale nie mają, żadnych umów nawet o dzieło, o urlopie czy płatnym L4 możesz zapomnieć, poza tym są oszukiwani na wypłacie, za błędy z monitoringu, których słuszności nie można zweryfikować. Ci co jeżdżą elektrycznymi wózkami to te 2,5kafla wyrobią, ale ci co mają zwykłe paleciaki to na 1,5kafla muszą 10kg w miesiąc schudnąć (i nie jest to żadna przenośnia).
    ReviewUserIcon
    Myślący

    25.09.2011 12:09

    Inne

    Trudno jednoznacznie wypowiadać się na temat tej firmy. Nie można winić kierowników jak się nie jest do końca pewnym w jakim położeniu oni się znajdują. Zapewne mają oni swoje problemy, których wielu nie chce dostrzec. Tak naprawdę w tej firmie potrzebna jest lepsza wzajemna komunikacja i wspólne zrozumienie oparte na szacunku dla każdego człowieka niezależnie od zajmowanego stanowiska pracy. Warto poszukać mądrych, wartościowych rozwiązań zamiast odbijać niegrzecznego pingponga. Zamiast prowadzić ogłupiające melanże proponuję się zjednoczyć w imię wspólnej idei i rozpocząć poważną debatę z przełożonymi na temat wzajemnych problemów, aby praca była miła i pożyteczna dla wszystkich pracowników:-)
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.09.2011 05:58

    Inne

    MNIE SIE TUTEJ PODOBO CHETNIE BYM TU ZAMIESZKOL PLACA NA CZAS JAK TROCHE DUPE POLIZE TO PREMIA TEZ DYRO SYPNIE JO NIE MUSZE JESC BYLE PSINA BYLA NAJEDZONA TERO MOMY IMPREZE ZAKLADOWA DAMY CZADU
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.09.2011 20:07

    Inne

    anonim - 2011-09-09 22:46:50 Naucz sie lepiej ortografi ciulu po tym widać , że jesteś po podstawówce!! Przygadal kocioł garnkowi HAHHAHAA No własnie ,naucz się - ortografii się piszę przez dwa " i " na końcu !!!
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.09.2011 22:46

    Inne

    Naucz sie lepiej ortografi [usunięte przez moderatora] po tym widać , że jesteś po podstawówce!!
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.09.2011 12:05

    Inne

    A mi tam sie podoba,to 3 firma w ktorej pracuje i do tej pory najlepsza .wyplaty na czas, zadnych nadgodzin .polecam .Śmieszą mnie te dziwne opinie nierobów,do roboty sie brać a nie gupoty wypisywac !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.08.2011 05:09

    Inne

    Co tu dużo pisać. Każdy który tu pracuje i pracował to doskonale wie jaki jest tu bałagan(usunięte przez administratora) pod każdym aspektem. Nie doceniani pracownicy ( traktowani jak roboty na lini produkcyjnej) brak jakichkolwiek podwyzek(usunięte przez administratora) A były obiecane takie góry.... I te rozmowy rekrutacyjne( smiech), 1-2 lata i z pewnoscia dostanie pan jakis awans. Ilu to z nas słyszało to samo ( ha) Moze inaczej, kto tego nie słyszał- i co w odpowiedzi??? CISZA, CISZA , CISZA. Kazdy pracownik jest traktowany tak samo, ten ze stazem 5-6 letnim i ten swierzak. Te same pieniadze, te same premie( jesli mozna to tak nazwac) a juz nie wspomne ze na premie to trzeba sobie zasłuzyc(usunięte przez administratora) Bo ciezka i sumienna praca na to Ci nie pozwoli ( no chyba ze 50 zł to fakt) i jeszcze powiniennec po nogach całowac ze dostałes. Prosta zasada tu obowiazuje: JAK SIE WSZYSTKO KRECI TO BIADA JAK SIE WYCHYLISZ I ZECHCESZ PODWYZKI- CAŁY AUTOBUS CZEKA CHETNYCH LUDZI.(usunięte przez administratora) i. Wazna sztuka i tak bedzie traktowana jak najlepsi pracownicy.(usunięte przez administratora) I jak tu zdobyc jakies doswiadczenie ? Kazdemu nowemu pracownikowi ODRADZAMY TEGO PRACODAWCY!!!! ŻABCE MÓWIMY NIEEEEEEEEEE
    ReviewUserIcon
    M&M rulez

    31.07.2011 17:33

    Inne

    Tak najlatwiej powiedziec, ale fakt faktem ze ta firma sie stacza. Za czasow Wolczynskiej pracowalismy co prawda w kiepskich warunkach, ale za to pracownik byl szanowany, co roku byly podwyzki, byla przyjemna atmosfera itd... Przy przejsciu do ropuchy obiecywano nam zlote gory, jak to nie bedzie super, hiper i w ogole. M&M byl firma z mocnej sredniej półki, Zabka miala byc juz z tej wyzszej, mialo byc [usunięte przez moderatora] tymczasem mamy to co mamy....bagno - no w sumie zaby zyja w bagnie wiec co sie dziwimy :-) Najlepsi pracownicy poodchodzili, kto zyw ze starej gwardii wrocilby z wielka checia za sciane spowrotem do M&M. Roboty coraz wiecej, atmosfera jak w [usunięte przez moderatora], wszedzie kamery, podsluchy i konfidenci. Co to sie porobilo z ta firma...

    Zostaw merytoryczną opinię o Żabka Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.